23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
nase taky nevypadaji bile, jsou totiz ze zluteho zlata :-D taky jsme meli s mym ex hodne znamych spolecnych, navic muj soucasny pritel je jeho spoluzak z VS. nicmene nemam pocit, ze bych kvuli nasemu rozchodu prisla o nejake kamarady, spis se jich mnoho bavi spis se mnou a mym drahym, nez s mym ex.... ale ex jsou pred svatbou vhodne tema asi jako zuby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, to mame podobne, mne se moc libi ty nase i ty vase, take jsme takove zkouseli. Nakonec teda vyhraly ty "napric". Kaminky jsou po cele delce prstynku, takze at bude natoceny z kterekoli strany, budou tam kaminky. Diggi, uka, uka :-) Holky, ja ted snedla pul misy tunakovyho salatu a jsem jak balon. Jsme byli ted v makru a meli v akci ty predkrajene salaty, ja miluju endivii.A jeden ten balicek bylo 300g jenom endivie a za 20, no nekupte to. A k tomu teda jeste rimsky v celku a tak, no udelala sjem toho kybl, Martin si teda koupil neco jineho, tak ani muj salat nemel, ale ja si chrochtam. A vajicka jsem do toho uvarila z vesnice.
Odpovědět
Profilova fotka
no nic damy, jdu si dat ibalginek a lehnout si. zitra posledni den v praci, to je krasna predstava! sice sef je z toho sedivy, dokonce jsem si dnes i nesla praci domu, kolik toho mam a nevim, jestli se tam nebudu muset stavit jeste v pondeli aspon na odpoledne, no ale i tak.... dovolena za dverma... aaaaaach...... :-N mejte se, dobrou a ahoj zitra
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: ja mela pulku jakehosi zeleneho melounu, mnam... fender: krasne sny...
Odpovědět
tak hlavně ty vajíčka z vesnice museli být něco :-D . když mi máme ztracený ten foťák, nemůžu to ani vyfotit
Odpovědět
Profilova fotka
Fender brou, pekne sny a uzij si posledni den. Hele, to jak opustis i nas nebo jak to bude?
Odpovědět
holky přemýšleli jste už o tom, co budete dělat po svatbě....já teď spoustu volného času trávím tady s váma, každý večer u toho asi chvíli posedím, už jsem na vás zvyklá...co já potom budu dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: ja mam krome partnera jeste psa a rucni prace, ja se nenudim ani bez nete me spis napadla jedna absurdni myslenka, ze pokud tu vzniknou pratelske vazby, ze si vlastne nemuzeme jit poprat na svatbu :-D teda spis ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: neměla bych strach, že se tu fender neukáže, evidentně mají net i doma. Já dneska udělala ty boloňský špagety, tak jsme přežraní oba a ještě si dáme meloun.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: a kdo nám bude bránit v diskuzi i po svatbě? 8-)
Odpovědět
no vlastně nikdo :-D ....to jsem na nás zvědavá za tři roky...zhrzený manželky :-) ...a nebo se třeba nějak společně přesuneme namodrýho koníka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kdo nam brani v tom se treba nekde sejit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tipata, jde mi o to, jestli nejede na tu dovcu, z eby tu pak nebyla :-( Kait, co pekneho po vecerech tvoris a co mate za hafika? Diggi, ja se tam tak do tri let rozhodne presunout hodlam :-)
Odpovědět
nejlépe v brně ne kait ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, ja bych se se sla rada, jen sjem desne rozstrkane po cele republice mi prijde :-( Holky, jste povercive? Pripravuji ted texty na oznamka PO a jsem z toho nejak nesva. Jako tisknout to urcite budu az pak. Ale tak jako pdfko to uz muzeme mit pripravene, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
A k tem gratulacim. Ja jsem totiz neco vymyslela. proto tu pacham ten harmonogram. Ze jsem myslela, ze bychom si mohly v den D poslat retezovou SMS. Zacla by to rano fender, ktera by poslala Jance Smsku s Textem Fender ANO (nebo cokoli jako jeee, jupi, proste tak), Janka by to preposlala tipate a pripsala by k sobe neco. Takze Peta by ve 4 dostala neco jako Fender ANO Janka JEEE tipata HOTOVO diggi HURAAA janine JOOO atd a vratit by se to melo fender zase, co myslite?
Odpovědět
to se mi líbí, že bysme si na sebe vzpoměli :-D ...akorát, jak o uděláme, když máme tři svtabu v jednu...a myslíš, že ve 13.00 budeme mít čas na smsky janinek ;-) :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
diggi, poradi udelame abecedne podle nicku a psat samozrejme budeme, az bude chvilka
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ty, co to maji ve stejny cas, budou razene abecedne.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: tak v Brne nevim... nevim odkud vsechny jsme, ale kazdopadne pokud je nekdo z Brna, dejte vedet obcas jsem i v Praze, Olomouc neni problem janinek: ja se obavam, ze mobil ten den vypnu navrhovala bych spis to, ze v diskuzi budeme pokracovat i po svatbe, my jedeme na svatebni cestu na 14 dni, ale na netu budu taky, i kdyz ne tolik, prece jenom romantika v Parizi...hmmm
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem zacala pracovat na svem albu priprav, muzete mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, my mame i podobny zasnubni :)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: ano ne, ja ho mam matny a vice ostrych hran, z boku je ten kaminek zasazen jakoby do trojuhleniku. Ale mas ho taky moc pekny a snoubenec vypada moc sympaticky, slusi vam to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tím si nejsem jista, janinek, jestli nejedou na tu dovču. Však to bez ní snad nějak přežijeme. :-D A s tím srazem v Brně by to šlo, je to tak nějak ve středu všech a hlavně mi tam jede přímý rychlík.
Odpovědět
Profilova fotka
nic damy, jsu se psama a spat, skoromuzicek uz o zarizl a ja bych taky mela jit brou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, jj, ten tvuj ma ostrejsi hrany celkove, ale na prvni pohled vypadaji fakt podone. Jinak holky, kdo chcete, pisnete mi mobil do IP. Pripravila bych pak ten seznam, jestli bude zajem. My tedka dokoukali prvni dil The Tudors a ja porad pasu ten salat :-) A v sedm rano jdu k zubarce, tkami drzte palce, at to neni vazne.
Odpovědět
No taky jsem přemýšlela, že budu mít mobil vypnutý...ale co bych kvůli vám neudělala :-D . Jinak hlásím první noční můru o svatbě....zapoměla jsem si občanku a po obředě skoro všichni odjeli domů a na hostině pro padesát lidí jich zbylo asi 10. Jo a ještě jsem zapoměla dodělat jmenovky( ty mimochodem pořád nemám), takže jsem si v tom snu říkala, že až se budu příště vdávat, tak je musím mít :-D . Janinek přežij to u zubaře, pro Tebe bude hrozné už to vstávání ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vstala dneska take brzy, jdu s tim zubem. Diggi, no mas pravdu, des bes. Nemohla jsem v noci usnout ani, jsem spala snad 4 hodiny. A mela sjem take nocni muru - svatba byla priserna, jako na hotleu ta hostina a vse, povim pak pozdeji.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata:já bydlím kousek od brna. jinak s tou smskou souhlasím taky
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dnes rano bezela repriza Etikety od Spacka, velka svatba. Odpolko to muzu hodit na net ke stazeni, jestli chcete.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?