21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
no holčičku eště nevíme..Kubík mě napadl včera a tak říkám mužíkovi co on na to a tak přemýšlel a chodil u toho po celým baráku :-D a že se mu to líbí..Odešel do kuchyně a já slyším jak volá Kubíííku.. :-D Už si to asi zkoušel nebo co :-D A dnes máme výročí..ale nic pro mužíčka nemám :-| Upeču mu Míšovi řezy a nějak hezky to nazdobím ale to bude asi vše..
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) to je tak krásný, mě vždycky potěší, když se Míša vrátí domů, obejme mě a bříško a povídá, tak jak jste se měly holky moje :-D tak to gratulujeme k výročí, my máme 11. dubna, to mám ještě hodně času, ale máme 5 let, tak to nechci zanedbat :-D Normálně to moc neslavíme, nejsme na to stavěný, hlavně asi Míša, ale půjdeme na véču a něco mu letos koupím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kubíček je můjjjjjj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to je taky krásnýýý x-) x-) Tak to máte výročí 2dny po mojích narozkách :-D Já hlavně vždy v den výročí udělám fotku a pak je mám v albu a co rok spolu to fotka a nějaký nápis či obrázek k tomu a je to docela super..hlavně dyž člověk pozoruje jak se fakt měníme a scvrkáváme se :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme výročí 21.3. asi nevíme to přesně, bolo to takový zamotaný, no ale slavit už budem jen svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
a holčička terezka
Odpovědět
Profilova fotka
jooo Ajan Terezka je kráásný jméno jenže to teď mám roční sestřenku tak máme smůlu..normálně nám to jméno šlohli :-D Ajan taky chceš Kubíííčka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aji, nám taky hodně dlouho trvalo než jsme se dohodli na datu, kdy jsme spolu začali. U nás byl prvotní kontakt úplně jiný :-N jinak Áji, s tou oslavou jen svatby máte recht, vzhledem k tomu, že mi jsme neslavili výročí, tak svatbu už slavit budeme x-) stejně bylo hustý, jak jsme se dohadovali, kdy náš kontakt přešel ve vztah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, koukám, že se se jménama nakonec poperete, ale i kdyby se vaše děti jmenovali stejně, tak to přeci nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, ty začátky jsou divoký :-D jojo ivi, bud kubík nebo terezka, ale můžete si kubíka pučit, my se rozdělíme. co ten obchod?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to my víme úúplně přesně..mužínek byl totiž taková stydlivka že to ste nezažily :-D A já už to nemohla vydržet tak sem mu v sms :-D napsala esi chce být jen nebo víc než jen kamarád a bylo to..On nevěděl jak mi to má říct..pak sme se ten den sešli a po 3hodinách sbírání odvahy si dali první pusu :-D A to bereme jako bod A :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ivi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my to měli složitější. to by bylo nadlouho. Ivi co ten užasnej obchod?
Odpovědět
Profilova fotka
Ajan tady http://www.kocarkyballi.cz/Prodej_Koc... a jak je ten obrázek kočárků tak to jich vidíte tak půlku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je stráááášná chumelenica :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ve čtvrtek budu volat na výsledky moče tak jsem zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo znám, tam se chystám pak taky
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám Áji, že máme něco společného :-D ivi, to je krásný x-) holky, mamka mi dneska donesla polštář, zatím válecí pro mě a potom kojící pro malou. Celkově nás vyšel na 400. S látkou i tím polštářem. je parádní a jak se mi po něm bude krásně válet :-D blbě se mi bez něj spí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tady vůbec nesněží :-D určitě to bude dobrý, Ivuš, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ivuš, to je obchůdek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty se máš maci..a vypadá tvarem jak..vanilkovej rohlíček :-D nebo je kulatej?
Odpovědět
Profilova fotka
no právě nevím..mám takový divný pocity ale i když bude nějakej zánět tak snad se to nějak dobře vyléčí..on říkal že se to stává a jen to podchytit včas..
Odpovědět
Profilova fotka
tam si kamarádka taky kupovala kočárek. Tady pršo-sněží a pěkně to klouže. Už mi je zase špatně, mě ty obědy nedělaj dobře,nebo co, včera mi bylo špatně až do večera, ale ráno dobrý, až zas ted.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Áji, nic neříkám. :-D Ivi, tvar má zvláštní, jako písmeno L. Nahoře mám polštář na válení, víš, co, já ho vyfotím a hodím do alba, zatím vydržaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tady nic nepadá, aspoň myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj maci, třebas jen trošku nachladlas, bude to dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
holky a já bych chtěla vyzkoušet koupací kyblík
Odpovědět
Profilova fotka
Ivča, Ájuš, mě je dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten mi přijde nepraktický, podle mě v tom to dítě pořádně neumeješ, no nevím. každopádně já jdu do vaničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tééda tak takový sem eště neviděla :-o :-D Počkám na foto..děkuji :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?