23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
A vino asi take vynecham. Hele, nejjednodussi na ty vysluzky bude, kdyz na snurku das akrticky, ktere si vytisknes. Jinak urcite dje objednat vysluzkove krabicky, ktere ti potisknou, ale mozna to bude zbytecne. A videla jsem v jednom albicku, ze si holcina udelala ty krabicky sama.
Odpovědět
Já bych taky ráda tvořila a vyráběla, kdybych byla zručná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zrucna moc nejsem, ale jako nektere veci proste musim prece zvladnout. Vanocni darky balim hezky.
Odpovědět
:-D , tak dárky já taky zvládám
Odpovědět
Profilova fotka
Tim padem jmenovky nemuzou byt horsi :)
Odpovědět
Nemůžu nikde nic sehnat, co bych lepila na ty výslužky, nějaký nápad. Jmenovky zkusím taky, nějak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli mas ten klasicky kosicek papirovy, tak si vytiskni na tvrdsi papir to datum s inicialy a na kazdou nalep jeste treba nejakou kyticku (samolepky), udelej dirky a privazu zlutou maslickou a mas to :) Ono by to slo urcite lepit, ale v mem podani by to pak vypadlao jako od Pata a mata, vsude fleky a smouhy od lepidla. Ta karticka mi prijde bezpecnejsi, na privazani se snad neda nic zkazit.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ted koukam do jednoho albicka http://www.beremese.cz/album/view.php... To bychom take zvladly, jako koupit si ta derovatka a zkraslit kosicek tim derovanim :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud budem mít krabičky s uchem, uvážu na ně mašli v barvě svatby, tzn. žlutou:-)
Odpovědět
Aha, ale já budu mít takový ty klasický čtveratý krabičky, ty větší jsou myslím bez ucha, jen ty menší mají uši, tak na ty bych to mohla přivázat
Odpovědět
Profilova fotka
Na kazdou krabicku pujde udelat dirka a privazat maslicka, toho bych se nebala.
Odpovědět
Profilova fotka
holky a ty krabicky na vysluzku se daji koupit kde?V papirnictvi?Budetr mit maly kosicky nebo vetsi krabicky?A co vsechno do nich date?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my výslužku neděláme, takž je to bez starostí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, tak to je take sikovne a dobre reseni :)
Odpovědět
Profilova fotka
a neni to blby?
Odpovědět
Profilova fotka
Neni. Je to tvoje svatba, udelej si ji takovou, jakou chces. Blby by mi rpislo, dkybys jako hostum rekla, at si doensou vlastni jidlo a piti. Nedat vysluzku mi nijak hrozne neprijde.
Odpovědět
Profilova fotka
me prijde ze s tim kazdy pocita!Stejne zbyde dost cukrovi,tak se to rozdeli mezi hosty!Ty teda nebudes nic davat janinko?
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme mit vysluzky (kolacky) a jak rikas, pak rano asi jeste do dort krabic rozdame ruzne "zbytky" :) A staci Jana :) Ono to je jako Janine K. janine prezdivka teda od Jany. K prijmeni. Ale myslela jsem to tak, ze kdyz treba nechce nekdo davat vyzsluzky, ze treba je to moc drahe nebo nevim, tak ze mi to neprijde tak blbe. Vlastne mi to pripomnelo, ze sestrenice kalsicke vysluzky nedavala, ale rano vsichni dostlai 1-2 krabice s dorty, sladkym, slanym, proste takovy mix. Takze to bylo takove spontanni, ale potesilo pak vecer doma stejne :)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz se temi diskuzem probiram,tak uz me z toho jde hlava kolem!A blizi se to taky milovymi kroky..jsem zvedava jak to vse dopadne,nejlepsi by bylo nechat pripravy a vse okolo na agenture a o nic se nestarat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to by ale na to musely byt taky prachy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zase ty prirpavy jsou takove hezke. A treba to delani jmenovek, tvorba vlastnich pozvanek. Pripomina mi to rpave baleni dakru na Vanoce a to je moje nejoblbienejsi cast Vanoc. Sedet u hromady a balit, pekne me to ukldini a tak. A neblizi se to, ej to za davno a mame na vsechno spoustu casu. Krasne to stihneme.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, že máme v plánu každému něco podstrčit při odchodu :-). Už tak je zařizování na mě, ten můj řekl že nemá čas. Dálkově studuje, chodí do práce a tak se mu ani nedivím. Jsem ráda, že mi pomůže mamča (zlatíčko), si nedokážu představit ještě s 2 dětmi rozvážet výslužku :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Proc rozvazet? My ji budeme davat na svatbe :) Jeste nakam jezdit. A zveem zatim po telefonu a pzovanky pak posleme postou a nebo dame osobne tem, s kterymi se vidame.
Odpovědět
Profilova fotka
nebudeme mít ani žádné cukroví, jen koláčky, trubičky,věnečky, větrníky, rolády a samozřejmě dorty. Není to kvůli peněz, peníze budou mi nebudeme,ale jsme spíše přes maso. Takže 2 prasátka na rožni, masové,sýrové mísy,spoustu salátů :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
TO my obed a raut budeme teprve domlouvat. Jeste nemam poradne predstavu, co vse bude chtit. Za sebe hodne zeleniny, za Martina hodne masa.
Odpovědět
Profilova fotka
No my nemáme co domlouvat, děláme si všechno samy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych hlavne chtela, aby za me ted nekdo dostudoval :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to Ti fakt nezávidím. Přítel studuje prvním rokem Palackého v Olomouci, má za sebou skoro rok, ale má už toho plné kecky. Chodit do práce, studovat, dřít na baráku, ale nemůže to vzdát. Můj otec začal to samé studovat v padesáti a tak by mu bylo trapné, že on to zvládá a on by to nedal :-). Otce celkem obdivuji, já bych sena to v těch letech vyprdla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chudak pritel. Ale na dalkare jsou vseobecne mensi naroky, takze se to srovna s tou praci. I kdyz ja bych teda nemohla. Ono zalezi, co clovek studuje a jak moc se musi ucit.
Odpovědět
Profilova fotka
No je to celkem komické, studuje Aplikovanou tělesnou výchovu a pracuje u policie. Nejvíc si to vyžeru stejně já, když zůstávám doma s dětmi sama. V červnu jede na 10 dní na turisťák, 10km běhu, plavání, každý den 100km na kole. Dělala jsem si legraci, že pokut to přežije pak si ho vezmu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?