21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj, vůbec nestíhám, mám tu bordel a plno prádla, ale vše ok, dnes dem na 3m prohlídku, tak odpo se ozvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak přejeme hodně štěstí, my jdeme dnes na 9m x-) taky se ozveme ;-) papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sme doma, napapaní, ted si vykládá v postýlce, snad bude spinkat. Jinak sme u paní doktorky pásli ukázkově koníky, až sem koukala, doma řve jak tur. Tak nás chválila, jak je šikovná. Vše v pořádku, máme začít dávat jablečnou štávičku a za týden po žličkách banánek. Jinak 3m - 5,45 kg a 61 cm
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem jí zvážila doma na pořádné digitální váze ( u doktorky mají tu se závažím, ještě historickou pomalu) a tady váží 5,72, tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, a vážila jsi jí před jídlem, nebo po?! Určitě tam rozdíl bude, brala bych vážně tu tvojí doma ;-) ;-) My máme 69cm a a 7990g... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak vidíš, jaká je malá šikulka...to jen ty mámo máš problém... :-D :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jdu se s vámi na delší dobu rozloučit, jdeme opět s noťasem zítra do opravy, přestali nám na klávesnici psát některá písmenka. Tak se tu mějte moc krásně a já se třeba někdy přihlásím u našich. Páááá a pozdravujte ty vaše krásné princezny. Maci a Emmička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj , ty jo, propadli sme se až na 3 stranu :-o Malá ještě spinká, tak jdu udělat krupičnou kaši s ovocem a pak budeme koupat a papat. Od pondělka začnu doma zase makat, myslím jako pracovně, takže sice budou penízky, ale nebude tolik volnýho času a taky se mi nechce začít, sem zvědavá, kdy se dikopu, ale už nutně musím, v dubnu máme audit na ISO
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tady není Macík, tak to je mrtvo, Ivi kde seš?
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak dlouho ste měli ty provizorní naušničky?
Odpovědět
Profilova fotka
nikde nikdo, povídám si tu sama se sebou
Odpovědět
Profilova fotka
už sem si to i našla, provizorní naušničky asi 3 týdny
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No toto, Ivča na mě prdííí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím se od našich. Jsme v naprostém pořádku, jen se nám po vás stýská... ;-) Tak jsem vás přišla pozdravit. Áji, my jsme je měli docela dlouho, moc se mi líbily... x-) Jinak malá chodí za jednu ruku už celkem hezky, samozřejmě pořád váhavě, ale je to krásný... :-D Ale mluvit se jí moc nechce, akorát lálálá a jééé :-p Je teda celkem líná po mě něco opakovat... x-) Tak se tu opatrujte a mějte se krásně. páááá a holčičkám pusinky... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to užívejte, na mluvení má plno času, neboj, pak budeš ráda, že byl chvilku klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme po očkování, teda než ji píchla tak dneska byla tak strašně hodná, chudinka moje, ale jak jí tam začli vstřikovat tu látku, tak začla tak neštastně plakat, že se mě zalili oči taky, ještě že mě doktorka neviděla, by si myslela že sem histerka. pak mi hned usla v kočárku a asi hodinku spinkala, před chvilkou sme přišli dom, tak sem jí dala napapat a snad bude spinkat, je hrozná přícucka, pořád by se tulila. Má takový sutný očička, ale snad to bude dobrý, akorád ted nás čeká to nejhorší, doktorka ju nechtěla naočkovat zaráz s těma Pneumokokama, takže za 14 dnní jdeme znovu na očkování / pneum a Rotaviry) pak za dalších 14 dní další hexa a pak za dalších 14 zase pneumokok a rotaviry a hexa, ... chuděrka moje, to s naušničkama počkáme až na květen, dřív ju trápit nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky říkáme "táta"... x-) je to krásný... ;-) Áji, taky jsem nesnášela očkování, a to my byli jen na hexe...nic jinýho jsem jí nedávala... tak ať to ta vaše malá krásná princezna zvládne bez teplotek!!!! Mějte se krásně, páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, ráno vstanu a u okna mě málem trefil šlak, nasněženo 5cm sněhu, 8-( Takže se zase budem brodit. Jinak to vypadá, že to zvládá dobře, na večer byla trochu uplakaná, tak sme jí dali trošku Nurofenu a ted ráno asi dobrý, druhá je přý horší
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je ta Ivča? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, přes noc opět napadlo, ale naštěstí se klube sluníčko a je + 1, tak než půjdeme ven, tak to sleze
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ostuda se hlásí :-N Maci malá šikulka x-) Áji koukám že ste očkování zvládly dobře..já poprvé taky skoro brečela pře malá taky začla při vstřikování brečet..a to ju pak hned píchaly ještě jednou..My chodíme stejně na Synflorix i hexu. Teď máme za sebou druhou dávku a taky sem měla zase slzy v očích. Ona chuděrka tak nikdy neplače tak mi jí je tak líto když to vidím. Ale jak ji vemu tak brečet přestane x-) Jen večer má vždy přes 38 tak dáváme Paralenovej čípek a ráno už dobrý. Jinak se máme dobře..já si myslím že se jara - natož léta už nikdy nedočkáme 8-( Venku je tak hnusně a nebude hezky a nebude :-p Noo tak co u Vás nového? U nás ani jinak nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nakonec se nám zhoršila rýma a z ní máme trochu průjmík, ale nic vážnýho, jen hodně bumbáme. Jablíčkovou štávu dáváme denně, a s banánkem začnem od pondělí, musím koupit čerstvý. letí to, už frčíme 16 týden, teda včera sme měli přesně 15 týdnů. Jinak asi bych měla zaktualizovat koníkový albíčko, i když vy fotky vidíte na FB, tak to asi ani nemá cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a v pondělí se jdem domluvit na naušničky, kamarádka co dělá doktorku na ušním ve znojmě v nemocnici, nám domluví přímo pana prymáře, prý je výbornej, tak sem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak slovní zásoba se rozšířila na bába, máma a taky děda... ;-) ale máme za sebou perné 3 dny. HOrečky 39.. :-( no, naštěstí už jsme bez horeček, máme rýmu a z toho kašleme(vykašlává hleny), ale horečky jsou naštěstí pryč. Ani jsme nebyli plavat a uvidíme, jestli půjdeme tento týden. Mě malá nechce moc pít, dneska zkusím tu šťávičku od HIpp i když radši bych asi čerstvou, ale jakou. Když jí nastrouhám jablíčko, tak to má v tom, ale zase abych jí dávala suchý jablíčko, to nevím... :-p Navíc mi teď nechce vůbec jíst. Ke sváče sní tak půlku obvyklé dávky a to už je dobrý. Jedla taky po 5 lžičkách (mrňavých). A u oběda to stále trvá, ale já jsem statečná a vařím a vařím :-S :-N x-) Však ona se rozdlabe, doufám.... Já jsem teď u našich a malá spinká, tak kdyby jste se tu náhodou některá objevila, můžeme podrbat... x-) páááá
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme rychle nakoupit a pro obídek a zase domů do teplíčka, nevím co s tou rýmou mám dělat, prakticky od té doby co ju měla poprvé denně odsáváme :-| strašně u toho vyyvádí, ale pořád chrochtá a mě to znervoznuje. Jak půjdeme na naušničky tak se zeptám doktora, jestli jí nějak můžem pomoct
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to mě mrzí, malá taky chrochtá a ještě do toho ten kašel, člověk je hotovej z toho, že jim nemůže pomoct... |-| a co jí stříkáš do nosánku?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, panebože Janička spí v kočáru na chodbě a hned vedle v průjezdu zase začal mlátit tchán..super..zase mně ju vzbudí ]-( Dyť ví že tam spí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Maci a Áji snad budou holky brzo zdravé. Emmička je fakt šikulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to si snad dělá p...l, ne?! 8-( Bože ti chlapi snad nepřemýšlí!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska se jdu ostříhat, a ještě nevím jak, ale už aby to bylo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci tchýně mu to kolikrát říkala ať tam nedělá když malá spí..vidíš výsledek..už je vzhůru..jemu je to jedno ]-( Fakt ještě jednou mně ju vzbudí a až on večer usne tak mu taky půjdu mlátit do vedlejší zdi!!!! ]-( Oooo tak novej účesek x-) Pak musíš dát fotooo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?