21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře Ivuš, že je ti líp :-D Mimísek už se uklidňuje a začíná se mu u tebe líbit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivi a kdy budeš vědět co to je? až fakt po porodu? :-D Mě se nic neděje, asi sem blbě položila otázku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takový kočárky se mi taky líbí, oba jsou krásný, kolik stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
ccc..jako maci já doufám že se mu snad u mě líbí už od začátku :-D Mudr by nám už řekl co čekáme ale já říkám ne néééé nechceme vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale chceš, nebo já to aspon chci vědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že líbí, ale už se s tím smířil i tvůj organismus, tak už ti bude dobře, snad :-D Kočárky stojí 5900,- takže perfektní cena x-) Tak to jsem ráda, že to bylo jen špatně řečené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to nevydržela nevědět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je úžasná cena, jsou krásný
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsou perfektní, hlavně jsou dost velký, takže se do nich malá vejde klidně po celou dobu :-D jo a dík za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda vážně úžasná cena..a sou vážně krásný..hlavně ten červenej..ale já bych musela koupit ten druhej pře dyby se mně narodil klučina tak teda nevím :-D Holky a snad to nakonec kluk bude..my se na holčičím jméně prostě neshodneme!!!!!!! :-o Já zas doufám že nám to nikdo omylem neřekne.. ;-) Holky jaké se Vám eště líbí jméno pro holčičku? Jinak už mně je vážně lépe..jak mě pořád bolelo břicho tak teď jen občas a malinko..no úplná změna.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt dobře, my jdeme do toho černýho, líbí se nám víc :-D Zkusím na nějaký přijít x-) a klučík je jasnej?! Kubík?!
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo..Kubík..už to jméno máme vybrané delší dobu a zatím teda neměníme tak asi zůstane..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě se líbí Eliška, Karolínka, Nella, Amálka, Jindřiška a Barborka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k tomu, že manžel už volá po bytě Kubíka, tak je to jasný, ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj..máš pravdu :-D No tak to by se mužovi nelíbilo ani jedno jméno..Elišku sem navrhovala..Karolínku onehdá taky a Amálka s Nelou by taky nechtěl.. :-p Chlap jeden.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak at si ho vymyslí sám, u nás to bylo to samý, Emma taky není můj nápad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo..a budem mít Adélu..néééééé :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my terezku nebo Sáru. A nebo taky Kubíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ájuš, krásný jména x-) ale Adélka taky není špatná ;-) Holky, budu se muset dneska rozloučit, Míša mi odváží noťase :-x Takže snad zítra
Odpovědět
Profilova fotka
ta pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, dneska jsem tu nějak brzy :-D Míša odjel do práce a mě už se nechce spát, přijde to na mě až po obědě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si tak říkala, že nám to tu nějak vázne, tak doufám, že se dneska sejdeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu, to jsou věci maci, nevěřím tomu tak brzo? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem tomu nevěřila, ale jsem čilá jako rybička, tedy zatím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
objednávám si povlečení do postýlky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jů, pak nám ho musíš ukázat. už se to blíží, kolikátý týden jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
27. x-) jj, blíží se to rychlostí blesku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, to už je fakt chvilička, těším se. na léto to budeš mít super
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že bude krásný léto x-) V srpnu bychom měli jet k příbuzným na týden, i s maminou, takže doufám, že to vyjde x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem v jednom obchodě našla povlečení, krásné, takové co máš v albu ty, ale ty ceny jsou hrozné :-( Vzhledem k tomu, že musím šetřit, tak se budu muset spokojit s obyčejným povlečením :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?