21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No je možný že to řízkem není, třeba sem v přechodu :-D :-D ty návally by tomu dodpovídali
Odpovědět
Profilova fotka
A vůbec, dost mé netrpělivosti, co ty, kdy se chystáte na 3D ultrazvuk, půjdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je taky možnost, návaly jsou jasným příznakem :-D :-D :-D Jasně, že nejsi, zvládneš to!!! Aspoň ti to přeju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chystám, jen se příští týden 17.2. musím domluvit s doktorem na termínu ;-) Sama jsem zvědavá, na kdy si mě objedná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ale určitě jdi, je to krásný, viděla sem na 3D i malýho Martínka ( ten malej od kamarádky) a její manžel, si to pouštěl každej den, když přišel dom :-D každýmu ukazoval jaký má Martas náčiní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, jdu 100%, to si nenechám ujít,hlavně na tom 3d bude už 100% vidět holčička, když bude správně natočená x-) Teď to ten UTZ tak nepřečetl, takže doktor se 100% verdiktem stále váhá, ale chlapeček tam není x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No musíš si spočítat prstíčky, nožičky ručičky, a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, jestli mi náhodou doktor nekecal :-D Hrozně se těším až ji zase uvidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, mizím, mám nějakou práci, takže se měj moc krásně a páček zítra!!! Jo, a drž se!!! Vydržíš to :-D ;-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tééda vy ste toho popsaly :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak po dnešku už mám jasno..ráno jsem jak velká frajerka vstala a jela na praxi..a tak mě celé dopol.bolelo břicho že sem raděj šla i na gyndu na kontrolu dřív pře sem fakt měla strach. A to jsem na praxi skoro nic nedělala..Napsal mi magnesko a mám donest moč esi nemám zánět a není to z toho..dyžtak aby jsme to podchytili včas..kurňa pořád něco :-| Ale co je důležité tak miminko zas krásně vyrostlo a vypadalo prý abnormálně spokojeně a prý je na něho moooc hezký pohled.. x-) Tak nás mudr pochválil tak máme radost x-) Jen ten břuch teda pořád bolí..No a tak jsem se rozhodla že na školu kašlu..přeruším a budu si užívat klídečku doma..měla sem docela dlouhej rozhovor s profesorkou na praxi a je to úplně pohodová ženská a jediný co mně radila - zůůstat doma a užívat si rostoucího bříška..a to taky budu dělat :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A taky sme se byli dnes podívat do obchodu pro děti..Celej barák a má 3 patra a všude něco..dole plno postýlek..ale jááák krásný..bych jich hned koupila aspoň 5 :-D Spousta oblečení a tooolik kočárků pohromadě sem snad nikdy neviděla.. A ten co se mi líbil..ehm 16 000 :-N No ale i 11 000 :-N ale ty pak byly v červené barvě ale vážně nááádherný!! x-) :-D Jinak vše na co si vzpomenete přes osušky a vaničky a koupací kyblíky a hračky..no prostě mazec :-D Se mi tam moooc líbilo x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj ivi, gratuluju k rozhodnutí, máš recht, bud doma a užívej bříška. Macík je taky doma, jen já budu muset makat skoro do konce :-N Takže končíš hned? Jako ted? A kde je prosímtě ten úžasnej obchod, abych věděla kam mám pak taky vyrazit? Maci, tak sem to nevydržela, udělala sem si odpoledne test, samozřejmě nic, i kdybych byla tak ve 22 DC z odpolední moči těžko něco uvidím, ale už sem zas klidnější, říkám si tak to nevyšlo, příště. Ted už nemám test a tady ho kupovat nebudu, takže prostě musím počkat do pátku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, Ivi, taky gratuluji k rozhodnutí, musím z vlastní zkušenosti říct, že to nemá chybu :-D Koukám, že jsi byla v ráji :-D :-D :-D Áji, teď by rozhodně nebylo nic vidět, uvidíš, jestli to přijde nebo ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, Ája má určitě hodně práce a Ivuška s mimískem ještě hajají :-D Já sem vždycky přilezu, když tu nikdo není, pojďte mě vysvobodit z nudného dopoledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu macii, jen mám hodně práce, tak sem spíš nakukuju
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda, tak když budeš mít trošku volna, tak se ozvi :-D já si teď běžele udělat snídani
Odpovědět
Profilova fotka
ty tvoje časy snídaní jsou fakt příšerný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, jenže já jím až tak hoďku po tom co vstanu :-D a někdy ani to ne, nemám ráno hlad, když teda nejím později večer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už teda pomalu vstáváme nooo :-D Maci sem Ti zapomněla pochválit krááásný bříško x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, díky ;-) vidíš, začalo se brobouzet a roste jako z vody :-D Bylo mi jasný, že chrapuníš :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jo..je to pěknej skok ;-) Jéé ale jáák dobře sme se vyspinkali-y :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty i-y jsou moc hezký :-D to je dobře, že jste odpočatí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dyž nevím esi si tam hraje klučík nebo holčinka tak mně nic jinýho než i-y nezbyde :-D Sem dnes fotila pupík pře je to od posledního fota týden a je snad eště menší :-( Zítra začínáme 16tt..jééé je je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je úplně normální, podívej se na ty moje!!! Přesně tak jsem to měla, ale neznamená to, že by se něco dělo. Neboj!!! a vidíš, že se to potom krásně dožene 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na bříško, je krásný, a neřekla bych, že je menší, je stejný, nebo o trošku větší!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím..ale tak hlavně že se v něm miminku líbí.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si piš, to je to nejdůležitější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aby se vůbec chtělo narodit dyž se mu tam tak líbí :-D Jooo a kluka budeme mít asi Kubíííčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a holčičku ještě nevíte?! Kubíček je krásné jméno, akorát my už jednoho malého Kubíčka máme, takže u nás nepřipadá v úvahu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?