Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak hlásím, že dle zprávičky (SMS) od hrdého tatínka je Lukášek už mezi námi na světě. :-D Nevím tedy podrobnosti, ale ty vám poví určitě Pavča :-D Takže mamince a miminku přejeme hodně štěstíčka a ať jim dělá jen samou radost. Pavly nezlob se, že jsem to vyslepičila, ale musela jsem tu novinku sdělit ;-) Ty ale určitě doplníš ty důležité údaje. A určitě toho budeš vědět víc jak já, takže se těším na podrobnější zprávičky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jak zuzka pise, je to tu! Zacalo to uz odpoledne kolem pate kontrakcema po ctvrt hodine.... a tohle mi prislo chvili po pate: Dneska presne ve 4.00 jsem vykoukl na svet.Jmenuji se Lukasek D., merim 49 cm a vazim 3 kg.Vsichni tri jsme v poradku. ;-) Zuzka si privstala-ja jeste polezela,pac mam dneska fakt dlouhej den,tak se omouvam za zpozdeni ;-) , musim letet,pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny a obzvlášť čerstvou maminku x-) Právě jsem krmila Tadeáška, když mi přišla od Lucky sms, že je Lukášek na světě. Už se těšíme na parťáka na vylomeniny :-D
Odpovědět
Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů tak moc moc moc moc gratulujeme a jsme moc šťastný že už to máte za sebou x-) x-) x-) x-) x-) x-) Mám úplně husí kůži x-) x-) Toto datum se mi bude pamatovat jelikož moje kamarádky před 3 lety porodily ve stejný den ;-) ;-) no to je boží!!!!!!!Takže moře radosti a štěstíčka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se před chvilkou vrátila od Dr. a prý je to na ústupu...konečně :-) Ale definitivně tomu budu věřit až to bude naprosto v pohodě - to by mělo být cca za 10 dní, až doberu všechny prášky. Čekala jsem u Dr. 2,5 hodiny - naštěstí tu je mamča, tak hlídala Tádíka, ale mě se po něm tak šíííleně stýskalo. Domů jsem skoro běžela :-D
Odpovědět
Lucí no tak to jsou super zprávičky ;-) hlavně aby bylo už vše v pořádku.Jééé ten pocit znám :-D
Odpovědět
Lentilka gratuluji k Lukaskovi super zprava !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D dekujin vsem za rady nejak se snazim orienovat v tech odpovedich ale jde mi to ztezka. Ladi Pokud bude tva znama mit razitko a nevadilo by ji se setkat v te dobe kdy jsem v Cechach tak budu jedine rada.Muzes mi prosim Te poslat kontakt pres IP?Dekuji
Odpovědět
Ahoj holky, dřív jsem se sem nedostala. Joo, už jsem holt zaměstaná. ;-) Lucinko, moooooc Ti gratuluji k Lukáškovi a hlavně vám přeji štěstíčko a zdravíčko. To je nejkrásnější zpráva dnešního dne. Lucinko (luk), taky super zprávička, že už je to s Tebou mnohem lepší. Jen tak dál.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko velkááááá gratualace x-) x-) x-) x-) x-) x-) vítej mezi námi šťastnými maminkami x-) x-) x-) x-) x-) samozřejmě gratulujeme i tatínkovi a Lukáškovi přejeme hodně zdravíčka :-) Je to jako pohádka, když se začne život děťátka. Přinese lásku, radost i smích, stane se pokladem rodičů svých. Ať děťátko má všeho dost, v životě jen pro radost. Zdraví štěstí veselosti, jak v dětství tak v dospělosti. Rodičům ať radost dělá budoucnost ho čeká skvělá. Celý život bez nesnází, ať ho úspěch doprovází. a fotečky super,Lukášek je krásňoučkej x-) x-) akorát na první chuďěrka trochu promodralej :-| holky pokud jste neviděly fotečky,tak v albu makelka ;-) mějte se všechny krásně,snad se zítra ozvu,když bude chvíli čas....páááááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooooooj holky. Člověk se sem pro nedostatek času dva dny nedostane a hned tolik novinek. Dneska se mi zdálo o tom, že píšu Lentilce blahopřání k narození Lukáška. Tak mě napadlo se sem podívat. A co nevidím? Lukášek je opravdu na světě x-) . Takže Lucinko-blahopřeji Ti k narození Lukáška. Přeji vám, aby byl zdravý a moc nezlobil -teda hlavně v noci né, aby maminka byla vyspaná x-) . Koukala jsem na fotečky. Je to mrňous mrňavej. x-) x-) Druhé Lucince-jsem ráda, že už jsi v pořádku. Kojení je sice důležité, ale miminko vyroste i na umělé stravě. Mám sestru, která chtěla rodit normálně a kojit co nejdýl. Rodila císařem a nekojila vůbec, protože malej neměl sací reflex následkem císaře. Tím pádem se jí nevyvíjelo mlíko. . Bylo jí to strašně líto, ale pak se stím srovnala. Malýmu jsou 4 roky a je to kluk jak buk :-D :-D . Jinak ostatní moc zdravím a až se budem přesouvat na Oříka, tak dejte vědět. Už jsem se tam i zaregistrovala a jen čekám na povel k přesunutí :-D :-D :-D Hezký víkend všem :-)
Odpovědět
Holky, tak já si dávám do oblíbených MK a stěhuji se, a trochu bychom mohli oživit chomutov a okolí tam, co vy na to? Svatby už jsou za vámi a ....myslím, že je to tak lepší....
Odpovědět
Jinak tedy MK, regiony a Chomutov a okolí....pojďte přesídlit...
Odpovědět
Článek se načítá
Já už jsem dávno přesídlená!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, Lucka a Lukasek vas vsechny moc pozdravuji,maji se dobre a zitra je snad propusti domu.... Lucka je stastna maminka - moc ji to slusi a Lukasek je uplne ukazkove krasne miminko.... Brzy se vam urcite ozvou, pekny den,Pavly
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jdu tam taky! ;-)
Odpovědět
Ahojky, jééé, tak to je super zprávička. Lucka je šťastná a Lukášek je šikulka, že nezlobí maminku. :-)
Odpovědět
Lentilka Gratuluji hodne sily hodne zdravi a hlavne energie pri tom vsem vstavani a radosti plnou kupu :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Jen hlásím, že jsme ode dneška doma... dočtu a napíšu víc jindy. Dneska nestíhám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucí, vítej do klubu maminek ;-) Píšu jednou rukou, protože chovám Tádíka, ale vidím mu na očích, že určitě zdraví Lukáška :-D
Odpovědět
Ahoj Lucí, tak to je super, že už jsi doma, vid? Doufám, že vše zvládáš s Lukáškem. Hodně šťestíčka a zdravíčka. :-x :-)
Odpovědět
Tak jsem na chvíli tady. Můj hodný manžel se šel navečeřet, tak mě sem na chvíli pustil. Bude teď s námi doma, tak to bude boj... to se k PC moc nedostanu. :-D Holky, moc díky za gratulace. :-) Potěšily jste mě. El- malej není promodralej, ale zelenej - měla jsem zkaženou plodovku. ;-) Hezky přibíráme, už máme 3160 gramů, jsme oba v pořádku, tak snad nám to vydrží. Malý má jen něco s očíčkem - trošku mu z něj teče, tak vykapáváme. Snad se to brzy spraví. :-( Trpím za něj... Jinak co se týče kojení - první 3 dny to byl fakt boj. Pot při tom ze mě tekl proudem, jak jsem z toho byla vynervovaná, bolelo to, nešlo to atd. Ale teď je to zatím v pořádku, tak snad nám to vydrží. ;-) Malej je docela hodnej, cpe se každý 3 hodiny, jinak spí anebo brečí. Od porodu jsem se ještě pořádně nevyspala a už asi ani nevyspím. Takže naspat za noc max. 5 hodin - to bude nějakou dobu asi úplně normální. :-D Zatím to zvládám, unavená nejsem, ale čekám, že pak to na mě padne najednou. Po porodu jsem byla hned čilá až až... :-D Což nikdo nechápe a ani já ne. ;-)
Odpovědět
Ahoj Lucinko, jelikož mi ještě nedošla doručenka sms, kterou jsem ti posílala a jelikož po dobrání prášků se mi nemoc vrací, není mi dobře, tak ti chci jen říct, že jsem samozřejmě hned volala a psala, ale asi neúspěšně, tak alespoň, když už jsem tě sehnala tady, tak moc gratuluji a hlavně vám přeji, aby jste byli stále v pořádku, aby vám Lukášek dělal jen samou radost, je tak maličký a krásný na těch fotkách...jinak jsem už přesídlila na MK na CV a okolí, tak snad až nadješ čas, popovídáme tam...opatrujte se.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko,také vám k anrození Lukáška gratulujeme!Ať vám dělá jen samou radost ;-)
Odpovědět
Pavlí, SMS mi žádná nedošla! :-( OK, tak já přesídlím taky na koníka... :-) Stejně jsem tam častěji než tady. ;-) Evi, děkuju za gratulaci.
Odpovědět
Ahoj holky koukam nikdo dlouho nepsal
Odpovědět
Holky ztratila jsem nekde kontakt na osubku ktera ma znameho toho prekladatele dekuji muze se mi ta dotycna ozvat moc dekuji ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahojky, chtěla bych obnovit toto téma a zjistit jestli tu jsou nějaké nastávající nevěsty 2009 z Chomutovska. Kdyby byl zájem můžeme si založit vlastní téma, jelikož to nevím, tak mi přijde zbytečné ho zakládat hned. Já jsem přímo z Chomutova a svatbu plánujeme na 27.6. 2009 Tak doufám že tu nejsem sama ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
někdo 2012?
Odpovědět
Profilova fotka
rok 2011, ale ráda bych varovala před firmou Gastro Šujan z tohoto regionu (restaurace v Chomutovském divadle a catering na Červeném Hrádku). Neměli jsme s nimi dobré zkušenosti... kdybych to všechno měla vypisovat, tak je to na několik stránek. Nejsme jediní klienti, kteří nebyli spokojeni. Bohužel se to o nich traduje v okolí a tedy není překvapením, že mnoho dalších nespokojených klientů si také stěžovalo.. (nejenom ze svateb, ale také například ze svátečního nedělního oběda, kdy několikačlenné rodině byla v restauraci na Červeném Hrádku servírovaná zkyslá polévka, tvrdé maso, salád nebyl řádně omytý a tedy mezi zuby při jídle "skřípaly kamínky"..) Jídlo možná mají celkem dobré, ale za tu dřinu, urážky svatebčanů i hostů, poškozený svatební dort, a jiné... to opravdu nestálo. :-( Ostatně pražská agentura, která koordinovala náš svatební den by mohla vyprávět, jak se jim s firmou Gastro Šujan v náš svatební den spolupracovalo... nestačili se divit, co to máme "za poklady" v našem regionu... :-D pozn. myšleno ironicky ;-) Pokud Vám nic jiného nezbyde, postarejte se o to, že budete mít několik lidí, kteří budo pana Šujana a jeho zaměstnance po celý den od začátku do konce kontrolovat.. Opravdu se držte hesla "Důvěřuj, ale prověřuj". Jinak doufám, že máte "hroší kůži", protože hrozí, že budete nespokojeni jako my. Po naší zkušenosti myslím to za to opravdu nestojí, pan Šujan na naší svatbě profesionálně nejednal a proto ho v žádném případě nemůžeme doporučit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Chci obnovit tohle téma a hledám nevĕsty z tohoto okolí, které čeká svatba v 2013... holky, kdepak jste?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?