21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu dámy a valím oči, supéééér Ájo, je to jasný, neboj, zítra už budou jasně vidět :-D Holky, nebojte, já si tady Emmičku ještě nechám :-D :-D Právě jsem se vrátila od doktora a od minulé poradny jsem přibrala 2kg a děloha vyrostla z 22 na 26 cm x-) doktor mě chválil s tou váhou a vůbec se vším, takže jsem spokojená. No, na další jdu 10.3. a to my udělá 3d :-N Áji, moc, moc držím pěsti, ale určitě tam zítra bude x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No konečně, už sme měli s ivčou strach. Taky dobře rosteš, za chvilku dohoníš s pupíkem Ivču :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
10.3. to budeš v kolikátým týdnu
Odpovědět
Profilova fotka
si piš, však neboj, ty nás taky brzy doženeš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to budu přesně 26+1 :-D 3 dny před koncem 6. měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tam bude Emča dobře vidět, to se vleze ještě celá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to určitě :-D Jo a jak jsi psala, že Ivču brzy doženu, tak myslím, že už jsem jí předhonila :-D na chvilku se odpojím, manžel otravuje s obědem. Odejde do práce a zase jsem tu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chudák prej otravuje, no ale na dělání Emičky ti byl dobrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda chudáček malej..to dyby si tady přečetl :-o :-D Ahoj maci :-D Tak sem ráda že máš větší pupík než já!! Eště aby ne dyž jsi tak dopředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu taky něco obědvat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou chut holky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem tady, on je zvyklej :-D jj, pěkně mi roste, ale však ona Ája nás brzy dožene :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Uvidíme, přála bych si to. holky když jsem měla začátek MS 19.1. tak příští pondělí bych byla 5+0 je to tak? to ještě doktor nic nepozná, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla 4+4 a to že jsem těhotná mi jasně potvrdil, samozřejmě bez srdíčka, ale na to jsem si těch 14 dní počkala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak ti to tak brzo potvrdil? Já bych ted byla 4+1, jestli to teda dobře počítám, furt se v tom moc nevyznám, a to znamená 5 týden?
Odpovědět
Profilova fotka
stejně je to boží, jak to krásně vyšlo. To by jsi měla termín někdy na přelomu září a října, ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
Asi konec října, možná začátek listopadu
Odpovědět
Profilova fotka
Mám obrázek z UTZ ve 4+4tt, to bylo ale podle UTZ a šla jsem týden po vynechání MS, (tj. 5tt), mám ho i v albu tady na beremese, juknu se na ty datumy a dám ti vědět. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak podle MS jsem byla 5+1 a podle UTZ jsem byla 4+4, takže si myslím, že ty podle poslední MS budeš 5+0tt, tak by mohlo být něco vidět. Neodjíždíte náhodou někam?!
Odpovědět
Profilova fotka
holky teda nevím, ale vypadá to, jako když na mě něco leze, tak doufám, že to tak opravdu jen vypadá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste mi holky prchly?! :-( Ivuš, ale koukala jsem, že každá to břicho máme úplně jiný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Měla sem plno práce, no právě jedem na hory v úterý, tak se tam chci jít zeptat, jestli můžu malinko pomaličku a opatrně lyžovat, jen po modrých a do horké páry, nebo co a jak
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to určitě běž a uvidíš, jestli se už mimi ukáže x-) Teda já mám takovou radost, teď už to tady fakt bude spíš těhotenská poradna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Doufám že jo, jestli sem tak to bude super drbárna, zatím jen čumím na vás, tak mi držte pěsti, zítra napíšu, páááá a opatrujte se
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, že držíme pěsti x-) pááá a ty se taky opatruj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a zase du pozdě :-D :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, jestli ty nejíš moc dlouho Ivuško :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já spíš dýl pak ležím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maci vidělas pupík té ženské jak čekala ty osmerčata? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jo, hrozný, nechápu, jak se mohla hýbat :-o tak to já po jídle ležet nemůžu, pálí mě hrozně žáha a žaludek :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?