23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
prej mamko x-) rika mi tak uz mladsi kolegyne, brogadnice...maminko |-| pak bude lepe, ale i ted je to obcas zaber, treba dnes bolelo v krizi. Navic nejsem zadna stihule, takze na me to bude videt pozdeji
Odpovědět
Profilova fotka
no vsak a nejsi mamka? :-) vsak je to krasne, tak si to uz uzivej ;-) jestli si vzpominate na nase problemy s mou svagrovou.... tak myslim, ze mame po problemech. dneska jsme totiz byli u tchynaku, a ona chytla nejaky zachvat, jecela po mne, ze me nesnasi, ze se chovam jak princezna, ze na me neni nikdo zvedavy, ze......, ze........, nasledne jecela po svych rodicich, ze jsou ze me pos....., pricemz nemaji byt kvuli cemu, ze nejsem zadna jejich rodina, ze........., ze............. atd..... takze jsme se sbalili a odjeli, jirka ani kafe nedopil. a prohlasil, ze uz k nim v zivote nejede, pokud tam bude ona. nepojedeme tam ani na vanoce. s tim, ze jeho rodice jsou samozrejme vitani u nas. bylo to teda husty, ale aspon bude po skoro petiletem nepratelstvi z jeji strany konecne klid. snad.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: tak tohle je hustý, ale zvládli jste to bravurně. :-D V klidu a věcně, jste dokonalí.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: moc dulezite je, ze to rekl tvuj muz, ja byt jim, tak ji jeste navic jednu strelim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsak on vypadal, ze ji prizabije, byl uplne nepricetny.... ze na jeho zenu nikdo utocit nebude. no neni skvely? ;-) vecer pak volala jeste tchyne, cela nestastna, ale kupodivu - jak byla vzdy na strane svagrove - tentokrat se zda, ze to docela chape. madam to holt uz trochu prestrelila..... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
fender: tvoje svagrova by se mela nechat lecit, pockej az jim porodis vnoucka, to bude zarlit i na to dite? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: tak nakonec to skoro dobře dopadlo, snad se teď tchýňáci víc chytí za nos. Já k těm svým teď o víkendu chodila jak Popelka (o půlnoci) a byli v pohodě, muž mě čekal u bedny a já si trajdala po zábavách. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait, ona uz bere nejake bonbonky a chodi na nejake sezeni, ale ocividne bez uspechu :-S a nedovedu si predstavit, ze by mela cokoli spolecneho s mym ditetem. jeste aby se mu neco stalo ]-( jinak tchan tomu dneska dodal, samozrejme se postavil na jeji stranu a jeste jirkovi napsal, ze jeho nazor neakceptuje. no bez komentare.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem dokonalá žena. Úplně jsem zapomněla na naše šestý výročí, co dnes slavíme :-S . Včera jsme se chytli kvůli nádobí a dneska mě to vůbec nenapadlo. A ten můj mi došel s kytkou. Občas mě umí překvapit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: :-D hlavneze jsme se tady nedavno bavily, ze budete mit sest let :-D my nevime, od kdy spolu jako vlastne jsme... tak budeme asi slavit jen vyroci svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mlade pani, tak mam dalsi pokracovani nasi nekonecne panelstory :-D podotykam, tenhle patek se stehujeme do krasneho mezonetoveho bytu o vymere 120 metru ctverecnich se dvemi koupelnami ve velice prijemne lokalite, takze se tomu uz opravdu jen smeju :-D pred nejakym casem (zapomnela jsem se nejspis zminit) se nam nejaky dobrak postaral o mile prekvapeni v podobe prekazky v zamku, nastesti rano vencime psy a tak si toho vsiml manza jak se vracel z venceni, zatimco ja byla doma, zamek jsme poradne protahli, namazali odborne sadlem a fungoval, jinak neslo odemcit z venku vcera mi volal do prace, ze pry mame ve schrance anonym napsany cervenym fixem (oblibeny prostredek naseho panelakoveho aktivisty, cervenou dopisuje i na nastence) s textem : SLUSNY CLOVEK ZA SEBOU ZAVIRA DVERE tak to muj drahy vzal, dopsal tam VYCHOVANY CLOVEK SE PODEPISE, podepsal se a pripichl na nastenku :-D podotykam, dvere samozrejme zavirame, zamykame je jen kdyz je to opravdu opodstatnene, ALE v tomhle baraku nezamyka dobrych 75 procent lidi, my to vime nejlepe, protoze my se psy chodime casteji a na jare, kdyz byla Charlie stene jsem s ni litala 6-7x denne, myslite snad, ze bylo zamceno? ]-( :-D no, tak doufam, ze nam za ten tyden nekdo nepodpali rohozku nebo neposkrabe auto a z celeho srdce jim preji, aby se sem po nas jednou nastehoval clovek, ktery si to nenecha libit
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kait, no to je teda radost.... jesteze uz jdete pryc, co?? ze jim to neni blby. o tom zamku jsi myslim psala, nebo mam aspon takovy pocit, zes rikala, ze byste se nedostali domu, kdybyste byli oba pryc. fakt nechapu, co z toho ti lidi maji. u nas je to nastesti se sousedama docela v pohode, nepocitam-li nasi aktivni sousedku, co nas porad sikanuje s vytiranim chodby.... ale to jsou pomerne male veci. kazdopadne sousedum co bydli v prvnim patre nekdo ukradl kocarek. je fakt, ze ho teda nemeli nechavat na chodbe, no ale stejne....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To teda čumím, jaké sousedy máte, ten náš flusající je naprostá pohoda. Jinak kočárky se tu v mezipatrech jen kupí. Teď jsme dojeli ze sklípku, Tom poznal dobré jádro mých kolegyň a kolegů, bylo naprosto skvěle a bavili jsme se všichni. Jen jsme celkově hodně nevyspalí, ale jinak kocovinka žádná. To se pozná dobré víno. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, budte rady, ze je mate dobre ;-) jinak jsem mela hlasit pohyby, tak ja uz je asi tyden citim, jako bych v sobe mela balonek plny gelu a prelivaly se v nem bubliny x-) zpravidla kdyz jsem v klidu a soustredim se na to, takze rano a vecer v posteli
Odpovědět
Profilova fotka
nam se momentalne strhla krasna snehova vanice :-S kait, to je super, ze je vsechno OK :-) tesim se, az budu mit taky bubliny :-N ta fotka ultrazvuku co mas v albicku je bezvadna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: dekuji, v utery snad bude dalsi a pokud nebude nastavovat prdelku nebo se schovavat, tak mozna zjistime i pohlavi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je prima. a uz mate vymyslena jmena? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano a snad se to nezmeni David nebo Tereza
Odpovědět
Profilova fotka
kait: kolegyně má syna Davida a ten chodí s Terezou, moc pěkný výběr. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
david je krasne jmeno, taky se mi libi, uplne ti to schvaluju. ja bych tereza nedala, ale to je tim, ze nejsem priznivcem pojmenovavani deti po rodicich :-N jinak je to samozrejme uzasne jmeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme Katerina a Karel, chteli jsme Klaru, ale Klara Kreidlova by nas casem mohla nenavidet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, trochu jazykolam, co? :-N nicmene u holky je predpoklad (i kdyz, kdo vi....) ze se jednou vda a stejne zmeni prijmeni 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec ty jména jsou prapodivná. Já jsem Kateřina po babiččině sestře z otcovy strany, teda měla bych být Katarina, ale Češi jsou Češi. Teď co jsem vdaná, mám krátké kolonky pro podpis, ne a ne se tam vlézt, jednou si upíšu ruku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky vlastne nemam uplne kratke jmeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a libi se vam vase nove prijmeni vic, nez puvodni? mne teda urcite, mam tvrde jmeno a mela jsem i tvrde prijmeni, nove je mekci, tak k tomu sedi lip..... jinak jsem na tyden slamnena vdova :-. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, uz muzu psat :) A zdravim vas z Londyna, my se tak nejak prestehovali. A nove jmeno se mi nelibi, stare bylo hezci. Ale uz jsem s nim nejak szita.
Odpovědět
Profilova fotka
no janinek me z tebe trefi. jak jste se prestehovali?? jakoze na njak staleji? a jak se mas? a vubec, vsechno chceme vedet!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No, Martin si tu nasel praci, dnes zacal. Prileteli jsme minuly tyden a je to jakoze na dele. Chtlei bychom tak dva tri roky minimalne a pak uvidime. Martin rika, ze se nam pak nebude uz chtit, ale nemohla bych nase obrat o jedina vnoucata. Minuly tyden byl priserny, to jsem heldali byt a vse zarizovali. Ted je klidneji, pristi tyden se stehujeme snad, tak pak zase to trochu zaridit. A do toho vseho se musim ucit na statnice. Jak planujete prvni manzelske Vanoce? My budeme tady, tak jsem zvedava. A Kato, super, ze se stehujete, ty sosuedy tam mate desne. Ted nemas mit zadne enrvy, hezky se soustred na Terezkodavide a pekne se zabydlete.
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsou mi novinky, teda. a nam se to rekne az kdyz je to upeceny x-) a jak to udelas se skolou, priletis na zkousky? snad si tam brzy zvyknete. pak nam urcite pisni do IP adresu na nejake fotecky, jsem zvedava 8-) my planujeme nase prvni manzelske vanoce slavit na nase ctyrmesicni vyroci 23.12., jelikoz jirka ma na stedry den sluzbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, tady se 24 chodi do prace, takze Martin take pridje vecer. No, mela jsem t ruku, tak se mi to nechtelo nikomu psat, protoze pak kazdy ma milion a jednu otazku. Fotky zatim zadne nejsou. Az budou, urcite dam.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?