21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No kooonečně madam přišla :-D :-D :-D Maci a pije pěkně když už je zvyklá papat lžičkou??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chcete vědět co sem koupila mužovi k výročí?? Kdo nechce ať dál nečte :-D Nic mě nenapadalo až sem našla pěknou kravinku :-D Muž (stejně jak já) je vášnivý rybář ale jak tušíte teď moc času na rybaření nebylo a asi ani moc nebude. A muž když jde na wc tak hledá pořád nějakej časák nebo něco. Tak sem to dala dohromady a koupila sem mu rybaření na wc!! :-D :-D Normálně modrej kobereček před wc, nádobka na vodu, asi 5 rybiček a maličká udička :-D :-D Sem zvědavá co na to muž :-D Konečně si bude moct pořádně zarybařit :-D :-D A navíc až Janička povyroste tak si s tím bude moct hrát ona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, m tady...:o))) myslím, že jo. Sice to má jen tak doplňující, ale chutná jí... :-p no, tak to je hustej dárek, hlavně si myslím, že vtipnej.. :-D :-D :-D A Janičku to taky určitě zabaví... ;-) My jsme se teď učily pápá a malá...tak nevím, jestli jí v hlavičce něco zůstalo...ale miluje "mámo, táto v komoře je myš..." :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já držela Janičku jako že koukala za mě a došela taťka a ona cosi "řekla" že to bylo jako táta až sme se museli smát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to já ze své dcery aso nedostanu... :-D Janička je šikulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se daří s nočníčkem??
Odpovědět
Profilova fotka
každý ráno a něj něco udělá... :-D poprvé kakala podruhé kak+čůrala potřetí čůrala počtvrté čůrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šikovnááá x-) :-D A jak se máte jinak? Co táta??
Odpovědět
Profilova fotka
Táta je zlatej, od pondělka do čtvrtka chodím večer cvičit, tak malou hlídá a já jsem ráda, že můžu něco dělat... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
týýý jooo.to se máš? x-) A jak dlouho cvičíš??
Odpovědět
Profilova fotka
dva týdny... ;-) ale je to super... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ti docela závidím. Já taky cvičím večer..akorát doma a moc mě to neba :-N Ale snažím se ze sebou něco udělat :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to jsi dobrá, já se doma nikdy nedokopu :-( proto musím venku :-p Za týden začínáme s plavčem... x-) se tak moc těším. A taťka jede s námi, má volno, tak jsem hrozně ráda,že malou taky uvidí...a hlavně bude moct fotit... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé se máte x-) Chci takýýýý :-( prdelka je už vzhůru tak jdem papat..zatím ahoooj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, budeme tady, kdyby jste chtěly. Počítač mám pořád zapnutý, hrajeme písničky pro malou... x-) x-) posíláme Janičce pusinky... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrééé dopolednéééééé :-D Sme měli zase úúžasnou noc :-p Dneska dojede už asi za hoďku mamka s bráchem a pak snad i sestřička tak se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra jen co tu nejsem tak se vykecává o 106. Tak Ivi, úžasnej dárek :-D skvělej nápad. Já budu chodit cvičit v pondělí a čtvrtek do posilky s mamkou. Začínám ve čtvrtek, protože v pondělí jdu ke kadeřnici, už sem jak čarodějnice. Ještě budu chodit na masáž, ale to nevím kdy, prvně si to musím domluvit. Jinak Emík je s tím nočníkem fakt šikula x-) No my v pohodě, akorád nechcem pást koníky, je to malá lenora. Jdu udělat pstruhy na véču a pak žehlit, mám tady solidní hromadu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak se jdu pochlubit, s nočníčkem nám to stále vychází. Každé ráno uděláme hromádku... x-) Jinak máme za sebou první zkušenost s bazénem. Bylo to super, malá se ani nelekla, byla prostě úžasná, vysmátá, no prostě zlatá holčička. fotky právě přidávám na FB x-) akorát máme za sebou hroznou noc, pořád plakala, ale hodně a teď má rýmičku a já kruhy pod očima... |-| No, snad budeme brzy v pořádku, ve čtvrtek máme plavání |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky a holčinky :-D Áji já už moc žehlení neřeším :-N Fakt jen to nejdůležitější pře jinak bych nedělala nic jinýho :-p Maci právě sem sem šla esi nepíšeš něco o tom plavču. Hned se půjdu kouknout na fotečky. Tak malá se to líbilo to je super x-) Ale co ta noc?? Něco ju bolelo?? Chuděrka s tou rýmičkou nenachladila se?? Já právě mám strach s malou někde teď plavat aby se nenachladla. Snad to bude brzo dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo, to plavání nám začíná ve čtvrtek. Teď jsme byli s rodinkou v Německu. No, zatím to vypadá o něco lépe. Dneska už jsme se i vyspali. Hlavně malá. Dneska jdeme do poradny na 8.měsíční tak uvidíme co a jak. Včera dokonce i 4x kakala, tak vám nevím, jestli to nejsou zoubky. Mě když rostli, tak jsem taky vypadala jako když mám chřipku... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, my máme taky trápení, máme na tělíčku vyrážku, je to suchý a asi ji to svědí, byli sme u mudry a ta řekla že to od někoho chytla ]-( to by mě zajímalo, kdo na ni makal neumytejma rukama, musím to víc hlídat. Ale mažeme a už je to mnohem lepší, prý to za 5 dní zmizí samo a aspon si udělá imunitu. Jinak plavčo vypadá super x-) A že by zoubky? Ještě žádnej nemáte?
Odpovědět
Profilova fotka
nn, ani jeden :-N chudinka malá |-| to Emmča byla jednou vysušená ale měla to z Jonhson, ale jinak žádná vyrážka |-| Ať se vám to brzy ztratí, holky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak malá ráno kadila zase do nočníčku a já si odběhla, samozřejmě slezla dolů a dovedete si představit, jak to tu vypadalo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé maci to musel být dobrej pohled :-D :-D :-D :-D Jinak doufám že holčičky budou brzo zase v pohodičce :-) Jaňuláček spinká tak jdu chystat oběd
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sme přišly z procházky, podle teploměru je +3, ale fouká studenej vítr, tak sem zmrzlá jak ho.no. No tak to si dovedu představit, ségra vždycky vstala, přilepenej nočník na zadku, tak trochu vylila a jak jí odpad tak vylila zbytek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D áji taky dobrý Takže nočníky nakonec nejsou potřeba..můžou děti zrovna čůrat a kakat na zem jak pozoruju. Stejně to výjde na stejno :-D :-D Já už sem naobědvaná a prdelka ještě spinká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
DObré ránko, venku je zataženo a 0. malá ted zachrupla, tak sem umyla koupelnu a za hodku vyrazíme ven. Odpoledne si plánuju napustit vanu, tak uvidíme jestli to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no mě teď malá spinká v náručí, ta rýma je fakt protivná |-| ráno mi spadla z postele, chudinka moje. To bylo probuzení ;-( tady je hromada novýho sněhu, tak doufám, že se dostaneme ven :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak vážíme 7420g a měříme 67cm a dneska je nám 8 měsíců. Ještě 14 dní a je to stejná doba, jako byla u maminky v bříšku, to je neuvěřitelný... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji tak snad Ti vana výjde. Maci a nic se jí prdelce nestalo?? :-o Jinak máte sice pěkné míry ale ty my už máme dááávno za sebou :-D Malá má v 10papat a pak doufám půjde hezky a na dlouho spinkat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?