23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
a nemel by sedet vedle nevesty spis tchan? jako na stirdacku?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ted jsem to nasla na strankach CT a te jejich etikete http://www.ceskatelevize.cz/program/2... Pisou to tam dole.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky lidičky.Já sem sice nepatřím,ale potřebuju poradit.Nevíte o nějaký pěkný webovce,kde bych našla nějaký veršíky na svatební oznámení?Moc prosím o radu.diky
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatebka.cz/verse-na-svate...,
Odpovědět
dobré ráno! janinek: koukala jsem na tu stranky ct, ale rozhodne to neudelam tak, ze by rodice nesedeli hned vedle sebe a jeste jsem to tak ani nikde nevidela, vzdycky bylo to celo pro sest lidí
Odpovědět
Profilova fotka
To celo tam maji divne, ajkzoe pro ctyri, souhlasim s tim pro sest. Ale maji tam dobre napsano, kdo kde sedi. A to je hlavni.
Odpovědět
a koho posadíš vedle svědků? jde mě o to, aby se tam třeba měli s kým bavit, posadila bych je spíš někde mezi mladý. nebi třeba tam budeme mít jednoho kamaráda a ten zná jen ženicha a svědka, je divný ho posadit někam na konec stolu, kde nikoho nezná
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ona je to spolecenska udalost a lide by se meli seznamovat a konverzovat. A normalni dospely clovek musi byt schopny se jako bavit i s cizimi lidmi.
Odpovědět
to jo, to je jasný, ale stejně mě ho bude líto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ten zasedak stejne budu pachat, az budu presne vedet, kdo dorazi. Pokusim se to nejak namichat, i kdyz jako ty maldsi dam proste na konce a pospolu. Na zacatek na me strane nejak babicky a ruzne pribuzne. Je fakt, ze ja budu mit v mem kridle asi nadbytek zen :) Ale Martin ma mene hsotu, takze nejake kamaradky soupnu k jeho kamaradum.
Odpovědět
ciaooo baby, se zasedacím pořádkem si hlavu moc nelámu, vedle mě moje rodiče, vedle ženicha jeho, a pak v téčku by měli sedět nejblíž svědci a pak podle důležitosti v rodině, sourozenci, babičky a tetičky a nakonec dám přátele, jelikož budeme mít tabuli T, všichni budou sedět celkem dohromady a konverzace by něměla váznout, ale to zas až tak nemůžeme přece řešit do detailů. Jinak s těma šatama jsem ráda že ve 38 je výběr, uvidím až nějaké vyzkouším a možná se na to hubnutí vyprdnu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak jak dopadla ta pondělní zkouška? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Eri, blbe. Zitra to jdu jeste resit, ale asi budu vecny student nebo co. Jsem uplne v pytli. Co tva diplomka, uz se to rysuje?
Odpovědět
Dobré ráno!janinek: tak ti držím palce, abys to dobře vyřešila ;-) já teď zase řeším závoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mi líto :-( A co nějaký další termín??? No DP taky nic moc, já jsem to dopsala, ale vedoucí už nebude mít čas se na to podívat...Tak jsme se domluvily, že to odevzdám a budu doufat, že to na 3 obhajím...:-( Njn.....Tu 3 mi chcětla dát kvůli výzkumu, jsem ho trochu podcenila:-( Ale budu ráda i za 3, hlavně že to bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, vetsina vedoucich to cele nevidi predtim. Takze to je nromalka. Jo, na vyzkumu sjem si vylamala zuby pri jedne seminarce, od te doby vim,z e vyzkum nikdy. Jedine jako formou ROZHOVORU, ale uz nikdy zadne dotazniky, natoz jejich zpracovavani.
Odpovědět
Profilova fotka
No já to dlouho nemohla vymyslet, pak už začínalo být pozdě, tak šup dotazníky.... a už to jelo:-( Doufám, že bude komise milosrdná....
Odpovědět
Holky přeju vám, ať už to máte za sebou a můžete stresovat jen se svatbou:-D Je tady někdooooo?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme byli koukat na prstynky. Martina to vylozene neotravilo a dokonce jsme i nasli nejake, co se nam libily. Jo! A koupila jsem si nejake ty stuzky na vyvazky, ale chybi mi perlicky. Ale i tak muzu zkusit trenovat ty masle :) Skoal v pytli.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám botečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, tak to je super, gratulky. Dnes jsem take koukala nekde po botkach. Ale nasla jsem jen balerinky na potom a ty byly za 1600 a to mi prislo moc, kdyz je pak asi tolik nevyuziju. A sice chci bile saty, ale treba nakonec skoncim se champagne, tak se mi ted ani nechce kupovat bile boty, abych pak zjistila, ze je nemuzu mit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám bílé šaty, ale říkala jsem si, že na bílých botech striktně trvat nebudu, ale tyhle mi padly do oka i na nohu :-D A cenově taky OK;-) Na svatbu mi snad vydřží:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super. Ja saty budu resit az v tom cervnu. Takze asi i botky.
Odpovědět
Profilova fotka
Uplne jsem zapomnela rict, ze jsem si koupial stuzky na vyvazky. Prave sjem spachala prvni. Chybi mi perlicky, ale jinak se teda povedl. Vysledek bude asi takovy http://www.svatebniatelier.cz/images/...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko vsem :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zase tu. Ja vas tady obcas ctu, mame ale tak pomaly internet, ze se to neda psat. Ja uz mam prstynky objednane a asi i saty vybrane. Nemuzu ukazat fotku, protoze z toho kramu s omezenym pripojenim nic nevydoluji. Bile zlato, za 8tis. par. Saty budou z Adiny asi, 6tis cca. Vyvazky a takove veci koupim jiz hotove, nejsem manualne zrucna. Janinku, cetla jsem tady, ze mate nejake ubytovani. To jen pro sebe, nebo i pro hosty? Pro vsechny, nebo jen pro nejake? A platit bude kazdy za sebe, nebo to bude v ramci svatby? Ja o tom totiz take premyslim.
Odpovědět
Jo a nyni jiz patrim k vam, z duvodu rodinnych jsme zmenili termin na sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
:) Ja jsem manualni nemehlo, ale chtela sjem si ty vyvazky zkusit a ono to jde. Mozna zmenim nazor, az budu prisivat perlicky :) Planujeme asi 50 hostu. Kapacita hotelu je tak 25-30 v pokojich a kolik chceme pod stany nebo v hotelu tak ruzne po konf. msitnostech a tak. Platime to jakoze my. Nevim, jake presne to planujes, ale moje sestrenice si tehdy pronajala takovy ten kemp, jak se poradaji tabory letni. Spalo se v chatkach a bylo to obyc, ale vubec to nikomu nevadilo. Bzly tam velke prostory na hostinu a na vse. Bylo 100 hostu. Podle me je halvni, at je to nejak na miste, at muze kazdy pit a pak jen padnout do psotele a ne nejake prevozy.
Odpovědět
My bychom nejspis radi take ubytovani pro vsechny. Kemp zni zajimave. Muzu se zeptat, kdyz se vam do pokoju vejde polovina hostu, jak to udelate? Kdo prijede prvni, dostane pokoj? Nebo mate nejaky jiny system? Ja si nedovedu predstavit, jak se takova vec resi.
Odpovědět
Profilova fotka
Resiem to tak, ze prednsot maji starsi a s detmi. A zbytek vlastne jsou nasi vrstevnici, omladina a ti si vezmou spacak. Plus je jeste kus od toho nejaka ozdravovna, kam bychom je eventualne mohli nejak odeslat. Take je mozne, ze nekteri ani pokoj nebudou chtit a budou chtit odjet vecer. Nekdo nepujde spat a tak. S tim kempem (taborem) bylo dobre, ze to bylo fakt levne a meli jsme to cele pro sebe, ze jako tam nebyl nikdo jiny. Ten areal byl velky. Nejake jidlo uvarili oni, neco si jako sestrenice delala sama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?