23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja taky dneska peru, vcera taky... zehleni mi zbyde na pondeli k dr. housovi :-D taky bych sla hned na nejakou svatbu :-N mam pocit ze ta nase byla tak pred sto lety.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, my se ted vratili, jsme pet hodin rozvazeli hosty. Ted jdeme oba padnout za vlast a vstat az v pondeli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Opět máme pyžamový den, navařeno, vypráno, no není nám dobře? A zítra zase pondělí, fuj, takový týrání zvířátek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my meli pyzamovy den vcera :-) dneska jsme u nasich, udelali mi jakoze oslavu, aby se nereklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ty jsi zase o rok maldsi? Tak to gratulky.
Odpovědět
Profilova fotka
diky, jani 8-) jojo, od čtvrtka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
fender: vse nejlepsi ;-) ja jsem stale mimo, v noci jsem se pekne potrapila a pres den bud jen lezim nebo odpocivam v zupanu u telky
Odpovědět
Profilova fotka
fender: tak vše nejlepší k těm -náctinám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diiiiiiiiiiiiiiiiky holky x-) x-) x-) kait, z toho si nic nedelej, ja jsem v takovem stavu uz asi ctrnact dni :-S
Odpovědět
Děsná kosa v poslední době… v práci si přitápím přímotopem, v kanclu mám dva chlapy – ani jeden není tak zimomřivej jak já, takže chodím ráno dřív než oni, vyfuním to tam přímotopem a než přijdou, vypínám ho a dělám, jako že nic :) Jinak fotky jsme z fotografa dostávali do předminulého pátku, fakt děs. Dostali jsme je prakticky měsíc po svatbě, docela síla :) Dát je ale dokupy a seřadit časově, jak jdou po sobě, byl nadlidskej úkon – v práci jsem zavalená, po práci lítám po úřadech ohledně změn + si chci zařídit živnosťák, takže se nemáme čas nudit. A teď byl snad první poklidnej víkend, jinak jsme jezdili po návštěvách nebo návštěvy k nám a ukazovali jsme fotky ze svatby a z dovolený :) Už je mám nastudovaný skoro nazpaměť :) Dali jsme je na net, tak kdo budete mít chuť na ně mrknout, pošlu link ;) Jinak tu proběhlo oblíbené téma zubař…takže jak jsem byla před svatbou a udělali mi provizorní plombu, byla jsem tam minulej tejden a dali mi klasickej amalgám a jak mi tam tak vyvrtávala doktorka ten hřebíčkovej svinčík, všimla si jednoho skrytýho kazu na vedlejším zubu… takže mě to čeká ještě jednou. Uááááááááá! To mám za to, že nechodím pravidelně… Fender, všechno nejlepší k těm osmnáctinám ;) Tak a já jdu ještě dočíst, co jste tu všechno zplodily a mrknout do alb, jestli jste něco nepřidaly ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten system topeni je naprosto fikany, chvalim ;-) Na fotky jsme samo zvedave, posli mi pls link do posty. Se zubem jdu do tretice v patek, tak uvidime.
Odpovědět
Ono to jinak nejde. Kdybych zatopila v jejich přítomnosti, hned na mě otevřou okno, jsou to darebáci :))) Jinak mě dnes čeká živnostenský úřad, jsem zvědavá. Byla jsem tam minulou středu, mají do šesti, ale jaksi chybí informace, že pokladna má jen do čtyř, takže pokud nemám zaplaceno, jsem tam naprosto zbytečně, takže doufám, že to dnes stihnu... Jinak mám zažádáno o změnu na pojišťovně a čekám na nový OP a pas, ještě mě čeká vše okolo auta, ale do toho se mi teda fakt nechce... Krom řidičáku - ten oběhnu, až budu mít občanku, tam jsem objednaná, čekací lhůta 14 dnů (abych vůbec mohla nahlásit změny) mě fakt dostala... Hmmm, já půjdu se zubem ještě jednou za tři týdny, tak doufám, že pak mám na dlouho pokoj. Janinek, jdu ti to poslat do IP ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no neni mozne, petardice je opet mezi nami! vitej! a vitej do klubu tech, co si v praci topi primotopem :-D a diky za prani... ;-) link na fotky mi prosim posli taky, dekuji 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, nadherne fotky, obema vam to desne slusi a vypadate moc stastne. Se mi libi, jak se hodne smejes. Ja mela casto dost na krajicku a u me se to projevuje tim, ze pak vypadam desne zarputile. Takze behem obradu mam na hodne fotkach takovy "smutnenazlobeny" vyraz. My byli ted v sobotu na svatbe prave v Pruhonicich, moc pekne to bylo. Hezky proslov. S Martinem se nam desne libilo, jak pan rikal, aby se divali jeden na druheho a hrde si rikali "to je muj muz, to je ma zena". To me dost dojalo. A je fakt, ze jsem na sobe vypozorvala, ze to dost delam. Ten ridicak jsi sla vyrizovat na magistrat do Jungmannky? Ja jeste nesla. Ale jestli je to jeste s cekaci, no potes koste. My si ted rano byli pro obcanky a ja pro pas. A nechali jsme si tedy do OP zapsat vzajemne manzel manzelka, mate to take?
Odpovědět
Profilova fotka
A fotky s hafiky jsou naprosto bozi! Ale vsechny fotky teda. Moc krasne jste vse meli. Mate nadhernou pamatku.
Odpovědět
Fender: ty taky? :))) Jsem na to dnes kápla - já tu sedím jako frajerka v tričku (ráno jsem si vydatně zatopila) a kolega v košili a svetru... že by to byl ten důvod, proč je jim pořád teplo a já klepu? :) Doufám, že se tu zas na fóru aspoň trochu ohřeju a pokecám, dnes mám relativně klid, tak doufám, že se to jen tak nepokazí :D Odkaz posílám Janinek: jo jo, já se smála i během obřadu, to jsem to musela dusit, neb matrikářka měla proslov a celou dobu mi Lukáš vyhrožoval, že běda, jestli řeknu ne a podobné ;) Spousta fotek ke konci obřadu už je s mýma pašklebama, jak jsem se ten smích snažila přidusit. Ale jinak jsme to měli celkem do puntíku (až na pár detailů) promyšlené a všichni dostali před svatbou mail, jak bude ten den probíhat, takže všichni věděli, co se bude dít a my měli už docela klid ;) Děkuju za pochválení fotek, i když jsme k fotkám fotografa měli nemálo připomínek, ale stejně už s tím nic neuděláme... ;) Jinak Jani, k řidičáku - je to na magistrátu, já tam ještě nebyla, jen jsem objednaná. Zatím nemám novou občanku, můžeš tam jít až s ní, ne s náhradníma dokladama. Nejbližší možný volný termín (teď jsem koukala) je 13. 10., takže žádnej šlágr. Jinak jsem tam někde četla, že musíš změny nahlásit tuším do 6 dnů od vyzvednutí (nebo vystavení???) občanky. Ale nevím, jestli za to jsou sankce nebo jestli to vůbec někdo hlídá, já už asi novej OP mám připravenej k vyzvednutí, ale půjdu tam až cca za týden a vyzvednu to rovnou i s pasem. Pak jsem tuším na 14.10. objednaná na ten magistrát. Objednávala jsem se tam minulý týden (přes net, pošlu ti odkaz) a byl to první volný termín na odpolední hodiny... Docela nářez.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, posli prosim. Tak jeste ze jsem tam zbytecne nesla, mi tvrdili, ze muzu s tou strihlou obcankou. Delala sis OP i pas najednou? Ja jo a pas byl asi po tydnu a pak jsem proad cekali na obcanky. A ja denne klikala, jestli uz jsou nebo ne :0 Ale i tak byly vlastne o dva tydny drive nez mely, takze to docela jde. A jako fotky z libanek mate take super, muselo to byt uzasne.
Odpovědět
Máš to tam. Tak já nevím, vycházela sem z toho, co je na netu. Dělala jsem nejdřív OP, pas mi řekli, že můžu přijít na výměnu cca za 3 dny, až budou data natažena do databáze. Takže jsem tam šla další týden. To se slečna dívala, jestli už tam OP není a řekla, že tam mají OP, o které bylo žádáno o dva dny dřiv, takže tam bude druhý nebo další den, tzn za 7 pracovních dní, což je krása. Pas bude možná koncem tohohle týdne, uvidím. Každopádně na to nijak nechvátám, tak se stavím pro oboje najednou. Už mám úřadů plný kecky :) A to pořád nevím, co jsem všechno nezařídila :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Pojistovne jsi nahlasila? To se ma do triceti dnu. Daji ti nahradni karticku, spis papir a pak poslou novou postou. A diky za info k ridicaku. Jsem se objednala na pristi utery v 10 rano. Jako jak jsem cetla ty ruzne pokyny, tak si prijdu, jak kdybych zadala o vizum do USA :-p Nastesti teda uz novou obcanku mam, tak snad to bude vse ok. Jeste ted musim obehat banky.
Odpovědět
Do pojišťovny musím zavolat, poslala jsem ohlášení změny mailem, mělo by to stačit, ale chci si to ověřit. Hmmm, do 30 dnů... tak to jsem asi stihla jen tak tak, posílala jsem to někdy koncem minulého týdne... Banka mě taky čeká, ale to až s OP a po všech úřadech to bude spíš jahůdka na dortu. A to asi taky odložím a půjdu tam až s ŽL, protože si musím zřídit podnikatelský účet. No a o ŽL si půjdu zažádat dnes (vypadnu-li včas z práce)... Je to fakt zážitek...
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: fotky kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne :-N jinak ty urady jsou fakt radost. my bychom meli mit uz snad tento tyden obcanky, tak pak hned chceme jit na ridicak a pas. banku budu menit taky az s novou obcankou, pojistovnu jsem menila uplne, to uz mam teda aspon neco hotove. a jeste nevim, jak je to na katastru, cetla jsem k tomu nejake silene pokyny, ze se to snad ani nejak hlasit nemusi, kdyz uz je to v centralni evidenci nebo co... ale stejne tam jeste asi radsi zavolam....
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: já chci taky fotky... ;-( Já nechávám všechny úřady až po nové občance a nijak to nehrotím. Dneska jsem šla ve škole do kroužku zdravotní tělocvik, takový lehký protahování, co vede kolegyně. Jsme cvičili na balónech a nemám hned o ten koberec sedřený loket, jak jsem sebou švihla. Holky mě obdivovaly, když jsem si to čistila jódem, takže sranda.
Odpovědět
Tipata: máš je v IP ;) He he he, jód... jsem takhle kdysi spadla na bruslích, odnesly to dlaně a doma jsem našla nějakou desinfekci...těsně před naplesknutím na ruce jsem si všimla data expirace...takže jsem to pro jistotu nakonec zvládla obyčejnou vodou s mýdlem :-D Živnostenskej odbor mám za sebou, ufffffff. Za 14 dní snad budu mít živnosťák. Dnes jsme ještě obíhali stavební, to bude největší problém, potřebovali bychom sehnat někoho, kdo tam má nějaký známý, aby se to lehce popohnalo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petardice, moc děkuju za link, no nádherný fotky, moc vám to slušlo. Hynu závistí nad šatama, tohle byla moje původní představa a jak jsem dopadla. :-D Cukrová homole. Máte krásný psy a jak se Sára nese.
Odpovědět
Tipata: díky :) Já měla taky naprosto jasno, jaký chci šaty. Problém byl, že šaty byly ze Španělska a do Čech nebyly vůbec dovezené... ale na netu prezentace byla :) V salónech jsem žádný dle představ nesehnala, až nás napadla Soňa - původně jsme tam jeli s tím, že by nám v případě nouze něco ušili, ale jen tak jsem zkusila tyhle, perfektně sedly a bylo jasno ;-) A jen tak mimochodem - jaká cukrová homole? :-D Šaty jsi měla krásný, neblázni ;-) Jo, Sára, ta se nesla, hlavně za sestřenkou, která měla u sebe košík plnej koláčků :-D Ba ne, ale vyšplouchla mě ta malá chlupatá, vždycky se krásně staví a nechá se fotit, vystavovat ji bylo vždycky hrozně fajn, protože stála jak solnej sloup. Já se děsila, co tam bude vyvádět Sára a nakonec se stavěla Sáruše a Nelina to bojkotovala a na spoustě fotek je postavená zadkem k fotografovi :-D Však mi to pak dal Lukáš sežrat, jakou že to mám modelku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, to je normalni. Jakmile chces rodine nebo pratelum demonstrovat, co pes umi, tak ti to bojkotuje. Me docela soklo, ze Cliff fakt na svatbe rpedvadel, jak miluje banan a salat. Jsem cekala, ze me ztrapni a ja reknu banan a on se otoci a odkraci :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte... tak ja dneska mela rano za vsechny prachy. dala jsem si budik na driv, ze si jeste v klidu dam sprchu, umyju si hlavu a stihnu se u toho probudit... no, akorat ze mi nejak zastavkoval mobil, budik mi nezazvonil.... jsem se probudila a zdalo se mi venku nejake svetlo, tak kouknu na hodiny a skoro sest deset - za tri minuty jsem mela vychazet z domu! takovou rychlost, jako dneska, jsem uz dlouho nevyvinula :-p ted konecne snidam, uf.
Odpovědět
No co to je, tohleto? Člověk si sem přijde po celým dni počíst a tady nic :) Radši se neptám, co všichni děláte, že to děláte tak usilovně :-D Fender, buď v klidu, já dnes chtěla jít na sedmičku do práce, ale vstát se mi podařilo za pět sedm... jsem měla tak trochu skluz ;) Janinek: jo, to znám. Nelča, když byla mladší, dělala různý vylomeniny, počínaje slalomem mezi nohama přes skoky do náručí. S postupem času je to spíš o tom, jestli se mi ji podaří vyblbnout k tomu, aby podobný ptákoviny dělala. U Sáry je to opačně - ta by klidně ten slalom i dělala, ale jaksi je mi v tom od jejího jistého věku překážkou má výška (potažmo délka mých nohou). Dobře si pamatuju, jak pode mnou kdysi probíhal kamarádčin tříměsíční ridgeback. Pak jsme jednou šli venčit, Nero se rozeběhl, vzal to skrz mé nohy a docela pěkně jsem se popovezla. To hovádko si neuvědomilo, že už lehce povyrostlo ;)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja zcela souhlasim, ze se to tady teda pekne flaka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně se omlouvám, ale jsem totálně grogy. Včera nám jeden žáček ve třídě prohlásil ty zmr..e a dostal za to poznámku, dneska došla matka, že babička vůbec nestíhala, jak splachoval tu vytrhlou stránku z žákovky do záchodu. A to byl jen začátek dne. Asi by nám měli změnit místa na krotitele divé zvěře. Takže dobrou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?