23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Tipata: moc držím pěsti a ať to přinese co nejdřív výsledky! Jo, co se váhy týká, jsem zatím v pohodě. Dyk to říkám, že jsem se teď dostala konečně na váhu, kterou bych asi tak zhruba měla mít :-D :-D Ale faktem je, že kdybych z původních 45 přibrala třeba o 20 kilo jako ségra, nevím nevím... Mít během 9 měsíců téměř polovinu vlastní váhy nahoře, to by asi klouby nedávaly :-D I když jak jsem psala, mamka taky přibrala z původních 45 kil při ségře 17 kilo a zvládla to v pohodě. Fender: stejným kopacím způsobem jsem nucená chodit na záchod. To se mi furt nechce vstávat a jít, tak dostanu dvě / tři pecky hnátkou nebo párátkem a to bys viděla ten fofr :-D Jo, a jak jsem se chlubila u doktora minulej tejden, že až je mrňavizna už delší dobu kebulkou dolů, ještě jsem nedostala do žeber... tak jsem včera dostala, taky bezva zážitek :-N A co se práce týká - taky dělám z domova, ale posílají mi toho děsně málo, šéf jim vynadal a řekl, že to mají umět a ať mě nechají v klidu. A moc se mi nedaří vysvětlit, že jakoukoli práci a činnost jedině uvítám :-D :-D :-D Doufám, že mu tohle vydrží jen na dobu do porodu a pak mě začnou nějak zásobit ;-) Jak jsi psala o 2 vteřinách na test, to jsme na tom byly stejně, test jsem dělala s víc jak 14 denním zpožděním a hlavně s jistotou, že je to fakt jen zpoždění a těhotná nejsem. To mě k tomu dokopal Lukáš :-D To byl fofr, jak rychle tam ta druhá čárka vylítla... Okna nezávidím. Jako že se ještě chystám umejt okna před porodem, to jo. Jen se do nich musím pustit, až tu nebude Lukáš, to bych si zas vyslechla :-D Ale vyměňovat je, to by se mi teda nechtělo. Tak to hlavně přečkejte ve zdraví a ať to je co nejrychlejší a s co nejmenším bordelem :-N Janinek: mno, moc pěknej sen, za tím bych něco hledala :P Kait: čtyři litry - no tak to je nářez! Ale zas toho máte spoustu ;-) V tomhle jsem ráda, že jsme toho spoustu dostali půjčeného od známých, máme doma hadříky snad do jednoho roku věku. Sem tam jsme ještě dostali něco nového, takže z oblečků a hraček jsme zatím nekoupili ani ň. Co nám tedy ještě chybí a jsem si toho vědoma, je chůvička, ale mám vybraný konkrétní typ, takže jde jen o to pro ni někam sjet nebo ji objednat na netu. A na to máme ještě dost času ;) Jinam musím uznat, že máš teda bájo sny, to je na tom Janinek ještě krásně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: chuvicku mame od Philipsu a jsme spokojeni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau čau, tak dneska nám tu byli vyměřit ta okna, teď by je měli objednat a na konci měsíce nám je během dvou dnů vyměnit, to bude radost. jako je to třeba, už jsou staré, polovina nejde otevřít a přes zimu táhne, ale beztak se netěším. uvažujem, že když už jsme teda v tom, tak bychom nechali vyměnit i vstupní dveře ... když už, tak už :-N peti to jsme na tom s oblečením podobně. i když jak jsem to včera třídila a zjistila, že máme totálně všechno modré, tak se stejně do toho obchodu prostě vypravím, abychom měli i něco v jiné barvě. modrou mám teda fakt ráda, ale to už je fakt moc :-D
Odpovědět
Kait: na doporučení chci taky Philips, už mám vybraný i konkrétní typ, tak snad budeme spokojení ;) Fender: hele, neříkej hop, dokud nepřeskočíš. my jsme objednávali výměnu oken u babičky v bytě a ač to mělo být hotové do měsíce, objevily se problémy (špatně si něco proměřili, tím pádem špatně objednali a museli znovu přijet, znovu zaměřit a znovu zadat do výroby) a trvalo to téměř půl roku. ale ne, že bych tě chtěla děsit :-p my máme asi barevně leccos, přece jen je to po třech dětech :-D kamarádka má holčičku a ta jakmile pošle fotky, vždycky je v něčem růžovým :-D to se nám stát nemůže, my to máme spíš víc klučičí. ale nějak to moc neřeším, mě se třeba modrá a zelená na holčičkách líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemaluj čerta na zeď, osobo :-p říkám měli by :-D a prosadila jsem si do smlouvy takové penále, že si myslím, že to vyměřovali sakra poctivě :-D :-D :-D maximálně na tom vyděláme :-p :-D :-D ale ne, snad to všechno bude v pohodě, ráda bych už to měla z krku, ať můžem komplet uklidit a začít to tu celé přeorganizovávat, už se na to docela těším x-) s těma barvama každopádně, já mám sama hodně ráda modrou. akorát že mě to rozčiluje, že malej má prostě modrý úplně všechno krom kočárku 8-( no co, aspoň budu mít pocit, že jsem do jeho výbavy taky něčím přispěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terko, k te vymene oken, jestli neni pozde, radim chtit siroke parapety, jestli mate na vyber. A nedeste s vykladem snu, i kdyz teda jako koukala jsem do kalendare a abych si ho za pet dni delala. mame ted zase vse tak hekticke, ze nevim, ci jsem a kolikateho je. Jedu jen na vcera, dnes, zitra, vikend.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, jestli jsi myslela vnitřní, tak ty my nebudeme mít vůbec ;-) do kuchyně ani jídelny se nám prostorově nevlezou a do obýváku bych teda asi chtěla, ale ty se tam musí dát úplně samostatně na nosné trojúhelníky, takže to si kdyžtak uděláme sami. a v dalších dvou pokojích jsou jenom balkonové dveře, takže tam parapety taky žádné nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, vnitrni, na kytky a vubec cokoli. Tak hlavne drzim palce, at to pekne zvladnete. My mame ted trale s domem a ja z toho docela silim.
Odpovědět
Profilova fotka
Vím, že budu provokovat. Ale dnešním večerem mi začíná dovolená až do 25.8. A většina asi uzná, že sakra zasloužená. ]-( Janinek, fender: soucítím s váma, nás čeká rekonstrukce bytu a už teď mě to děsí a to většinu zařídil Tom z Finska. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me to neprovokuje, ja bych do prace rada, ale oni me nechteji. Ale o to vic souhlasim, ze je rozhodne zaslouzena. Kdy se vraci manzel vlastne? Nebo ted jedes za nim nejak? My, az se jednou vratime do CR, tak ten stary byt urcite rekonstruovat nebudeme. I kdyz teda to rikam ted, treba tam budeme chtit zustat, pak by zase rekonstrukci potreboval.
Odpovědět
Profilova fotka
Tom doletí na stálo zítra kolem poledne. :-D Už se těším jak malý Jarda, že mi nebude scházet v pelíšku. I když jsem si vědoma, že tohle nadšení za týden dva opadne, přesto jsem už moc ráda, že bude doma. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeeee, no tak si to uzijte.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeee, kači, tak to je super, že už se tom vrací, nakoenc to nějak rychle uteklo..... že moc zdravíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Take mi prijde, ze to uteklo rychle, ale to asi jen nam :) Jake mate pcoasi? Tady je priserne vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
Uteklo to vážně rychla, ale byly chvíle, kdy se to neskutečně velklo. ]-( Dneska jsem šla k ortopedovi, konečně. Zase jsem si něco pěkně pokazila svou vlastní blbostí. Před rokem mi na úponu achilovky za kotníkem přistála slečinka svým šteklíčkem, nateklo to, byla tam modřina, ale jen jsem to stáhla a počkala, až to odejde samo. Pořád to zlobí, tak jsem zašla. Mám tam chronický zánět šlachové pochvy, vážně jsem šikovná. Kdybych s tím zašla hned, tak je to v pohodě. :-| Dostala jsem na to prášky a za 6týdnů mám kontrolu. Ale aspoň jsem doktorovi zpříjemnila den, měl tam samé důchodce, tak si šáhnul na mladý, krásný nohy a své nadšení ne moc dobře skrýval. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No sikulka. A au teda. Zanet e-e. Tak at se ti to vyleci poradne. A doktor se urcite ejste ted usmvia blahem.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak léčí, asi ty léky brát nebudu, snižují plodnost a kdo se léčí na plodnost je nemá brát, takže asi počkám do 7.7 a proberu to s gynekologem. Já mám vážně štěstí. Jak jsem stará, tak jsem blbá. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No, u nas nikdy nic neprobiha jednoduse a normalne, takze u jinych me to uz tolik neprekvapi. A cos na to dostala?
Odpovědět
Profilova fotka
Artrilom je to na záněty kloubů, šlach a svalů. Škodolibě jsem ráda, že nejsem jediná divná. :-D
Odpovědět
Ahojky, jdu Vám říct novinku janulkavalova zakladatelka této diskuze dnes ve 13:17 porodila syna Kubíčka má 4,6kg a 52cm x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, že moc gratuluju a držím palečky. Určitě to zvládne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, teda kus chlapa, moc gratulujeme x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak blahoprejeme, to ted asi zacina.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak si uzivate svatky? My teda nemame, ale ja jsem dnes i tak doma, meli me volat do prace, ale nejak nevolali.CHjo.
Odpovědět
Profilova fotka
no hodí se mít o den kratší pracovní týden 8-) jirka měl navíc včera službu, tak si aspoň dneska trochu odpočinul, odpo jsme byli u vody - už se má zase zkazit počasí, tak ať si užijeme asi tak posledního dne léta nebo co 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vcera jsem na vas myslela, teda v sobotu, jsem si kupovala plavky a nabrala si na stojanu kupu a v kabicne zjistila, ze ty jedny jsou tehotenske. Ale jako adidas za sest liber :) No, vzala jsem si pak normalni za devet. Ale divne se do nich leze hrozne. Potrebovala bych navod.
Odpovědět
Profilova fotka
My byli u rodičů, proběhlo vítání z Finska, zase se spekulovalo o mém těhotenství, podle babek jsem si to dovezla z Helsinek (únor) a to jen proto, že jsem měla volné letní šatky, fakt hrůza. Včera jsme si zajeli za mojí svědkyní, za měsíc rodí, tak ať jí věřím, že má břicho. Teda skoro žádný pořádný nemá, ale co už s vižletem, ani s ním neváží co já teď, potvůrka vychrtlá. Mám od ní Fender a Jiříka pozdravovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska byla u gynekologa, v pondělí mám dojít znovu na UTZ, nějak málo mi roste folikul. Hned mě potěšil, když mi sdělil, že tenhle měsíc s největší pravděpodobností neotěhotním. Proč já k těm doktorům lezu, když pro mně nemají žádné dobré zprávy. Ale doufat můžem pořád, aspoň pak nebudu moc zklamaná, když nic nebude. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:( no drzim paleky na dobre zpravy. Hele, co ti manzel pekneho privezl? Kybl Fazer okoald nebo tak neco?
Odpovědět
Profilova fotka
To mi dovezl fairy, takovou tu Zvoněnku z Petera Pana. Vůbec jsem to nečekala, tímhle mě fakt dostal. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?