21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na omáčku s rýžou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, byli sme diskuze miminko červen červenec 2010, ale nakonec sme se tři trhli a sme dřív a 2 jsou těhotný a dvě ještě ne, ale vlastně skoro všechny už jakoby mimí máme
Odpovědět
Profilova fotka
právě, holky měli hodně problémy, že je tam nějací známí šmírovali, tak sme se přestěhovali
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, ale co, já to asi moc neřeším, co chci, to napíšu... :-D tak dobrou chuť Ivuš... ;-) naše malá zase papá kolíčky, jdu pověsit prádlo a potom musím vysát, čekala jsem až se probudí... :-D a asi si dám kafíčko...dneska je to pohodička, malá je zlatíčko a hraje si sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě áji.. 8-( maci tak to je super.. já dám kafíčko až s mojím osmiletým partnerem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já si asi kafíčko nedám, za chvilku bude vstávat, ale přišel nám kolotoč nad postýlku a hrazdička ( mimochodem objednáno na vánoce) tak to dostane za očkování, prdýlka moje, tety včera sme se vážili před jídlem a vykakaný a měli sme 5,03kg. Musím končit, umyju nádobí a jdu si pro ni, ale ještě dneska nakouknu, zatím páá
Odpovědět
Profilova fotka
stejně je to mazec..nemůžu uvěřit že sme spolu už tak dlooouho :-N :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
páá áji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, my zatím 4 roky. Tak si užijte výročí, kdyby sme se dnes už neviděli x-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky áji x-) Holky jdu píct buchtu tak taky mizím :-) Pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak holky papapa Jinak Áji, tak to chápu, já se k vám teda taky občas podívala, stejně jako k Ivče, ale nikde jsem toho samozřejmě nezneužívala!!!!! to mi spolu budeme v dubnu 6 let :-p hrozně to utíká. Jů, to je krásná váha. My jsme měli ve 3 měsících 5420g a 61 cm... :-D naše malá po mlíčku krásně přibírala (teda spíš to vypadalo na smetanu... :-D ) no a za další 3 měsíce přibrala už jen 1kg a za další 2 taky jen 1kg takže svůj růst zarazila... :-p Ivuš, krásně si to večer užijte a bacha, ať nemá Janička sourozence... x-) Jo Áji, to vám to dorazilo teda brzy, ale Terezka bude určitě nadšená... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, dneska máme plavčo....jé, já se tak těším.... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, maci děkujeme za dvojitou Emmičku :-D x-) Se máte s tím plavčem..kdyby už aspoň nesněžilo..mám strach že se přihlásím a pak silnice budou vypadat jak teď a nedostanu se nikam.. 8-( Malá trochu pokašlává tak snad nebude nemocná |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíme na vás, ať jste v pořádku!!! Tak od nás se dá dostat, já teda jedu do Varů busem, ke tchýni, potom pro mě přijede policejní tranzit a vezme nás na plavčo a potom nás zase odvezou ke tchýni.... :-D Dneska to bude i s policejním doprovodem.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jooo..tak to si někdo umí zařídit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, škoda, že nemám kameru, už jí mám ve Varech v kufru, ale malá teď nádherně obešla konferenční stolek... x-) já mám doma takovou šikulku... ;-) já vím, jsem chlubilka, ale jsem na ní táááák pyšnáááá.... x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím si, že na to, že je jí 8 měsíců je hrozně šikovná, teda na pohyb.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
maci šak eště abys pyšná nebyla :-D fakt je šikovná ;-) x-) Jako některé děti tak nechodí ani v roce natož v 8měsících x-) Janička nebude v 8měsících myslím ani sedět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nám teď poslední 3noce spustil alarm :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Na baráku, či co?! Však uvidíš, co tvoje kočička dokáže... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne ten co má Janička v postýlce 8-( musíme jít papat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě máš Nany?! a malá byla naprosto v pohodě, ne?! Tak dobrou chuť!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo nanny..a malá v pohodě..asi baterky nebo nevím..ale jak teď začala pokašlávat a navíc dýchala jak kdyby měla zacpanej nos tak sem se lekla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to nahrála aspoň na mobil... :-D je to na FB
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to půjdu kouknout :-D Maci a jak to dáváš na FB když to máš na kameře? To máš kabel z kamery do pc??
Odpovědět
Profilova fotka
jasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uložím to do počítače a potom to dám na FB
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, odjíždíme, tak se loučíme. Myslím, že se tu objevíme až za týden. Tak se mějte mooooc krásně a opatrujte sebe i své princezny x-) Pááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já tě prošvihla, tak si to moc užijte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme se vrátily z venku..vůbec tam není pěkně :-p Zima sice moc není ale dost fouká a ledovej vítr..blééé 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?