Svatby v Ostravě a okolí

Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
1
2
29
Profilova fotka
Tak co děvuchy? Doufam, ze to tu rozjedem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky tak se pridejte, vim ze tu jste :-D tak se neschovavejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky, my uz se zname odjinud :-) Nevim, jestli zapadam do definice "...a okoli", ale prozatim to tady aspon trochu ozivim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
cauky lensa, jj, no urcite je Karvina v okoli... :-D teda podle me jo ale jinak je tu zatim nejak mrtvo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my planujeme s partnerem svatbičku bud na Slezskoostravském hradě, nebo v Hradci nad Moravicí nebo a to by se mi osobně nejvíce líbilo ve Staré Vsi :) a termínově máme zatím 11.9.2010 :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no huraaa! cau maurinka :-D ve St. Vsi? tam je co? promin ale ja zas tak supr znala OV nejsem, jsem sice z OV, ale ziju uz delsi dobu mimo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já též nejsem super znalá, bo bydlíme v Mladé Boleslavi, ale přítel je Ostravák :)) Ve Staré Vsi je krásný zámek, přesně dle mých představ :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaa, tak to se musim mrknout, to mi nejak uslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jo uz to vidim, to je fakt krasnty zamek, predstav si, ze mi to uplne uslo :-D hmm my to budem mit v Dehylove na Lodenici, ale treba na fotky bychom tam mozna mohli :-D no co se clovek nedozvi od mladoboleslavacky... :-D
Odpovědět
Ahojky, jsem taky z okolí a to přesně ...původně Karviná teď Havířov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem právě nevěděla kde by to mohlo být.. ještě se tam musíme jet podívat.. mě by se líbil i ten hrad... tady je v okolí tolik krásných míst, ale vzhledem k okolnostem to bude tam u vás :))
Odpovědět
Profilova fotka
;-) cauky holino, vitame! Havirov - tam znam kamosku a puvodne jsem dost uvazovala o zamecku v Havirove, ale ted uz ne. Kde to planujete? maurinka=> to me hned napadlo, ze v cechach je preci jen vic hradu a zamku, no tak ale doufame, ze se ti svatba na ostravsku bude libit. a to budete pak zit v OV?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nevestinka: nene, žít budeme tady :) už jsme tu 3 roky..
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to si odskocite do OV jen vzit :-D tak to budes asi i nektere veci mit z MB, ne? nebo saty budes resit v OV?
Odpovědět
Ahoj holky pridavam se, ackoli obrad v kravarich, jsme z Poruby a hostina bude takte v porube...Ale to nektre z vas uz vi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky nad, jsem taky z Poruby, ale neziju v OV ;-) Kde budete mit hostinu? a co noveho v OV? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Nad - vítám tě :) holky, já se budu přesně za rok vdávat :))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mas predvyroci :-D gratulujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak, Ostrava, kde to vazne?
Odpovědět
Ahoj Zdravím všechny Ostravačky..... :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mate fotografa? Ted t resim s holkama na srpnu 2010, ale chci znat i vas nazor , vas primo z ovy
Odpovědět
Ahoj holky, Nadi a Luci hlavně, promiňte, že vám tu lezu, ale vidím, že řešíte fotografa, tak Nadi, my měli Radima Horáka, nějaké ukázky najdeš v albu a kdybys chtěla vidět hotové fotky, můžem se někdy v Porubě sejít a já ti je přinesu ukázat. Jsou fakt moc krásné a ceny má taky dobré, kontakt posílám IP. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, my měli Moniku Novotnou a je k nezaplacení, tak milého človíčka jsem ještě snad nepotkala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cau lenajs! klidne nam sem lez :-D to my rady uvitame rady od novomanzelky z OV! Fotografa Horaka mame predbezne zamluveneho taky, ceny ma uz teda spise odpovidajici jeho popularite, lenajs mela lonske ceny :-D ted je to od 6 tis. vys... a za dopravu chce 7kc za km, coz neni nejlevnejsi... ale fotky dela pekne... Nad> zkusenosti a ukazky bych shanela ve foru - nevesty OV 2009, protoze tam uz holky mely tu cest :-D Andys - zdravime!
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek > diky za tip Ja jsem ji uz ale davno olovila mailem a nic... a ty fotky co mas v albu jsou vsechny od ni? ty s malym klucinou jsou krasne ale nektere by se totiz daly jeste dotahnout k dokonalosti... (nic ve zlem) jo pak jsem jeste zjistovala okolo Turka z Opavy...
Odpovědět
Ta zdravím děvčata, já jsem z Vratimova, takže okolí ostravy to je a svatba bude nejspíš na zámku v Bartošovicích. V pondělí se tam jedem podívat, tak uvidíme jak to vypadá na živo. Z fotek je to tam moc pěkné a od dalších holek mám jen ty kladné reference, tak jsem zvědavá. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucasek> zdravim! to je fajn, ze se pridavaji nove devuchy ze severu :-D zamek Bartosovice? zase dalsi misto, ktere asi neznam... :-D no jo, kdyz ja sem takova ostravacka na baterky :-D byla jsem od 14ti na skole v Olomouci, takze jsem z Ostravy pomerne brzy vypadla...
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na různé místa na obřady, popřípadě i hostiny :-) Když jsem to dala do vyhledavače, tak se mi prd ukázalo :-| Děkuji...
Odpovědět
Profilova fotka
monika> zkus si zajit na seznam uzivatelek z Ostravy, nebo svatby v Ostrave a projdi jednotliva alba... nebo v nevestach OV 2009 se zeptej, kde mely holky svatbu... zalezi na tom jestli chcete cestovat mimo OV, jak daleko... jestli nechcete obrad i hostinu na jednom miste, jestli to chces v budove nebo venku a podobne... ja jsem treba hledala na serveru hradyzamky v okoli OV, ale nakonec jsme stejne vybrali uplne jinak :-D jinak oblibena mista OV a okoli, tak narychlo: Slezskoostravska radnice Slezskoov. Hrad Hradec nad Moravici Kravare Porubsky zamecek Studenka zamek Hukvaldy ... snad ti to trochu pomuze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. sice bych měla patřit spíše pod Opavu a okolí, ale snad tady moc vadit nebudu. 8-)
Odpovědět
1
2
29
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?