Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak sem zase jen skacu!!! - potkala jsem dneska misku-ma toho pry hodne,urcite se zase ukaze...pozdravuje... - lucince jsem psala asi pred pul hodinou, ma se dobre ona i malicky, kdyby neco,´urcite to sem okamzite pujdu napsat... - veru,kdepak litas? prace??? - petul- hlavne se hlidej.... holky, usinam tu uz ted!!! acho jo,to byl tyden =-)
Odpovědět
Ahoj holky, Pavlí, kdepak, žádná práce. Proto ani nějak nemám co psát, ale čtu vás poctivě. Občas jdu na nějaký pohovor, ale nevím, nevím. Uvidíme. Dnes jsem šla k doktorovi, aby mi vypsal žádanku na odběr krve, kvůli tomu infikovanému klíštěti, abych měla jistotu, že opravdu nemám boreliózu a taky, aby mi zjistili, proč mi tolik padají vlasy. Když už mi budou brát krev, tak vše při jednom, protože já se injekcí bojím jak čert kříže. No, a když jsem lezla do schodů, tak jsem si vzpomněla, že má dovolenou. U jedné doktorky byl jeden člověk, ale té nedůvěřuji a má plno dalších nesmyslných otázek a u druhé doktorky bych čekala alespoň tři hodiny, tak jsem šla domů. Jsem se alespoň vyvětrala. :-) Krásný víkend všem!
Odpovědět
Krásný večer všem, nejprve zdravím Verkuberku, co se týče obředu, na Červeném Hrádku chtějí za obřad 3500,- nemusíte-li nějak šetřit, tak je tam krásně, včetně fotek i obřadu, takže to bych ti z mého pohledu doporučila, protože ono v Chomutově toho moc není...nebo co obřad v Klášterci na zámku nebo v Kadani nebo v zámeckém parku jednoho z nich? Ovšem nejblíže určitě Červený Hrádek, ubytování- s Kamencovým jezerem nejsou moc dobré zkušenosti, ale to se dozvíš v IP od holek a i ty co mají po svatbě určitě poradí, jak to řešili...a dodavatelé, dortíky, šaty atd...holky mají v albech, tak určitě popřemýšlej o těchto uvedených. Pavluš, myslela jsem na tebe, zrovna jak se ti rozběhl školní rok, trochu mě mrzí viz IP, dej potom vědět, jak to pokračuje, doufám ale, že už jsi v klidu a ten problém se vyřeší co nejdříve a nejlépe ke spokojenosti všech... Petruš, ty se opatruj a nezapomínej nám také sem tam něco písnout :-) Stále to Hanička zvládá lépe než maminka? :-) Lucinko, každý den na tebe myslím, tak nás už dlouho nenapínejte ano?????A co druhá Lucinka a prďolka? Snad jsou už v pořádku a to oba dva---Lucí, ozvi se. Leonko, pobavili mě tvé fotečky z dovolených, dosti jsi i inspirovala, myslím, že to bylo super, viď? Jen ps: vy toho adrenalinu-viz moto, nemáte dost? :-D Vy ho zkrátka musíte mít všude...a za každých okolností :-)))))) Vilo-Leni, stále na oříkovi? A....přemýšlím, že bychom se tam už opravdu mohli úplně přemístit, co holky???ukončit to tu a přestěhovat se...jen návrh. Verčo, díky za sms, nemohla jsem odepsat, vše ti vysvětlím..IP Mějte krásný zbytek noci, jdu spát...ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) klasicky taky nestíhám :-D byli jsme na pouti a na hornickém dnu v Mostě,takže Luky si užívá :-D konečně snad bude zase chvilku teplo,tak se budeme snažit být co enjvíc venku,než zalezeme za pec :-D :-D Lucinko taky na tebe furt myslím :-) snad to vyjde na výročí x-) už se těšíme na našeho jmenovce :-D Verčo když ještě nemáš práci,nechceš zaskočit příští týden na kafčo?? ;-) Ráda bych tě viděla a pokecala :-D Pavlínko jsem ráda,že tě čtu,moc často tu taky nejsi :-D Kdyby ti vyšel taky čas na kafíčko,tak můžeš taky :-) Leonko fotečky jsem skoukla a muselo to být super,koukám že i manželské lože bylo dle vašich představ :-D a ten adrenalin,prostě super :-) a co naše čerstvá maminka s Tadeáškem?? Luci myslím na vás,asi se ozvu na mobil,páč určitě nemá čas na net .... holky krásný víkend všem,moc na vás myslím a užijte si poslední teplíčko :-Dpapa
Odpovědět
Holky musim se opravit pocet je 30 ne 5 nejak mi to ujelo diky
Odpovědět
Diky vsem za rady,ja vim moc toho v Chomutove neni Kamencak byl napad moji maminky jelikoz budu mit na svatbe 12 deti a tak jsem je chtela nejak zabavit Klasterec nebo Kadan zni to dobre,budu tam muset zajet.Ktery zamecky park jsi myslela ja nemam vubec potuchy diky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem klasicky vstala driv,mam furu prace, za chvili musime jet do CV - do te doby se musim dat do lidske podoby a trochu tu uklidit-je to tu hnus....ale koukam,ze chudkat verka stale nic nevi,zkusim teda taky neco malo-co jde verejne.... Veru-ja chtela neco jineho nez obradni mistnost-z te mam proste koprivnku,tak jsem hledala po sirem okoli...planovala jsem i cerveny hradek...ale nakonec jsem objevila zahradu u frantiskanu v kadani-mam to v albu-nebo mam odkazy-chce to spis videt na zivo...kdyz jsem se tenrat ptala na obrad v klasterci u zamku v zahrade-tak na me koukali jak vrany...no a letost tam mela jedna znama uz obrad uplne v pohode....takze i to by slo - a ted bych mela vyber tezky....obe mista jsou podle me super.Ja bych uz nikdy nemenila svobodu sireho nebe za mistnost,melo to pro me uzasny kouzlo-ikdyz vitr nam dal neskutecne zabrat....i dest jsem byla v pohode pripravena prijnout-proste nam to za to stalo... a jeste jeden duvod-muzeme tam kdykoliv prijit, sednout si tam a zavzpominat-do zadne mistnosti te uz jen tak nepusti...zamek tak nejak podobne taky....jo a jeste jedna vec-kdyby na cervenem hradku,tak se chci vzit v kaplicce-ta me dostala-sal parada,ale me se vic libilo tam....takze tady mas jeden nazor - ubytovani-jak psaly holky,kamencak - nevim nevim..ale panatuju si,ze v te dobe jsem objevila jednu restauraci blizko u toho - 30 lidi urcite a jak si pamatuju,i pro deti venku koutek byl,moc se mi to libilo,ale pro nas to pak bylo daleko (kdyz jsme uz vedeli,ze je obrad v kadani....) a taky jsem tenkrat na netu nasla nejakou vesnicku u chomutova,kde se mi taky restauracka zdala super....zkus to dat do vyhledavace,az nastane zima a jak tu padlo-zalezeme za pec,tak urcite pohledam taky...ted ale za kazdou cenu chci byt venku a uzivat si posledniho tepla,nez me zima pohlti a ja se zblaznim..... no a jestli jeste neco muzu napsat-meli jsme svatbu v patek a ja bych uz v zivote nemenila vsedni den - bylo to super!!!! a nebo bych se treba brala ve ctvrtek pred statnima svatkama-proste jinak,nez v sobotu... u nas jsme tim vychytali to,ze na selskem dvore jsme byli vecer jen my - a asi 3 hoste,takze to bylo cele nase, litali jsme tam, radili...proste kdyby tam bylo svateb vic,asi nic moc.....takhle dokonale!!!! a navic svatba v patek-nekolikrat jiz overeno, ze pak ty 2 dny jsou k nezaplaceni - i pro svatebcany!!! ) a dalsi vec, co me napada, vyhrali jsme valku,ze jsme si vzali DJe....hudba snad nikdy nemuzu tak udelat atmosferu - s tema pauzama a tak....prave min. tyden jsme na takove byli a dooost jsme se nudili a o to vic byli stastni,ze jsme takovou chybu neudelali...(idykz pro me to byl neskutecny boj si to prosadit) atd.atd. ale to spis fatk osobne,neni OK to sem psat,je pochopitelne duvodu a tak vic,ale nechci,aby to nekdo cetl....takze zase nekdy ta slibena IP nebo kafe...jen co prijdou mrazy :-D - veru taky jsem ti chtela napsat,jestli se ti nechce udelat vylet do kadane,ze bychom sli na kafe po praci tady....jen napad....kdybych jela ja do CV tak se urcite ozyvam,ale jedu tam dneska s milackem...pro knihu na AJ - kim-myslis se jen presunout,nebo mate plany??? =-) :-. - el taky bych te rada videla,jak pisu,jestli tam pojedu,dam urco vedet!!!! jo a jinak co se IP tyka-tak zatim klid,ale desne se bojim, schovavam se a tak...ale zatim klid - nechci vice popisovat,snad chapete.......... musim letet!!!papa -
Odpovědět
Ahoj holky moje! To je super, že na mě myslíte, ale podle Dr. máme ještě čas... :-) Prý to vypadá, že se ve čtvrtek ještě znovu uvidíme. TAk jsem se ptala jak dlouho se nechává přenášet, tak už mám i takový jakoby poslední datum - kdyby nic, tak v pátek 28.9. prý půjdu. :-) Z čehož mám docela radost, protože už znám takový ten "hraniční termín" nebo jak bych to nazvala. To mě docela uklidnilo. Jinak - malý je opravdu paličák! ]-( :-D Ve čtvrtek jsme byli znovu na kontrole a na monitoru a stejně jako minulý týden - jen pár pohybů. Takže mě nečekaně Dr. i prohlédl (což mi vůbec nevadilo), zkonstatoval, že to vypadá, že se příští týden ještě uvidíme a poslal nás znovu do nemocnice na monitor + nám napsal do žádanky, aby mi zkoukli plodovou vodu. Takže nám doktorka jukla na vodu (vše je v pořádku - je jí dostatek, zkažená není), řekla, že moc vlásků nemáme (což mě vůbec nepřekvapuje) a šli jsme na monitor. A holky - malý se vrtěl! Tak se smála, proč říkám, že se malý přes den málo hýbe, když má tak krásné pohyby. :-D Podle mě ho tím kouknutím probudila. ;-) Takže tentokrát monitor trval "jen" 30 min. Navíc - když jsem chodila na předporodní kurz, byla jsem nadšená z té přednášející. Fakt příjemná porodní asistentka. A teď, po 2 návštěvách v porodnici, setkání s dalšími porodními asistentkami a 1 doktorkou musím přiznat, že se tam vážně těším. Jsem naprosto nadšená přístupem a tím, jak tam jsou všichni milí! :-) Jo, a včera jsem se viděla se Zuzkou a holky - má zase trochu jiný účes. :-) Takže myslím, že byste zase měly problémy ji poznat. :-D :-D :-D Jsem se rozepsala... :-D A nebojte, kdyby něco, určitě bych Pavče napsala! ;-) A věřím, že Pavča by to sem okamžitě hodila, abyste nebyly ochuzené. V tomhle jí 100%-ně věřím. :-)
Odpovědět
Ahoj Pavly diky za radu me se ty tvoje fotecky moc libily proste super ukazu je moji mamce co ona na to.Napad je to super chteli jsme puvodne stredu ale nevim s tema datumama.Vis co je sranda me se o tech zahradach zdalo mela jsi stolecek ktery jsi musela kupovat?Jinak musim byt verici pro kapli nebo by oddali bez? Jinak nechces privest nejakou knizku v Aj treba pro zacatecniky nevim jak na tom jsi.Bydlim totiz v sev.irsku a tak mi to nedela problem neco sehnat.Domu se chystam v rijnu oslavit svatek narozky a vanoce. :-D :-D Dneska jsem cely den lital po meste a shanela nejake kontakty kvuli praci.Spatny den jelikoz sobota je bez majitelu a tak to musim zkusit pristi tyden drzte mi palce
Odpovědět
Ahoj holky, tak já po obědě šla do Jirkova s rodiči ke kamarádce, když bylo tak pěkně. Taky jsem si vzpomněla na Lenču a Lucku, že bych je navštívila, ale už bylo skoro 16 hodin, tak jsem se na to vyprdla. Už mi to přišlo blbý, přijít tak pozdě. Lucí, tak nakonec asi budeš přenášet, taky na Tebe myslím celý den, jestli už náhodou nerodíš. :-) Pavly, jestli vyjde počasí a já nebudu muset lítat po městě, tak bych v týdnu jela do Kadaně. Nebo se domluvím s rodiči, jestli třeba nechtějí do Málkova nebo Místa za známými, tak by mě mohli hodit i kousek dál. Určitě dám alespoň den předem vědět.
Odpovědět
Tak jsem tu dnes zas :-) až neobvyklé, že? Miláček je pryč a já jsem po práci mrtvá, zítra noční....ale chci napsat..Leni, v týdnu bychom určo mohli vyrazit na kávičku! Co Verčo? Nebo někdy můžeme vyzvednout Pavču po práci a zajít i v Kadani...a třeba to spojit s návštěvou Lucinky v porodnici, protože Lucííí já se tam za tebou mooooooc těším :-D Verko, mě to s těmi zahradami napadlo....ber to jako můj názor, nebo ty kapličky...tam nejde o víru, omrkni Kadaň obřad-album Pavly a len.tilky, potom určitě Červený Hrádek(ať už obřad venku, kaple či obřadní sál) stačí písnout holkám do IP, určitě ti řeknou, fotky z Kláštereckého zámku-tedy zahradu, která je součást zámku(tam jsou fotky Pavly)chtělo by poté od toho odvíjet ubytování atd.... Já holky zítra nastupuji na Angličtinu, akademii J.A. Komenského, nevím, zda jsem vám to už říkala...protože jsem z ní maturovala a chci ještě zkoušky, certifikát...takže Pavlí, jsme dvě. Já sháním učebnici Time to talk, z čeho se budete učit vy? Jo Pavluš, jen mě napadlo přemístění nás všech na oříka..protože svatbičky jsou už hotové...a nyní pokračování, my na to jdeme obráceně :-) Jdu relaxovat, tedy skoro usnout u tv, užijte si víkend, já ho mám pracovní....tak páá
Odpovědět
Jo Pavlí,důvod proč si myslím, že bychom to tu měli "ukončit" a přesunout se na oříka...je i ten, že mmateska, Vilo, Petruška, Lucinky....tam chodí více...a nás se to snad časem přeci také bude týkat :-)téma už tam máme..jen ty jsi ta..která říká kdy a co a my posloucháme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky :-) na mě je to taky neobvykle brzo :-D verkaberka pokud bys uvažovala o Červ.Hrádku,tak tu má víc holek fotečky,co k nám nechodí...takže zkus pohledat :-) jinak vím,že fotečky mívají holky krásný x-) více v IP 8-) Pavlínko já spíš myslela,že byste dorazily ke mě a nemusela bych dávat hlídat Lukšu,on by si hrál 8-) brát ho někam s sebou bych radši neriskovala :-D a můžou dorazit i ostatní,pokud by se to někomu hodilo :-) napsala jsem jen Pavlínku s Verčou,páč bydlí kousek :-D pár lidí se sem vejde a kafe mám dost :-D jinak v pondělí je manža v práci,takže to máme čásek 8-) tak kdyby někdo chtěl dorazit,tak napište a pokecáme :-) Pitr jsem nepsala,páč Hanička je nemocná,tak aby sis nemyslela,že na tebe nemyslím :-D :-p ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, El, tak já už psala Pavlínce, že bych ji navštívila v úterý, protože v pondělí musím do města. A v pondělí bude Pavlí po noční, takže bude nejspíš unavená. Takže, zatím v plánu nic nemám kromě toho pondělka dopoledne. Stačí mi napsat a já se přizpůsobím a dorazím.
Odpovědět
El, určitě tě přijdeme přepadnout-zítra :-) více ti písne Verča, já z časových důvodů nemohu-letím do práce. Jinak určo kvůli Lukymu, jak píšeš, jen potom jsem to myslela tak, že až bude Lucinky Lukášek KONEČNĚ mezi námi..... že mu vyřizuji, aby už dnes na 1. výročí-tímto Lucinko ti chci popřát, aby jste si to moc užili, dnešní den a tak také spousty lásky a krásných manželských starostí až do konce života :-D se už přišel podívat na svět...... že potom vyrazíme do Kadaně společně, vyzvedneme Pavlínku po práci a půjdeme za Lucinkou do porodnice...jen návrh :-) holky letím, tak páááá
Odpovědět
Ahojky Lucinko, tak já mám pořád dneska 15.9.. Takže jsem trošku pomalá...Děkuji Pavlínce za připomenutí. I já se přidávám k přání Pavlínky, aby už Lukášek vykoukl na svět a vy jste byli nejšťastnější rodiče na světě. Aby porod proběhl hladce a dopadlo vše v pořádku. Opatrujte se...Též k vašemu výročí vám přeji moře lásky, hodně společných chvil stěstí a žádné starosti.
Odpovědět
Len.tilka hodne sil k tomu malemu a jen to nejlepsi k tomu dalsimu :-) :-) Holky jenom takovy maly technicky pokud bych se vdavala v Kadani nebo v Zatci musim na matriku v Cv nebo tam?A jedna jeste mensi otazka nevite nahodou jak je to s prekladatelskou sluzbou,muj je Ir a tak potrebuji tlumocnika nevite nahodou o nekom?Nebo si to budu muset zajistovat pres matriku,nebo snad i soud je ja vubec nevim. Kimby tak ja se muzu podivat tady v knikupectvi jestli ji maji pokud to pomuze.Jinak to je kurz nebo pomaturitni studium?.Myslim si ze moje sestra by mohla mit zajem,snazim se utuzovat odinne vztahy :-D :-D
Odpovědět
Verko, na matriku by jsi měla jít tam, tedy Žatec...popř Kadaň atd. Tyto matriky vypisují i termíny svateb,nebo tady třeba na Červený Hrádek-ten vypisuje své termíny,vše po novém roce. S překladatelem, to fakt nevím, najdi album,kde se brali s cizinci,a písni té dívčině do IP,je jich tu takových spousty.... Učebnici snad seženu tu, dnes se vše dozvím, jinak jdu na roční kurz do 2. ročníku(protože jsem z ní maturovala,tak nemusím od začátku),po roce jsou zkoušky,popř i druh TELCu a pak další rok a vyšší typ zkoušky..na pomaturitní bych šla ráda, ale jaksi už tam nepatřím dloooouho ani věkově a hlavně denní studium při mé práci by šlo jen stěží :-) Ty přijedeš v říjnu? To by jsi s námi mohla na "kávičku" a nepřihodíš nám nějakou fotku, ať víme,jak vypadáš? :-)
Odpovědět
Ahoooooj holky! Hlásím stále 2v1 :-D Děkuju moc za přání k výročí. Ani jsme moc s manželem neslavili... já jsem totiž tajně doufala, že budu v porodnici. Celé těhotenství nám vše tak krásně vychází, důležité věci v pěkné datumy, tak jsem si říkala, že by... navíc v sobotu byly i malé náznaky, že o víkendu by to mohlo být (kdyby někdo chtěl vědět víc, písnu do IP - přeci je to jen svatební server, tak tu nechci někoho pobuřovat popisováním osobních zážitků spojených s nadcházejícím porodem ;-) ) a nakonec zase nic! :-N Ale co, mně to zatím ani moc nevadí. Spíš okolí mi někdy trochu "leze na nervy" větami typu: "Tý jo, když už to bude?", "Vy ještě nerodíte?" apod... ven musí, tak kam spěchat? ;-) To víte, že se na malého těším, ale on sám nejlíp ví, kdy přijít na svět. A já si ho pak užiju až až... :-D Myslím si, že vše je pro něco dobré... teď sice nevím k čemu je dobré to, že se malému na svět nechce, ale to zjistím až dodatečně. :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, tak včera jsem byla s Pavlínkou (kimby) u Lenky ( el.). Ale Pavlí šla pak na angličtinu. Já jsem taková ostuda, zůstala jsem tam přes 5 hodin a ještě mě Lenčin manžel odvezl domů. :-N :-p Lucííí, pořád 2 v 1??? Ty nás tedy napínáš!!!!! :-D Já jsem holka zvědavá, já prosím info do IP. :-) Martinko, vše nejlepší k narozeninám, hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a miminko brzy do kolébky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás po delší odmlce zdravím, ale stále nejsem v pohodě. Musela jsem na ten zánět dostat antibiotika, protože nezabraly, tak jsem dostala ještě další. Musela jsem do nemocnice na sono prsou, jestli se nevytváří absces, naštěstí to bylo bez nálezu. Ale dva dny po dobrání antibiotik, se mi zánět znova vrátil. Opět se to zaléčilo a po několika dnech se to vrátilo. Musela jsem ukončit laktaci, protože jinak bych byla pořád s horečkama na antibiotikách :-( Ořvala jsem to, ale vím, že je to pro nás pro oba lepší. Já byla z těch zánětů vystresovaná a přenášela jsem to na Tádíka. Ani to ukončení laktace není sranda - dvě noci jsem probrečela bolestí, zase se mi vrátily horečky. Včera si musel manžel vzít dovolenou, aby se postaral o malýho, protože já jsem zkrátka nemohla. Teď mi naštěstí přijela mamča, aby mi pomohla, protože já už sice nemám horečku, ale malýho nemůžu ani nosit, jak to bolí :-( Jinak Tádík je naprosto úžasnej - přes den toho sice moc nenaspí, docela si vyžaduje společnost, ale v noci se budí jen na jedno krmení a spí ukázkově. Už se směje a cení na mě dásničky, začíná sledovat hračky a začíná broukat - je docela "ukecanej" :-D Lucí, každý den si na vás vzpomenu, jestli už je Lukášek mezi námi nebo ne. Lukášek si stejně sám určí, kdy se mu bude chtít na svět a na řeči ostatních nedá :-D
Odpovědět
Ahoj Lucí, konečně jsi se mohla ozvat, zrovna včera jsme s holkama na tebe myslely, že kdyby jsi byla v pořádku, tak jsi s námi mohla vyrazit na procházku s Tadíkem, škoda. Lenča říkala, jak to s tebou je, takže jediné co mohu napsat, že ti moc přeji, aby už všechny zdravotní komplikace přestaly a ty jsi si jen a jen užívala pohody a maličkého, jen co budeš zdravá, určitě se ozvi a s holkama společně s dětičkami vyrazíme ven. Máš to teď opravdu náročné, ale už bude jen a jen lépe, ještě že prťousek vám dělá samou radost. Na Lukáška Lucinky se samozřejmě všechny těšíme, trochu jsme všechny Lucinko doufali v termín výročí, že by to bylo fajn, ale určitě víš, jak to myslíme a samozřejmě je jasné, že Lukášek sám rozhodne, kdy za námi zavítá a hlavně, co víme všechny od prvního momentu, že on má přeci už od doby, kdy byl jen tečkou, svou hlavu :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Luci, to je trápeníčko! Mrzí mě, že jsi musela ukončit laktaci, ale jak píšeš - bylo to trápení pro Vás pro oba. ;-) Tádík bude určitě pořádný chlapák i bez mateřského mlíčka. ;-) Pavlí, já vím, že to nemyslíte špatně... ale už je těch lidí na mě asi moc. Denně odpovídám minimálně na 3 dotazy na to, kdy porodím. :-( Jakoby si lidi neuvědomovali, že já to neovlivním - nehledě na to, že to ovlivňovat ani nechci. Všechno má svůj čas. :-) Je pravda, že jsem se děsila přenášení kvůli tomu, že malý pak bude větší než kdyby se narodil dřív, ale zase se pak s životem líp popere... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zkrátka to nešlo a Dr. mi řekla, že to nechá na mě, ale pokračovat dál, že podle jejího názoru není vůbec rozumné, že Tádík potřebuje spokojenou a hlavně zdravou maminku a ne maminku co týden v horečkách. Už jsem si to v sobě celkem srovnala, ale jak už jsem psala, ořvala jsem to. Potřebuju být pro malýho v pohodě - udělala se mu navíc tříselná kýla, má to pravděpodobně po manželovi, protože ten měl v dětství dokonce na obou stranách, takže jsem byla vedle ještě z toho, než jsem se to naučila zamačkávat. A hlavně - není to jenom o kojení. Všude se sice píše, jak je kojení nejlepší (samozřejmě že je), ale minimálně se píše, jaké veliké problémy mohou nastat, takže pak okolí na nekojící maminku kouká jako na krkavčí matku a ono jí to přitom trápí víc, než si dovedou představit :-( Tádíkovi ale umělá výživa jede, takže vím, že je naprosto v pohodě x-)
Odpovědět
Luci, to je právě to! Rozebíraly jsme to s holkama na srazíku a i jsem to řešila v jedné diskuzi na MK. Chtěla bych kojit, ale rozhodně ne za každou cenu. ;-) A já si právě myslím, že mimčo potřebuje klidnou a zdravou maminku mnohem víc, než mateřské mléko. Já si právě říkám, že dneska kdo nekojí, kouká se na něj skrz prsty, ale ono je důležitější proč nekojí... když to nejde, nemá cenu to lámat přes koleno. ;-) Hlavně, že je Tadýsek v pohodě. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Luki, tedy to je fakt síla. Je mi to všechno moc líto. Hlavně, aby jsi byla v pořádku. A když je šťastná maminka, tak je šťastný i Tadýsek. :-) Jinak vše napsaly už holky, takže tfuj, tfuj, tfuj, ať už jsi zdravá. Luci, Ty si z toho nic nedělej, že ještě nerodíš. Však Lukášek o moc kg a cm nevyroste, i když ho přenášíš. ;-) A já mám novinku. Mám práci. Kdo chce vědět víc, tak do IP. ;-) A Pavly má pracovní tempo a nestíhá. :-| ;-) Mějte se krásně. Pa, pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, moc moc gratuluji a koukej se pochlubit...tak šup, šup rychle IP, jsem moc zvědavá :-D Zítra jdu asi postopadesáté k Dr. tak jsem zvědavá, co mi řekne. Dneska už naštěstí nemám teplotu, tak doufám, že se to v dobré obrací ;-)
Odpovědět
Ahoj Lucí, tak už máš IP. ;-) Tak to na Tebe budu myslet, aby Ti to u Dr. dobře dopadlo. To je super, že už nemáš teplotu, určitě Ti je už lépe. Opatruj se a zítra písni, jak jsi dopadla. Taky pořád myslím na druhou Lucinku. Pořád čekám, kdy nám sem Pavly napíše, že už je Lukášek na světě. Lucííí, Ty nás tedy napínáš. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky probiham,zdravim, chybite mi, zatim jsem v jednom kole-hodne pricin- hlavne prace-jedu tak poctive-jak jen to jde(me to ted s nima desne bavi)....a jeste navic-nechci popisovat detaily, pak jsme byli stale nekde pryc a tak dal... luky-jsem rada,ze je ti lip! to je nejdulezitejsi! veru-moooc gratuluju, kdeeee???? ostatni taky moooc zdravim lukasek zatim na svete neni,ale co neni,muze byt!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?