23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, nekteri i dva miliony otazek. a tu ruku uz mas vylecenou? tak jirka prijde az 25 rano :-N ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To my jako vždy sníme 24. řízek se salátem, letos budou krůtí, a 25. už jedeme za rodinama na jih. Ani cukroví nepeču, nemá to cenu. Jako vždy nazdobíme pár kradených větví a stačí. Apropo, fender, co děláte na silvestra? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, to jeste nevim, co delame, asi nic podstatneho..... jakoze bychom pokracovali v tradici? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem, dnesnim oslavenkynim vsechno nejlepsi k svatku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jedeme 24. k me mame a 25. zase zpet do Brna na kachynku ke tchyni, uz se moc tesim navic mama me uvidi po dvou mesicich a to mi uz pekne naroste bricho x-) tak se moc tesi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si dnes koupila puzzlíka Noční hlídku od Rembrandta 1500 dílků. Už nad tím sedím od 3 a zatím mám okraj a pořád třídím. Uznávám, nudím se a jsem blbá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: jako je to umeni...tak bych to nebrala tak tragicky :-D :-D :-D holky, ja dnes balim na stehovani, jupiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nebudete mi to verit, ale mam pocit, ze kdyz se neco s*re, tak na jednu hromadu prosli jsme neuveritelnou cestou jak a kde sehnat penize, nekolikrat to nevyslo a kdyz uz se teda stehujeme, tak stejne do toho skoci neco dalsiho a kdyz uz, tak uz nejradsi bych tu skakala do stropu a nadavala na osud, aktualne treba cekam na potvrzeni o prijmu od nasi ucetni, myslite, ze od uterka neni v nemocnici??? uz toho mam tak akorat, kdybych necekala dite, tak tu asi jecim! a to nam pomohli kamaradi :-( tak co vic jeste asi mam zivotu dat aby mi dopral bezstarostny zivot?
Odpovědět
Profilova fotka
klid kait, moje kolegyně dnes šla na dva dny na dovolenou, že má nemocnýho syna, nakonec David skončil na infekčním na kapačkách. Takže se uvidí, co s ním je. Nicméně jsem si to já asistentka dneska odučila sama a zítra mě čeká repete a to mám rýmu a dávivý kašel, ale šéfové na to kašlou, však já zvládnu všechno. :-| Neboj, nejsi v tom sama, nebude to tak hrozný, ta smůla už se dělí na menší kousky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, kait ma fotecku, to jsi me malem uplne zmatla!! tak uz se brzy prestehujte a hlavne, at uz mate klid. a nestresuj se, matko 8-) ja jsem koupila mamce k vanocum taky puzzle, akorat ze 6000 dilku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak , ja uz mam taky novou, hec x-) kde jste zase kdo? hruza, jak tu je moralka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pátek večer, co by si chtěla. :-D Ale asi taky nemáš muže doma, co. Ten můj se dnes fláká na firemním Vánočním večírku a zítra jde s firmou bruslit. A já se konečně můžu v klidu a teple léčit. Nakonec ten syn od kolegyně má mononukleosu a leží na infekčním. Radost až na kost, ještěže jsem to už měla, už mi hrozí jen reinfekce a to už jsem několikrát přežila. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jasne, manza je pryc uz od minule nedele a jestli budu mit hodne velke stesti, tak dorazi zitra tak nejak v deset vecer :-p pres tyden jsem se docela dobre zabavila, ae vcera to bylo pravda horsi 8-( no nicmene ted mam zas co delat, cely tyden jsem na nic doma nesahla, takze je to tu jak po vybuchu a myslim ze si maknu, abych to dala vsechno dokupy do zitrka :-N mononukleozu jsem mela uz taky.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mlade pani, akce stehovani dokoncena, tedy nemame jeste vybaleno vsechno a resime satnu, ale jak v loznici, tak v obyvaku a detskem pokoji se da v pohode bydlet. Pouze chybi vybalit kuchyn a cekame az nam nainstaluji kuchyn a to je otazka asi 14 dni. Dnes jsme si koupili peknou cernou komodu do loznice a doufam, ze uz se konecne vyspim, protoze minulou noc jsem nemohla spat a asi tri a pul hodiny jsem si tu vysivala ve spolecnosti psu a sla opet spat v sest 8-( jsem utahana jak kote ale muz me setri, pry ze jsem tehotna, tak at odpocivam
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mamino, tak to je super, ze uz jste v novem. ted hlavne abyste nikde nenarazili na pitome sousedy! manzel ma k tomu zcela spravny pristup x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: tady se nejak o sousedy nebojim, hodne dela to, ze clovek nema spolecnou chodbu ale jen pavlac a schodiste a taky je tu vice pejskaru, mam pocit, ze dalsi tri, z toho jeden asistencni pes v prizemi a ti duchodci tam, necht si tam shnijou, predevcirem, jak jsme stehovali, si stezovala baba sousedovi, ze ji tahne na nohy, protoze jsme nechali dole otevrene dvere (ano, kdyz chlapi stehovali tak samozrejme meli pokazde zavirat a zamykat :-p ), samozrejme nam to citoval soused, baba ne, tak mu bratr rekl, jestli by si on pri stehovani ty dvere zavrel nebo ne a byl klid chlapi odesli brousit a prelakovat parkety, odpoledne jdeme uklizet a od zitrka s tim bytem nemame nic spolecneho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn. je fakt, ze sousedi umi pekne zneprijemnovat zivot a zajimavy je ze nejvic fakt prudi vetsinou duchodci.... doufam, ze az budu stara, tak nebudu tak priserne duchodcovsky protivna :-N dnes mam velky uklizeci den, manza se po tydnu vraci domu a ja tu za cely tyden na nic ani nesahla, tak si asi dovedete predstavit, jak to tu vypada :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fender: určitě líp než u nás, my konečně uklidili po 5 týdnech, teda v mezičase jsem jednou vysála. |-| Prostě nebyla chuť ani důvod. kait: tak gratuluji k novému bydlení a hodně spokojenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata :-D:-D:-D tak hrozne to u nas pravda nebylo, ja jsem gruntovala po 14 dnech.... ale i tak nic moc teda. hlavne ty moje vlasy vsude, uz bych to sla zkratit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to u nás doma nejsou jen moje vlasy, ale i Tomův kožich. Ale jak se to slije do jednoho chuchvalce, tak se to přesune někam, kde to není vidět. Fakt praktický. :-| A zase zkracovat to mám v plánu před Vánoceme, jen teda oživit střih, na 3cm už nejdu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: no, mame dva psy, ja mam dlouhe vlasy, ale nejvice chlupu je stejne z dalmatinky, kolie si je drzi v kozichu a vycesavame to postupne taky mas v byte chlupate zony, kde se to velice rado shromazduje? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait: přesně, za dveřma do ložnice, pod konferenčním stolkem v obyváku, pod pracovním stolem a pod stolem v kuchyni. A kouty jsou kouty. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, gratuljy k bydleni. Jako dost me ted mate iko Fender, ze tam najendou je novy oblicej :) My uz nasli byt, zitra ho nechavame uklidit a ve ctvrtek se stehujeme. Nemam ted moc cas, fotky stale zadne nejsou, takze neni cim se chlubit. Snad se to uklidni po stehovani. I kdyz musim se ucit na lednove statnice, coz ted jde hrozne blbe. Byste neverily, jak je tezke najit bydleni, kde muze pes. A stejne podle me se za pul roku budeme stehovat, ze nas tam se psem nenechaji :(
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: dekuji, tobe taky a s tm psem ti to verim, my mame dva :-D vetsinou nemaji namitek pejskari, problem jsou akorat parkety nebo drevene plovoucky, protoze je zpravidla poskrabou. V predchozim byte jsme je prelakovali, at pan byvaly domaci nerepta. Jinak tem co tam nechteji psy rikam "rasisti", ale docela je zase chapu, ne kazdy chce do svych bytu zvirata, ale demolicni byvaji zpravidla jen stenatka... jinak ano damy, nemuzu spat, pri pohledu na hodiny me jima hruza, ale mame uz namontovanou linku, zitra / dnes prijde pan zapojit spotrebice a pak konecne bydlime, vypada to fakt vymazlene a tolik mista na nadobi... parada x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kait, to je teda hodina :-. |-| jinak ja nemit chvili po MS a nebrat HA, tak si myslim, ze jsem v tom |-| uz druhy den je mi soufl, nemam na nic chut, mam problem cokoli v sobe udrzet..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
fender: no, vis jak, nic neni stoprocentni, ani ze jsi po mrse :-D tak dnes jsem spala pekne, vstavala jsem teda pred sedmou a v noci jsem mela hruzny sen o tom, ze jsem predcasne porodila, ale nikdo mi ani neukazal miminko a nic mi nechteli rict... ale na to, ze to melo byt tenhle mesic, melo mimi pry dve kila. Fakt kravovina. A vcera byl super den, nevyspana, v praci dost prace, do toho odpoledne mel prijit chlapek na zapojeni spotrebicu a uprostred toho blazince zacala ta moje fena blbnout, nejspis jeste nasledek anestezie z uterka, ale vydesila jsem se a letela na veterinu co mame pobliz. Doktor ji poslechl, koukl na oci, zmeril teplotu a ze je ok, ze se to muze po diazepamu stat...no me to stalo 250, chlap prohlasil, ze za deset minut prace to nema ani on a ze nas vet by nechtel nic, ale ze je jasne, ze jsem mela strach. Charlie je uz v pohode, zitra jdeme na kontrolu k nasemu vetovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám Mikuláš ani čerti nezabrali. Jeden náš dáreček se po čertici vrhl a málem jí pustil kozy na procházku, chuděry čertice ztuhly, když jsem po něm řvala. Pak byli ještě horší a zlobivější než před tím. Katastrofa, naštěstí už jen 10 pracovních dní do prázdnin. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata :-D:-D:-D jsem si rikala, ze uz jsi se dlouho nepodelila o zadne zazitky. kait: co hafan?? vsechno OK? jani: si zvyknes :-D :-N doufam, ze se mate fajne a ze se pilne ucis! :-p ja jsem rada, ze to mam za sebou.... ja mam dneska manzu na sluzbe, takze jsem se pustila do baleni darku, uf. nasim jsme koupili domaci pekarnu a s tou jsem se drbala snad pul hodiny, nez jsem oblepila vsechny rohy a hrany, aby se to nikde neprotrhlo.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: ja bych ty tvoje zlaticka zavrela do klece ]-( fender: jop, Charlie je v pohode, vcera jsme byli jeste na kontrole u naseho veterinare, zrovna jsme se vratily z venceni, devcatum se to tu fakt libi, potkaly jsme dalsi dva hafany a panicky, tak jsem alespon zplkla s nekym z okoli
Odpovědět
Profilova fotka
kait: oni nám klecová lůžka zakázali. ]-( Ale s kolegyní jsme se shodly, že do klece bysme zavřely rodiče a s dětma je v té místnosti zamčely. To by hned rodiče mluvili jinak. Někteří nám nechcou děti medikovat, aby byly klidnější a soustředěnější. :-D Kolegyně je už na pokraji zhroucení, sešlo se jí toho teď až moc, tak snad to ještě ty dva týdny vydrží. :-( Vánoční dárky nějak nestíhám, vždycky už jsem měla v půlce listopadu všechno doma a pomalu i zabalené a letos mi toho ještě spousta chybí, takže mě nemine nákupní frmol a davy lidí, fuj. :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?