21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu :-D Příští týden jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak to bude. jestli mi bude dělat utz a už zjistíme na 100% co to bude, nebo ještě ne :-| Už se tak těším.
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, a co bys radši, vím že to není důležitý, ale ve skrytu dušičky? Já asi holčičku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičku Emmičku :-D doufám, že to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holkýýýýý...tak můžete kouknout...já se ráda pochlubím :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
tak Ivča už má album na koníkovi i s fotečkou mimíska :-D to je ale krasavec ;-) jen jsem zvědavá, kdy si vzpomene i na nás :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a dyby ste viděly jak na mě mávalo ručičkama...to byla nááááááááááádhera!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cccc maci...tam to musím dát nejdřív přeci tam..sem do alba už se chudáček moje nevejde.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je naprostá pravda, moc, moc, moc gratuluju!!!! je to ten nejkrásnější obrázek, viď?! :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... já mám taky už nějaké novinky v albu, Ivuš :-D Už jsme vybrali kočárek
Odpovědět
Profilova fotka
To je miloučký. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem nemá Ivča větší pupík než Macík?
Odpovědět
Profilova fotka
Už je pěkně velkej, obřík :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To má každá jinak x-) jaký byl oběd?! Já ani nevím co si uvařím :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no maci krásný kočárek...to se musí nechat ;-) a pravda je to ten nejkrásnější obrázek.. x-) x-) Bylo mi i doporučeno vyšetření NT-plus kde přesně stanoví velikost mimi, termín porodu a zjistí na 90% riziko vývojových vad. Tak jsem se dnes objednala a jdu tam 27.1. a můžu vzít i manžela (říkala paní :-D ). Vyšetření se platí ale aspoň budeme vše hezky vědět. Jinak do poradny jdu za 14dní 19.1.
Odpovědět
Profilova fotka
Já na žádným zvláštním vyšetření nebyla, nebo aspoň o tom nevím :-D co já vím, co doktor všechno dělá, má plně vybavenou ordinaci =-) a díky Ivuš, taky se nám moc líbí :-D a navíc stojí 6000,-
Odpovědět
Profilova fotka
ono to je spešl vyšetření. Prý se něco podobného provádí i normálně. V 16tt krev a 20tt utz a to se dohromady vyhodnotí ale výsledek tak na 50-60%. To vyš.na který jdu se provádí mezi 11-13tt a výsledek je spolehlivější tak pak aspoň budu moct být klidná.. Ty jo to je dobrá cena!! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ajan pupek možná větší mám..ale pře tam mám samééé špeky a furt mně to nikdo nevěří.... :-p Zato macinka špek nemá a de ji vidět jen pokojíček miminka.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jde mi vidět pokojíček miminka ale tobě taky, fakt to nevypadá špekatě, vypadá to krásně!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, volali mi z gyndy a genetika je v pořádku, nepodařilo se jim udělat testy na protilátky a skupinu, takže v úterý musím znova, ale vše ostatní je v pořádku, no, já jsem tak šťastná, bude mejdan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě že tak, super. Měla sem tu nával práce, už to snad bude lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no tak to dneska dost blbo, já jsem před chvilkou přišla z vycházky, doufám, že se tu zítra zase uvidíme. Tak papapa holky a mějte se krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dneska to blbne strašně.. :-| Tak se mějte krásně..já budu zítra celej den tvrdnout ve škole :-p ..pa paa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dnes to na takovou zimu nevypadá. Včera nám to pěkně utli, snad už to bude dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska jsem tu brzo, Míša odjel do práce a já nemůžu spát. Už bych utekla k našim, ale mám vycházky až od 10. Včera babi umřela a já jsem tu sama, takže je to dost těžký, ale měla by přijít ségra, tak na to aspoň budeme dvě |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, to je mi hrozně líto, než příjde ségra budu tu s tebou
Odpovědět
Profilova fotka
Ale musíš být statečná, kvůli prdískovy. Babičce se ulevilo a ted na vás kouká a hlídá tě. Je jí dobře tak hlavu vzhůru, nechtěla by aby ses trápila, to se vsadím. Trochu tě dovedu na jiný myšlenky. Včera sem brouzdala po netu a našla nádherný postýlky, jsou sice brutálně drahý ale fakt nádherný, koukni. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju Áji, jsi hodná ;-) Postýlky jsou teda fakt krásný, ale ta cena. Naštěstí budeme dědit.
Odpovědět
Profilova fotka
No my právě nemáme po kom, babička po ségře dala postýlku tetě na slovensko, a ti ji už nevrátili, takže novou. Ale takovouhle asi těžko. Myslím že na ni mít nebudem, ale jsou nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou opradu nádherný. Já budu mít půjčenou i kolíbku, i když je pravda, že vůbec nevím kam ji dáme :-.
Odpovědět
Profilova fotka
máme na to docela malej byt, takže se míša děsí, ale když budu vařit, tak budu moc mít mimíska v kolíbce pořád na očích a to je důležité.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?