21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vrčím na obídek, pak sem zas tu
Odpovědět
Profilova fotka
Furt mi to ukazuje nějakou fatální chybu, že se to nechce odeslat, a přitom se to odešle
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my máme taky naštěstí oba v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, holky, já si zatím pohraju s těma fotkama :-D takže dobrou chuť!!!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak už je tam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, těch toustů děláš hodně, co?! snad mu budou chutnat, jsou připravované opravdu s láskou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už na to přišla, ty jsi usnula, že :-D :-D :-D tak krásně chrupkej a užívej si to. Já si jdu dát vařit brambory na loupačku a vrhnu se pomalu na ten úklid, abych se potom nedivila, že už nemám čas :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jo s takovou spoustou lásky že až je sní tak nebude muset 3dny jest :-D Tak aspoň nemusím vařit polívku dyž už jela..zachvilu zas budu muset utíkat dát oběd babičce..a nespííím.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci krásnej pupíííček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vidíš, já myslela že už chrupkáš :-D budu muset na chvilku odfrčet do práce, odevzdat lístek na peníze ať to stihnu do 12. být zpátky, končí vycházky :-N tak za chvilku jsem zpátky, jo a děkuji Ivuš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo pupík už je opravdu výstavní.
Odpovědět
Profilova fotka
taky se snažím ho vystavovat :-D TAk jsem se vrátila až teď a mám pocit, že nic nestihnu, holky mě v práci zdržely, zvědavky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já nosím lístek na sociálku..dneska mně došla složenka na peníze..to je čááástka.. :-| Ale nic jinýho sem nečekala.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vy ste ted obě na pracáku? myslela sem že na nemocenské
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě marodím za starých podmínek, takže zaměstnavateli a ani peníze nejsou špatný, takže si neztěžuju, přišla jsem vlastně neschopenkou o dva tisíce tenhle měsíc a za únor už jen o tisícovku, což mi za ten domácí klídek stojí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no tak to jo, já budu muset makat až do 7 měsíce, mě nikdo neschopenku nedá, pokud nebudu mít rizikový
Odpovědět
Profilova fotka
Na nemocenské, ale vlastně na pracáku, to je můj zaměstnavatel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemocenskou vyplácí sociálka, podle nových pravidel, zaměstnavatel jen 14 dní. Takže proto sociálka. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě, že bez toho, že jsem byla v nemocnici, bych neschopenku neměla. Jen proto jsem doma. Původně jsem chtěla být v práci do konce března, ale dopadlo to jinak
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný. Jasně, už si vzpomínám, bavili sme se o tom, sem trubka.
Odpovědět
Profilova fotka
co všechno jsme nakecaly za ty měsíce, to se nedá pamatovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No sme ještě dobrý, na koníku sem tady před možná 2 měsícema založila diskuzi a už s holkama vřčíme číslo 3, mazec, jak sou ukecaný
Odpovědět
Profilova fotka
to my máme taky druhý téma na koníku, ale tady jsme jen tři, takže o to se to zmenšuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nás je tam ale jen 6, to taky není moc, ale seděj tu od rána do večera. za čtvrt hodinky pádím ke kadeřnici, moc sem toho dnes neudělala, musím to zítra napravit
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se jdu natáhnout.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to jsou neuvěřitelně ukecané :-D To nás je tam hafo :-) tak mě teda opouštíte?! Já se taky budu muset připravovat :-D Teda Áji, kadeřnici závidím, šla bych hned taky, ale to se musím nejdřív objednat :-D Ty se Ivuš hezky vyhajej x-) hlavně ať spíš v noci!!!! Papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
No moc se mi tam nechce, ale co, aspon budu líp vypadat. tak jdu na záchod a pádím, tak se mějte holky hezky, dejte na sebe pozor a zítra se tu doufám potkáme, Ted mě napadlo co asi dělá lenánek, tááák dlouho tu nebyla, Tak páááá
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, asi už s námi nemluví :-| Mohla by se tu ukázat co je nového x-) Tak Áji pááááááá zítra :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak párty včera byla dokonalá, bylo to super, už dlouho jsem se takhle nezasmála x-) x-) Právě jsem se vrátila z Varů, byla jsem odvézt Míšu do práce, nějak nebyl schopný řídit, takže jsem dost utahaná, vlezla jsem do postele ve dvě. Chtěla jsem vás jen pozdravit, musím si ještě schrupnout, jsem vyřízená :-N Snad se tu ještě dneska potkáme!!!! Tak zatím pa a krásný den!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráno sem si byla pro antibiotika. Večer sem lehla, mám chřipku, dostala sem nějaký silný, aby to rychle zabralo, ale mám ted křeče v břichu, sakra, to bude dovolená, snad to přejde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?