21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda maci to je fajn že sis to hezky užila..tak se pořádně dospinkejte :-) Ajan to je teda blbé..snad Tě to brzo přejde..já jedu dnes s mužem do Brna. On jde na ty rovnátka a já půjdu do zdravé výživy na nákup..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda Áji, to je mi fakt líto a zrovna teď!!!!! |-| Doufám, že tě to brzy přejde, a a jak to teda u vás bude?! Zůstáváš doma, nebo i přesto jedeš a vyléčíš se tam?! A víš 100%, že nejsi těhotná, ty křeče do břicha po antibiotikách jsou divný. Vím, že jsi to měla, ale určitě víš, že krvácet můžeš i tři měsíce, někdy i dýl. Nerada bych, aby se ti něco stalo. A přeci jen, test byl pozitivní, nezkoušela jsi další, jen tak pro jistotu a pro kontrolu?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak včera na té narozeninové oslavě nás oslavenec pozval na svatbu, na 24.7.09, což je zhruba měsíc a kousek po porodu, jenže svatba je taková ta víkendová, venku pod stanama, což bych strašně ráda absolvovala, ale už budeme mít maličkou, takže to neklapne, ale snad aspoň přes den tam s ní budeme moci být, pokud bude krásné počasí, tak si myslím, že by to nebyl problém. Na další svatbu jdeme 29.8.09 a na třetí 19.9.09, takže docela nářez a na žádné nechceme chybět, aspoň na té poslední určitě ne, protože se žení můj bratránek a prohlásil, že beze mě se neožení :-D Takže Emmička si zažije 3 svatby během svých prvních tří měsíců života, ještě, že jsem ty šatičky koupila, budou dokonalé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci mě to taky napadalo že by si měla aja udělat testík znovu..sem si psala s jednou holkou a ta měla ms do 8měsíce!! Mazec..Ty křeče se mně k tomu taky nezdají :-| Maci teda tolik svateb :-o :-D To se Emmička vážně užije..já byla jen jednou na svatbě a pak teda na svojí :-D ale jinak na žádné..v těch šatičkách bude úúúúžasná!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, úplně jsem z toho hotová, tolika svateb, a to ještě není ani třetí měsíc roku, tak jsem zvědavá, kdo bude další. Nám to začalo bratránkovo v září 2007, potom moje nejlepší kamarádka v dubnu 08, my v červnu 08, v říjnu 08 Míšovo nejlepší kamarád (mimochodem s manželkou se znají od ledna 08 :-D ), no a v létě to začne na novo :-D Jsem fakt zvědavá, kdo přijde další x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci ráno mě to taky napadlo, protože sem se změřila a zase 37,3, tak sem si šla radši udělat test, abych nebrala antibiotika, nebezpečně, těhotná nejsem, takže to je tím, že to jsou nějaký silný driáky. No ale snad zaberou, je mi děsně, ta teplota bude spíš náhoda. Páni, tolik svateb, vy se budete mít.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi šikulka, protože jsem měla opravdu strach!!!! Jenže je to dost zvláštní náhoda, jen jestli ty nebudeš zvláštní x-) tak ale musí to být síla když mají takový účinky. A jak je to s tou dovčou, odjíždíš?! Asi jo, viď?! Proto máš tak silný antibiotika. NO, ty svatby budou fakt parádní, nemůžu se toho všeho dočkat. A až tam bude i ta naše prdelka s námi, to bude nádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pádím, musím s mamkou do pohřebky pro urnu. Takže se tu mějte krásně, áji ty se brzy uzdrav a užij si moc, moc, moc dovolenou!!!!!! no a třeba se zadaří a přijedete tři x-) Prostě si to užívejte, tak jak se patří na milující manžele :-D x-) Ivuš a ty se opatruj!!!! A nezkoumej ;-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám hotovo, jdu domů, rychle nás zabalím, nachystám jídlo sebou a napustím si teplou vanu, at si před cestou odpočnu. Takže se holky mějte krásně, dávejte na sebe pozor a v pondělí se uvidíme, páááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ivuš, co tu není Ája, tak si ani nenapíšeme hezký den :-D Jak je tobě a prťouskovi?! Doufám, že dóóóbřeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Maci..úplně na to prdíme :-N Já včera nebyla celý den doma. Dopoledne sem jela za kamarádkou která má 10měs.chlapečka a v 16h. jsem od ní odjížděla na sraz spolužaček z cukrářky..dom sem dojela až v 21.30 ale byl to super den a moc sem si to užila a nasmála se :-) ..Máme se snad dobře jen se mně teď stává častěj že mám ráno jak dyby křeče v podbřišku..docela to bolí a po nějké chvilce to přejde..ono se mně to stávalo sem tam i před těhu takže doufám že to s těhu nic společného nemá a že to mimískovi ublížit nemůže..no tento týden se mně to stalo už podruhé..ale nevím z čeho to je.. :-| Už sem mohla jít v po k mudr ale má příští týden plnej tak jdu až příští pondělí.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holky moje, vy ste toho teda nakecaly, skoro sem vám nemohla ani dočíst :-D Dovča byla super až na horší ubytování, ale to si nenechám kazit radost. Ze snažení nebylo nic, byli sme děsně unavení a nebo sme nebyli sami, a úřes oleno nic lámat nebudu, kor když to není nutný, takže tři sme se určo nevrátili :-N No ale není měsíce konec že? ;-) Jak se máte vy? Z9tra přihodím pár foteček
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdárek Ájo, vítej doma ;-) Jen jsem sem nakoukla, jdu se právě ostříhat a ještě nevím jak :-D tak se těším na fotečky, potom se sem zase juknu, mějte se zatím krásně x-) x-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si uži zkrášlování, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy se máte? Jedna se zkrášluje..druhá si užívala dovču a jen já škaredá babka sedím doma :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Škaredá babko s krásným bříškem, ticho! Žádný ztěžování ;-) Ted sem přišla z obídku, jdu si uvařit kafčo a pustím se do roční zprávy o odpadech, zítra to musí být hotový.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpátky, ale jdu pomoct Míšovi s obídkem, dneska budou játra, mám na ně hroznou chuť :-D Snad jsem dopadla dobře a nevypadám jako gorilka, ono s mýma vlasama toho moc nejde x-) Jinak Ivuš, krásné bříško, moc hezky rostete x-) Snad se mi dnes podaří taky fotečka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Áji, těšíme se na fotečky z hor. Ať ti jde ta tvoje práce od ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no díky maci, mám děsnej kopr, tak dobrou chut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky..těším se na fotečku novýho macibříška a i na fotečky z áji dovolené..aspoň budu moct slintat :-D Holky to je děs esi se to břicho tak roztahuje nebo já nevím..posledních pár dnů mě břuch bolí každý den a i v noci..ach jo..za týden jdu na kontrolu tak už se nemůžu dočkat..jooo a jsem už dnes v 5.měsíci - hurááááááá :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gratulujeme k 5. měsíci Ivuško :-D to bude dobrý,neboj, nebo spíš, bude hůř :-D já se dneska musela po cestě 3x zastavit, jak mě bolelo břicho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vám tak závidím, i když ted sem v plavečkách u bazenu sklízela chválu ( podle čumilů ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci tak to mám radost..to zní škaredě že..ale sem ráda že v tom nejsem sama.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ivi taky blahopřeju k 5ti měsičí ;-)
Odpovědět
Ahojky holký,jak se daří?Já sem na vás občas nakuknu,ale už nestíhám dočítat... No tak Maci,nakonec Emma?Krásné jméno-pletu se,že to měla být Kristýna?A Ivi,jaké jméno máte vy? Jé,Áji kde jste dovolenkovali?Chvíli ještě vyčkávej,určitě se to brzy povede ;-) To tu pak bude klub mamin,co? My už konečně bydlíme,jestli jsem vám to už nepsala,a jsme ted móóc spokojený :-) Jo a rádi bysme si pořídili pejska-a ten se určitě bude jmenovat Gus nebo Roger... :-D Fuj,to je hnusný,že za takovou dobu co jsem tu nebyla nemám žádné novinky-jaký stereotipní život my vedem...blééé :-p mějte se holky,zajdu se na vás zase brzy podívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsou k nám hosti, čáááu. A už je zase pryč. Len trochu jsi mohla pobít ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Len nakoukla :-) Můžeš i častěj.. :-D Jinak ahoj holky, maci myslíš že už můžu néé vidět ale cítit vybouleninku v podbřišku a může to být mimi jako? Já včera ležela večer a břicho na podbřišku a cítila sem napravo úplnou vybouleninku a na druhé straně nic..aji sem můžuvi dávala ruku na pupek esi to taky cítí. N :-
Odpovědět
Profilova fotka
holky nééé břicho na podbřišku ale ruku sem měla na podbřišku. můžuvi-mužovi :-D Sem samá chyba po ránu.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojky Lenn, jj, máš pravdu, měla to být Kristýnka, ale Míša vymyslel Emmu, tak je to jasný :-D a mě se taky hrozně moc líbí x-) Jinak jsem ráda, že jste spokojený a konečně ve svým. Doufám, že se tu za námi ještě stavíš :-N Ivuš, určitě :-) gratuluji x-) za chvíli začne kopat, no a až ti ta vybouleninka se udělá tak 10x za den, tak budeš ve stádiu jako já x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ci taky vybouleninku :-( u mě by ale hrozila spíš kýla nebo slepák :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?