21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se do toho dala, ještě tu budu, ale bude mi trvat déle než odepíšu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neva, klidně se tumu věnuj naplno, já jdu stejně za půl hodky domů
Odpovědět
Profilova fotka
Když mě se tomu nechce věnovat na plno, dneska to fakt nějak blbne :-| Naštěstí toho dneska nemám tolik x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to taky trochu blbne
Odpovědět
Profilova fotka
jestli ono to není nějaký rozbitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vypadá to tak, ještě 10 minut, mě to nebáá
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, zkočím na záchod a pádím domů, ivču uvidím asi zítra a tobě maci přeju krásnej výlet v pondělí pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný víkend a mějte se obě moc bájo :-D pááááááááááááááááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivi, macíka nezdravím, ta se výletuje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Áji, tak jak to dnes jde v práci? Macík se teda má.
Odpovědět
Profilova fotka
no mám celkem leháro, byla sem natočit ségru, měli generálku na to předtančení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo..to bude paráda :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no je to banda pubertáku, dovedete si to představit
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky moje, hlásím, že jsem se v pořádku vrátila z výletu. Byl to super víkend, užila jsem si ho. Dneska jsme si byli zase zaplavat, takže jsem spokojená :-D Tak zítra pááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo to se někdo má ;-) Jinak ples taky dobrý, nakonec sem vlasy měla hezký, akorád mi rachle spadli, měla se je natočený jen hodinu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, jj, neztěžuju si :-D To je dobře, že jsi si ples užila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš toho dneska hodně Áji?! Zítra už frčím na ten 3d UTZ, tak se nemůžu dočkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, už jsem koupila autosedačku s podvozkem, včera jsem ji vyhrála na aukru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že dneska tu budu asi sama, tak jsem dala do alba nové fotečky, tak se jukněte, jdu za mamkou na polední přestávku a do obchodu, potom se sem juknu, jestli tu náhodou nebudete x-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se vrátila a tady stále nikdo, mě je ale smutno :-| No nic, stále budu čekat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
už sem tu, nějak se snažím zpravoznit icq a nejde mi to. no krásná sedačka a chamelouš
Odpovědět
Profilova fotka
tak tomu rozumím, to dá práci :-D tak ať se ti zadaří, myslela jsem, že jsi ponořená do pracovního procesu x-) jo díky, to je od neteří, je úžasnej a tak krásně zelenej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslela se že je tvůj. no do práce sem ponořená taky
Odpovědět
Profilova fotka
nn, sice by se mi moooc líbil, ale asi bych se o něj nedokázala postarat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci krásné všechny nové fotečky!! :-) Jinak já byla dnes u toho mudr. No tak mám samo zpoždění s těma tripplama..Krev co se má brát v 16tt nabranou eště samo nemám tak nabrala sestřička dnes (na jedné ruce mně to prasklo..au au..ale podruhé se povedlo). Rychle se mám objednat na ten UZT na vývoj.vady a srdíčko a zase problém esi už budou dyž se objednám tam výsledky té krve - no jako řešili sme to tam hodinu..fakt. Ale já za to nemůžu..mudr říkal nechoďtě do poradny..uděláme to až při kontrole zánětu (on na to trošku zapomněl ale jak to mám vědět já?) Byl to jeden velkej zmatek a já tam pobíhala jak blázen od jednoho k druhýmu Výsledky moče budou snad zítra..dala mně minule jednu zkumavku a dneska chtěla dvě tak sem se špičatkou lítala po čekárně a hledala záchod Ale jinak miminko se má prý dobře..hovělo si s nožkou přes nožku..mudr ho krásně popisoval a vše ukazoval ale néé MNĚ Mamka šla se mnou a že se chce podívat na utz a tak mudr že jo a mamce všechno ukázal a na mě nějak zapomněli No ale hlavně že se mám mimi dobře a já snad brzo půjdu na ten velkej UZT tak snad brzo mimi uvidím.. Páá zítra se těším snad se tu potkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haloo haloo..kde je kdooo :-o :-D Krásný den holky..tééda to je asi poprvé co sem píšu jako první :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, teda Ivuš, nic moc den. Já ho taky dnes neměla nejvydařenější. Byla jsem na tom utz, ale 3d nevyšel, bohužel mám asi smůlu, no teď jsem se objednala na 18.3. na klasickej 3d, tak to snad bude lepší. Můj doktor ho nemá tak dobrý. Jinak malá je akční, takže nešlo nic změřit ani vyfotit, no nedá se nic dělat. snad se to podaří příští týden. Jinak je všechno v pořádku, od minula jsem přibrala 1kg, takže stále se krásně držím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maminy, no tak aspon že se vám daří dobře, maci to mě mrzí, že se to nepovedlo, ale neboj příště to půjde
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se objednala na ten velkej utz a jdu 24.3. tak se už těším x-) A jak dopadne v pořádku..jakože je jasný že jo ;-) tak si chci koupit ten kolotoč nad postýlku. Pouštěla bych mimi ty písničky už teď dyž je v bříšku a třeba si je bude potom "pamatovat" a bude víc v klidu dyž bude slyšet známou hudbu..Jinak sem volala na výsledky té moče eště včera a mají hotovou kultivaci a prý není úplně ok. Dneska dojde zbytek výsledků tak mám zase kolem 12.30 volat a uvidíme nooo :-| Ale já se cítím okáááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčátka, jasně, půjde to, a když ne, tak se taky nic neděje, hlavně, že je malá v pořádku x-) A copak se děje tobě?! Něco špatnýho?! :-| Asi si budu brzy objednávat kočárek, novou variantu jsem dala do alba, s Míšou se nám líbí ten černý. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?