Menu Forum

23.8.2008 termín svatby. Máte také?

23. srp 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
Registrovala se 1. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2076 příspěvků a 2 alba. Má 43 přátel. Londyn, Spojené království.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Ve Slabcích a Hřebečníkách, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
janinek
Registrovala se 1. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2076 příspěvků a 2 alba. Má 43 přátel. Londyn, Spojené království.
 No hele, jestli to chodi cutat na tanecni parket, tak nevim, nevim emoticon

A experti jsme, to teda zase jo. Ruka ujde, nesmim ji mco namahat, ale pro bezny provoz uz naprosto v poho.
12. kvě 2009 v 18:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petardice
Registrovala se 6. června 2008 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Na nádvoří Průhonického zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
petardice
Registrovala se 6. června 2008 na beremese.cz. Přidala 201 příspěvků a 1 album. Region Praha.
 Janinek: no vy jste teda díla! emoticon Plány šly do háje, ale přiznám, že je mi to líto i teď - byť už je ta lítost zastíněná těšením se na mimčo. Ale mrzet mě to asi nepřestane - celý život jsem šla někam za kariérou a když jsem dostala nabídku, která se prostě neopakuje, zjistím, že jsem v tom, to zamrzí emoticon
Fender: taky mi to trvalo, než jsem se s tím srovnala, přetrvávalo to až do 2. trimestru, teď už jsem v období, kdy mě dojímají všechna mimina a už se vidím, jak jedno takový máme doma emoticon Mimochodem - mám ještě 3 měsíce, na ty jsem moc zvědavá, neb za posledních 14 dní mi nehorázně vyskočil pupek (to jsem furt byla frajerka, že nic nic nic, respektive něco málo, a najednou pupek jak hrom), takže oblékání ponožek po ránu (ještě řádně rozespalá) je fakt výhra v loterii emoticon
Jo a najedu oblíbené téma zubař - minulý týden jsem se objednávala na zubní, to se mě ještě sestra ptala, jestli mám nějaký problém - no jistě, že nemám, objednávám se jen na prevenci. Fik ho, o dva dny později mi vypadla plomba, takže jsem se musela přeobjednat a jdu tam zítra. Uáááááááááááááááááááááááááááááá
13. kvě 2009 v 08:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 Drzim palce na zuby. Urcite to bude dobre.

A ponozky a botky musi manzel holt. Muj je zvykly emoticon

Te prace mi je lito a je normalni, ze i tobe. Ale mrnavka ti to plne vynahradi.
13. kvě 2009 v 10:59  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fender
Registrovala se 17. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1011 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel.
    V Bystřici pod Hostýnem
fotoportrét
fotoportrét
fender
Registrovala se 17. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1011 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel.
    V Bystřici pod Hostýnem
 peti, chápu. taky jsem budovala kariéru, nicméně mám trošku výhodu v tom, že mám předběžně přislíbený home office, takže snad úplně nevypadnu. nicméně souhlas s jančou, myslím, že prcek ti to vynahradí. na kariéru je čas ještě později, na dítě už pak být nemusí.... tak držím palečky a už na to nemysli a těš se emoticon emoticon já mám ještě čas do poloviny října a zatím taky machruju, že mám jen pidi břicho a přibrala jsem zatím jen jedno kilo emoticon

jojo, zubař to tady frčí, já jsem byla naposled když jsem dostala těhu průkajdu a to jsem byla řádně vyklepaná, ale naštěstí to bylo během dvaceti vteřin vyřešené emoticon takže tak.

jani a co cliff, jak se mu u vás líbí? a už tam s vámi zůstane?
13. kvě 2009 v 15:57  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 Cliff si zvyka dobre, hlavne na postele.

Jen je ted bble, ze kde bydlime, nemame s nim poradne kam na prochazku, tak to sidime po ulicich. K parku to je ctvrt hodiny a tam ted s kotnikem nedojdu. Ale budeme se stehovat a jestli vyjde vybrany dum, tak to bude do zelene na behani blizko.

A samozrejme si ho tu chceme nechat. Jsme fakt radi, ze ho tu konecne mame.
13. kvě 2009 v 18:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petardice
fotoportrét
fotoportrét
petardice
 Janinek: ad ponožky a boty - ráno by to šlo, ale odpoledne po celodenním chození...no to bych mu snad ani nepřála emoticon Mimochodem - vy jste tam jeli za konkrétní pracovní nabídkou nebo jen tak na blind a něco jste hledali až tam? A co děláte? emoticon Docela chápu, že už jste se na Cliffa těšili emoticon A věřím tomu, že je sám rád, že je s váma, takže nějakou dobu to venčení v parku jistojistě oželí emoticon

Fender: taky chci dělat i při mateřský, dělám ve firmě, ve který jsem dělat měla, jen se podstatně změnila pozice, takže v podstatě dělám totéž, co jsem dělala doteď - nestěžuju si, ta práce mě baví, ale tahle nabídka, to byla prostě bomba. Takovej kariérní vrchol. Ale chápu, že ve třiceti je na dítě tak akorát čas, i když být to na mě, ještě bych to tak o dva roky odložila. Ale když se stalo, byla by blbost to v tomhle věku jakkoli razantně řešit. Takže nezbývalo, než zatlačit slzu, smířit se a teď už jsem (naštěstí!!!) ve stavu, kdy se fakt na to mimčo těším. Docela jsem se bála, že se přes to smiřování do tohohle stavu neprokoušu emoticon

A zubař - no comment. Za čtyři hodiny už se budu potit na křesle emoticon Nejhorší je, že to je ten nejpitomější zub - nejvíc plombovanej a ze zubu je už jen takový torzo, takže se bojím, bojím, jak si s tím zubařka poradí. Navíc nevím, jestli to je rozumný nechat v těhu vopíchat a při vrtání zaživa tak asi vylezu z kůže. No, žádnej šlágr. Ale jsem blbá, nemám v oblibě mlíko a mléčný výrobky, takže to nežeru ani teď a takhle to dopadá...
14. kvě 2009 v 08:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 Peto, tak co na kresle, prezilas? Jsem na tebe myslela. Presne takovy zub mam, porad ho citim, je proplombovany strasne do hloubky.

Jinak pokud jde o zuby, s mlekem uz je asi pozde, jeidne, co mzues delat ted je cistit 2x denne a hned po sladkem. Dale pouzivat zubni nit. Hlavni je zbavit se mechanickych necistot, takze i bez pasty, ale cistit, at nema kaz sanci se utvorit.

A ted k nam. Martin si nasle praci z Prahy, jel na pohovor, pak trvalo desne dlouho, nez rekli, jestli ho chteji a pak to byl mazec. A ja si zacla heldat praci po statnicich a vubec to neslo, ted se to snad prolomilo. Martin dela v IT firme (neptej se pls co emoticon ) a ja budu ucit. Uz jsem zacla, ale mam ted pauzu kvuli kotniku teda.
14. kvě 2009 ve 12:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tipata
Registrovala se 23. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 876 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Ostrava-Poruba, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
tipata
Registrovala se 23. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 876 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Ostrava-Poruba, Region Ostrava.
 Děvčata, teda, dva dny tu člověk není a vy mu nachystáte takový kvanta počtení.

Peťo: dětičky zlobí a zlobí a my je cepujeme a cepujeme, už aby byly prázdniny. emoticon A gratuluju k miminu.

K tomu jsem začala chodit na spining a jsem spokojená, uvidíme co to s těma špíčkama udělá. emoticon Muž je pořád v Helsinkách, na dálku zařizujeme rekonstrukci toho druhýho bytu a kupodivu jsme schopní se i dohádat na dálku, fakt žůžo labůžo. Dneks už jsem málem zabila kolegyni, kyž mi na obědě neustále řvala do ucha, poslední záchvěv zoufalství a večer jsem se složila a byla protivná na muže, chudáček moje malinká. emoticon
14. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 A kdy se manzilek bude vracet?

On to urcite chape, ze ti ujely nervy, mas narocne povolani. Az budu mit silu, vylicim ti me zazitky z londynske skoly. Budes ty tve rostaky milovat.
14. kvě 2009 ve 23:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petardice
fotoportrét
fotoportrét
petardice
 Zubaře jsem přežila, kupodivu to téměř nebolelo (což nechápu), zubařka byla evidentně opatrná už při pozdravu, páč viděla, že mám opět smrt v očích emoticon Jinak 2x denně čistím a sladké jsem v těhotenství omezila na naprosté minimum a nahradila ovocem a zeleninou (což si ale hodlám po vyprdnutí zárodku bohatě a hojně vynahradit! emoticon)

Janinek: ty budeš učit??? No tak to potěš koště, nezbývá než popřát hodně štěstí a hlavně pevné nervy emoticon Na to já bych tedy neměla a obdivuju každýho, kdo se do toho pustí. Já bych to asi ztřískala na hromadu... emoticon Co budeš učit? A jak velký děti? Ale je dobrý, že jste sehnali dobrou práci, nic podřadnýho - to se taky každýmu nepodaří!

Tipata: mlátit, mlátit, mlátit. Pouhé cepování nezabírá. Obzvlášť před prázdninama přidat, aby si to pamatovali do konce prázdnin a nebyli v září moc rozjívený emoticon
Cvičit bych taky potřebovala, ale na těhotenský odmítám chodit, nějak mě tam děsí ty ostatní těhotný, radši bych mezi normální lidi, jenže jsem zvyklá na aerobic v rychlým tempu, hodně otoček a choreografie a to by asi nebylo to nejvhodnější, pokud tedy nebudu plánovat předčasný porod v tělocvičně. A na balóny nebo něco takovýho se mi nechce samotný, na to bych potřebovala motivaci a všichni známí, co na ně chodili, se teď věnují spíš venkovním sportům, když je pěkně. No a vidím to tak, že než se k něčemu rozhoupu, budu už mít pupek tak velkej, že mě bude převažovat čelem k zemi a polezu po 4, takže radši nebudu vylejzat z baráku emoticon
Ale koukám, jak se to tu rozcestovalo - manžel je v Helsinkách služebně? Nebo taky hodláte zmizet? Hele, já měla v posledním půl roce - tzn. za dobu těhotenství takovejch výkyvů nálad, že se divím, že ještě žiju. Bejt Lukáš, tak mě zabiju emoticon Přiznávám, že se to všechno vázalo k tomu, že jsem si nebyla schopná přivyknout na těhotenství, brzkou změnu veškerých životních návyků, zvyků a rituálů a ke všemu jsem pořád musela přemýšlet o tom, jestli budu dobrá máma, jestli jsem na tuhle roli připravená, jestli budu mít dostatek trpělivosti - hlavně v prvních dnech, jestli v ní neselžu a dokážu se dobře starat o dítě a dobře ho vychovat... Myslím, že ze mě musel být chudák na nervy, ale jak jsem v sobě ty pocity dusila, vždycky to jednoho krásnýho dne vybublalo na povrch a pak to stálo za to. Ještě, že má tolik trpělivosti. A zaplať pánbůh, že už beru věci tak, jak jsou a pochopila jsem, že nikdy není nic na 100% a že každej chybuje - i při výchově dětí. Jen doufám, že nebudu chybovat moc emoticon
15. kvě 2009 v 08:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 Ja si myslim, ze to, ze o tom tak premyslis a pochybujes o sobe, znamena, ze prave budes dobry rodic, protoze si uvedomujes tu zpodpovednost. Prijde mi to uplne normalni.
15. kvě 2009 v 09:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fender
    V Bystřici pod Hostýnem
fotoportrét
fotoportrét
fender
    V Bystřici pod Hostýnem
 HOLKY KAIT JE DOMA Z PORODNICE A OBĚ HOLKY JSOU V POŘÁDKU emoticon emoticon emoticon
15. kvě 2009 v 16:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 NO JUPIIIIIIIIIII.

Tak jeste jednou gratulujeme rodicum.
15. kvě 2009 v 17:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tipata
fotoportrét
fotoportrét
tipata
 To teda jo, hlavně ať se teď drží.

Tom je v Helsinkách pracovně a doufám, že se vrátí podle podle pánu 1.července. Ale dnes mi říkal, že po něm chtějí, aby tam zůstal do půlky září, tak uvidíme. Manažer ví, že rekonstujeme byt, tak snad to projde.

Peťo neboj, budeš báječný rodič, pochybnosti jsou ten nejlepší signál, že si to užiješ a zvládneš. Jak říká janinek.
15. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fender
    V Bystřici pod Hostýnem
fotoportrét
fotoportrét
fender
    V Bystřici pod Hostýnem
 Peti, taky mám výkyvy nálad.... a taky pochybuju. Jak to všechno zvládnu (zvládneme), jestli se o dítě budu umět postarat, jestli ho budeme umět vychovat, jak ho uchráníme před šíleným světem plným drog, násilí a sekt, a tisíc dalších otázek...... zatím si vesele kope v břiše a já jsem z toho naměkko, ale pochybuju a váhám pořád. Asi je to normální,až si budem jednou pořizovat druhý, tak to třeba budem vrát s větším klidem a nadhledem emoticon

Kači oni mu to zase chtějí protáhnout? emoticon A kdy se chcete stěhovat, už máte pevný termín?
15. kvě 2009 v 19:40  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kait
Registrovala se 16. července 2008 na beremese.cz. Přidala 330 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
    V Letohrádku Mitrovských v Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
kait
Registrovala se 16. července 2008 na beremese.cz. Přidala 330 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 ahoj holciny, dik moc za gratulace a drzeni palcu
porod byl narocny, sla nakonec cisarem, rozepisu se o nem kdyztak pozdeji, kojime, mala je uzasna, krasna, hodna a ja nevim co jeste a manzel je vyborny tata, moc mi pomaha

http://blog.attilien.cz/photos/terka_mama.jpg

prvni fotecka vubec
http://photos.attilien.cz/photo.php?file=/terezka/v%20den%20porodu/IMG_1029.JPG

prvni den po porodu
http://blog.attilien.cz/photos/terka3.jpg
16. kvě 2009 ve 20:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 Tak jeste jednou blahoprejeme maminko. Je krasnounka. Mas sto chuti ji umuchlat?

Tak pevne nervy ted na vse.
16. kvě 2009 ve 21:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tipata
fotoportrét
fotoportrét
tipata
 Kait: Jde vidět, že jste si při výrobě dali záležet, je nádherná. Držte se a užívejte si. emoticon
16. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 Tipata ma ikonku jinou!
16. kvě 2009 ve 22:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tipata
fotoportrét
fotoportrét
tipata
 Tipata se doma nudí a neví do čeho píchnout. emoticon Ale dneska jsem už zvládla pohotovost, baseballový zápas 2 kešky a jednu multikeš, 2 hodinky spánku a finále MS ve sledge hokeji. Sice jsem vstávala v sobotu jak do práce, ale opravdu to stálo za to. emoticon
16. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 My jeli do Ikey kouknout na nabytek do noveho bydleni, odkud nas vyhnali kvuli pozaru, takze take plodny den.
16. kvě 2009 ve 23:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kait
fotoportrét
fotoportrét
kait
 janinek: je krasna, hormony pracuji na plne obratky, jinak bych na ni nemohla byt tak desive mila a sladka, nepusinkovat ji chodidla, kdyz asi dvacet centaku pod mym nosem probiha maly utok chemickymi zbranemi emoticon emoticon emoticon
tipata: kupodivu sla rychle, v cervnu vysazene prasky, v srpnu zadelano emoticon

akorat bych se tedy rada vyspala, byt na druhou stranu mi to zas tak moc nechybi, sla jsem spat nejak pred desatou a mezi kojenim naspala tak ctyri hodky? mozna pet... ted nemuzu usnout, tak jsem tady a jdu psat neco na svuj blog
17. kvě 2009 v 05:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fender
    V Bystřici pod Hostýnem
fotoportrét
fotoportrét
fender
    V Bystřici pod Hostýnem
 kači už jsem koukala na fotky na fb, malá je fakt úúúúžasná emoticon hehe, tak koukám že jsme byli ještě rychlejší, já jsem vysadila v prosinci a v lednu bylo hotovo emoticon

drahouš zase včera chytl nějakou alimentárku, tak celou noc problil a teď leží jak placka. ruce si myju co dvě minuty, abychom to s fazolem nechytli, tak snad mě to mine emoticon
17. kvě 2009 ve 13:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tipata
fotoportrét
fotoportrét
tipata
 fender: vy máte fakt štěstí, to se nezapře doktor, taky musí mít všechno. emoticon

Kait: nejde o to jak rychle, ale jak pořádně, to jde hned poznat. emoticon

Janinek: hořící IKEA to vážně netrumfnu. emoticon
17. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 Pozar byl asi maly, kour jsem citili, ale zvneku nebylo videt nic, zadne slehajici plameny dvacet metru do vysky.

A chudak teda pan doktor. Martin to mel minuou sobotu ze spatneho jidla, ale to jsem vam tu uz psala, nastesti to bylo rychle a noc byla v klidu. Tak hlavne na sebe Terko davej pozor, at to nechytnete.

A koukam, ze jste s kait teda plodne docela, to mne je jasne, ze na to bude trvat tak rok, protoze u nas nic neprobehne normalne.

A kdyz je rec o nevolnsoti, nam se ted pred chvili aspon poblil CLiff. Asi moc zhltal jidlo.
17. kvě 2009 ve 14:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kait
fotoportrét
fotoportrét
kait
 fender: diky, nemuzeme se na ni vynadivat emoticon

janinek: uvidis, ono to prijde
17. kvě 2009 v 15:35  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 Kato, ja kdybych doma mela takove miminko, tak jen nad nim sedim a koukam na nej, fakt. Nemohla bych se o nej vubec starat, protoze bych musela porad koukat, jak je nadherne.
17. kvě 2009 v 15:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fender
    V Bystřici pod Hostýnem
fotoportrét
fotoportrét
fender
    V Bystřici pod Hostýnem
 jako my jsme to taky nečekali emoticon vždycky jsem měla problémy s cyklem, takže jsme předpokládali, že tak rok nám to potrvá..... no... co už emoticon

jani tak to je úúúúlet, požár v ikei emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. kvě 2009 ve 20:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
fotoportrét
fotoportrét
janinek
 To neni ulet, to jsme my emoticon
17. kvě 2009 ve 21:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diggi
Registrovala se 19. února 2008 na beremese.cz. Přidala 1069 příspěvků.
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
diggi
Registrovala se 19. února 2008 na beremese.cz. Přidala 1069 příspěvků.
    Region Brno
 kait supeeer, gratuluju moc...malá je fakt hezoučkáemoticon...už se taky těším, až budu mít mimíse domaemoticon
18. kvě 2009 v 09:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš