23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: teda, ta svatba, to je dnes uz unikum, vsichni se berou civilne a ne v krojich, nadhera
Odpovědět
Profilova fotka
kait: no právě, nás se každý hned ptal, že jestli budeme mít svatbu v kroji, ale to by mě mohlo. Kroj jsem měla na sobě jednou a bohatě mi stačilo a to vůbec nebyl svatební kroj, ten má těch spodniček mnohem víc, než 5. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte! tak dneska nedele a zitra se nejde do prace :-N parada! dneska jsem koukala na druhy il soukromych pasti, teda ten prvni jsem zvaldala v pohode, ale z tohohle jsem docela vykolejena, brrrr.
Odpovědět
Profilova fotka
tak s tou praci jak kdo... ja dnes jdu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak zase v praci.... vy to tu teda pekne flakate :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja ted vytahla telo z postele :-D zato delam do sesti :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak si užívám poslední den volna, ale není to nic moc, škrábe mě v krku, musím dodělat nějaký zbytečný projekt, který by měl dělat šéf (jako obvykle) a ještě musím žehlit. :-| Ale včera jsme byli se známýma na geocaching, krásně jsme se prošli v přírodě a ještě se pobavili. Už se těším na další. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz ja si vzpomenu, jak manzel s mym bratrem lezli ve finsku pro kesku na nejakou silenou horu v metrovych zavejich.... :-N :-D me to v posledni dobe v praci cim dal vic se*e. je toho jak na kostele a jeste sef miva ty sve protivne nalady.... nevim nevim, porad jsem brala ohled na firmu, ze ted nemuzu proste v tomto stadiu odejit, ale s takovou se asi brzo inspirujem u kait 8-( :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Tery, jen tě zdravím, sem si tě všimla pod naším tématem.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: to asi všichni a co nejdříve prosím, už mě vůbec netrápí, že bych nedotáhla školní rok do konce, vůbec. A co teprve rizikáč, to by bylo blaho. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem měla doma malé zpestření, vypadl proud v celém bloku :-D . To jen abych se sama doma neudila, když má miláček firemní badmintonový zápas.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, podle me ani nam vcera nejakou dobu nesla elektrina, jelikoz jsem rano koukala na mikrovlnku a byl tam nejaky uplne nesmyslny cas. no ale my byli vcera stejnak na navsteve, takze jsme to nijak nezaznamenali.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,přišla jsem se na vás po dlouhé době podívat,jak se máte? co je u vás nového? co miminka?poštěstilo se už někomu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještěže je pátek, dneska jsem nebyla daleko od toho, abych jedno dítko vyliskala, to si nedovolí ani deváťák v plném rozkvětu puberty co on si dovolil. Ale co chceme, když matka je sama blázen. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, ja te fakt obdivuju, bych na to nemela nervy. jsme tu dneska meli tchynaky i se svagrovou, tak jsme uklizeli, varili..... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
To my ani jedno nedělali. Místo nákupu a vaření, úklidu, jsme objednali pizzu. Tom je nějaký marodný a to ještě v pondělí jede zase na týden do Polska na služebku. Zase budu slaměná vdova. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
klidek, jirka ma v prubehu nasledujiho tydne a pul ctyri sluzby ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gabcer: ja jsem v ocekavani x-) :-) dnes rano jsem se neuveritelne nastvala, holky, byla jsem se psama venku a starsi fena nechtela na louce pribehnout na zavolani, asi deset minut jsem ji nahanela, pak zdrhla pres silnici, to jsem malem dostala hysterak a mela problem dychat, v mem stavu nic moc... tak jsem ji pak chnapla, kdyz zjistila, ze lepsi uz to stejne nebude a sezerala jak psa mam obavu, ze kdyby mi nekdo na te ulici chtel rici, ze ji nesmim bit, tak taky jednu schyta 8-( bohuzel je uz prilis stara na to, aby byla extra cvicena, jeste ze mladou cvicime na poslusnost, protoze mit dva tvrdohlave neposlusne psiska, to bych se mohla jit veset
Odpovědět
Profilova fotka
kait: koukám, že se taky nenudíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, stale ctu, jen nepisu, moc to boli.ale vsechny zdravim.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: a to se se mnou pul dne nebavila, potvora ]-( ale uz je to dobre, akorat ta mladsi jeste hara, tak ji musime hlidat
Odpovědět
Profilova fotka
kait, ty se nerozciluj, matko :-) jani a prosimte co s tim mas? uz ti na neco prisli???? drahy je dneska na sluzbe (pro zmenu), tak jsem ho byla navstivit a ted koukla na dalsi dva dily soukromych pasti, abych teda v noci vubec spala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem sama doma a k tomu mě chytly zuby. Ale aspoň mě donutily se objednat k zubařce. A aby toho nebylo málo, tak přestávám mluvit a dětičky jsou strašné. Už aby byl pátek. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kait: Tak to ti moc gratuluji,přeji hlavně zdravíčko. Ať vám mimi dělá samou radost ;-) Jani: Copak se ti stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
takze mile damy, dneska - zrejme jiz posledni - schuzka s fotografem. vysledek vicemene zadny.... vymena prstynku se nekona, novomanzelsky polibek taky ne. ja uz to fakt, s prominutim za ten vyraz, se*u 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJTE HOLKY.TAK CO JE U VÁS NOVÉHO?KOUKÁM ŽE STE SE BAVILI KDO JE V OČEKÁVÁNÍ.TAK MĚ SE DNESKA NA TESTÍKU UKÁZALI //,VYPADÁ TO ŽE BUDE MÍT KRISTÝNKA PŘÍŠTÍ ROK SOUROZENCE
Odpovědět
Profilova fotka
A dost!!! ]-( Já chci taky. Kolegyně v práci už taky zapadla. Teď tady se to šíří jak chřipka a já zním jako posedlá šílenkyně. Nicméně Janulka gratuluji. Dnes jsme měli s dětičkama výlet na vyhlídkovou věž ostravské nové radnice. Super, ve výtahu se mi dvakrát udělalo blivno, jak se zhoupl, a ode dneška po centru chodím kanálama. Už od prvního pohledu a poslechu je jasné, že dělám s prdlošama. Ale někdo to dělat musí. A odpoledne jsem vytuhla, takže ani nevím, proč ten chlap vraždil. :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
TIPATA:DĚKUJI
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, jani, tak to moc gratuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulka: gratulace a at to probiha v pohode ;-) gabcer: dekuji moc, mohlo byt lepe, ale taky vyrazne hure :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?