Menu Forum

Chomutov a okolí!

5. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
Registrovala se 23. února 2006 na beremese.cz. Přidala 477 příspěvků.
  • Svatba byla 16. září 2006
    V obřadní síni kadaňského hradu, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Luci, muj Dr. ma tento tyden zrovna dovolenou, takze jdu k jinemu... ale pristi tyden uz tam bude, tak jsem zvedava co mi rekne. Na poslednim UZ jsem mela plodovky dost.
Teda, to byla nahoda, ze si to Tadysek vybral takhle dobre. emoticon Je to kluk sikovnej! A nejake fotecky by nebyly? emoticon
Luci, kdyby to slo, prijd nam maleho ukazat! emoticon
20. srp 2007 ve 21:33  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 21. července 2006
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků. Má 4 přátele.
 Luci, budu se moc snažit, abychom se na chvilku zastavili. Myslím si, že to nebude problém, ale raději to nechci slibovat na 100% - člověk nikdy neví. Fotečky určitě budou - chystám se na to o víkendu, až bude trošinku víc času.
To že jsem měla plodovky málo bylo prý tím, že už jsem byla na konci těhu a navíc, že má Tádík tu srdeční vadu - prý je hodně časté, že když má dítě vrozenou vadu, tak je jí hodně a nebo naopak málo.Co se týče srdíčka, tak to vypadá dobře - udělali mu několik vyšetření v kardiocentru a jedná se pouze o lehkou anomálii. Trochu jsem se bála, aby mi nechtěli porod vyvolávat, ale Tádík to vzal do vlastních rukou. Je to divný, ale já už jsem si druhý den nedokázala tu bolest vůbec vybavit. A ještě na sále jsem si dělala srandu, že ode dneška začínám cvičit emoticon Nějaký diety nebo cvičení momentálně samozřejmě vůbec neřeším - nechci ohrozit kojení. Zůstalo mi po porodu 5kg, tak se nebojím, že bych to časem nedala dolů - jinak strije ani jedna. Něco na tom mazání bude, protože ze dřívějška jsem už nějaký měla, tak jsem počítala s tím, že se určitě nějaká objeví a ono nic.
20. srp 2007 ve 22:16  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
Registrovala se 6. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 401 příspěvků. Chomutov, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
Registrovala se 6. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 401 příspěvků. Chomutov, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
 Jééé Lucí no to jsem ráda, že si zavítala a malinko nás o Vás informovala emoticon Je paráda, že je Tadýsek zlatíčko a moc hodné a poslušné miminko emoticon Tak se držte a opatrujte a snad se brzy uvidíme!!!!!Byly bychom všechny moc rády emoticon
21. srp 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonka
Registrovala se 28. července 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Region Louny.
  • Svatba byla 28. července 2007
    U nás doma na zahradě, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
leonka
Registrovala se 28. července 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Region Louny.
 ahoj holky.

Peťko-dodatečně vše nejlepší k svátku emoticon
Lucí a Tadeášku-přeji vám do života jen a jen to nejlepší.
Škoda, že nemůžu s vámi na ten sraz emoticon emoticon emoticon , ale příště už snad ano. My bychom si měli užívat 14 dní v Krkonoších. Už se strašně těším, tak snad nepřijde Aleš z práce s tím, že pro mě není místo. To se totiž může ještě stát. Pokud by to nastalo, tak bych ale zas mohla na sraz emoticon emoticon .
Ještě se určitě ozvu. Mějte se všechny krásně emoticon emoticon emoticon .
21. srp 2007 v 08:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Leni!!! emoticon Děkujiii emoticon
To víš že nás mrzí, že nemůžeš na sraz, ale svatební cesta je důležitější, tak si jí krásně společně užijte emoticon a spolu se uvidíme tady a nebo v říjnu!!!! emoticon
21. srp 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Dobré ráno, holciny...
Luci, bylo by skvele, kdybyste se s Tadeaskem ukazali, ale je mi jasne, ze s tak malickatym miminkem je tezke neco slibovat a planovat. Tak uvidis, jak Vam to vyjde. emoticon Ale moc rady bychom vas oba videli emoticon
Teda Luci! To je skvele, ze srdicko je v ramci moznosti v poradku a to okolo - strije, vaha, porod... no jsi proste holka sikovna! emoticon
Leni, neboj, vsak to neni posledni srazik! Ja jen doufam, ze je budeme delat casteji, kdyz uz jsme skoro vsechny povdavane. emoticon Ze bude vic casu. Uzijte si krasne svatebni cestu! emoticon A mas k tomu spravny pristup - kdyby nevysla svatebka, budes moct jit na srazik emoticon emoticon emoticon Ale my Ti prejeme vic tu svatebku. emoticon
21. srp 2007 v 09:35  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky holky,tak jsem tu taky!!!! dneska jeste muzu,pac mam stale volno,ale uz mi to pomalu konci emoticon
-jdu delat zase plany do skoly,takze si uz jako v praci docela pripadam....
-lukajda-kdyz to vyjde jen na chvilicku,tak nas moc potesis a kdyz ne,tak v rijnu to treba dopadne lip-jak pise len.t... snad se budou delat sraziky casteji,kdyz uz mame vsechny letosni nevesty ty prstynky na ruce...
- a kde je veru???mela by se ted nekdy vracet z te dovolene!!!! tak veru veru, honem sem!!!!
- leonka-moc ti preju dovolenou, nas se urcite taky pak dockas emoticon
21. srp 2007 v 09:56  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
Registrovala se 10. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 648 příspěvků a 3 alba. Region Louny.
    V Žatci, Region Louny
 Lucí, už se hrozně mooooc těšíme na fotečku malýho! Tak honem šupky s ní sem emoticon emoticon emoticon
My sudičky mu pak něco pěknýho nadělíme do kolébky emoticon
Leon, tak užívej svatebku emoticon emoticon emoticon emoticon to bude ródeo viď emoticon

Jinak všechny moooc zdravím a těším se na srázek. Sice nevim, jestli to je ta pizzérka jako loni, ale snad jo. Jinak vás nenajdu emoticon emoticon emoticon

Páááááááá emoticon
22. srp 2007 ve 12:58  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Ahoj Marti, je to ta pizzerka, kde jsme byli v prosinci. Ja si myslim, ze tam jste nebyly... emoticon Najdes to, neboj - das si s nekym nekde sraz. emoticon
23. srp 2007 v 09:30  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Noo, tak to bude teda něco pro mě emoticon doufám, že to neni někde zastrčený emoticon Kdyžtak budu hodně křičet na náměstí a vy mi pak přijdete někdo naproti emoticon emoticon emoticon
A Verča už dorazí taky?
23. srp 2007 v 10:16  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonka
fotoportrét
fotoportrét
leonka
 Ahoj hoky.
Rozhodla jsem se, že bez vás nemůžu být, tak jsem zrušila svatební cestu a přijedu za vámi emoticon emoticon .
Ba ne. Nakonec to dopadlo tak, že z důvodu nedostatku místa jedu s Alešem pouze na týden místo na 14 dní.
A tudíž plánuji přijet na sraz taky emoticon .
Takže Marťo-určitě domluvíme společný spoj a budeme to hledat spolu emoticon emoticon . Zítra se domluvíme, nebo přes telefon
23. srp 2007 ve 14:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Holky emoticon

Leni no né že bych ti tu svatebku nepřála, ale jsem moc ráda že dorazíš!!! emoticon

Martí, Verča dorazí taky a na netu tu bude 28. emoticon A tu pizzerku najdete je to kousek od Delvity, naproti je Salon Delta a v ulici výše je ta pizzerka emoticon Nebojte kdyžtak tam na Vás někdo počká, třeba já emoticon
Akorát nevím jestli dorazí Léňa (El) neví jak to bude s manžou a šichtou, tak uvidíme.

Mějte se krásně a pááááááá
23. srp 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Region Chomutov.
  • Svatba byla 24. března 2007
    V Chomutově, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
Registrovala se 3. února 2007 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Region Chomutov.
 Ahojky holky... Tak koukám, že to tu žije...
No k srazíku - bohužel nevím jestli budu moct dorazit, řeším nějaké problémy. Na 100% to budu vědět až příští týden, takže dám ještě vědět.
Mějte se tu všechny krásně.
24. srp 2007 v 08:10  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky
zuzi - copak se deje???
jinak ja taky budu parkovat u delvity a klidne tam na nekoho pockam emoticon emoticon
24. srp 2007 v 08:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Jůůůůůůůůůů, se těším emoticon emoticon emoticon
24. srp 2007 v 10:04  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Holky nevadilo by, kdyby šla se mnuo zase Jíťa? emoticon
Měly by jsme to s Leonkou i lehčí s dopravou a ták emoticon a přiveze mi malýho, tak tu zrovna asi bude emoticon
24. srp 2007 v 10:11  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
 Ahojky Pavly, poslala jsem ti IP... Jo a kde že by měl být ten srazík, abych projistotu věděla...?
24. srp 2007 v 10:28  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Zuzi, když my jsme zvědavý všechny emoticon
24. srp 2007 v 10:31  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 zuzi - je to 2.9. ve 14,00 a je to Quaranata???nebo jak se to pise-proste u delvity sraz,pro ty, co nebyly na prvnim sraziku!!!
emoticon
24. srp 2007 v 10:57  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Pavly a jak užíváš poslední dny prázdnin? emoticon
24. srp 2007 v 11:01  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no tak,ze se pripravuju do prace....ted delam zrovna plany a za chvili jedu do kadane a pak asi na zahradu za mamkou....
co ty,jak se mas?
24. srp 2007 v 11:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
fotoportrét
fotoportrét
z.u.z.i.k
 Marti, já se pokusím dorazit na chvilinku na ten srazík a pak povyprávím... napíšu ti ve zkratce na ICQ, ju... emoticon
24. srp 2007 v 11:16  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 holky,tak musim letet,zatim pa
24. srp 2007 v 11:29  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
mmmateska
    V Žatci, Region Louny
 Já se zase připravuju do nový práce, ale to vám víc povim na srazíku emoticon
No taky bych šla raději někam na zahrádku než tu sedět emoticon

Zuzi, to je moc fajn, že se za námi mrkneš emoticon !!! A nezapomeň na fotečky !!! emoticon
24. srp 2007 ve 12:09  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
kimby (35 r.)
Registrovala se 16. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 385 příspěvků. Má 38 přátel. Most, Region Most.
  • Svatba byla 13. června 2009
    Region Most
 Holky, dnes budu psát do Quaranty,kvůli místům-2. září od 14 hod: Pavly,Kimby-2x+Míša,Martínka-2x+Jitule,Petruška,Lucinka,Verča......a možná:Zuzík,Leonka,2Lucinka...jak Vilo,El??????
24. srp 2007 v 15:17  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Ahoj holky!
Tak se mnou predbezne pocitejte na ten srazik taky... pokud nebudu v porodnici, tak dorazim. Vcera jsem byla u Dr. a on mi to podal tak, ze to muze byt za 14 dni, ale taky klidne zitra... emoticon Takze ja ted nevim dne ani hodiny. emoticon Kazdopadne do naseho vyroci 16.9. to asi nevydrzim, jelikoz uz se zacinam pry pripravovat na porod a kdyz me segra dneska videla, tak mi pry kleslo uz i brisko. Takze ja fakt nevim. emoticon
24. srp 2007 v 17:26  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Holky emoticon

Lucí no to nám nedělej,popros Lukáška ať tam ještě chvíli vydrží!!!! emoticon Já vím že se to ovlivnit nedá emoticon

Já tedy zatím stále potvrzuji účast, snad se nestane nic mimořádného emoticon

Mějte se krásně jdu s malou ven emoticon páááááááááááááááááá
25. srp 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
fotoportrét
fotoportrét
lukajda
 Ahoj holky,
tak si zatím myslím, že pokud půjde všechno, tak jako doteď, tak bych to měla zvládnout dorazit i s Tadýskem. Všechno je perfektní - v noci pořád spinká naprosto ukázkově. Včera dokonce prvně při koupání vůbec neplakal. Ve středu jsme byli v poradně - pořád jsem měla strach, jestli dobře přibírá a je to super, protože při propouštění z porodnice měl 3 180 a v poradně 3 800 emoticon
Lucí, jak zvládáš ty poslední dny?
25. srp 2007 v 09:57  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pitrs
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Maminko, no to je super, Tadýsek je prostě ukázkové miminko, už se na něj moc těším!!!! emoticon emoticon A k přibírání gratulujii!!!Jen tak dál emoticon
25. srp 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
fotoportrét
fotoportrét
len.tilka
 Ahoj Petul a Luci,
Petul, pokusim se vydrzet, jeste by se mi hodilo tak 14 dni, tak uvidime, jak je Lukysek poslusny... emoticon
Luci, ja to zvladam stale dobre. emoticon Je mi porad fajn, ani si nekdy neprijdu jako tehule, natoz tak, ze bych mela kazdou chvili rodit. Jen jsem ted porad ve strehu, tak z toho jsem docela nervozni. Neni nad to, kdyz si muzes vse naplanovat a vedet, ze to bude tehdy a tehdy. Coz u porodu samozrejme nejde a tak jsem z toho fakt vykulena... navic se zacinam bat porodu, doma o tom stale mluvim a Pajovi uz asi lezu na nervy emoticon
25. srp 2007 ve 21:07  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš