23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Čau holky! Nějak jsem to nestihla přesně na pátou, ale dobrý ne :-) . Migréna mě přejde vždycky jen tak, že si jdu lehnout, i včera to zabralo, takže teď je mi celkem oki. Fender tak Ti jsou úplně mimo, tohle si mohli plánovat za Marie Terezie...ale dneska se budou muset uklidnit a být rádi, že budou mít tebe
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se z toho vyspala a je mi lip (no, mozna pomohly i ty tri gin-toniky vcera vecer 8-) ) pritel je v pohode a neresi to... uz jsem to taky nejak prekousla, no ale mesic pred svatbou to docela zamrzi, ze jo... nicmene, jak jedeme do toho mikulova na dovcu, tak kousek odtamtud je sklipek, odkud si budeme brat vino na svatbu. tchynaci tam jezdi kazdorocne, tak jsme se domluvili, ze se tam sejdem. no a co myslite? oni tam kazdorocne jezdi s tim milionovym kamaradem... a s jeho dcerou... uz se na ne moc tesim ]-( jinak diggi, dobry, nezklamalas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, pet patnact je krasny vykon, chvalime te. Fender, to jako ze tam budete vy dva, oni dva a TAMTY dva? To upadli, ne? Tak minimalne se tu muzeme rozcilit za tebe, takze ty muzes zustat ledove klidna a neplytvat energii na takovou koninu.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: plus jeste majitel sklipku :-p jinak ten kamarad je jisty, dcera zatim potvrzena neni, ale vloni tam byla. tak jeste porad muzu doufat, ze letos neprijede 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
A mas nejake info, ajk je to s dcerou? Jestli si take mysli, ze teda se budou brat nebo ji je to sumak a ma take nekoho? A znaji se vubec nejak? jezis, to je fakt jak z filmu pred sto lety, prdlousi dva ti otcove.
Odpovědět
Profilova fotka
ja se s ni (zatim) neznam, jen je pry velice hezka (jak nekolikrat podotkla skoro tchyne, ovsem to jsem tomu nevenovala zadnou pozornost). predpokladam ale, ze bude normalni a taky to nebude resit... prece nemuze byt magor kazdy :-D mela myslim nejakeho pritele, jestli ho jeste ma, to nevim. muj pritel se s ni zna. videli se vtom sklipku. mi to ted pripada strasne vtipne a bavim tim pulku prace, nicmene vcera mi moc do smichu nebylo. nejde ani tak o tu absurditu, ale spis o pristup skoro tchana. zezacatku jsme spolu vychazeli dobre, pak jsme se pohadali kdyz mi vloni vysel clanek v novinach, byla z toho strasna afera a od te doby to mezi nama dost skripe. ale nemyslim, ze by to bylo kvuli tomu, ze nebude mit snachu milionarku... nebo jo? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ono fakt cim vickrat to nekomu reknes, tim lip ti bude. At si milionarku vezme on, kdyz po ni tak bazi. A je to. Kazdopadne ti drzim palce, at to prezijes.
Odpovědět
Fender to je fakt něco.....a proč mu přítel neřekne, ať se uklidní, že nevěstu má vybranou a ať mu do toho laskavě nekecají
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je asi to, jak fender psala, ze on jim ani nebere telefon.
Odpovědět
Fender: pán si vzal asi k srdci scénář ze špatnýho americkýho filmu, ne? 8-( Mělas mu na to říct, že jako vtip je to dost blbý. Poslední dobou sem jen nakukuju psát moc nestíhám, zítra snad konečně stihneme ty Lipence, pokusíme se tam domluvit kytku (stále nemáme nic zamluveno), budu muset povyzjistit, jak to je s dortama, neb mi doposud nedorazilo žádné potvrzení objednávky a konečně (3 týdny před svatbou) budeme rozesílat oznámení a pozvánky na hostinu, takže to teď dávám dokupy. Dnes jsem se urvala a zašla do krámu, už žádný obhlížení a shánění, natvrdku jsem vlezla do smíchovskýho obchodního centra, prošla tři krámy se spodním prádlem a v tom posledním jsem nechala patnáctset. Žádnej šlágr. Nemám nic na převlečení, ráda bych si koupila nějaký šatky, ale žádný se mi nelíbí. Krom jedněch, ve kterých dnes šla jedna slečna v krámu :-D bylo mi ale dost žinantní jít za ní a špehovat, odkud je má, takže mám pořád velký kulový ]-( Každopádně - v čem kdo jdete? Uzavřený boty nebo otevřený? A jak to máte s punčochama? Budete si je v tomhle vedru brát? Mám koupený otevřený (páskový) boty a do těch mi teda punčochy přijdou fakt děsivý. Někde jsem ale četla, že ke svatebním šatům prostě punčochy být mají. Předpokládám ale, že se očekávají uzavřené boty. V tom vedru krom prakticky neprodyšnejch šatů mít ještě punčochy... asi nejsem dostatečně velkej labužník ;) Každopádně - jak to kdo máte? Otevřený boty? Uzavřený? Punčochy ano nebo ne? Případně jakou barvu?
Odpovědět
Profilova fotka
Mam uzavrene boty, teda tu spicku. Tohle je asi moej bota http://www.boty-obuv.com/66-svatebni-... Budu mit samodrzky. Osobne bych si brala puncochy i do paskovych. ted sjem treba jako host na svatbe mela ty same boty v cerne a sla sjem na boso, ale jako nevesta do nich tu puncochu dam. Saty, boty, puncochy vse champagne. Saty na prevleceni jdu zitra ke svadlene vyzvednout.
Odpovědět
taky budu mít boty uzavřené, do špičky....punčochy mám taky koupené, na obřad je vezmu a potom uvidím, jak v nich vydržím.i když mě trošku odrazuje ta mrtvolná bílá barva:-D. na převlečení nechci nic
Odpovědět
Článek se načítá
No já ještě objevila jedny botky na podpatku, moc pěkné, asi bych je užila i jinak, tak zvažuju, že vyhodím do vzduchu další litr a půjdu do nich ;) Pak bych to neřešila. Ale do otevřených bot silonky... Já nevím :( Navíc je to jak diggi říkáš - mrtvolná bílá. Já na jedny (mmch ukrutně levný, takže asi byly už s dírama :D) totiž dnes narazila uvnitř tesca a jen pro předstvu jsem si je zkusila - no ta bílá je fakt ukrutná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak boty mám vínový, uzavrenou špičku a pásek přes patu, nad punčochama uvažuju, ale jen pod svatební, na převlečení už je sundám. Punčošky samozřejmě samodržky v tělové barvě. Šaty na převlečení jsem sehnala v Motivi v obchoďáku, krásný, lehký, v perfektní barvě. Všechno mám v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
no, s nimi je jakakoli komunikace dost marna. pritel se je snazil usmernit asi tak tristapadesatosmkrat, ale je to vzdycky uplne o nicem. bohuzel. kdyz k nim jedeme na vikend (coz nastesti neni tak casto) tak se vetsinou vracime uplne KO.... co uz..... :-| ja mam na botech uzavrenou patu a spicku, koupila jsem je v deichmanovi. jsou sice bile a saty mam sampan, ale nemelo by to vadit. beztak nepujdou moc videt. budu v nich chodit i normalne, uz jsem je parkrat vzala, at je trochu rozchodim. zatim mam koupene samodrzici puncochy v bile, ale nevim, jestli sampan nebudou lepsi... ani v te telove nejsou spatne, ale ta krajka je na nich v poronvani s temi ostatnimi nic moc.....
Odpovědět
Profilova fotka
Take se chystam botky rozchodit, ale nebyl doted vcas, nej je pry v nich zehlit. Vim, ze ne vsechny budete tancovat, ale jak je to s tanci? Prvni novomanzele, pak je nevesta s otcem a zenich s matkou maji byt soucasne nebo po nas? Vsude si pamatuji solo nevesty s otcem, tak jsem ted zmatena trosku. A jeste se chci zeptat, jak to mate s rauty a grilem? Chci mit jedno svoje piti a minulym manazerem bylo dohodle, ze si to normalne dame na bar a ted mam v kalkulaci docela velkou castku za korkovne. Stejne tak za predkrm, ktery si vlastne dodam sama a oni to jen ohraji a udelaji oblohu, chteji na muj vkus dost penez. Tak jsem z toho takova otravena ted.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to teda čumím. My máme domluvu s majitelem restaurace, že víno bude vlastní, o korkovném ani ťuk, jinak máme jídlo, večerní raut a kalkulace, co nám poslal je 408,-/osobu. Což je naprosto nádherná cena a to si podle toho rospisu budeme opravdu vybraně papkat. :-D Botky tak nějak čas od času obuju a chodím po bytě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem cetla, ze botku okukujes a rikala si, ze takhle je asi moc nerozchodis :-) Tak jsou to 4 litry tvrdeho. Pak mame jeste digestive, u toho je korkovne nula. Korkovne je zvykem, ale tak nejak me to zarazilo ted. Ze vse ostatni pijeme od nich za jejich ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tradicne si vlipnu muj posledni prispevek. Diggi, dobre rano preji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu dneska rano prvni??? =-) :-o my mame v restauraci jen obed. tam si muzeme prinest vlastni alkohol bez jakehokoli poplatku - ale stejne tam zadny brat nebudem. jidlo je nejakych myslim 230 na osobu, nebo tak nejak, ted uz nevim presne. je v tom pripitek, predkrm, polivka, hlavni jidlo. raut pak mame zvlast, uplne jinde a zajistuje nam to jedna firma. tam je teda cena nejakych 650 na osobu, ale je v tom zapocitane uz i piti, coz predstavuje asi nejvetsi polozku. jinak co se nesni a nevypije, to nam nebudou uctovat. jinak me vcera vecer jeste stihla vytocit jak svagrova, tak tchyne, ale tak to neni nic noveho :-p :-D
Odpovědět
Kurňa, dnes jsem v práci od sedmi, mohla jsem být jednou první ]-( Tipata: jaký máš šaty? smetanovo-vínový? Já včera ještě lovila na netu, standardně mají bílou, tělovou a černou barvu punčoch, ale k těm bílým šatům jsou na drtivé většině fotek vidět opět bílé. Kurňa, měsíc do svatby a já řeším takovýhle ptákoviny a další jobovky, jako třeba kunu, usídlenou ve střeše... grrrrrrrrrrrr... nemáte někdo zkušenosti, jak ji vypudit? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, oni si na tebe normalne zasedli. Petardice, ta kuna je podle me ze vseho nejhorsi. A ty mas bile saty? Ja champagne a champagne puncochy jsem si koupila v kramku ve Skolske, vedle toho Japan shopu. A dobre rano tedy vsem znovu. Dneska je pekne pod mrakem.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: to bude asi tim, ze nejsem ta milionarka :-D a u nas je kraaaaasne slunecno 8-) petardice: s kunou (nastesti) zadne zkusenosti nemam, ve starem byte jsme ale meli mravence :-p ted jsme uz nastesti bez jakychkoli domacich mazlicku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My mame jen mazlicka, co chceme. Na chate jsem ale vzdy bojovali se srsni. A pres zimu mysi.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme vcera cely den litala po meste s Anglicany a dnes jsem chtela jit alespon dopoledne, ale silene se mi nechtelo. Jet jen na otocku takhle. Nastesti jede teta, tak mam konecne kus dne pro sebe, dokud se odpoledne nepririti nasi. Tak jdu vyrizovat telefony a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: svatební šaty mám bílé s červeným zdobením, sice to vypadá víc jako růřová, ale jě to červený, šaty na převlečení mám vínový. Bílý punčochy by mě mohly, ty jsem odmítla nosit už v první třídě a nemíním kvůli svatbě dělat vyjímku. fender: je sice krásně slunečno, ale začíná být takový ten opar. Stejně jsem se dnes rozhodla na to sluníčko nelozit, bo mi ty záda nedají pořádně vyspat. Včera jsem chodila bílá od pantenolu a nechávala vsáknout, ale že by nějaká změna, no nevím. Ale budu krásná, opálená nevěsta. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: do bolatic jeste opar nedorazil 8-) ale je fakt, ze neni tak umorne vedro jak vcera, coz je super. no ja bych z tech zad taky asi nespala, ale proto, ze jsem kancerofobik :-D i kdyz zase s mym pristupem nemam sanci se spalit :-D stejne se mas, ze mas taaaaaaaaaaaaaaak dlouhe volno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fender: no, jak se to vezme, sice mám dlouho volno, ale zase se neuvěřitelně nudím, všichni v práci a já sama samotinká. Už jsem dospěla do stádia, kdy s radostí uklízím a vařím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ted doma, ale do toho stadia jsem ejste nedospela.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to se mi taky jeste nestalo, teda s tim uklizenim. varim rada vzdycky. nicmene, "docela" rada jsem uklizela v dobe, kdy jsem se ucila na druhe statnice. to mi byla dobra jakakoli zaminka k tomu, abych nad tim nemusela sedet - pro jistotu jsem si nebrala ani volno v praci :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?