21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hezký zbytek dne ajan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, tak jsem byla dneska u obvoďáka, jsem nachcípaná, takže jsem vyfásla sirup na kašel, kapky do nosu a mátovej a heřmánkovej čaj. No a konečně něco na to šílené pálení žáhy, malá mi dává :-| Áji, jasně, užiješ si dovču a bude to super, no a příště se zadaří x-) Jo, mě dneska vařil manžel, takže paráda x-) Celou dobu ležím, proto jsem se už neozvala :-S Jinak Majko, klidně se k nám můžeš přidat, jak psala ajan, nekoušeme x-) A přeju hodně moc štěstííííííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, maci rychle se uzdrav, já tu asi dnes nebudu, mám moc práce, tak jestli to půjde dobře odpoledne nahlýdnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, maci tak se brzo uzdrav..vím jaký to je..jen sem ráda že už to mám za sebou. Trápilo mě to celých 14dní a nic mi nepomáhalo..hrůza.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem zatím zdravá :-p ale zas nejsem těhotná :-S :-N Tak nevím co je lepčí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ajan tak hlavně buď pořád zdravá a příští měsíc budeš třeba i těhotná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, Áji, lepší být zdravá a příští měsíc třeba těhotná, přesně jak píše Ivča ;-) mě docela ten sirup zabírá, je mi líp než včera, což jsem moc ráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to je jasný, udělám si pořádnou dovolenou a hotovo. Nechávám to osudu, třeba to vyjde na to jaro, to by se mi stejně líbilo nejvíc. No tak dnes mám zase plno práce, ale po obědě už tu budu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den holčinky, tak my jdeme zítra na ples tak se těším. Koupila sem si krásnou halenečku a budu se chlubit bříškem jak nikdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jů Ivi, to ti závidím, i ples i chlubení. Budeš kočka. My se chystáme na ples 7.3. segra má uvádění alesu, tak jdem všichni, je v 9tce . Vždycky 9 zahajujou učitelskej ples polonézou, pak pošlu fotečku a ty se nám taky vyfot, jak ti to mamino na plese slušelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé polonézu sem taky jednou tančila..a mazurku..byla to paráda..ve svatebních šatech sme tančili..moc ráda na to vzpomínám.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ségra má taky krásný, mamka jí je nechala šít ve svatebním salonu, jsou jak svatební, ale tyrkysový. Já ji taky tančila, ale my měli šaty školi, byli sme jak strašidla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, taky jsem se sem na chvilku dostala, holky to vám závidím, taky bych někam vyrazila, jak na hory tak na ples ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk Maci někam vyraž, na ples přece v téhle době není problém vyrazit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Áji, asi to není problém, ale né tady u nás :-D Tady byl reprezentační ples města, no a na ten se mi nechce, tam se každý z místních podnikatelů předvádí a nakonec se vožerou jako prasata :-D teď řešíme policejní ples, tak uvidíme, jestli to vyjde, jestli s námi půjde někdo z Míšovo kolegů :-N dneska jedeme na oslavu narozenin, tak se docela těším, že vypadnu mezi lidi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vydíž a pak že nemáš kulturu
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, asi si ztěžuju zbytečně :-D a jak se daří v práci?! Dneska naposledy, ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, zítra dem taky, jedem až zítra večer. A vůbec jak to že už jsi vzhůru? Jo a nejdou mi smajlíky, tak to bude takový o ničem vyjadřování
Odpovědět
Profilova fotka
jj, všimla jsem si, že žádného nepíšeš :-D takže ještě zítra se tu možná sejdeme x-) Nějak nemůžu spát, asi už jsem přespaná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No pro mě jenom dobře, aspon si se mnou vykládáš ( mrkám ) ( směju se ) dobrý náhrazování ne? ( opět se směju )
Odpovědět
Profilova fotka
krásný, pěkně ti to jde :-D Dneska to máš trošku volnější v práci?!
Odpovědět
Profilova fotka
No ani moc ne, práce mám dost, ale vůbec se mi nechce, nemůžu se donutit
Odpovědět
Profilova fotka
tak to znám, ještě si to pamatuju :-N Já si frčím udělat snídani a dát malou sprchu, tak zatím pa a nebreč tu beze mě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, utíkej, počkám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se máme takhle při pondělku?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět milá Ájo :-D snídaně připravená a sprcha byla dokonalá. Dneska mě ještě čeká velký úklid, včera se mi nechtělo nic dělat, tak musím dneska :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maci mně se nechce nic dělat nikdy.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jdu po práci ke kadeřnici, tak pak žehlit, abych nás zítra jen zabalila. Tu máte nové obočí, myslím že to dopadlo dobře, není to poznat, přitom je vidět velkej rozdíl http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuško :-D tak to je nás asi víc, ale dneska musím. Využívám toho, že Míša není doma, protože jinak se mi tu plete a to mě znervozňuje :-N Jinak Áji, fakt kočka, právě jsem koukala, vypadá to perfektně!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mám radost, že je to tak přirozaný, měla sem trochu obavy, nikdy sem pro tady ty zákroky nebyla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?