21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Naštěstí se jí nic nestalo, ale já byla celkem hotová ;-( Už je zase vzhůru, jdu jí udělat jogurt s jablíčkem ;-) A s dlouhým spánkem přes den už jsem se rozloučila. No, s těmi mírami je mi to jasný... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme za sebou bílou activii s nastrouaným jablíčkem, no mňamka to byla... x-) Jo a už máme povolení na chlebík s lučinou, nebo žervé... x-) to bude asi odpolední svačinka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně že je v pořádku. Ale ty míry asi taky doženem, už máme zhruba 60cm a 4,87kg
Odpovědět
Profilova fotka
Teda maci Emmička už papá jak velká holka x-) áji malá teda krásně roste x-) Janička spinká v postýlce a mně se nic nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme přijeli z venku, je tam hrozná zima, já dojídám oběd a malá ještě spinká na chodbě v kočárku, tak snad mě to nechá dojíst. Ale dnes od rána je tak strašně hodná, pořád na mě dělá oči a háže úsměvy na svěchny strany, před procházkou se tak řechtala, že se mi poblinkala, jak byla rozdivočená :-D Dneska je to maminčina princezna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak chlebík nám vůbec nejel... :-N dneska dopoledne ani jogurtík, ani přesnídávka, jen mlíčko... x-) Terezka je zlatíčko, a Janička samozřejmě taky.... ;-) Dneska jsme měli první lekci plavání a bylo to naprosto super, nemělo to chybu, malá byla vysmátá a obdržela pochvalu od naší intruktorky... :-D ptala se nás, jestli už jsme plavali ve vaně, že to malý moc jde... x-) je to moje zlatíčko šikovňoučký... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůů, Maci, pak musíš napsat jak ste s ní plavali, abysme mohli trénovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji Terezka je pořád mamčina princezna ne :-D Maci to plavání je teda super..taky se na něj těším. Jestli teda někdy chodit budeme :-p Janička taky nejraději mlíčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no někdy je to spíš dábel, než princezna :-D koncem dubna se chystáme do Laa, tak si to malá odskouší, ale na pravý plavčo bych chodila až od příští zimy, ted určo néé
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, až bude malý rok?! Oni se dětičky musí hlavně naučit zádovou polohu, protože jsou schopní se při ní udržet aspoň půl minuty nad vodou, což jim může zachránit život, když náhodou spadnou do vody. A Ivuš, vy už máte průpravu od té instruktorky, co vám předváděla plavčo ve vaně, ne?! Tohle vám určitě povídala. Taky se na nějaké slovo musí naučit zadržovat dech. My jsme si samozřejmě vybrali žbluňk a od čtvrtka začínáme trénovat... x-) Jinak já malé už od malička polívám ve vodě hlavu, aby neplakala, kdybych jí náhodou cákla do očíček. A teď jí to vůbec nevadí x-) Za týden bych chtěla, aby šel s námi taťka a vzal kameru. Potom se pochlubíme, jak nám to jde... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, během půlhoďky sme tu všechny..co se děje :-D My se taky chystáme do Laa ale až koupím nějaký plavky :-D Jinak maci já říkám Janičko áááá šup a přejedu jí mokrou rukou po obličeju. Ona sice zavře oči ale otevře pusu :-D Tak to nevím esi je dobře :-D Později se má nabrat do dlaně trochu vody a tak se pokračuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Viděli ste včera tu reportáž o letání miminek?? :-o Chudáci děti :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, to netuším, co se děje... :-D asi svolávačka... x-) Však ona se to naučí... x-) HOlky, tak jsem to po 7 měsících pořádně dostala, ale jsem ráda, protože občas jsem měla pocit, že cítím pohyby miminka a žádná kontrola, už jsem si chtěla běžet pro test, tak teď jsem aspoň v pohodě... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky o tom psaly, ale já to neviděla a ani to vidět nechci ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak právě máme za sebou banánek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím že se o tom dnes baví všichni |-| Takový matky vážně nechápu!! Maci a co pupík? Bolí?? Mě kolikrát tak že kdybych byla těhu tak bych si myslela že zase jednu rodit :-N ]-( A fakt se divím že sem u porodu neměla křížový bolesti pře u MS mě vždy tak bolí v křížu..i u poslů a teď taky..no měla sem vlastně štěstí :-D Jinak mně kolikrát v břuchu taky tak škubne že si říkám esi nekope miminko :-D Zrovna včera sem to holkám na MK psala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo..a mně Janička nechce jíst nic :-| Esi půjdeme ve středu k mudr tak se jí na to musím zeptat..to je pomalu týrání když se snažím do ní něco dostat :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec nic nechce?! Jenom mlíčko?! JJ, bolí mě docela často a ze začátku jsem měla pocit, že mi tam něco chybí, to už je teda v poho, ale ty občasný jako pohyby jsou hustý... :-D mamka říkala, že to měla docela dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jsem se na to koukla, abych byla v obraze, ale je to hrozný. A ty mámy jsou podle mě nezodpovědný a úplně ujetý. Nedovedu si něco takovýho představit... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ne maci nic..kašu, jablíčko, banán sem zkošela..brambor s květákem, cuketou, brokolicou, mrkvou, špenátem..když moc tak 2krát otevře pusu a pak ji ju musím páčit abych do ní něco dostala :-| Ty matky (esi sem jim tak dá vůbec říct |-| ) taky nechápu.
Odpovědět
Profilova fotka
To podle mě ani matky nejsou, vždyť je to šílený!!!! Jak jsem ti psala, poraď se s mudr a uvidíš, co ti na to jídlo malé poví... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to neviděla, ale už sem o tom slyšela :-| Jinak Ivi, malá ti jako kromě mlíčka nic nejí? Tak třeba se to spraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, dneska se o tom nedá neslyšet! Je to naprosto všude... :-S A co malá princezna?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo já právě chci jít ve středu k mudře. Říkala že když nebude moc zima máme dojít tak snad to počasí ujde. I když my to k ní máme kousilíínek :-D Tak se na to zeptám. Áji nechce..sní třeba 3lžičky a jak zjistí že to není mlíko tak má pusu úplně zavřenou a nechce papat..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, viděla jsem fotečku s vyplazeným jazykem... x-) ale Ivuš nezoufej, ono se to srovná!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak včera katastrofa, zbyna 3 hodinky hlídal malou, teda já byla doma, ale potřebovala sem udělat něco do práce, malá mu celou dobu řvala jak tur, nakonec sem se musela postarat já, jenže byla tak utahaná, že nemohla usnout, tak sem sní šla do ložnice, at se trocku vyspí (nakonec spala až do jedné) a on si celou tu dobu četl časopis,a v deset se přesunul do ložnice. bordel po celým bytě, v koupelně a pokojíku topení na plný pecky kvůli koupání, takže hic jak svina. Nic neudělal, já nevyvařený flašky, byt nevyvětranej, dupačky na zemi, plinka na přebalováku, prostě na nic nešách, takže ted mám co dělat. ]-( Normálně to dělám po koupání, mám hodinku než tvrdě usne, tak si uklidím, ale ted mě naštval, že nemoh ani teda uklidit. Ted to máme celý rozhozený, krmení v úplně jinou dobu, se z něj poseru, se děsím co předvede dneska. Protože já budu potřebovat hlídat tak 1,5 hod. každej den aspon měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, povídej mi o tom. Včera jsme měli debatu, teda je pravda,že tohle je moc. vždyť viděl, že se něco děje a že bude muset pomoct. Včera taky z Michala vypadlo, že ho nebaví starat se o malou. Ale on ví, že přestřelil, takže se mi omlouval. Oni by si s nima totiž jen hráli, mazlili je, ale že se kolem nic taky musí lítat, to neradi vidí. Teda aspoň u nás to tak je, a to to není tak, že by mi vůbec nepomáhal, to v žádném případě. Jen ho to neba... |-| Ale malá měla hroznou noc, asi už se budou klubat zoubky, protože včera vyloženě z ničeho nic začala ječet a to že festově, ve 20.00 usnula, probudila se před desátou, asi, a do půlnoci ječela, vždycky usnula u mě na ruce a jak jsem jí položila tak řev. Před půlnocí už jsem to nevydržela a dala jsem jí nurofen a světe div se, zabralo to. Usnula na 3 hoďky, nakrmila jsem jí a zase 3 hoďky spala, no a potom jsem jí ještě do 7 ukecala. To už od 6 spala u nás v posteli. To mi teda pomohl, protože já už byla zoufalá, protože jsem nevěděla jak jí pomoct, moje malá chudinka vždycky z ničeho nic začala ječet a mě to rvalo srdíčko. Slzy jak hrachy stříkaly proudem... ;-( ;-( No a teď máme 38,1 :-| Takže taky musíš makat?! Chudinko... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, teda co ti chlapi výváděj?? :-o Maci a to snad nemyslel vážně že ho to neba ne?? :-o Áji a ty musíš dělat něco do práce?? Muž když dojede z práce tak si s malou hraje nebo udělá mlíko když má hlad a já ji ho dám. Ale že by přebalil nebo převlíkl to ne..jednou sem mu řekla ať jí zkusí dát oběd a taky nechtěl..ale zase mi pomůže doma že uklidí nebo umeje nádobí.
Odpovědět
Profilova fotka
Maci to asi budou zoubky..dívala ses do pusinky?? Chuděrka..
Odpovědět
Profilova fotka
jéé chudinka malá, hlavně že jí trochu ten Nurofen ulevil. To zas nemůže říct, že by se zbyna o malou nestaral. Bere si ju často, ale to třeba jen uklízím, tak když je potřeba tak běhám k nim, ale když jdu pryč nebo když potřebuju něco udělat tak je řev . Malá trošku spinká, tak za půl hodky jí dám jíst a půjdeme ven. Jojo já už sem výdělečně činná, budeme mít koncem dubna audit, tak jim s tím pomáhám, pak zas bude klid, ale je to tak na 2 hodinky ob den, snad to půjde, protože dopoledne jen stihnu trochu poklidit, najest se já a malá a razíme na procházku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?