21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no, je to většinou, že se malá protáhne a asi dojde nějakým způsobem ke ztažení dělohy, je to zcela normální, pokud to není často :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha..tak sem hned moudřejší..já teď byla na wc a zase cítím ten nepříjemnej pocit..ach jo už abych to měla za sebou.. :-p po obídku pojedu do té škole skrz to přerušení tak sem zvědavá.. Jééé já už budu za 14 dní v 5měsíci..to to utíká... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, letí to :-D já teda až za 3 týdny a 4 dny už v 7 x-) je neuvěřitelný, jak to utíká. Zítra jdeme do poradny, tak jsem zase zvědavá, kolik jsme přibraly :-D asi už mě objedná na glukózový test :-p no a chci se objednat na 3d UTZ, tak jsem zvědavá, kdy půjdeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak musíš písnout jak ste dopadly :-) Ty jo v 7..to už je vážně mazec :-D Na ten 3D UTZ bych pak taky chtěla jít.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to si piš, že dám hned vědět :-D No, ještě si na ten 7. měsíc počkám, ale zní to hustě :-N Myslím, že 3d je nejlepší památka na to malé v bříšku :-N no, nemůžu se dočkat až malou zase uvidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co děláš dneska k obědu?! Nebo co máš?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem do alba fotku z dneška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když se budete chtít kouknout, řekla bych, že za tenhle týden moc nevyrostlo :-N http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky chtěla našeho prcka vidět..a to sem ho viděla před týdnem :-D Teď si zehřívám ze včerejška holand.řízek a bramb.kašu a dám si okureček..mňááám..kouknu na Tvoji fotečku a pak budu ujíždět do té škole..zatím pa páá
Odpovědět
Profilova fotka
no teda..už máš pořááádnej pupek.. :-D krásný!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pěknej pupek x-) tak opatrně, ať po cestě nespadneš, tak se měj krásně!!! Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak sem tu, vložím do alba, teda zatím to mám nateklý a víc krve a strupů, než obočí, paní říkala že ted budu týden vypadat nepřirozeně, až mi vypadaj stroupky, že bude suprový, že mám svoje hezký, tak my ho jen vylepšila. Ale bolest příšerná. mám to ted úplně napuchlý samej strup. Barva bude taky jiná, musíte se dívat jen na samotný obočí, jako tvar, zbytek se po týdnu změní a nebude to kromě toho tvaru vidět. Pak se znovu blejsknu
Odpovědět
Profilova fotka
není rezavý, má to stejnou barvu jako původní, jsou to ty stroupky, lesklou se mi to nedalo se to jinak vyfotit
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy asi jsou tam 2, pořád jen špiním a na testu je náznak uplně slabounké čárky, ale je tam. zítra to zkusím, jen doufám že není vsugerovaná
Odpovědět
Profilova fotka
Ajááán tak to je hooodně nadějné..!! x-) x-) Pokuď tam jsou // tak je to jasný..špinit můžeš..Škoda že nám testík nemůžeš vyfotit.. Jo a pěkný obočí...ty budeš kočka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím moc hezký není, sem fakt jak brežněv, ale sem klidná, na kamošce to po týdnu vypadalo užasně a taky vypadala ak já ted :-D No snad zítra budou ty 2 potvory viditelnější. Byla sem se na ten test podívat snad 10x chtěla se m si ho vzít i do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
no já Ti to věřím.taky sem musela pořád na ten můj první stínek koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky, zítra už snad půjdou blejsknout
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se cítíš jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
No ted už právě v pohodě, ráno je mi vždycky trochu mdlo, než se nasnídám, ale jinak dobrý, sem ráno málem přišla pozdě do práce, pořád sem na ni koukala
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem moc zvědavá na zítřek.. :-) Teda kde je macinka? Taková novinka a ona nic nevííí
Odpovědět
Profilova fotka
6e, asi jí písnu sms, ale abych ju nevyplašila, pak z toho nic nebylo.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám teď velkou radost..miminko v albu mně krásně vyrostlo tak sem z toho unešená :-D Navíc mně to tam píše že už slyší můj hlas tak to mám zase radost :-D x-) a budu mu teď pořád něco vykládat a sem prostě nadšená :-D Fakt mě to potěšilo..sem asi blázen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proč blázen, vždyt je to krásný, musím se ti tam mrknout, jo macince sem psala, tak doufám že z toho předčasně emču neporodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to snad neee :-D Jen ať si ju eště v pupíku nechá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty lacláčky jsou úžasný, paráda, no a ten pupík co k tomu dodat, snad to zítra vyjde, mám takovej divnej pocit, že tam nic nebude, a mě snad klepne pepka
Odpovědět
Profilova fotka
jo ty lacláčky jsou super..no nekup je.. :-D Uvidíš že tam zítra zase čárečka bude!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo, ono to pak stoupá rychle že? Doufám že tam bude zase aspon ta slabá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?