Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
1
112
113
Profilova fotka
ahoj,taky jsem z CV,kde jste měli hostinu,stačí málo lidí,cca 20,poraďte nějaký tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, taky jsem chomutovská a potřebuji poradit, trochu se to ve mně pere. Ani Červený Hrádek ani radnice v CV pro mě nejsou ta bezchybná místa pro obřad. Jelikož bychom chtěli mít svatbu už v dubnu, tak sháníme poměrně na rychlo něco jedinečného. Kde bychom nebyli jako na běžícím pásu, ale pořád by se to dalo udělat někde uvnitř pro hodně lidí... Kde jste se vdávaly vy?
Odpovědět
1
112
113
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?