23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
fender: zitra jsem pryc, slouzime v sobotu. jsem cetla ze soulozite v sobotu :-D ach jo, chci domu dnes tu cely den uklizim kancelar, prodejnu i sklad, i okna jsem umyla, maji dorazit sefove z Prahy... a co myslite, jsou tu? za hodinu koncim, to mam radost, maji dovezt zbozi a zitra jsem tu na prodejne sama, takze bud tu zustanu dele dnes a budu na ne cekat a nebo zitra prikvacim ne na devatou ale na osmou a do sesti si tu sama odedru prodejnu i zbozi :-S
Odpovědět
holkyyyyy pomoooooooc....já se z něho zblázním, zase tady vymýšlí strašný kraviny
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: povídej, přeháněj, my se chceme taky pobavit. :-D
Odpovědět
Tipata ty máš fotku...mateš mě :-D . Můj drahý si prostě usmyslel, že po obřadě půjdeme do restaurace, kde budeme 10 minut, pak tam všechny necháme, pojedeme se fotit, oni budou sedět v tom nachystaným salonku a teprve až se vrátíme, bude oběd.....napadlo ho to asi před třema dnama, já jsem myslela, že ho to přejde, ale drží se toho jako klíště a přijde mu to strašně logický...mě NE
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: navrhni mu lepší řešení, sice mě se to taky moc nelíbilo, ale je to logičtější. Po obřadu uděláte ty společná fota, náhodné skupinky v místě obřadu, pak pojedete všichni na oběd, najíte se a po té se vy dva s fotografem vydáte na takové ty umělečtější fota do nějaké zahrady, či jiné vybrané lokality. Tohle vymyslel můj dragý Ing. a když se nad tím zamyslíš, tak je to logičtější než celé focení před obědem i těch vašich 10minut. Jako pádný argument můžeš použít to, že je to nápad chlapa. :-D
Odpovědět
To už jsem mu taky řekla. Má to malinkatý háček....nechtěl brát fotografa na oběd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to má blbý, bude muset, my ho taky máme na obědě, bude nám děělat průběžný fotky, ať si mákne za ty prachy. :-D
Odpovědět
a dáváte mu jídlo?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, máme ho započítaného v lidech na oběd i raut, za 4500,- nám udělá fotkek kolik budeme chtít a jak dlouho budeme chtít, k tomu nám vypálí cd se všema fotkama. Navíc je to známý od tchána, dřív spolu dělali v jedné fabrice.
Odpovědět
nám by nějaké fotky po obědě mohl udělat jeden známý, co na svatbě bude....tak nevím, zase aby jsme měli fotografa objednaného jen na obřad mi přijde zbytečný já vždycky když přijdu, tak je tady mrtvo, pak tady chvíli nejsem a jsou popsaný dvě strany :-) . janinek asi smolí seznam kdo bude komu psát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my mame tez fotografa na obed, aji na raut. mame ho vicemene od dopoledne az do druheho dne rano 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky máte takový poděs doma, co já? Teď kouká na nějaký 20 let starý film o šaolinech, stupidita na entou, ale jeho to baví. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem sice tedka dojela k nasim a drahy je doma, nicmene naprosto presne vim, co dela. pari need for speed most wanted :-D
Odpovědět
my se díváma na dvd ece homo homolka nebo jak se to přesně jmenuje a já se nudííííííím....můj drahý to dokáže sledovat dvacetkrát dokola
Odpovědět
Profilova fotka
takže v podstatě má každý něco.
Odpovědět
Profilova fotka
me zitra ceka teda pekne narocny den. rano mam doktora a pak zubare :-S a v poledne jdu na zkousku ucesu 8-) jsem si dnes uz vyzvedla ze salonu zavoj, tak jsem teda zvedava x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně pak nezapomeň ukázat fotečky, ale ne těch zubů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mam rtg petky, sestky a sedmicky dole :-D jinak ke kadernici fotak neberu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a nemáš foťák v mobilu? Já mám takhle nafocený líčení i šaty a ty fotky vypadají dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
mam, ale blbej. nevim, jestli by z toho neco bylo. asi se budete muset nechat prekvapit az na svatebni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme byli ted na tom Mamma Mia a je to naprosto bozi. Rozhodne neodchazejte pred titulky, o hodne prijdete. A ted jdu precist celou tu stranku, co jste tu mezitim napovidaly.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak precteno. Martin se porad sape k pocitaci, aby mohl hrat Diablo. Mame totiz velke PC a jeho pracovni notebook. A lepe se to hraje na velkme, kde jsem zvykla ja a mam ICQ a vsechny oblibene a tak. U nej musim byt na jeho ICQ a muzu jen na stranky, kde si pamatuji hesla. Fender, uces nafot i blbym mobilem, treba jich budete zkouset vic, doma si to pak v klidu prohlidnes a lepe se rozhodnes. Mame fotografku od deviti rano do nejakych 6-8 vecer. Krmime ji, kameramana i asi ridice, budou jsit ale po nas a bez predkrmu. Diggi, tveho digitaka snad ani nekomentuji. Hele, on je asi nervozni ze svatby, proto mu hrabe a vymysli tyhle hlouposti. A byt vami, chci ho i na obed, at foti, jak jite a tak. Protoze vetsina kamosu s fotaky behem jidla moc fotit nebude. A halvne dortik. A polevku nevim, jestli povedete.
Odpovědět
Profilova fotka
A vy se mi asi budete smat, ale Cliffovi jsme poridili take oblecek. Na foceni, aby byl take fesak. Tak jsem dala fotky do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
A nechcete natočit video jak ho do něj oblíkáte, to bych ráda viděla. :-D Ale jinak vypadá fakt úžasně.
Odpovědět
Janinek je účasnej, fakt mu to moc sluší :-). Já taky doufám, že je to jen přechodný stav a že po svatbě bude zase normální :-N . Holky u nás se blíží bouřka a je taková zvláštní oranžovo- fialová barva oblohy. Kdybych tak mohla zůstat celý den doma, válet se v postýlce a sedět u beremka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek:krááááásný
Odpovědět
Janinek: taky jsme byli včera na Mamma Mia - respektive byly... Já s kamarádkou a její manžel a můj partner šli na squash ;-) Krása, jedním slovem krása, já osobně teda byla nadšená. Nemusím krev, střílečky... zato se vyžívám v muzikálech, pokud tam jsou i taneční prvky, tak jsem na vrcholu blaha. K tomu hudba Abby, super obsazení - prostě jsem byla u vytržení. Ještě cestou domů mi v duchu zněla hudba Abby... :-D Jinak psi... na 99% budeme brát obě - malou i velkou, takže přemýšlím, jestli jim dáme nějaký mašle, popř. třeba jednu růžičku za obojek nebo to necháme být a necháme je žít, velká by růžičku určitě vzala jako velké zpestření jinak nudného dne a hnedle by se podívala, jak vypadají jednotlivé okvětní lístky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: tak my na svatbe budeme tech psu mit poviceru, pocitam tak pet az deset, tak snad se povedou nejake psi fotecky oblecky ale na ne nemame, nejmensi bude mops, nejvetsi nejspis retrivr a fotky nam budou delat kamaradi, u obradu dva a pak nas vyfoti svedek, umi dobre fotit a ma na to i kvalitni vybaveni
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, na to se pta hodne lidi, ale oblekani je fakt hracka. Je zvykly v zime na plastenku. Nebojim se rict, ze ji ma i rad. Bisoni nemaji podsrst, takze voda se jim dostane hned na kuzi, coz jinym psum ne, tem zustane na vrchu na chlupech. Takze kdyz jde Cliff ve4n na snehu nebo po desti bez niceho, prijde mokre, cerne zvire - CELE. S obleckem myju jen brisko, nohy a cumak. A v zime kdyz je hnusne, tak to je po kazdem vneceni myti, docela opruz. Se s Martinem vzdy dohadujeme, kdo ho umyje.Takze video z oblikani bude asi tak zabavne, jako kdyz se nekdo dospely obleka. Sedi, necha si to nandat. Je treba rpavda, ze pred plastenkou nekdy utika, ale kdyz je dopaden, tak se uz nebrani. Jo, to z cesani by byla videa. Nebo cisteni usi. Petardie, Mamma Mia super, co? Mne se desne libila, pujdeme znovu. Vydrzeli jste na titulky? To prisel totiz zlaty hreb. My pujdeme urcite znovu. A dnes jdeme na Batmana.
Odpovědět
Janinek: jj, odešli jsme až v okamžiku, kdy naběhly titulky a už nebyl žádný obraz (nebo jsme snad ještě o něco přišly?). Výbornej film, fakt můžu vřele doporučit. Možná to u nás ještě umocňuje ta blížící se svatba, ale mě to přišlo jemný, něžný, oddechový - a k tomu jsem si jako bonus hned několikrát pobrečela. Nekecám, několikrát mi tam vytryskly slzy od smíchu, pár hlodů tam bylo fakt neuvěřitelnejch :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?