23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nejak.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: ty tu chodis, ty to flakas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no říkám, že flákám, manža říká, že to přímo se svou HA sabotuju :-D:-D plánujem od nového roku vysadit a pak uvidíme, jestli na to hned vlítnem nebo si dáme nějakou pauzu.....
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to sabotuje manžel, odjíždí v lednu do toho Finska, na půl roku. Sice se tu občas ukáže, ale to asi stačit nebude. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, jo, měli jsme na toto téma včera dost zajímavý rozhovor :-D:-D říkal ti? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my chceme tak za rok zacit. Desi me ty hruzne historky, ze jako nikdo dnes neotehotni hned a ze to trva roky. Prijde mi to teda pritazene za vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
no, jani, přečti si pár diskuzí na koníku a přijde ti to zatraceně reálné... nebo teda, radši si je ani nečti, ať nemáš zbytečně deprese.... je to fakt šílený.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz ja mam kolem sebe same "rychlomaminy", ze se to povedlo skoro hned. A tipato, v ledn tu muzeme spolu fnukat, my od sebe budeme cely leden. A ja uz ted knucim.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, já mám kolegyni-rychlomamču, musí kvůli bříšku měnit svatební šaty, za to my se snažíme a stále nic. Ale já už dopředu věděla, že to asi tak lehce nepůjde, jen mě to každý měsíc zamrzí. Ale co už, příroda ví, co dělá. Vypadá to na to, že v únoru poletím na jarní prázdniny za mužem do Finska, tak třeba změna prostředí pomůže. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nasim teda pomohlo Stredomori. Ale tak jiny kraj, jiny mrav. Urcite to vyjde. Prijde mi, ze jsi ted porad nejaka vystresla z prace a to urcite nepomaha.
Odpovědět
Profilova fotka
hlavni je na to nemyslet a nesoustredit se na to, sice se to lehce rekne, ale ja taky prvni mesic po vysazeni mela pocit, ze jsem v tom a tudle, jake zklamani, kdyz prisla mrcha... pak jsem se na to vykvajzla, zacala olympiada, my se sobe venovali denne, takze nevim presne kdy se nam to povedlo, ale mam tuseni :-D telo se restartuje udajne pote, co probehnou dve prirozene ovulace, jenze mezitim se zenska vystresuje a moc na to mysli. Co jsem se divala na koniku v te skupince, co ceka mimi v Kvetnu jako ja, tak bud se snazily par mesicu nebo par let, jukni sama http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, taky si myslím, že psychika je strašně důležitá, jak se na to člověk soustředí, tak se to prostě většinou nepovede. i když bych řekla, že to asi dost dobře nejde, nesoustředit se.... :-. teď se mi to mluví, jsem zvědavá na sebe :-p :-D na MK jsou desítky holek, kterým se nedařilo a když už měly domluvené IVF a tímpádem se na to vyprdly a přestalo se to nějak řešit, tak buch a povedlo se přirozeně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Že bych se upínala, to zase ne. Plodné dny neřeším, ani netuším, kdy je mám, když nemám standardní dobu cyklu. Ale trošku to mrzí, když pořád nic a kolem jen samé s bříškem. Asi to máme v rodině, moje matka vždycky otěhotněla někde na dovolené. Tak že by to Finsko bylo přece jen k něčemu? A teď na nemocenské už nemám stresy, pak hned naskočím na prázdniny, měsíc klidu od spratečků, já se tak mám. :-D Jinak začínám na Finsku shledávat i nějaká ta pozitiva, ušetříme za jídlo, nebude mě nikdo nasí+at svým kyselým ksichtem, když se mu něco nelíbí, budu se dívat na filmy, které chci já. ]-( A pak příjde ta druhá část a odmítám ho pustit. Ale je to příležitost, která se neodmítá, teď je to ještě jednoduché, když nejsou děti. Takže je všechno pro něco dobré. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me zase zacina srat prace... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tipato, tak nakupte dopredu levne letenky a s tvymi prazdninami to urcite nejak skloubit. A je to pul rok? Jako bezdetni bych ten pul rok videla jako takove me maximum. Ale museli bychom se behem toho dost vidat. A i tak bych trpela. Mne proste prijde, ze jak jsme od sebe, tak se toho hrozne moc stane a jako ztratime desne casu. Nemluve o styskani.
Odpovědět
Profilova fotka
kait, tak to už tě ale dlouho štvát nebude, ne? :-D už to máš za pár ;-) tipata a nemůžeš mít třeba anovulační cykly? :-. jinak tě chápu.... vím, jaké to je, když máš partnera dlouhodobě v zahraničí, nebo prostě někde, kam se nedá jen tak jednoduše dojet na víkend.... já jsem to teda nesla extrémně těžce |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tom by mohl na víkendy domů lítat jednou za 4-6 týdnů, to mu bude platit firma. A já tam vměstnám jen ty jarní prázdniny, pak už je to na moc krátkou dobu a nevyplatí se to. Ale letenku si musíme zaplatit sami, ale s dietama a příplatkem to zvládnem z jedné Tomovi výplaty, takže je to v klidu. A jsem ráda, že je to ten první půlrok, budu chodit do práce a ten čas rychleji uteče. Když byl v létě na 14 dní v Polsku, tak se to strašně vleklo, byla jsem celý den sama doma. Takhle je to pro mně lepší. A stýskat se mi bude určitě, ale přežijem to, tuhle šanci nesmí zahodit.
Odpovědět
Profilova fotka
fender, z největší pravděpodobností neovuluju, mám Dg. polycystické vaječníky, ale gynekolog mi radil, že rok to máme nechat na přírodě a pak to hned začnem řešit. On sám ani pořádně neví, jak bude moje tělo fungovat.
Odpovědět
Profilova fotka
A aby jste věděly, že se doma neflákám, tak už mám vyrobených všech 19 vánočních přání a teď je jen napsat a poslat, pak se hned vrhnu na výrobu na Vánoční jarmark pro děti, máme ho 16.12 ve škole a ještě dodělám pár takových těch blbinek, co za ně dáte svíčku a vidíte nějaké panorama, mám 3 krále s kometou. Sedím na gauči pod dekou a stříkám a lepím. Přece se doma nebudu flákat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, to je roztomile. I kdyz ty jsi takova nase sikulka. Takze me to neprekvapuje. Kdyz si vzpomenu na dekorace na svatbu, cos tvorila.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: do pulky brezna... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to uz mas za par :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem dodělala ty 3 krále se svíčkou a teď nevím co dál, všechny nápady a šablonky jsem nechala v práci, ale snad něco vymyslím. Jinak jsem si tu odpoledne připadala jako blázen trpící samomluvou. Kait, to už máš vážně za pár, pak si 2 měsíce odpočineš a začne ti to skoro nanovo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte! jejda, kait, tak to už máš jen tři měsíce, to uteče jako voda, uvidíš ;-) tipata, tak aspoň že se nenudíš ;-) bych taky hned zůstala doma :-N dneska jsme u našich, brácha měl minioslavu narozenin, takže se večer chystáme do wellnessu, už se těším, až si prohřeju kosti, jsem pořád celá nějaká promrzlá.
Odpovědět
Profilova fotka
neutece to, ale spoleham se na to, ze po Vanocich nebude takovy blazinec jinak devcata, vcera jsem byla v praci a pak jsem mela sraz s holkama co taky vysivaji, zatimco jsem nebyla doma, tak muz uklidil vsechen ten bordel po stehovani a prizemi je uz krasne obyvatelne, dnes zase sel pryc on, tak jsem to tu dole vysala, ted susim cast podlahy (neni nad debilni mop), uvarila si brambory a chystam se po ukonceni uklidu pect vanocku, neverily byste, jak je vytecna, byt tam jsou dva brambory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se letos rozhodla, že nepeču, nemá to cenu, na 24. něco málo koupím a pak hned odjíždíme na jih k rodině a tam zase nafasujeme cukroví dostatek. Ale o vánočce uvažuju, mám výborný recept od mé matky, sice je to kynuté těsto, ale zatím se mi vždycky povedla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja taky nepecu, ale chtela jsem provonet byt a namlsa muze taky nafasujeme cukrovi u moji mamy, ta toho pece tak 60 kilo kazde Vanoce
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem pekla dneska u našich..... mamku dneska odvezli do nemocnice :-( má nějaký problém se zády a absolutně nic jí na to nezabírá, už má za sebou CT, pořád má strašné bolesti, vůbec se nemůže hýbat, tak jsem z toho dost na nervy. chci si vzít na úterý dovolenou, ať můžu být aspoň chvilku s ní |-|
Odpovědět
Profilova fotka
fender: drzim palce, at se ji ulevi, zada jsou svinstvo
Odpovědět
Profilova fotka
Take drzim palce, at je mamka v poradku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?