Menu Forum

Chomutov a okolí!

5. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Region Chomutov.
  • Svatba byla 24. března 2007
    V Chomutově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Region Chomutov.
  • Svatba byla 24. března 2007
 Ahojky holky tak hlásím, že dle zprávičky (SMS) od hrdého tatínka je Lukášek už mezi námi na světě. emoticon Nevím tedy podrobnosti, ale ty vám poví určitě Pavča emoticon
Takže mamince a miminku přejeme hodně štěstíčka a ať jim dělá jen samou radost.

Pavly nezlob se, že jsem to vyslepičila, ale musela jsem tu novinku sdělit emoticon Ty ale určitě doplníš ty důležité údaje. A určitě toho budeš vědět víc jak já, takže se těším na podrobnější zprávičky... emoticon
20. zář 2007 v 05:06  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahojky holky,tak jak zuzka pise, je to tu! Zacalo to uz odpoledne kolem pate kontrakcema po ctvrt hodine....
a tohle mi prislo chvili po pate:
Dneska presne ve 4.00 jsem vykoukl na svet.Jmenuji se Lukasek D., merim 49 cm a vazim 3 kg.Vsichni tri jsme v poradku. emoticon

Zuzka si privstala-ja jeste polezela,pac mam dneska fakt dlouhej den,tak se omouvam za zpozdeni emoticon , musim letet,pa
20. zář 2007 v 06:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 21. července 2006
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahojky,
zdravím všechny a obzvlášť čerstvou maminku emoticon Právě jsem krmila Tadeáška, když mi přišla od Lucky sms, že je Lukášek na světě. Už se těšíme na parťáka na vylomeniny emoticon
20. zář 2007 v 08:10  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
Registrovala se 6. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 401 příspěvků. Chomutov, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
Registrovala se 6. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 401 příspěvků. Chomutov, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
 Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů tak moc moc moc moc gratulujeme a jsme moc šťastný že už to máte za sebou emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Mám úplně husí kůži emoticon emoticon Toto datum se mi bude pamatovat jelikož moje kamarádky před 3 lety porodily ve stejný den emoticon emoticon no to je boží!!!!!!!Takže moře radosti a štěstíčka emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
20. zář 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
 Tak jsem se před chvilkou vrátila od Dr. a prý je to na ústupu...konečně emoticon Ale definitivně tomu budu věřit až to bude naprosto v pohodě - to by mělo být cca za 10 dní, až doberu všechny prášky. Čekala jsem u Dr. 2,5 hodiny - naštěstí tu je mamča, tak hlídala Tádíka, ale mě se po něm tak šíííleně stýskalo. Domů jsem skoro běžela emoticon
20. zář 2007 ve 14:21  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
 Lucí no tak to jsou super zprávičky emoticon hlavně aby bylo už vše v pořádku.Jééé ten pocit znám emoticon
20. zář 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
Registrovala se 22. července 2007 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 9. července 2008
    Lesna u Chomutova, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
Registrovala se 22. července 2007 na beremese.cz. Přidala 91 příspěvků a 2 alba.
 Lentilka gratuluji k Lukaskovi super zprava !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon
dekujin vsem za rady nejak se snazim orienovat v tech odpovedich ale jde mi to ztezka.
Ladi Pokud bude tva znama mit razitko a nevadilo by ji se setkat v te dobe kdy jsem v Cechach tak budu jedine rada.Muzes mi prosim Te poslat kontakt pres IP?Dekuji
20. zář 2007 ve 20:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
Registrovala se 26. července 2006 na beremese.cz. Přidala 531 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
Registrovala se 26. července 2006 na beremese.cz. Přidala 531 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, dřív jsem se sem nedostala. Joo, už jsem holt zaměstaná. emoticon
Lucinko, moooooc Ti gratuluji k Lukáškovi a hlavně vám přeji štěstíčko a zdravíčko. To je nejkrásnější zpráva dnešního dne.
Lucinko (luk), taky super zprávička, že už je to s Tebou mnohem lepší. Jen tak dál.
20. zář 2007 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
Registrovala se 4. prosince 2006 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 244 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
eleanor911
Registrovala se 4. prosince 2006 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 244 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
 Lucinko velkááááá gratualace emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon vítej mezi námi šťastnými maminkami emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon samozřejmě gratulujeme i tatínkovi a Lukáškovi přejeme hodně zdravíčka emoticon

Je to jako pohádka,
když se začne život děťátka.
Přinese lásku, radost i smích,
stane se pokladem rodičů svých.
Ať děťátko má všeho dost,
v životě jen pro radost.
Zdraví štěstí veselosti,
jak v dětství tak v dospělosti.
Rodičům ať radost dělá
budoucnost ho čeká skvělá.
Celý život bez nesnází,
ať ho úspěch doprovází.

a fotečky super,Lukášek je krásňoučkej emoticon emoticon akorát na první chuďěrka trochu promodralej emoticon

holky pokud jste neviděly fotečky,tak v albu makelka emoticon

mějte se všechny krásně,snad se zítra ozvu,když bude chvíli čas....páááááááá emoticon
21. zář 2007 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonka
Registrovala se 28. července 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Region Louny.
  • Svatba byla 28. července 2007
    U nás doma na zahradě, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
leonka
Registrovala se 28. července 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Region Louny.
  • Svatba byla 28. července 2007
    U nás doma na zahradě, Region Louny
 Ahooooooooooooj holky.
Člověk se sem pro nedostatek času dva dny nedostane a hned tolik novinek. Dneska se mi zdálo o tom, že píšu Lentilce blahopřání k narození Lukáška. Tak mě napadlo se sem podívat. A co nevidím? Lukášek je opravdu na světě emoticon .
Takže Lucinko-blahopřeji Ti k narození Lukáška. Přeji vám, aby byl zdravý a moc nezlobil -teda hlavně v noci né, aby maminka byla vyspaná emoticon . Koukala jsem na fotečky. Je to mrňous mrňavej. emoticon emoticon

Druhé Lucince-jsem ráda, že už jsi v pořádku. Kojení je sice důležité, ale miminko vyroste i na umělé stravě. Mám sestru, která chtěla rodit normálně a kojit co nejdýl. Rodila císařem a nekojila vůbec, protože malej neměl sací reflex následkem císaře. Tím pádem se jí nevyvíjelo mlíko. . Bylo jí to strašně líto, ale pak se stím srovnala. Malýmu jsou 4 roky a je to kluk jak buk emoticon emoticon .

Jinak ostatní moc zdravím a až se budem přesouvat na Oříka, tak dejte vědět. Už jsem se tam i zaregistrovala a jen čekám na povel k přesunutí emoticon emoticon emoticon
Hezký víkend všem emoticon
21. zář 2007 ve 14:49  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
    Region Most
 Holky, tak já si dávám do oblíbených MK a stěhuji se, a trochu bychom mohli oživit chomutov a okolí tam, co vy na to? Svatby už jsou za vámi a ....myslím, že je to tak lepší....
24. zář 2007 ve 14:01  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
 Jinak tedy MK, regiony a Chomutov a okolí....pojďte přesídlit...
24. zář 2007 ve 14:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
 Já už jsem dávno přesídlená!!!!!!! emoticon emoticon emoticon
24. zář 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky,
Lucka a Lukasek vas vsechny moc pozdravuji,maji se dobre a zitra je snad propusti domu....
Lucka je stastna maminka - moc ji to slusi a Lukasek je uplne ukazkove krasne miminko....
Brzy se vam urcite ozvou, pekny den,Pavly
24. zář 2007 v 16:40  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky,jdu tam taky! emoticon
24. zář 2007 v 16:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky,
jééé, tak to je super zprávička. Lucka je šťastná a Lukášek je šikulka, že nezlobí maminku. emoticon
24. zář 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
 Lentilka Gratuluji hodne sily hodne zdravi a hlavne energie pri tom vsem vstavani a radosti plnou kupu emoticon emoticon emoticon
24. zář 2007 ve 23:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
Registrovala se 23. února 2006 na beremese.cz. Přidala 477 příspěvků.
  • Svatba byla 16. září 2006
    V obřadní síni kadaňského hradu, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Ahoj holky! Jen hlásím, že jsme ode dneška doma... dočtu a napíšu víc jindy. Dneska nestíhám. emoticon
25. zář 2007 v 15:42  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
 Ahoj Lucí, vítej do klubu maminek emoticon
Píšu jednou rukou, protože chovám Tádíka, ale vidím mu na očích, že určitě zdraví Lukáška emoticon
25. zář 2007 v 16:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
v.ctyrlistek
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Lucí, tak to je super, že už jsi doma, vid? Doufám, že vše zvládáš s Lukáškem. Hodně šťestíčka a zdravíčka. emoticon emoticon
25. zář 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Tak jsem na chvíli tady. Můj hodný manžel se šel navečeřet, tak mě sem na chvíli pustil. Bude teď s námi doma, tak to bude boj... to se k PC moc nedostanu. emoticon
Holky, moc díky za gratulace. emoticon Potěšily jste mě.
El- malej není promodralej, ale zelenej - měla jsem zkaženou plodovku. emoticon
Hezky přibíráme, už máme 3160 gramů, jsme oba v pořádku, tak snad nám to vydrží. Malý má jen něco s očíčkem - trošku mu z něj teče, tak vykapáváme. Snad se to brzy spraví. emoticon Trpím za něj...
Jinak co se týče kojení - první 3 dny to byl fakt boj. Pot při tom ze mě tekl proudem, jak jsem z toho byla vynervovaná, bolelo to, nešlo to atd. Ale teď je to zatím v pořádku, tak snad nám to vydrží. emoticon Malej je docela hodnej, cpe se každý 3 hodiny, jinak spí anebo brečí. Od porodu jsem se ještě pořádně nevyspala a už asi ani nevyspím. Takže naspat za noc max. 5 hodin - to bude nějakou dobu asi úplně normální. emoticon Zatím to zvládám, unavená nejsem, ale čekám, že pak to na mě padne najednou. Po porodu jsem byla hned čilá až až... emoticon Což nikdo nechápe a ani já ne. emoticon
25. zář 2007 v 19:35  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
    Region Most
 Ahoj Lucinko, jelikož mi ještě nedošla doručenka sms, kterou jsem ti posílala a jelikož po dobrání prášků se mi nemoc vrací, není mi dobře, tak ti chci jen říct, že jsem samozřejmě hned volala a psala, ale asi neúspěšně, tak alespoň, když už jsem tě sehnala tady, tak moc gratuluji a hlavně vám přeji, aby jste byli stále v pořádku, aby vám Lukášek dělal jen samou radost, je tak maličký a krásný na těch fotkách...jinak jsem už přesídlila na MK na CV a okolí, tak snad až nadješ čas, popovídáme tam...opatrujte se.
26. zář 2007 v 08:47  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
Registrovala se 28. února 2007 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
  • Svatba byla 16. června 2007
    V Kadani, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
eviczka
Registrovala se 28. února 2007 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
  • Svatba byla 16. června 2007
    V Kadani, Region Chomutov
 Lucinko,také vám k anrození Lukáška gratulujeme!Ať vám dělá jen samou radost emoticon
26. zář 2007 v 17:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Pavlí, SMS mi žádná nedošla! emoticon
OK, tak já přesídlím taky na koníka... emoticon Stejně jsem tam častěji než tady. emoticon
Evi, děkuju za gratulaci.
26. zář 2007 ve 20:32  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
 Ahoj holky koukam nikdo dlouho nepsal
1. lis 2007 ve 23:01  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
fotoportrét
fotoportrét
verkaberka
 Holky ztratila jsem nekde kontakt na osubku ktera ma znameho toho prekladatele dekuji muze se mi ta dotycna ozvat moc dekuji emoticon
1. lis 2007 ve 23:09  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
Registrovala se 12. dubna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 413 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. června 2009
fotoportrét
fotoportrét
vrtule83
Registrovala se 12. dubna 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 413 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. června 2009
 Ahojky,
chtěla bych obnovit toto téma a zjistit jestli tu jsou nějaké nastávající nevěsty 2009 z Chomutovska.

Kdyby byl zájem můžeme si založit vlastní téma, jelikož to nevím, tak mi přijde zbytečné ho zakládat hned.
Já jsem přímo z Chomutova a svatbu plánujeme na 27.6. 2009
Tak doufám že tu nejsem sama emoticon
11. pro 2008 ve 13:58  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
 někdo 2012?
27. říj 2011 ve 21:45  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna_kp
13
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 511 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
princezna_kp
13
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 511 příspěvků. Má 8 přátel.
 rok 2011, ale ráda bych varovala před firmou Gastro Šujan z tohoto regionu (restaurace v Chomutovském divadle a catering na Červeném Hrádku). Neměli jsme s nimi dobré zkušenosti... kdybych to všechno měla vypisovat, tak je to na několik stránek. Nejsme jediní klienti, kteří nebyli spokojeni. Bohužel se to o nich traduje v okolí a tedy není překvapením, že mnoho dalších nespokojených klientů si také stěžovalo.. (nejenom ze svateb, ale také například ze svátečního nedělního oběda, kdy několikačlenné rodině byla v restauraci na Červeném Hrádku servírovaná zkyslá polévka, tvrdé maso, salád nebyl řádně omytý a tedy mezi zuby při jídle "skřípaly kamínky"..)

Jídlo možná mají celkem dobré, ale za tu dřinu, urážky svatebčanů i hostů, poškozený svatební dort, a jiné... to opravdu nestálo. emoticon

Ostatně pražská agentura, která koordinovala náš svatební den by mohla vyprávět, jak se jim s firmou Gastro Šujan v náš svatební den spolupracovalo... nestačili se divit, co to máme "za poklady" v našem regionu...

emoticon

pozn. myšleno ironicky emoticon

Pokud Vám nic jiného nezbyde, postarejte se o to, že budete mít několik lidí, kteří budo pana Šujana a jeho zaměstnance po celý den od začátku do konce kontrolovat.. Opravdu se držte hesla "Důvěřuj, ale prověřuj". Jinak doufám, že máte "hroší kůži", protože hrozí, že budete nespokojeni jako my. Po naší zkušenosti myslím to za to opravdu nestojí, pan Šujan na naší svatbě profesionálně nejednal a proto ho v žádném případě nemůžeme doporučit.
27. říj 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princina
12
Registrovala se 15. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 4 přátele. Region Chomutov.
fotoportrét
fotoportrét
princina
12
Registrovala se 15. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Chci obnovit tohle téma a hledám nevĕsty z tohoto okolí, které čeká svatba v 2013... holky, kdepak jste?
29. pro 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš