Chomutov a okolí!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pro veliký úspěch je tu opět Chomutov a okolí – hurááááá Když jsme minulý rok toto téma zakládala,tak mě nikdy nenapadlo,že se tu sejde tolik super holek a stanou se z nich moje kamarádky....... Takhle to začalo: pavly • 21. leden 2006 v 08:54 Ahojky holky, tak se mi zdá,že je nás tu nějak málo z tohoto konce naší vlasti. Jelikož se tu hodlám v roce 2007 vdávat, ráda bych si s vámi popovídala o tom, kde se tu dají sehnat pěkné květiny, šaty, kde mít svatební hostinu....Máte tu už nějaké zkušenosti-komu se vyhnout, na koho se dá spolehnout? Díky A protože existují přihlouplé, závistivé a navíc ještě zbabělé holčiny,které chtěly některým kamarádkám ubližovat – nic jiného totiž neumíte, co!!!!! – tak bylo nejlepší staré téma zavřít a smazat. Malé ohlédnutí, určitě pochopíte..... : Pavly – 21.1.2006 Len.tilka – 6.3.2006 Pitrs – 11.4.2006 Kimby – 16.4.2006 Leonka – 16.8.2006 V.ctyrlistek – 31.8.2006 Vilo – 23.9.2006 Lukajda – 3.11.2006 Kikia – 29.11.2006 Eleonor911 – 4.12. 2006 (snad jsem na nikoho nezapomněla) A je tak akorát čas – POKRAČOVAT DÁL!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D 8-) :-D :-D 8-) 8-) 8-) ;-) ;-) :-. 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Luci, muj Dr. ma tento tyden zrovna dovolenou, takze jdu k jinemu... ale pristi tyden uz tam bude, tak jsem zvedava co mi rekne. Na poslednim UZ jsem mela plodovky dost. Teda, to byla nahoda, ze si to Tadysek vybral takhle dobre. :-D Je to kluk sikovnej! A nejake fotecky by nebyly? ;-) Luci, kdyby to slo, prijd nam maleho ukazat! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, budu se moc snažit, abychom se na chvilku zastavili. Myslím si, že to nebude problém, ale raději to nechci slibovat na 100% - člověk nikdy neví. Fotečky určitě budou - chystám se na to o víkendu, až bude trošinku víc času. To že jsem měla plodovky málo bylo prý tím, že už jsem byla na konci těhu a navíc, že má Tádík tu srdeční vadu - prý je hodně časté, že když má dítě vrozenou vadu, tak je jí hodně a nebo naopak málo.Co se týče srdíčka, tak to vypadá dobře - udělali mu několik vyšetření v kardiocentru a jedná se pouze o lehkou anomálii. Trochu jsem se bála, aby mi nechtěli porod vyvolávat, ale Tádík to vzal do vlastních rukou. Je to divný, ale já už jsem si druhý den nedokázala tu bolest vůbec vybavit. A ještě na sále jsem si dělala srandu, že ode dneška začínám cvičit :-D Nějaký diety nebo cvičení momentálně samozřejmě vůbec neřeším - nechci ohrozit kojení. Zůstalo mi po porodu 5kg, tak se nebojím, že bych to časem nedala dolů - jinak strije ani jedna. Něco na tom mazání bude, protože ze dřívějška jsem už nějaký měla, tak jsem počítala s tím, že se určitě nějaká objeví a ono nic.
Odpovědět
Jééé Lucí no to jsem ráda, že si zavítala a malinko nás o Vás informovala ;-) Je paráda, že je Tadýsek zlatíčko a moc hodné a poslušné miminko x-) Tak se držte a opatrujte a snad se brzy uvidíme!!!!!Byly bychom všechny moc rády :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Peťko-dodatečně vše nejlepší k svátku x-) Lucí a Tadeášku-přeji vám do života jen a jen to nejlepší. Škoda, že nemůžu s vámi na ten sraz ;-( ;-( ;-( , ale příště už snad ano. My bychom si měli užívat 14 dní v Krkonoších. Už se strašně těším, tak snad nepřijde Aleš z práce s tím, že pro mě není místo. To se totiž může ještě stát. Pokud by to nastalo, tak bych ale zas mohla na sraz :-D :-D . Ještě se určitě ozvu. Mějte se všechny krásně x-) x-) x-) .
Odpovědět
Ahoj Leni!!! :-) Děkujiii ;-) To víš že nás mrzí, že nemůžeš na sraz, ale svatební cesta je důležitější, tak si jí krásně společně užijte x-) a spolu se uvidíme tady a nebo v říjnu!!!! :-D
Odpovědět
Dobré ráno, holciny... Luci, bylo by skvele, kdybyste se s Tadeaskem ukazali, ale je mi jasne, ze s tak malickatym miminkem je tezke neco slibovat a planovat. Tak uvidis, jak Vam to vyjde. ;-) Ale moc rady bychom vas oba videli :-) Teda Luci! To je skvele, ze srdicko je v ramci moznosti v poradku a to okolo - strije, vaha, porod... no jsi proste holka sikovna! ;-) Leni, neboj, vsak to neni posledni srazik! Ja jen doufam, ze je budeme delat casteji, kdyz uz jsme skoro vsechny povdavane. :-D Ze bude vic casu. Uzijte si krasne svatebni cestu! x-) A mas k tomu spravny pristup - kdyby nevysla svatebka, budes moct jit na srazik :-D :-D :-D Ale my Ti prejeme vic tu svatebku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem tu taky!!!! dneska jeste muzu,pac mam stale volno,ale uz mi to pomalu konci :-| -jdu delat zase plany do skoly,takze si uz jako v praci docela pripadam.... -lukajda-kdyz to vyjde jen na chvilicku,tak nas moc potesis a kdyz ne,tak v rijnu to treba dopadne lip-jak pise len.t... snad se budou delat sraziky casteji,kdyz uz mame vsechny letosni nevesty ty prstynky na ruce... - a kde je veru???mela by se ted nekdy vracet z te dovolene!!!! tak veru veru, honem sem!!!! - leonka-moc ti preju dovolenou, nas se urcite taky pak dockas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, už se hrozně mooooc těšíme na fotečku malýho! Tak honem šupky s ní sem :-D :-D :-D My sudičky mu pak něco pěknýho nadělíme do kolébky :-D Leon, tak užívej svatebku :-D :-p :-p :-p to bude ródeo viď :-D Jinak všechny moooc zdravím a těším se na srázek. Sice nevim, jestli to je ta pizzérka jako loni, ale snad jo. Jinak vás nenajdu :-D :-D :-D Páááááááá =-)
Odpovědět
Ahoj Marti, je to ta pizzerka, kde jsme byli v prosinci. Ja si myslim, ze tam jste nebyly... ;-) Najdes to, neboj - das si s nekym nekde sraz. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, tak to bude teda něco pro mě :-D doufám, že to neni někde zastrčený :-D Kdyžtak budu hodně křičet na náměstí a vy mi pak přijdete někdo naproti :-D :-D :-D A Verča už dorazí taky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky. Rozhodla jsem se, že bez vás nemůžu být, tak jsem zrušila svatební cestu a přijedu za vámi 8-) :-D . Ba ne. Nakonec to dopadlo tak, že z důvodu nedostatku místa jedu s Alešem pouze na týden místo na 14 dní. A tudíž plánuji přijet na sraz taky x-) . Takže Marťo-určitě domluvíme společný spoj a budeme to hledat spolu :-D :-D . Zítra se domluvíme, nebo přes telefon
Odpovědět
Ahoj Holky :-) Leni no né že bych ti tu svatebku nepřála, ale jsem moc ráda že dorazíš!!! ;-) Martí, Verča dorazí taky a na netu tu bude 28. ;-) A tu pizzerku najdete je to kousek od Delvity, naproti je Salon Delta a v ulici výše je ta pizzerka :-) Nebojte kdyžtak tam na Vás někdo počká, třeba já :-D Akorát nevím jestli dorazí Léňa (El) neví jak to bude s manžou a šichtou, tak uvidíme. Mějte se krásně a pááááááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky... Tak koukám, že to tu žije... No k srazíku - bohužel nevím jestli budu moct dorazit, řeším nějaké problémy. Na 100% to budu vědět až příští týden, takže dám ještě vědět. Mějte se tu všechny krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky zuzi - copak se deje??? jinak ja taky budu parkovat u delvity a klidne tam na nekoho pockam ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůůůůůůůůů, se těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevadilo by, kdyby šla se mnuo zase Jíťa? :-o Měly by jsme to s Leonkou i lehčí s dopravou a ták :-D a přiveze mi malýho, tak tu zrovna asi bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pavly, poslala jsem ti IP... Jo a kde že by měl být ten srazík, abych projistotu věděla...?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, když my jsme zvědavý všechny :-o
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - je to 2.9. ve 14,00 a je to Quaranata???nebo jak se to pise-proste u delvity sraz,pro ty, co nebyly na prvnim sraziku!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly a jak užíváš poslední dny prázdnin? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak,ze se pripravuju do prace....ted delam zrovna plany a za chvili jedu do kadane a pak asi na zahradu za mamkou.... co ty,jak se mas?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, já se pokusím dorazit na chvilinku na ten srazík a pak povyprávím... napíšu ti ve zkratce na ICQ, ju... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak musim letet,zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
Já se zase připravuju do nový práce, ale to vám víc povim na srazíku :-D No taky bych šla raději někam na zahrádku než tu sedět :-D Zuzi, to je moc fajn, že se za námi mrkneš :-) !!! A nezapomeň na fotečky !!! :-D
Odpovědět
Holky, dnes budu psát do Quaranty,kvůli místům-2. září od 14 hod: Pavly,Kimby-2x+Míša,Martínka-2x+Jitule,Petruška,Lucinka,Verča......a možná:Zuzík,Leonka,2Lucinka...jak Vilo,El??????
Odpovědět
Ahoj holky! Tak se mnou predbezne pocitejte na ten srazik taky... pokud nebudu v porodnici, tak dorazim. Vcera jsem byla u Dr. a on mi to podal tak, ze to muze byt za 14 dni, ale taky klidne zitra... :-N Takze ja ted nevim dne ani hodiny. ;-) Kazdopadne do naseho vyroci 16.9. to asi nevydrzim, jelikoz uz se zacinam pry pripravovat na porod a kdyz me segra dneska videla, tak mi pry kleslo uz i brisko. Takze ja fakt nevim. :-)
Odpovědět
Ahoj Holky :-) Lucí no to nám nedělej,popros Lukáška ať tam ještě chvíli vydrží!!!! :-D Já vím že se to ovlivnit nedá x-) Já tedy zatím stále potvrzuji účast, snad se nestane nic mimořádného :-) Mějte se krásně jdu s malou ven :-) páááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak si zatím myslím, že pokud půjde všechno, tak jako doteď, tak bych to měla zvládnout dorazit i s Tadýskem. Všechno je perfektní - v noci pořád spinká naprosto ukázkově. Včera dokonce prvně při koupání vůbec neplakal. Ve středu jsme byli v poradně - pořád jsem měla strach, jestli dobře přibírá a je to super, protože při propouštění z porodnice měl 3 180 a v poradně 3 800 x-) Lucí, jak zvládáš ty poslední dny?
Odpovědět
Ahoj Maminko, no to je super, Tadýsek je prostě ukázkové miminko, už se na něj moc těším!!!! x-) x-) A k přibírání gratulujii!!!Jen tak dál ;-)
Odpovědět
Ahoj Petul a Luci, Petul, pokusim se vydrzet, jeste by se mi hodilo tak 14 dni, tak uvidime, jak je Lukysek poslusny... :-D Luci, ja to zvladam stale dobre. :-D Je mi porad fajn, ani si nekdy neprijdu jako tehule, natoz tak, ze bych mela kazdou chvili rodit. Jen jsem ted porad ve strehu, tak z toho jsem docela nervozni. Neni nad to, kdyz si muzes vse naplanovat a vedet, ze to bude tehdy a tehdy. Coz u porodu samozrejme nejde a tak jsem z toho fakt vykulena... navic se zacinam bat porodu, doma o tom stale mluvim a Pajovi uz asi lezu na nervy :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?