23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Se neděs, u vás to bude naprosto v poho nebo už budeš vědět jak na to, když to tu čteš u nás. :-D Ale Tom dneska došel s tím, že jeho kolegyně konečně ukecala muže k dítěti, přemlouvala ho rok a teď, když konečně svolil, tak z toho má takovou radost, až to hraničí s posedlostí. Tak jen doufám, že otěhotní dost brzo než jí z toho přeskočí. Jo biohodiny jsou sviňa, kor v našem věku. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych klidne uz chtela, ale tak chceme pockat. Takze ted sice chci, ale nemuzu, protoze jako rozumove nejak jsme se dohodli, ze pockame. Takze mi to nejak nevadi. Ale predstava, ze uz fakt chceme, snazime se a nic, tak to jako by me kleplo. A jak vidim nejake mimi, no to mam na krajicku vzdy, znate to.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem asi divná (ještěže tu mám někde tu peťku, která to měla stejně) protože moje biologické hodiny byly nějak vypnuté.... my se rozumově dohodli, že vysadíme prášky a být na mě, tak jedeme za 14 dní na svatební cestu a pomalu začneme s plozením potomka :-N když už jsem se s tím nečekaným početím srovnala a začala se na malýho fakt hrozně těšit, tak ž záchvaty z malých dětí beztak nechytám |-| jani hlavně žádné stresy ;-) podle mě psychika je v tomhle strašně důležitá a čím víc člověk chce, tím míň to jde |-| a kači, moc vám držím pěsti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nemůžu říct, že bych slintala nad kočárkem, to jsem nedělala nikdy. Asi taky díky zkušenostem s mladšíma sestrama. Biohodiny mi tikají, ale spíš tak nějak v poklidu, i když podle toho co si po sobě tady čtu, tak to vypadá jinak. Jen že já problémy řeším mluvením, prostě se z toho vymluvím a pak jsem s tím bájo srovnaná, pokud nemluvím, tak je to sakra zlý. :-D A jsem moc vděčná za tu podporu tady. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
však od toho nás, kači, máš x-) x-) x-) jinak dámy, potvrzeno - ve středu v sedm hodin ráno naběhnou dělníci na výměnu oken .... jsem ráda, že to zatím klape podle plánu, ale moc se na to tedy netěším 8-( 8-( 8-( kor když s nima budu doma já 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fender: já tě vážně lituju, když si vzpomenu na naši výměnu. A to na mě zbyl jen ten úklid, no fuj. Ale aspoň už to budete mít za sebou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, mně to taky na polské celkem stačilo, ale co už. musíme to stejně překopat a dokoupit nějaký nábytek, tak čím dřív to budem mít za sebou, tím líp.... nějak to budu holt muset přežít 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Kacka je zenska, takze ona chce, aby ji nekdo vyslechl a "politoval", ne aby ji radil, co s tim ma delat. Terko, drzim palce na okna, at s tim mas co nejmene prace a nervu. My zitra vyraziem smer CR, autem teda, kvuli Cliffovi, tak sjem zvedava na cestu, ma prset.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, díky. Ikdyž, mě nemusí ani nikdo poslouchat, já si problémy tím mluvením pojmenuju a pak je můžu začít řešit. Jsem dokonce schopná chodit po bytě sama a mluvit si pro sebe. Držím palce, ať v pořádku dojedete. Fender: říkali jsme si, že by jsme se stavili někdy na kafe, nebo by jste mohli vy k nám, jak se vám to bude víc hodit. jen asi to bude reálné až po oknech, žejo. Co vy na to? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kači, jasně, to by bylo prima.... teoreticky můžem i tento víkend, ale to bychom asi museli k vám, protože tady to začíná být trochu kritické, jak to musíme nějak nachystat. jinak přes týden to bude zabité kvůli té výměně a jestli tu jsme příští víkend, to zatím netuším.
Odpovědět
Profilova fotka
Super, my byli včera večer v čajce na Bang. Ale dneska by to nádherně šlo, na koupák je moc zima, tak jestli vám to výjde, tak kolem 4 u nás na kafíčko. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dorazíme ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kuk, tak my take dorazili, do CR. Cesta teda priserne dlouha, ale nakonec jsem dojeli.
Odpovědět
Profilova fotka
Uff, to je dobře. Ale nevím, jestli jste si s počasím polepšili. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pocasi zatim ujde. Jako dokud neleje, tak mi to neva. My meli posledni tyden take vselijak, takze u me dobry. Vyzvedla jsem si obcnaku novou konecne a nechala se ostrihat, ted me ceka uklid a chystani na vecer, prijdou nam kamaradi.
Odpovědět
Profilova fotka
tož vítej doma x-) x-) x-) dneska máme poněkud pohřební náladu, známí od jirky přišli o mimíse, holčina byla těhotná stejně dlouho jako já |-| až mi z toho zle zabylo.... jinak kuchyň a jídelna jsou vyklizené a připravené na zakrytí, dneska ještě dožehlím zbytek prádla co tu mám a zítra přijde krizovka to všechno pozakrývat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, no to je smutne. Ale tak tebe se takove veci netykaji, u vas vsechno dopadne dobre. Ale holciny mi je lito teda velmi. Tak drzim palce na ten pokryv. My ted chodiem po navstevach a srazech. Ja jeste proad nedospala deficit z cesty, tak jsem zvedava, kdy to se mnou nejak svihne.
Odpovědět
Profilova fotka
okna vyměněna, byt zčásti debordelizován, jsme ztrahní jak borůvky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tyen vyraz neznam, ale je roztomily. A chvalim vas, jste sikovni. A mate to za sebou! My se rpes tyden ruzne schazeli s prateli a ted jsme u nasich, nejak to utika.
Odpovědět
Profilova fotka
jani na jak dlouho tu vůbec jste? jinak mít nová okna jako jediní ve vchodě má i své nevýhody - protivní důchodci prudili už přes týden a adneska už jsme našli za dveřma anonym 8-( jirka byl naprosto nepříčetný 8-( z některých lidí by se člověk poblil, fakt 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, jste skvělí, úžasní a jedineční. A z anonymů si hlavu nedělejte, jde jen o hodlou závist, v ČR jev naprosto běžný. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale člověka to zamrzí :-S kači však mrkni na FB, jak to tady vypadalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska s Franklama jela na malý výlet do Jistebníku na střapáče (moc velká mňamka). Co jsem si z výletu asi tak dovezla, spálený ramena. Jak jsem stará, tak jsem blbá, měla jsem sebou opalovací krém i repelent. Stříkali jsme jen proti komárům, dobře mi tak. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste jako??? =-)
Odpovědět
Tak po delší době zase zpátky :-) U nás menší, nečekaná a neplánovaná novinka - 18. 7. se nám narodila Lucka :-) Trochu si pospíšila, měla se narodit o měsíc později, takže jsem v porodnice slyšela dnes a denně, že je předčasně narozená, a že je to nedonošenec. Je to drobek - 47 cm a 2600g, ale zas se mi asi podstatně snáz rodilo ;-) Porod byl bez problémů, ty nastaly až poté. Malá neměla sílu se přisávat a kvůli váze museli začít dávat hned od prvního dne Nutrilon. Krmila jsem injekční stříkačkou - malíček do pusiny, k němu přiložit hrot stříkačky a když začne malá sát, vstřikovala jsem jí do pusiny krmení. Na Nutrilonu jsme částečně doteď - nemám ještě dost mlíka a protože se mi Lůcu nepodařilo ani doma rozkojit, na radu laktační poradkyně jsem teď v desetidenní lhůtě, kdy se nesnažím Lucku přikládat, budím ji každé tři hodiny na krmení, jídlo si ze stříkačky musí vytáhnout ona sama, aby se naučila sát a já každou hodinu a půl odstříkávám mlíko. Jako upřímně - závidím maminám, které mají plně kojené děti. Mě to doma zpočátku vycházelo tak, že mi hodinu a půl až dvě hodiny trvalo, než jsem odstříkala mlíko, probudila Lucku, nakrmila a přebalila, další půl hodiny jsem si rvala prsa dalším odsáváním a na odpočinek mi zbývalo tak půl hodiny, maximálně hodina. Teď se relativně stav zklidnil, Lucka si zvykla na časový režim, takže krmení trvá tak hoďku, hoďku a půl, pak odstříkat a já mám plus mínus hodinu čas na spánek :) Jinak jsem samozřejmě neměla nic připraveno a sbaleno, takže odjezd do porodnice byla taky velká bžunda, ale o tom zas jindy, to se tu víc rozepíšu - jen co budu víc odpočatá a vyspalá, zatím to teda není žádnej šlágr :-) Kdybyste chtěly mrknout na fotky, mám je na webu. A protože se sem tuším nesmí vkládat odkazy, tak menší návod - ve vyhledávači stačí zadat Bohemia Bay, měl by tam jako první vyjet odkaz na naši čoklí stanici - tam buď odkaz Mrňavka nebo Fotogalerie ;) Fender: až ti mě překvapilo, jak jsem najednou změnila názor (respektive jak se rozjely mateřské pudy) poté, co se malá narodila :) Ovšem hormony dělají své, to je docela nářez. V porodnici jsem ořvala, že se malá narodila předčasně a že za to můžu já, pak jsem ořvala, že nekojím... a dnes jsem se málem vztekla, když jsem dělala polívku a drkla jsem do čerstvě odstříkanýho mlíka a všechno ho vylila na zem. To bych vylítla z kůže... takový bolesti to stálo :-D Janinek: na jak dlouho jste se vrátili? Tipata: vydrž ;) Nedivila bych se, kdybys otěhotněla zrovna ve chvíli, kdy to budeš nakonec nejmíň čekat :)
Odpovědět
Profilova fotka
peti já si říkala, co s tebou je.... strašně moc gratuluju, hned jsem koukala na fotky, je hezounká.... x-) a hlavně, že je zdravá, to je podstatné, problémy se všechny překonají x-) x-) s tím snadnějším porodem to určitě nebylo k zahození! ;-) nás čekají ještě dva měsíce, tak jsem zvědavá, co ten náš malej prďola.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk a gratulky k Lucince. Jdu koukat na fotky, ale jsem na louda netu, tak to bude sto let. Vidim, ze to nebyla prochazka ruzovou zahradou, tak hlavne at uz je ted vse v poradku a zvladate to obe. Jinak my prijeli na dva tydny, Martin vcera letel zpatky uz a ja jedu o vikendu s CLiffem autem, poveze me bratranec a jeho bratranec. A auto nalozim vecmi zase. Bylo to takove cele hekticke. Moc jsme si neodpocinuli.
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se ke gratulacím, taková radost-starost je skvělá. My byli na víkend na jihu u rodiny. Teta slavila 60, tak jsem zase viděla některé členy rodiny. Báječně jsme se pobavili, dozvěděli se nové drby. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co ten zuřivý výraz? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všichni tam měli sebou děti, teda ne všichni, ale většina. Nejvíc jsem si užila s 16měsíční Eliškou, je to bratránkova dcerka, sice se většinu času mračila, ale je úžasně samostatná a vychovaná. Kočka jedna krásná. Ani ty dvojčata (5M) od sestřenky nebyly tak skvělý, ale Peťa se pořád křenil na Toma. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?