21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
A já jsem v klidu, měla jsem tu přes víkend 3 puberťačky, takže proto akční :-D Teď budu přepisovat texty k muzikálu Krysař, chceme s kámoškou s dětma nacvičit muzikál, ale jen jako dramaťák, tzn., že nebudou zpívat, jen hrát, ale stejně se ty texty musí tak nějak naučit, protože to vypadá líp, když pusu při zpěvu otevírají tak jak je text :-D Hrozně se na to těšíme, teď jen potřebujeme aby nám na konkurz přišlo dost dětí, tak nám drž pěsti, prosím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to ne, myslela sem, že je tam dáš třeba zítra nebo pozítří, i když i po minutce musí miniaturně růst x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naroste, když malá poskočí :-D je to tak rozkošný, včera jsem jí zase pozorovala jak tam cestovala. Jak mám to bříško menší (pořád patří mezi menší bříška), tak to je hodně dobře vidět :-D Možná i proto jsem jí cítila tak brzy, provorodičky pohyby většinou cítí až od 20tt a já už vlastně od nového roku, to bylo v 17tt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, je to šikulka, aspon netaháš zbytečnou zátěž navíc. Jdu obídkovat, do hodky sem tu
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, tak dobrou chuť :-D já jdu snídat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hhihi dobrej čas na snídani, to já nikdy nespím dýl jak do osmi, jen když paříme, tak max do 9. A do půl hodiny po probuzení musím snídat, jinak je mi špatně. Holky kdy ste si dělali test, asi pokud to do té doby nedostanu, tak je lepší počkat do prvního dne menzes, že? dřív to asi nemá cenu
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, jak u koho. Já si dělala ve druhý den, kdy jsem to nedostala. měla jsem to dostat 5.10. no a test jsem si dělala 6.10. odpoledne a bylo to jasně vidět :-) Myslím, že pokud to nevydržíš, tak koncem tohoto týdne už by to mělo být na testu poznat. Ale taky se může stát, že by byl negativní a po víkendu už pozitivní. Asi se spíš vyplatí počkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
copak jsi měla dobrého k obídku?!
Odpovědět
Profilova fotka
No mletý řízek s bramborama, bylo to celkem dobrý, ale už mám zase hlad. Asi to prostě vydržím do pondělí, protože mám jenom jeden test, a nechci si tady chodit pro další, hned by se všichni ptali a to by někdo pak prokecl, že se snažíme. nikdo to neví
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, počkej na pondělí, to není taková doba ;-) Už jsem se vyfotila, takže to zpracovávám a dám to do alba :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ok, pošli mi hned odkaz, at to zase nemusím lovit, minule sem vás obě hledala, skoro půl hodiny, pak mě napadlo se podívat o pár stránek zpět, tam už ste mi odkaz psaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no už je to konečně pořádnej pupík :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Takže už to ani nepotřebuješ, co?! :-D No, viď, hrůza jak se to najednou rozjelo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nene nepotřebuju, hned jsem si na tebe počkala na první straně. Ty červený tepláky, jsou moc hezký 8-) A to bříško v nich ještě hezčí. no a koukala sem, že sis dělala test duhej den jakoby menzes, to by bylo v uterý, tak snad by se to v pondělí taky ukázalo. Ale sakra furt tady řeším, kdy si udělám test a přitom se stavím, že to v neděli dostanu se vší parádou a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou dvoje pocity a neubráníš se jim, ani když to teď nevyjde, tak každý měsíc by jsi ty pocity měla. Určitě se to ukáže v pondělí, pokud tam budou, tak tam budou ;-) děkuju, říkali mi, že ve druhé půlce to půjde všechno rychleji :-D tak doufám, že nepřiberu 20 kg :-. No, zatím pořád nemám tu váhu, se kterou jsem začínala, aspoň myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No myslím,ž e přibereš tak 12, víc ne, není potřeba být jak bečka když nemusíš.
Odpovědět
Profilova fotka
No to mi povídej, doufám, že to bude dobrý. snažím se :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já to snad nevydržímmm, pondělí, to je 7 dnííí, ještě že těch testů nemám doma víc
Odpovědět
Profilova fotka
Jedinej příznak toho že by to mohlo vyjít je že chodím furt na záchod, jinak bradavky mě přestaly bolet a břicho taky, takže vlastně nic mi není
Odpovědět
Profilova fotka
já jich dělala asi 5 :-D a kolik náhodných a negativních testů jsem udělala před tím. Ochranu jsme nepoužívali, Míša si dával pozor, ale pokaždé když mi bylo divně, tak jsem si hned udělala test, samozřejmě negativní :-N Prostě jako magor, a to jsme se vlastně vůbec nesnažili, nevím, jak by to vypadalo, kdyby jsme se snažili :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, ale jak říkám, mě nebylo vůbec nic!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no tak to chápu. Uvidíme pokud to vydržím, přinejhorším, bych si musela kouit test po cestě ke tchánovcům v pátek, abych mohla v pondělí testovat.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, člověk touhou zmagoří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trochu je slabí slovo :-D ach jo. Nevadí mi že tam bude jen jedna čárka, ale to čekání, to čekání :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne trochu, ale touhou :-D Jasně, chápu, to čekání je dlouhý, ale neboj, uteče to!!! ;-) a klidně si můžeš koupit další test :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, už aji blbě vidím, ted se mi udělala špatně že sem myslela že se pobliju a polilo mě horko. Už sem fakt magor, pošuk. Do týdne mě zavřou na psychinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co budeš dělat, když to budete zkoušet dýl, když to teď nevyjde, to tam opravdu skončíš, nebo naopak to budeš zvládat lépe :-) jj, magor, to je jasná diagnóza x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nějak my nevadí, když sem na testu viděla jen jednu čárku, to si řeknu, neva, tak příští měsíc, ale to čekání . Pak vidím příznaky ve všem, teda ale je mi ted fakt nějak hic, uplně se potím, kdo ví co v tom řízku bylo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky je možný, že to není řízkem milá Ájo!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, konec spekulací, vydržím to, nejsem žádná máčka, ne? ]-( 8-) 8-( :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?