21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den :-) U nás počásko úplně stejné..malá spinká a já jdu zase nachystat tu mrkvičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka naše, tak jak se daří?! x-) Přejeme vám s Emmičkou krásný den :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dala jsem na face video jak malá leze. Je kouzelná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem 4... x-) Doufám, že se tu taky ještě někdy, někdo staví... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrýýý den :-D Někdy někdo snad jo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci když ste začaly s mrkvičkou stíhaly ste ju před tím poledním mlíčkem? Malá totiž vždy dopolko spinká a jak se probudí chce hned mlíčko a ne nějakou mrkev :-N Takže jí ju dávám až odpolko když je vzhůru. Jak ste to dělaly vy?? Holky a jak to děláte že máte tááák krásný postavy??? x-) Já vypadám fakt děsně ;-( To břicho je snad čím dál horší ;-( ;-( |-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuš, malá se po zelenině vrhá, takže já problém neměla, dala jsem jí prostě rovnou zeleninku. Ona ani samotnou mrkev neměla. Začala s mrkví+brambor, potom jsem mrkev vyměnila za špenát atd. Ona je na jídlo fakt zlatíčko. Já měla do šestinedělí všechno dole. Teda teď přes svátky jsem přibrala asi 2kg, ale zase se jich zbavím, takže já jsem spokojená. No, zatím nic nedělám, snad ode dneška se dám s kámoškou na cvíčo. A od února jdeme s malou na to plavání. :-N Jinak díky za poklonu, je fakt, že já přibrala jen 8kg x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já přibrala 12kg a myslím že na to jaký sem měla pupek to nebylo tak nejhorší a zůstaly mi 4kg..ale všechny asi jen na pupku a na bocích..mám to břicho aji jako svěšené..no katastrofa 8-( Chci taky chodit s malou cvičit ale když se vidím..nechci se vidět v plavkách :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, včera už jsem byla konečně cvičit na těch rekondičních stolech x-) x-) Bylo to super a dneska mě docela bolí tělo... :-D Je to za fajn cenu, na měsíc za 400kč a můžu přijít kdy chci, což je bomba :-D Tak uvidíme, jestli posílíme to povadlé tělo :-N Jinak přejeme krásný den!!! Ivuš, netrap se, máš krásnou zdravou holčičku, o co jde víc!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, já měla navís 14kg a ted mám ještě jedno zbylý, ale snad se do konce ledna vrátím na původní váhu. Já mám to břicho taky pořád větší, ještě mi je maličko vidět i ta čára :-( snad to rychle zmizne a břicho se zpevní, jinak to jde, a povislej zadek, ten snad taky trochu vycvičím :-D Jinak malá měla v neděli průjem kakala asi 4x za celej den a večer tam měla i hlen, strašně mě to polekalo, tak sme hned ráno valili k doktorce, ta naštěstí zjstila že má malá trochu rýmu a hleny jsou z toho jak to polyká, tak sme dostali dietku, vařím vývar o ovesných vloček a je pravda, že to zabralo, od té doby kakala jen jednou a to ještě v pondělí, ale zas mám strach aby z toho neměla zácpu :-| dnes extrémně prdí a smrdí, tak snad se do večera vykaká, není zbyklá, být víc jak 2 dny nevykakaná. Ale rýmečku zvládáme, nechápu kde ji vzala, oblíkám ji dost teple. :-S Já budu chodit na cvičení od února, jak sem chodila, je to vlastně malá posilka.
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je tam hnusně vlezloo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zase sněží..super :-S Mně už toto počásí vážně štve :-p Ať už je jarooooooooooooooo A jak se máte maminky a holčičky?? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, já právě obědvám, malá už to má za sebou a jdeme ven. Nesněží, tak můžeme :-p Akorát se sem s tou mojí prdelkou špatně dostávám. Dává mi zabrat :-N teď se právě postavila u stolku a čučí na mě a šmejdí, co by se stolku vzala :-D Má smůlu, všechno je daleko x-) Zítra jedeme na zápis na plavání, tak jsem zvědavá a ve čtvrtek na kyčle, tak doufám, že bude vše v poho, protože já tu naší darebu mimo nožičky neudržím... :-N I když vždycky to bylo super, tak proč ne teď... :-D Tak se holky opatrujte! Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a krásný den x-) , teda ten sníh mě už rozčiluje ]-( Jéé maci tak na zápis plavání jo? To se máte já počkám až bude tepleji. Mám strach aby malá neprochladla a navíc někam jezdit v takový počasí :-p Sem myslela že bysme mohly chodit aspoň na nějaké cvíčo ale co sem našla je buď hned po ránu nebo v poledne a to je na nic :-| Dopoledne nikam dojet nestihneme a v poledne když papá tak budeme těžko někde cvičit že . Ach jo tak se pořád doma..no zábava 8-( Maci kdy se Emmička začala plazit a sedat si? A na kyčličky určitě dopadnou dobře x-) To video na FB je kráásný x-) A když stojí tak pak gecne na prcku?? Áji a co Terezka? x-) Sem koukala jak krásně papala ten banán..jako mazec x-) Tak hezky mně pomalu nejí Janička ani teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já sem zvědavá, jesti jí to - všechno sním vydrží :-D JInak se mám edobře, udělala se jí vyrážka na prdýlce 8-( nechápu z čeho přebaluju pořád, pečlivě utírám, mažu. Snad to zmizne. A co vy? Holky jsou na fetečkách strašně roztomily, už se těším až budeme velký jak vy. Jdu se sprchnout a pak půjdeme po 10 ven. Ale jen tak na hodku, sice je tam -1, ale hrozně vlezlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak zápis proběhl v naprostém pořádku. Máme před sebou 21 lekcí plavání. Začínáme 4.2. a končíme 24.6. To už nám bude rok, jsem z toho šíleně divoká, že už malý bude rok za chvilku. :-p :-| Áji, mě zase chybí to maličký miminečko, malá už je takovej trošku rapl a musí se dělat co chce ona. Ukážu vám, co stihla udělat, než jsem si po zametení podlahy stačila natočit kýbl s vodou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak tady to je. Jinak se máme báječně. Ivuš, abych ti nezapomněla odpovědět. Malá si začala sedat když byla třeba v lehátku, v krmící židličce, v kočárku už tak kolem 4. měsíce. Ale aby si sama sedla když třeba lezla po zemi, tak to udělala až teď v lednu, myslím. Ona byla natrénované spíš z těch lehátek. Nechtěla být v pololehu, šla zkrátka do sedu. No a potom jsem jí zkoušela posadit a šlo jí to. řekla bych, že pořádně seděla až na konci prosince. No a plazit se začala brzo, už asi před 2 měsícema, ale lézt po 4 začala až na začátku ledna. No a stoupat si taky začala až v tom prosinci (na konci) a u nábytku začala taky teď v lednu. TAk že si k němu doleze a postaví se, to dělá asi tak čtrnáct dní. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo mamko, to aby sis nemyslela, že můžeš mít furt napiglováno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky používali jste něco na prdíky, Baby Calm nebo Sab simplex?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne, malá neměla problém, ale dám jí je občas teď do jídla, když se dlouho nevykaká. Sab simplex ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sme nasadili baby calm a fungujeee, malá prdí jak najatá a je spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , áji já dávala malé Sab pře ju ty prdíky taky trápily. Ale i tak sem kolikrát musela dát rourku aby se malá vyprděla..ještě že už je to dávno za námi 8-) áji a jak se máte jinak?? Co děláte celé dny? Co táta? Pomáhá apod.? Sem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ráno vstáváme kolem 6, tak si ju ještě beru k sobě do postele a do osmy pochrupkáváme. Pak vstanem, přebalíme, nakrmíme, já vysterilizuju lahvičky a převařím novou vodu. Pak si jdu rychle vyčistit zuby a trochu se zkulturnit, v 10 valíme ven,nakupíme, vyzvednem obědy, a do 12 sme venku, malou zaparkuju na chodbě ( o patro níž) a nechám otevřený dveře, uklidím nákup, převkěču se a pokud stále spinká, tak bud věším prádlo jako ted, nebo se jdu najíst aspon polívky. Pak si malou donesu domů, přebalíme, dáme zase papat a hrajeme si, to tak asi do 3, pak jde znovu spinkat, do 5, přebalit, napapat, já udělám véču, Zbyna si s ní hraje, v šest znovu spinkat tak do 8, to jdeme koupat, napapat a v 9 usínáme, pak se budí kolem 1 a 4 ale jak se přebalí a napapá, tak zas hned usíná. :-D to je přesně náš den. O víku zbyna hlídá pořád a já uklízím a po O chodíme společně všichni na procházky. Uf, dobrý ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Zbyna je úžasnej, bez problémů všechno zvládá, sice mu to dýt trvá, ale umí to, koupeme společně, časem to bude dělat sám, ale ted oba. V noci teda vstávám jen já, a všechno děláme v pokojíčku, abysme ho nevzbudili, ale jinak pomáhá pořád
Odpovědět
Profilova fotka
áji dobrej popis :-D Tak to si žijete dobře jak koukám :-D x-) x-) Sím Tě a malá Ti papá každej den v přibližně stejnou dobu?? Já už to chci tak nějak zavést ale nedaří se mi to. Jako to aby malá papala v aspoň přibližně stejnou dobu. Jenže někdy spinká dýl a jindy se vzbudí dřív tak má i dřív hlad a každý den je skoro jinačí. Holky s tím papání to je něco :-N Dneska je to už 3týdny co papáme ale malá pořád není moc nadšená a něco do ní dostat je fuška :-D Někdy spí dýl takže pak papat nechce nic než rychle vypít mlíko..tak ji dám mlíko a pak zeleninku. Bych chtěla aby se budila třeba dřív než má jíst abych jí dala tu zeleninku a po ní to mlíko..no musíme to nějak vychytat ale to asi neovlivním..a budit ji nehodlám - su ráda když spinká :-D :-N :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no někdy psinká dýl, někdy se zase probudí dřív, ale plus mínus 3/4 hodiny to dodržujem a snažím se to korigovat, třeba delší koupání a tak. ale pravidelnost se fakt snažím, holky zjistila sem strašnou věc. Já husa se podívala do špatné kolonky a dávala malé místo 120 jen 90 ml :-o teda píšou že celkem by měla mít 670ml a mě vychází že vypije denně zhruba 620ml, tak to asi není taková hrůza, ale nechápu to, tolikrát sem si to četla a nikdy sem si neuvědomila že to dělám špatně, tak od ted dávám 120 a za 14 dní už míá mít 150 :-N ale jen 5x denně, tak uvidíme, močná už se budem budit v noci ještě mín. Ale uplně sem se lekla, naštěstí přibírá pěkně :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kurvááá ted sem si stáhla oficiální stránky a tam je to tak jak to dávám, říkala sem si že to není možný se tolikrát přehlídnout, nechápu to, jak můžou být špatně etikety? :-o já to nechápu moje mlíka co mám doma, jsou asi všechny špatně nebo nevím, ale určitě sem doma měla ty s etiketou jako je na ofiko stránkách, jinak bych si toho asi teda všimla, takže nejsem kráva a asi jí dávám dobře, musím najít telefon na nutrilon a zavolat tam co platí tak sem jim napsala, uvidíme, jen sem sie lekla toho, že sme dávali celej měsíc o 30 ml méně, ale asi ne, nebo uvidíme, rozhodně to není moje chyba, takže tak. Malá nestrádá, i když se tento týden opravdu budí po těch 4, už jí to na dýl nestačí, ale podle původní jí máme od příštího tádne dávat 120ml, takže pohoda ted se kvalitně vykalkala a já si jdu uvařit kafíčko a přitulit se k manželovi. To byly zvuku v té chůvičce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
áji nezoufej, mě malá nikdy nevypila to co měla na etiketě. Taky dávám Nutrilon a malá má pít 210ml, ale to ani náhodou, někdy vypije 80 někdy 120 ale maximálně vypije 180ml, takže bych to nijak nehrotila. Nepila mi to, ani když měla jen mlíčko, je pravda, že k tomu byla kojená a nutrilon jen když jsem byla ve škole, ale nikdy to nebylo tolik kolik měla napsáno. Vždycky mi nechala, až jsem jí začala dělat menší dávky a je to v poho. Když jí nestačí, tak dodělám, ale to je opravdu jen vyjímečně. Pokud malá přibírá, tak je to v poho. A kolik vlastně holky máte?! My máme za týden 8. měsíční kontrolu, je to hrozný, jak to letí. ]-( Jinak Ivuš, u nás taky žádný režim na jídlo nemáme, nejde to. Někdy malá vydrží nejíst 4 hodiny a ani do ní nic nedostanu. Včera mi to zrovna předvedla. Jak jsme byli na těch nožičkách, tak jedla ráno v 5:00 80ml, nakojila jsem jí u doktora kolem 10:00, potom usnula a jedla 1/2 skledničky uvařenýho jablíčka s hruškou kolem 12:00. No a potom jedla až doma obídek kolem 15.00. No a odpoledne kojeníčko a večer ve 20:00 mlíčko na spaní. To je jediný, co máme každý den stejně, od 20:00 hodiny připravená na spaní, no většinou usíná mezi 20:30 - 21:00...takže asi tak... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak zítra máme přesně 8 týdnů ;-) tu 90ml vypije tak akorát, akorád se začíná už opravdu budit po těch 3,5 hodinách, od příštího týdne budem dávat 90-120 pomalu to zvyšovat
Odpovědět
Profilova fotka
myslím váhu a výšku, jestli teda víš... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?