23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
majduska: vitej ;-) janinek: nastydnout v petatriceti stupnich? jak se ti to prosimte povedlo? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, majdusko promin, jsem nejak mimo, vitam te mezi nami. Fender, vcera jsme byli vecer na vece, venku, na moste nad rekou, zelezne zidle a ja mela zabky a bose nohy, sedeli jsme tam do 11 asi :( Citim, jak se mi dela v krku knedlik. Cucam strepsils, cpu se vitaminy a medem a tise zurim. A to mame jit zitra na grilovani, ale fakt nevim. V zime jsem si rozhodila imunitu, pak se to srovnalo, ale ted s tim stresem ze svatby, plus jsme tu ted tyden meli navstevu z ciziny, tak jsem se jim venovala a pekne me to utahalo.
Odpovědět
Profilova fotka
no ty jsi expert :-) me pomahaji nejvic litry caje s citronem 8-) jinak jsem v prubehu trech dnu cetla tri dlouhodobe predpovedi na srpen a kazda byla uplne jina :-p 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to take, i kdyz ted piju vodu, caj by me v tom vedru zabil.
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze nezabil ;-) ja si tedka caj davam zrovna 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jdu hodit vanu a padnout do postele a doufat, ze se to pres noc zlomi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano :)
Odpovědět
Profilova fotka
Normalne za tri tydny touhle dobou budeme asi uz silet, ja tam budu mit kadernici uz. V kolik presne to kdo mate? At si udelame tabulku. Vim, ze hodne z nas to ma v jednu.
Odpovědět
Profilova fotka
za tri tydny touhle dobou budu asi zrovna rikat "ano" :-D my to mame 11:30. co tva nemoc? vylezelas to? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takze Fender 11:30 Janinek 13:00 Zatim nevylezela. Rano mi bylo lepe, ale ted je to zase horsi, no lezim, piju, FNUKam :-) Po obede si ustelu na gauci a budu dodelavat vyzdobu.
Odpovědět
za tři týdny touhle dobou nám to za čtvrt hoďky vypukne....ty jo :-D . ferder a co v těch předpovedímch bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
Predpovedi me nezajimaji, stejen to pak bud ejinak. Ted se odmitam nervit. Predtim jsem se je snazila take najit a ted uz se tvarim, ze nejsou ;-) Prani otcem myslenky. Takze seznam jinak vlastne: 11:30 - fender 13:00 diggi, janinek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak podle jedne bude od 20.8. oblacno az zatazeno, prehanky. podle dalsi bude srpen krasny a tropicky a podle posledni bude teplotne i srazkove prumerny... tak si vyberte 8-) tipata je myslim v poledne... ale jista si nejsem
Odpovědět
Profilova fotka
kamaradka to mela loni 17/8. uz jsem to tu urcite psala, v sedm rano se budim a priserne lije, jsem sla na vlasy, nestastna. cerna obloha a lijak. A normalne se to vybralo pak v 11 a v jednu na venkovni obrad uz bylo pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my budeme mit pekne uz od rana, zejo x-) jinak mi dneska drzet pesti, ze chvili jedeme ke tchynakum. nastesti jen na odpoledne, tak to snad preziju. se mi tam vubec nechce.... budu se muset asi hodne premahat a byt mila, zejmena na tchana, kdyz vim, ze by si predstavoval jinou nevestu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, drzim vsechno, co mam. Prezij to a rikej si celou dobu, ze te to nezajima a jsou ti volni. To oni kazi, abyste vsichni byla rodina. Ne ty.
Odpovědět
Profilova fotka
diky, jani. vecer se ozvu, pokud to preziju :-S zatim se mejte, papa
Odpovědět
fender taky na tebe budu myslet...nedej se ;-) ...kdyžtak je pošli někam a jeď domů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu. Včera jsme stihli to koupaliště i s rodičema. Dneska jsme obešli shopping park a tchýně má krásný, bílý sáčko. Přesně podle její představy. Přes tu letní bouřku jsme se naobědvali a teď už doma jen funíme, po kafi přesadíme fíkus. Obřad máme v pravé poledne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takze 11:30 - fender 12:00 tipata 13:00 diggi, janinek Tak sup sup, pridejte se dalsi. Ja tak nejak polehavam. Dala jsem prat uz dve pracky, Martin nam koupil obed a ted koukam do stohu papiru ke svatbe. Do siti se mi moc nechce. Ani na jemnovky nemam naladu.
Odpovědět
Profilova fotka
A dnes jsme take s Martinem vymysleli darecek pro rodice. Udelame jim bonbosku z ruznych dobrot jako Lindt, rafaelo a tak. Krabicka vlastni, nejaky MP motiv zase :) Tak mam radost. Dumala jsem, co koupit a alkohol se nehodi, tak coko, tu muzou a milujou vsichni.
Odpovědět
Profilova fotka
A holky, co mate za pripitek? Sekt nebo Cinzano? My zatim cinzano, ale premyslim i o sektu.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se shodli na šampaňskén, ty hubolepy moc nemusíme. Dárek pro rodiče nějak neřešíme, ani dorty, ani nás jiný dar nenapadl, popřemýšlíme. janinek: na nachlazení si ráno namíchej štamprli slivovice, polévkovou lžíci medu a šťávu z půlky citrónu, rozmíchat a vypít. Je to super recept a pomáhá, mám to vyzkoušené a prověřené lety. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja nejak puvodne mela cinzano, ani nevim proc. A ted zase vaham nad sampusem. A myslim ten pripitek pro vsechny. Na obrade ani nevim, rikaji, ze mivaji vlastni vino, ale asi si spis neco dorucim sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Nezabil by me ten tvuj mix?
Odpovědět
Profilova fotka
janinek nezabil, já ho piju od 14 a jsem pořád v poho, dokonce mám i výšku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dámy, za tři týdny přesně to máme za sebou, na ruce prstýnek, nové příjmení, svatební noc před námi (případně svatební cesta) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jop a my to máme 14.30 v Brně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlasim, ze jsem to prezila :-) trochu jsem se pravda premahala a taky pomohlo, ze jsme asi na hodku zdrhli na navstevu k sousedum :-p uuuuufffffff :-N
Odpovědět
Fender paráda, máš to za sebou...teď ještě přežij svatbu a pak je můžeš vidět dvakrát ročně a je klid :-D . My budeme mít cinzano...chutná mi líp, než šampáňo a ostatním nezbyde nic jinýho, než to vypít :-) . jinak jsme tak nějak vytvořili zasedací pořádek...no řeknu vám, je to fakt fuška....hrůůůůůza, málem jsme se u toho porvali :-D . Kait kde to máte v Brně?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?