23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Pozor, to vedu jen silácké řeči, myslím, že překvapivě budu řvát nejvíc. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, ty mas v kostele, vid? tak ty to budes mit delsi asi.
Odpovědět
jo mám v kostele......schválně to budeme stopovat, kdo kdy řekneme ano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako za tyden touhle dobou tu bude uz druhy den. Ja to porad nechapu nejak.
Odpovědět
já taky ne, ale raděj se to nesnaž chápat, protože si to moc začněš uvědomovat a to je pak konec :-D mám poklizený celý byt, akorát do těch oken jsem se nepustila a ono pořád neprší a neprší
Odpovědět
Profilova fotka
a tady porad prsi a prsi. Jako ne oroad ale zacne, prestane, zacne, prestane.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: na okna se vykašli, já je myju jednou ročně na jaře a je mi to fuk, jestli prší, nebo přes ně nevidím. Ale je pravda, že k nám na svatbu nikdo nedojde, my budem jinde. Ale taky musíme trochu uklidit byt, v pondělí dojede bráška a ještě by mě, sviňa, pomluvil. I když pořád máme uklizeněji než on. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja cekam, az dopere pracka, pak jdu do mesta pro kosicky a celoflan na vysluzky a vecer jdeme na narozky kamarada. Ale pokusim se prijti brzy. Treba pak uz budeme mit nejakou zpravu od fender. Jako hrozny je ten tchan jeji, se svatbou je sileneho stresu normalne, natoz kdyz to nekdo takhle podryva.
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato, jenze ty jsi divka a je to tvoje chyba, kdyz neni pekne v byte. Tohle mysleni me tak priserne vytaci.
Odpovědět
K nám taky ne, já to chtěla umýt kvůli sobě, už se na to nemůžu dívat. Jenže naposledy jsem je umyla, hned pršelo a nebylo to poznat. já půjdu zachvilinku taky do města, musím koupit ještě něco na dozdobení těcch krabiček na výslužky. Což mi připomíná, že si jdu napsat, co chci, protože pro některý věci jdu už po páté
Odpovědět
Profilova fotka
Jaká ženská a mužská práce? Moje matka měla jedinou přednost, tohle nedělila, takže můj bratr umí štupovat ponožky možná líp než já, umí vařit, uklízet, postarat se o dítě, dokonce dvě, prostě ideální manžel, kdyby nebyl takový svéráz jako náš otec. Žádný, že jsem holka, oba to umíme stejně, jsme stejně líní a ten bordel kolem nás moc neřešíme. jen já a můj drahý musíme nacházet věci na svém místě. Jediné, co neřešíme je čistota podlahy a prach. Kdežto můj bratr neřeší nic, a nikdy neví, kde co najde. Ale jinak, ideální manžel, ještě tu babu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: co není napsané nemám a nevím, jsme na tom stejně, což mě přivádí na myšlenku, že pořád nevím, co budu o víkendu vařit, nemáte nějakou inspiraci?
Odpovědět
Článek se načítá
nemám, ale taky bych potřebovala, pojedu nakoupit, atk abych věděla co...poraďte ;-) u nás teda většinu věcí dělám já, drahý to nepřiznává a má pocit, že když přeskládává věci z místa na místo, jaký nedělá ohromný úklid
Odpovědět
Profilova fotka
Já už úklid Tomových věcí vzdala, pokaždé, když jsem se snažila, tak mi vynadal, že to nemůže najít, tak mu to dávám na klávesnici a on si to uklízí, ale i tak vím já, kde co má hledat, jen má pocit, že si to organizuje sám a sám to nemůže najít, přece si nenechám nadávat. :-D Jedno jídlo budou kuřecí nudlišky s šunkou a nivou ve smetanové omáčce s bramborama a to druhé budou nějaké těstoviny, ještě nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsem dosepsala seznam lidi na vysluzky (uz po pate asi) a pisu dalsich sto veci, co mi chybi a musim dneska nebo o vikendu poridit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fender mi ted psala, ze jede nejen ta dcera, na kterou nejsme nidko zvedavy, ale jeste i ta svagrova. Takze maji uz oba nervy na dranc.
Odpovědět
Napiš jí, ať se na to vyprdnou a vůbec tam nejezdí....co se z nich budou stresovat....ach jo, že některý lidi baví otravovat druhým život Tak se budu opičit a budu vařit to samé, co ty tipata
Odpovědět
Profilova fotka
psala, ze skoromanzel zuri a rika, ze tam nechce.
Odpovědět
mám na to stejný názor, jako fenderin manža :-D . a nebo naopak, ať se vzmuží a ukážou všem, jak jsou šťastní
Odpovědět
Profilova fotka
Chuďátka moje, oba dva. :-S Diggi: chceš na to přesný recept?
Odpovědět
ne...já všechno vařím podle sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a v neděli dělám sladkou rýži, když ji Tom tolik chce, já se bez ní obejdu. :-S
Odpovědět
tu bych mohla udělat dnes :-D ...paráda
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak ja utikam a vecer se ozvu. Mejte se. Jako tam je tka hnusne, diggi fakt nci nemej. Leje a leje, ted uz porad.
Odpovědět
u nás svítí sluníčko :-D . já taky valím, ale za chvíli jsem zpátky, tak ne že tady bude mrtvo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je lehce zataženo, neprší, spíš je to sluníčko s oparem. Ale odpoledne mají dojít lijavce.
Odpovědět
tak jsem doma, mám koupené všechno, co jsem potřebovala, aspoň teda doufám a stzihla jsem to úplně těsně, teď začalo pršet, ale zatím je to jen takový letní deštík
Odpovědět
no a nikde nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My právě vyrážíme pro žvanec. A venku je prý hnusně vedro, doufám, že nezmoknem.
Odpovědět
u nás už leje a vypadá to i na bouřku.....dobře nakupte ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?