21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
To se ti jen zdá :-D Jsi nafouknutá?! Já byla hrozně, ale je pravda, co mi říkali všichni. Odezní to a najednou tam není nic :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no to si piš..březen je tu coby dup.. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) no jo, bude to krásný, ty oteklý nohy a funění, nebudu moct vylézt do schodů, už se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nejsu nafouknutá..já su špekatá.. :-D |-| :-N ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Až asi před týdnem se mi tam začalo něco rýsovat, ale jen když jsem byla svlečená, no, teď už mi to vykukuje i přes oblečení, samozřejmě nosím takové aby to bylo vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi ;-) :-D to přejde, vyrýsuje se ti a nebude tam žádný špek =-) :-p jj, Ájo, na to se taky moc těším x-) Škoda, že nemáme doma výtach, asi se přestěhuju k rodičům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé na to se taky těším..budu taky nosit vše aby břuško bylo vidět..ani mě nenapadne nějak ho snad schovávat.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je samozřejmý, to se musí prezentovat ;-) ivi ty seš špekatá? kde prosímtě. ale nejsi
Odpovědět
Profilova fotka
To si piš, není to nic za co by se měl člověk stydět, tak proč to neukázat :-D :-p :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme do bytu 36 schodů, nebo to můzu vzít kolem baráku, to jich bude jen 24
Odpovědět
Profilova fotka
ale dyž si budu teď chtít udělat fotku tak to nemůžu nikde ukázat pře by se mě akorát všichni ptali esi už budu rodit.. :-D Já to mám do bytečku asi jen 5schodů.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolikrát jsem viděla v albu na koníkovi holky a mají napsáno např.v tomto triku nejlíp břuch schovám..nechápu.. =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to závidím
Odpovědět
Profilova fotka
holky musím jít chystat oběd..jsem doma s "nemocnou" babičkou tak aby mohla taky obědvat.. :-D zatím pa páá
Odpovědět
Profilova fotka
Já se budu muset taky na chvilku odpojit, ale doufám, že se tady ještě sejdeme!!!! Dneska jsme skvěle pokecaly :-D Hele na koníkovi je jedno album, které jsem viděla, holčina je těhotná o 3 týdny víc než já a má hrozně moc velký břicho. Mám pocit, že moje žádný není :-D Ale všichni mi říkají, že na konci 3 měsíce ještě žádný břicho mít nemůžu, což mě taky docela štve :-| No, každá jsme jiná a já ho prostě mám tak akorát :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, neřeš to, každá to břicho máme opravdu jiný ]-( :-D a jak říká Ája, špekatě rozhodně nevypadáš, tak co řešíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já zas pádím na obídek, tak pááááá zatím , maci taky myslím že ve třetím je na větší bříško brzo, máš ho akorád a Ivča žádný špeky nemá, to je vsugerovanýýýýý páá Jo holky písněte mi prosím svou adresu do IP, až se to narodí, tak budem muset mimču něco poslat. Já taky posílám
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, do kolika jsi dneska v práci?!
Odpovědět
Profilova fotka
do půl 3
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mizím ve dvě. Mám toho nějak dost :-| Jsem utahaná a spala bych jako kotě. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Asi mě tady ty papíry zavalí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu za Míšou na obídka :-) :-D Tak pa po o. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pa a doboru chuť.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem zpátky, co vy, děvčata?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu taky ale brzo zase budu muset jít obsloužit babičku..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to chápu ;-) Holky, co takhle, když by jste některá z vás byla přihlášená, tak by jste mě jen prozvonila a já bych se pokusila přihlásit, když už máme ty technické vymoženosti, tak ať si můžeme písat co nejvíc, ne?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super nápad.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se v sobotu chystám na diskotéku, bude to taková ta klasická, co tu bývala před 8 lety, tam kde jsme jako puboši pařili :-D Hrozně se těším, akorát jdu sama, protože za 1. bych tam Míšu nedostala a za 2. stejně jede pracovně do Plzně a pochybuju, že se vrátí později než já :-(
Odpovědět
Profilova fotka
třeba já tu bývám často..v po a st su ve škole tak to ne a sem tam su v práci :-D Ale jinak nakukuju furt
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě taky skoro pořád nakukuju, ale když tu nikdo není, tak zase nic :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?