23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co s tím, když to nechce poslouchat, prostě tvrdě na něj, jak ve škole. ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, tak si predstav, ze mam zazadano o ridicak. Sla jsem kolem, v pet odpo a jdu si na info pro ten papir. A pani mi rika, at jdu hned, ze tak za dvacet minut budu na rade. Tak jsem to vyplnila. Na rade bylo cislo 107, ja mela 127. Jeste jsem si vytahla ze strojku 136 a utikala do Rytirske do Citibank donest fotku, co jsem vcera nemela. Vratila jsjem se asi za deset minut, na rade 124 a najednou hup hup a 127. Takze mam zazadano a k vyzvednuti to bude 22/10. Tim padem bude volny termin v utery v deset, tak jestli ho nemam nejak zrusit a ty by ses tam treba prehlasila za me, jestli bys mela zajem. Je potreba fotka, NOVA obcanka a ten formualr prosim te NEPREHYBEJ (jako ja). Jsem mrtva a v osm musime byt s Cliffem na veterine, tak brou nocku vsem a vitam tipatu zase :)
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to nevis, ze pri sexu na koberci by sis pod sebe mela dat idealne perinu? :-D no, vazene, u nas to vypada, ze si najdeme nove bydleni, domaci ma porad nejake reci ohledne dvou psu v domacnosti (pritom to bylo na nem, jestli nam dovoli druheho) a nejspis chce vice penez. Tak se mozna zbavim ctvrteho patra bez vytahu, az budou deti, tak nebudu muset funet jak lokomotiva a budeme se snazit za ty penize sehnat neco vetsiho a v klidnejsi ctvrti nebo predmesti. Zatim jsme nasli 4+kk v prvnim patre rodinneho domu se zahradou, muz tam dnes bude volat. Za mensi penize nez platime za 3+1 8-( Ale ne ze bych se nedesila stehovani, i kdyz, mame partu kamaradu a vzajemne si pomahame, takze bychom to netahalio sami, potazmo manzel, ja nic tahat nemuzu.
Odpovědět
Tipata: díky, hned po ránu mi naskočila slušná husí kůže :-. Jani díky, ale dopoledne je pro mě passé, jsem v práci, proto jsem si to dala na nejbližší možný termín, abych to stihla po práci ;) Jinak pro OP a pas si jdu v pondělí, už je to hotový dnes, ale jsou jen do dvanácti, takže si žíly trhat nebudu. Ještě mi řekni, kde to tam je? Kait: no paráda! Hele stěhování není nikdy žádná slast, ale zvládnete to ;-) Dva psi v bytě - taky jsem svého času měla v bytě dvě šeltky - některým to leželo v žaludku, tak si stěžovali, že tam přes den štěkají a vyjí, pak s tím vyrukovala i majitelka domu, tak jsem se ptala, jestli štěkají celý den nebo jen někdy. Prý jen když tam zazvoní. No kruci, tak to je asi princip psa, ne? Upozornit že tam je a hlídá. Tak jsem jí to vysvětlila, pak mě jednou odchytila nějaká stará babka, jestli to jsem já od těch dvou psů a že prej tam celej den štěkaj a vyjou a ona nemůže ani spát (no do zad, co má co chápat přes den???). Podotýkám, že dáma bydlela o dvě patra níž a hlavně na protilehlé straně domu... Vzala jsem doma psy, šla jsem je venčit a když jsem se vracela, zrovna se tam ozýval štěkot. Tak jsem, držka držkatá, zazvonila na babku, zeptala se, zda vidí mé dva psy se zavřenýma tlaminama a slyší štěkot a řekla jí, že pokud na obě otázky odpoví ano, musí dojít i jí, že mí psi tam přes den neřvou. Bábě zklaplo a od tý doby byl klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: se tu s manzelem smejeme :D na nas zkouseli uz taky lecco, ja nastesti beru mladou denne do prace a starsi zustava doma, je klidna, dokud nekdo nezazvoni a pokud neprichazime domu, ale to nesteka, jen hlasite vyklada, jak nas rada vidi. Ale uz nam udajne stene pochcalo dvakrat chodbu. Ja jednou nasla louzicku, ktera stopro nebyla od meho psa, muj pes totiz vi, ze dole je trava a louzicka nesla citit jako psi moc. Tak jsem si rekla, ze to mozna nekdo naraficil a i pres protest manzela jsem to radsi utrela s tim, ze pokud to nekdo jeste zkusi, tak na nastenku nalepime lakmusove papirky s udanim ph psi moci a at za nama chodi s nima v ruce. Taky udajne nase fena harala (jsem netusila, ze muze harat mesic po tom, co skoncila) a tou onou (jakoze pipinkou) se otira o zdi na chodbe, jiste si umis predstavit, jak je to technicky mozne :-D a taky podrapala asi ve vysi 150 cm stenu na chodbe nad schody (dosahne tak 120 cm a rozhodne ne na schodech), navic drapance byly vodorovne... to uz jsem vrela i ja. Nakonec to dopadlo tak, ze jsme zjistili, ze si stezuje nase byvala spravcova, co tu uz davno nebydli, zato jeji syn ano a zrovna ty skrabance byly od JEHO novych plastovych oknech co se stehovaly nahoru :-D Krev ano, ale ta byla z ocasu a ne z ...ehm no z te one. Jo a nezamykame :-D úres den, treba v osm rano, kdy my na rozdil od duchodcu chodime vydelavat penize (a platit jim duchody), stejne tak v prave poledne, zkratka kdykoliv. Zvlastni je, ze jsem si v praxi overila, ze nezamika vetsi cast baraku, kdyz jsem litala s malou ty ctyri patra asi sestkrat denne kdyz byla stenatko. Stejne mam plne zuby toho ctvrteho patra, kdo se tu bude tahat s ditetem.
Odpovědět
Profilova fotka
Bre rnako, jsme nromalne vstavli v pul sedme a malem nas to zabilo. Hlavne teda Cliffa protoze on se pred devatou nezveda. Ale jelikzo msuel byt v osm na odberu, tak musel vstat s nami. Takze ted uz je zase mrtvola. Peto, to je skoda. Jinak teda ja tam vcera byla v tech pul seste a docela pohoda. Vejdes tim hlavnim vchodem uprostred a jak jsou po prave strane informace (tam ti kdyztak vse reknou a davaji ten formular), tak naproti vlevo je strojek na cisla, tam si vyberes dorpavni odbor a pak zazadani o prukaz nebo co to je. A pak jdes vlevo, takova bila velka cekarna, kde vidis ta cisla, jak naskakuji. Nebo muzes projit jeste tim bilym uz do toho prostoru k tem okynkum. Kdyz stojis pred tim magistratem, tak uprostred je vchod, vpravo je opencard a vlevo tyhle veci prave.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: Cliff ti nevstane pred devatou? to je zlaticko, nase potvory chteji jit ven, sotva vstaneme, takze nejpozdeji o pul osme s nima jdeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dokud nevstaneme, tak se z postele nehne. Jak vstaneme, tak bud zabere posltar, nebo se teleportuje na gauc. Zaktivizuje se, az kdyz se jeden z nas zacne oblekat. Je to super o vikendech hlavne. Ale bacha, kdyz jsme u nasich, maji domek, mame pokoj nahore. Tak vstava v pul sedme (protoze vstava dole babicka) a silene rve a vzteka se. Tak ho musime pustit dolu. Pak rve dole :) Takze nam ho babicka nekdy strci zpatky. On nesnese, aby nekdo jiny byl vzhuru a chodil a neco delal. Pritom, kdyz nasi spi u nas doma v obyvaku a vstavaji brzy, tak ho to vubec nevzrusuje a jejich vypravovani i cely odchod prospi. Kato, drzim palce na to bydleni, at najdete neco pekneho za dobrou cenu. Ctvrte patro bez vytahu fakt des. Nevim, jak to tam mate, ale nekde treba nemuzes mit dole kocar. Ale ono i bez kocaru, tahat nahoru mimise se vsemi temi kramy. Vubec teda tahat vsechno. Nebo kdyz clovek dole zjisti, ze neco nema. I kdyz Martin rika, ze presne takove bydleni by mi pomohlo, ze bych mela pekny telocvik.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: no, manzel mel taky nejakou poznamku, ze me ctvrte patro donuti se hybat a pekne se mi rozproudi krev... ja ho na oplatku varovala, ze pokud nebudu moci, bude jezdit z prace vencit psy a ze se muze stat (jako tento tyden), ze bude nemocny pry ze chodil se psy kdyz mel 39 teplotu, tak bude chodit i nadale uvidi se, s cim majitel bytu vyrukuje tentokrat, platime mu dost, navysovali jsme to naposledy v kvetnu mam pocit, s tim, ze je tam clovek a pes navic bohuzel psi jsou pomerne limitujici v hledani bydleni :-| ne kazdy je chce mit ve svem byte, pritom starsi je klidna, vylozene gaucova kralovna a mala je se mnou v praci a kdyz uz, tak nici nase veci. Posledne si oblibila knizky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Damy, tak konecne vysla ta zubarka. Jak jsem ta sla uz na treti pokus ted. Prvne vypadl proud, pak byla nemocna. Tak jsem to prezila. Akorat jsem ted jak rpastena. Jsem se tak bala, ze jsem z toho silene unavena.
Odpovědět
Profilova fotka
Já než se dočtu konce. Dneska jsem si musela spravit doma točící židli sama, vypadl mi šroubek a ostatní taky moc nedržely, tak na co toho chlapa pak mám. Kait: ty umíš pobavit, sex a na koberci, doma máme jen plovoučky. To jsem se sedřela při cvičení v herně družiny.
Odpovědět
Profilova fotka
no paaaani, tak pro jednou je tady zase zivo? :-D kait: s hledanim bytu drzim pesti. my jsme stale se zvysujici najem vyresili hypotekou a ted uz jsme ve vlastnim 8-) sousedy mame relativne v pohode, i kdyz ti duchodci, co bydli hned vedle, maji porad velke starosti s tim, jestli UZ jsme vytreli chodbu :-p :-D ale to se da prezit. jsem dneska planovala jit na ten bazen, ale samotne se mi nechtelo :-N tak jsem sla aspon do naseho devateho patra po schodech :-D jani - fuj, zuby. jsem rada, ze mam chvili pokoj 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tipata: kdyby jsi nedoplnila to s tou druzinou, tak by to vypadalo, ze jsi si je odrela jinde nez doma :-D 8-) fender: kupovat, potazmo stavet chceme, az budeme urcite zustavat v republice, v planu je nekolikalety pobyt v cizine, manzel by rad ziskal zahranicni zkusenosti a pak se vratil a definitivne bychom se usadili
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, take chceme jet pryc. A pak s detmi teda zpatky do prvni tridy tady. A jelikoz asi se nebudeme chtit hnout z Prahy, tak nas casem bude cekat shaneni nejakeho vetsiho bytu. Protoze na domek na metru muzeme zapomenout.
Odpovědět
Profilova fotka
muj by chtel pryc pokazde, kdyz si z nemocnice prinese vyplatni pasku x-) jinak jsme teda oba uz "venku" na nejakou dobu byli. zahranici pripada v uvahu kvuli manzeove praci, ale spis jsme uvazovali, ze bychom sli nekam do pohranici. ja bych v zahranici asi tezko shanela praci.
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, co ty vlastne delas?
Odpovědět
Profilova fotka
firemniho pravnika x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to musis mit do ciziny nejakou special licenci?
Odpovědět
Profilova fotka
to ne - ale v cizine tezko sezenes uplatneni pro ceske pravo, protoze firmy, ktere maji sidlo v cizine, vetsinou jedou podle prava te zeme, ne podle naseho. ac existuje "pravo eu", tak prece jen v kazde zemi mas samostatne pravo te ktere zeme - nejen pro firmy, ale celkove.
Odpovědět
Profilova fotka
Takze by ses to musela naucit podle te zeme? A asi studovat to nejak? No, mam znamou soudkyni, ta prisla takhle o roky praxe prave, jak byli v cizine.
Odpovědět
Profilova fotka
no, pokud bych chtela pracovat podle prava te zeme, tak bych si ta, asi musela strihnout pravnickou fakultu :-) resenim by bylo mozna najit podnik, ktery spolupracuje s CR a potrebuje nekoho, kdo zna ceske pravo. otazka je, jestli bych takovy nasla a jestli by me tam vzali. v nejhorsim bych mohla oprasit druhej titul a jit nekam delat ekonoma, ale to bych mozna radsi byla ta zena v domacnosti :-D jinak jsem se ted vratila z nemocnice, byla jsem navstivit draheho na sluzbe.... kupodivu na me mel celou pul hodinu cas, no zazrak. akorat ho pak odvolalai, privezli nejakou mladou kocku, ktera sezrala padesat ibalginu... koza jedna ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nemas to lehke. Ale zase kdybyste tam meli deti, tak bys stejen byla doma. Co ma manzel za specializaci? Interna nebo nejaka chirurgie? A jak casto ma treba nocni nebo ho odvolaji nebo tak? Ja jsem hrozna konzerva a ja bych to hrozne spatne snasela. Hlavne to nevedeni. Ze jako si naplanujete divadlo, ale odpo proste se neco stane a on se neutrhne. Mam rada vse naplanovane a domluvene.
Odpovědět
Profilova fotka
kde zase dneska vsechny jste? =-) manzel je na interne, na kardiologickem oddeleni. sluzby ma 3 - 4x za mesic; to jde rano do prace a prijde az druhy den odpoledne. odvolavat ho ale neodvolavaji, takze planovat se da. odvolali by ho jenom kdyz by byl zase nejaky traumatologicky plan, jako treba ted kdyz byl ten vykolejeny vlak ve studence nebo predtim ty tramvaje. jinak ale planovat si neco na odpoledne se neda, chodi z prace pozde.ted kdyz mame jit v pondeli si pro obcanky, tak tam maji do peti a trnu, jestli to vubec stihneme.
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem byla s manzelem za mou mamou doma, pekne jsme si pochutnali na kachynce se zelim a knedlickem 8-) dnes na vychazce s kamarady a se psy, bylo to super
Odpovědět
Profilova fotka
Já se dnes konečně dostala k pc, byli jsme u rodičů a dneska byly třídní schůzky. Některé rodiče aby pohledal, co řeší. Pak jsme si dali frťana a šly jsme dom. Ale unavená a tumpachová jsem dostatečně. Konečně jsme se dostali k fotkám od profi fotografa. Jen co jsem viděla pár těch vyvolaných, tak jsou s duchama a přesvícené. To je naprostá katastrofa fuj, hnus. Ty prachy by nám měl spíš vrátit. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, od prosince bydlime jinde, nevim kde, ale nejspis neco budeme kupovat
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, tak to my jeste vsechny fotky ani nemame.... ]-( :-p ]-( :-S kait, tak nakonec jste se rozhodli odejit? tak to drzim pesti, at se povede nejaka dobra koupe.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak - uz mame taky nove obcanky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si pro ně jedeme ve středu, ale prý už je mají hotové, Tom tam dneska volal. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no koukala jsem na to jak puk. je tam moje fotka a pod ni nejaky cizi jmeno :-D :-D nechaly jste si tam napsat manzela?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?