21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
já to taky nechápu..dyť ji musely upadnout záda!! :-o To je jako fakt mazec..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, hlavně ty okolnosti, za kterých je přivedla na svět :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no to je taky něco..ju vůbec nechápu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne, ale hlavně, že je spokojená 8-( nemá ani na obživu těch šesti, natož ještě těch dalších osmi, hlavně mě překvapuje, že jí to jako svobodné matce s 6 dětmi povolili a navíc, že jí nechali 8 embrií, to prostě nechápu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a jak ti vůbec je?!
Odpovědět
Profilova fotka
já to taky nechápu..bych chtěla vidět jak se o všechny stará.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo to by mě taky zajímalo, kvůli těm dětem doufám, že se jí to podaří. Ivuš musím taky frčet. Jdu si k mamce pro smlouvu a potom do lékárny abych mohla zalehnout, je mi fakt mizerně. Asi už to neustojím =-) tak doufám, že se tu potkáme zítra. Papapa my dvě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už mně je lépe..teda po dočurání cítím pořád takový nepříjemný pocit ale břicho ani nebolí tak sem ráda.. Ale na koníkovi je zase album a holčina píše jak potratila je 23tt a pak ve 20tt a neměla sem se na to dívat..je to děs!! Já si pořád říkám že už to snad nehrozí a takhle..nechci na to myslet
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec na to nemysli, musely bychom se zbláznit. Říkej si, že se tě to netýká, to jedinný ti pomůže. Mě teď leží známá v porodnici už 14 dní a pořád jí udržujou, aby neporodila. Termín má 16.4., takže má ještě čas, ale už by malého dokázali zachránit, tak nevím na co čekají, už je úplně otevřená, ale nechtějí aby porodila, musí z toho být už úplně zoufalá |-| Taky na ní pořád myslím a v noci se mi o ní a o malém zdá, ale sama si říkám, že jsem na sebe opatrná, nemám žádné problémy a proto proč by se mi to mělo stát. Zní to asi sobecky, ale je to jedinné co mi pomáhá se nezbláznit :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem ráda, že už je ti lépe. ;-) a rozhodně hlavu vzhůru, jsme zdravé, v pořádku a nic nám tedy nehrozí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky říkám že mě se to týkat nebude a že určitě bude vše ok ale dyž něco takového přečtu tak se stejně pochybnost a strach vloudí.. :-| Chuděra ta už vážně musí být zoufalá.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo určitě to budeme mít v pořádku :-) Honem jdu raděj myslet na něco jiného..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já to nechápu, teplotu mám pořád 37,3, ale dnes ráno mě začlo bolet břicho a krvácím na normální vložku, ne testu skoro nic není, jen takovej stín, tu včerejší sem taak hledat nemusela, i zbyna ju našel a to bez brejlí. Ale ta dnešní tam spíš je než není, spíš takový necelý cosi. Já to nechápu. fakt, ne.Vypadá to že nejsem, včera sem se tak splašila a dnes nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to je divný :-| a máš to úplně normálně?! Jak ti je?!
Odpovědět
Profilova fotka
Mrzí mě to, moc jsem ti to přála, ale je to fakt zvláštní, to vypadá jako kdyby tam bylo a neudrželo se :-| Nevím, no. Ale neboj, další cyklus je váš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám takovej pocit, jak kdyby nám to uniklo o vlásek, už sem se s tím smířila, dostala sem to uplně normálně i s bolestma břicha, nevím jak je to možný, ale už je to jedno, dnes začínám počítat první den nového cyklu a nebudu to řešit, nemá to cenu. Aspon sí dobře užiju dovču s horkou párou a lyžováním a se vším všudy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ajan to mě mrzí..Ale taky bych to viděla jak macinka..asi se vajíčko oplodnilo a neudrželo se..To se stává..ale tak příští měsíc už se určitě udrží a bude to.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, obcas vas tu citam. Ajan tak to naozaj asi tam bude ako pisu dievcata. Skus si kupit v lekarni duphaston, u nas ho predavaju aj bez predpisu. My tiez mame problem, ale chodime do Heliosu a tam zistili, ze manzel ma len 0,5% tvarovo dobrych spermii, tak musime pristupit k IUI, alebo potom IVF.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky, díky za podporu, jste hodný holky, My to zatím zkoušíme první měsíc, takže pohoda, ale snad to brzy vyjde, a Majky tobě držím palečky, určitě se podaří.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj majko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajan, tak to sa naozaj nemusis stresovat, ked len 1 mesiac. Ale mne je lepsie, ked si nerobim testy a pockam na ms a tak som menej sklamana. Uz si ani nevyznacujem, kedy mam dostat, len si vypocitavam den ovulacie a potom kedy mam dostat ms to uz nepocitam, aby som sa nestresovala. Ahoj sacvi. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mě překvapilo že nás sem tam počteš a nikdy se neozveš, my bysme tě neukously, sme tady všechny hodný holky, že děvčata ;-) Ivi nějak sem s tím včera počítala, nemohla sem té čárce uvěřít, ráno jsem byla zklamaná, ale pak sem si řekla, že to nevadí, že si opravdu můžu užít tu dovču. Však mame času dost, a na koníkovy naše téma mimčo červen - červenec 2010 klidně můžu dodržet a vadit nám to nebude. ted už je to jedno, když se nepovedlo napoprvé, tak ted už kdykoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný ajan..mě to taky překvapilo že sem majka občas chodí..dyť by sme taky pokecaly že jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áno, aj po slovensky :-D ;-) To je jasné.
Odpovědět
Profilova fotka
no ale zas tak casto sem nechodim a potom niesom v obraze. Prestala som chodit menej na konika, lebo mi to nerobilo dobre. Ked som si davala nadej a potom z toho nic nebolo, alebo ked som videla kopu tehuliek, alebo kopu sklamani, tak preto.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no chápu, holt je to těžký, já zatím tady s holkama sbírám zkušenosti a nechávám si radit. Spíš mám s nima radost a závidím, než že mby mě to sresovalo, ale snažíme se chviličku, tak asi vůbec nevím jaký by to bylo v tvé situaci.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé už sem po obídku..a nemůžu pomalu dýchat jak sem se přejedla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NO to já už sem po obídku dlouho, copak jsi měla, holky na koníku mi udělali děsnou chut na mrkvovej salát, tak si asi dneska uděláme. No a na oběd sem měla takový maso na štávě s bramborama
Odpovědět
Profilova fotka
Mě pozvala tchýně na oběd..koprová polívka a bram. guláš..tak sem to měla bez práce..jen sem vyšlapala schody do patra a už sem se cpala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to pak jo, já to taky měla bez práce, ale závodní, ne domácí. :-) Dneska tady budu asi tak do 3, mám toho dost. Snad to stihnu abych tu nemusela být dýl
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?