21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
A jo, tak moment, dnes 8 týdnů váha 4,4kg a 58cm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, s tím mlíkem u nás stejné. Malá by měla pít 4-5krát denně 200ml. Pije tak 6krát..a to jednou 90ml,120..vyjímečně 150 a esi vůbec jednou za den těch 200ml tak to je zázrak. Třeba dneska se vzbudila ráno v 3.15 a to vypila těch 150ml. V 7kňourala tak muž ji udělal papu a co myslíte? Ani si necucla herečka :-p :-D Takže 90ml poletí do pr... :-S A papala až v 9.15 a to byla od těch 7hodin vzhůru. Nechápu. Jindy nevydrží pomalu 3hodiny a pak toto :-D áji krásně roste beruška x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, přejeme vám krásnou neděli. Tatínek nám ještě spinká a beruška tady leze po zemi a povykuje, objevila mokré ubrousky, tak je nadšená... x-) Krásně rostete Áji... ;-) A co vy, Ivuš?! My jdeme za týden v úterý na prohlídku v 8 měsících, tak jsem zvědavá, co malá za ten měsíc přibrala. Je to strašný, mám pocit, že rok je jí za chvilku, už jen 4 měsíce... :-S Jinak už máme zaplacenou zálohu na dovču, 17.7. odlítáme do Bulharska na 12 dní. emmi má všechno zdarma a my budeme platit 24000, jenže pokud to vyjde a doufáme, že jo, tak vnitro nám z fksp přispěje 10000. Takže prostě super.... x-) A v Bulharsku je hrozně levno. Jo a ještě k tomu dostaneme týden na horách ve Špindlu zdarma... :-D Už se hrozně těším, tak doufám, že to vyjde... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda to se někdo má, my asi nikam letos nepojedem, max na víkend někam tady. a pak k babičce. Dnes je tady - 10 stupnů 8-( tak nemůžeme ven, já už chci jarooo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, tak dnes je - 7, což by celkem šlo, ale zase sněží, takže pokud nebude v dohledné době aspon + 5 tak nevím, jak se s kočárem vyhrabem z baráku ]-( vůbec tady neodhrabujou příjezd a o nájezdech na chodník ani nemluvím, tam se prostě nedostanu, před barákem máme chodník čistěj, ale dál je to fakt děs. Jiának jsem dnes akční, už sem převlíkla postele, ted umyju země a pak koupelku se záchodem, pokud mi to malá dovolí, alw spinkala tak snad ještě aspon hodinku vydrží. Holky ty vaše krásky dělaj takový pokroky x-) sem zvědavá jak to půjde nám. No nic, jdu pokračovat, dokud spinkáme, zatím páá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, hlásíme - 15 stupnů a azuro :-N Takže, jelikož mám ze včera uklizeno, tak se nasnídám, uvařím si kafíčko a budu odpočívat. Malá leží vedle v košíku a mlátí do Ijíčka, že lítá na všechny strany , sem zvědavá jak se jí bude líbit hrazdička, jestli teda dorazí 8-( říkali do konce ledna, tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Šikulka Ája... :-D Já ani nevím, kolik je u nás stupňů, nemám teploměr, ale azuro je taky... x-) Já bych měla vytřít a prát, včera jsem byla celý den pryč... x-) Holky, malá už mi 3x použila nočník, jen po ránu, ale je o úžasný. Já jí teda jindy než ráno nedávám, zatím...:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
teda, to je paráda, ste šikovný x-) taky to tak začnem zkoušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme... x-) Uvidíme jak nám to půjde, ráda bych ale v létě byla bez plen, tak snad nám to vyjde... x-) A co vy jinak?! Holky naše?! Jak se má malá princezna?!
Odpovědět
Profilova fotka
No, malá spinká, tak asi půjdu na ty podlahy, i když ještě jsem nesnídala.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No ted trochu plakala, ale už usíná, takže pověsím prádlo, vysterilizuju lahvičky a uvařím si kafčo. škoda že sme od sebe tak daleko, jak by bylo super se sejít, pokecat, dát si kafíčko a tak :-| Od kdy jsi ji na ten nočníček posazovala? říkala sem si že bych to začla zkoušet jak se bude snažit sama postavit- tzn. asi tak 7-8 měsíc, to jsou prý děti nejučenlivější. No my budem v létě venku pořád bez plynečky, tak třeba se to naučí rychle, to nám bude těch 7-9 měsíců, ideál. a příští léto už snad mít plinky nebudem, no ale uvidíme, aby sme se jich zbavily
Odpovědět
Profilova fotka
Přišli mi fotky, takže si pak k tomu sednu a budu vkládat do alb x-) už máme 3 plný alba :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, povídej mi o tom. Hned bych se s vámi holky sešla... |-| Já to zkouším teprve 3 dny a pokaždé to vyšlo. Dnes teda jen čůrala. Tak snad se nepokadí teď ve spaní... :-p Takže konec 7.měsíce. Za týden nám bude 8 :-o Já doufám, že to půjde. Je to naše holka šikovná, zatím si myslím, že je hodně učenlivá, akorát to mluvení... :-p Nechce opakovat, můra jedna. Jednou řekla ba-ba a jednou ta-ta ale jen náhodou mezi žvatláním. :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
I tak je to frajerka šikovná, jo tak to budem začínat stejně. A s mluvením má času habaděj, pak budeš vzpomínat na chvíle, kdy byla potichočku a jen breptala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to máš pravdu... :-D Má čas... :-D Áji, nejezdíte třeba někdy do Prahy?! Jen čistě náhodou?! ale ono je to od vás asi dost daleko, co?!
Odpovědět
Profilova fotka
no je to 3 hodiny, takže ted určo néé, to je pro malou daleko, ale třeba si uděláme v létě prodlouženej víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, že jsem myslela v létě ;-) x-) to by bylo super... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mám nový nehtíky, jsou v albu na FB. Konečně jsem si troufla sama na ty svoje... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já sem se dívala, krása, to já a ty moje škaredý okousance :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak se toulá Ivča?
Odpovědět
Profilova fotka
Ženský to snad není pravda s vama ]-( :-p Konečně po 80letech mám návštěvu a tady se kecá o stošest a když sem pořád kukám a nudím se a chcu kecat tak nikde nikdo :-D Sestřička byla u nás od pondělí a dnes v poledne odjela. Byla to paráda x-) Ale v pátek by měla dojet i s mamkou pokuď to teda počásko dovolí :-p Jinak sme byly dnes u mudry. Malá má 7,70 a máme za sebou konečně první hexu a ten Synflorix. Chuděrka brečela že sem měla aji já slzy v očích |-| ale jak sem ju vzala tak hned plakat přestala x-) Sem zvědavá jak to bude snášet prdelka moje. snad dobře. Na půlroční prohlídku máme dojít buď za 14dní a když bude hnusně tak až za měsíc na další očkování a že by to udělala aji s tou prohlídkou tak uvidíme. Jinak se nám nějak rozházel večerní režim. Malá si schrupne meźi 19-20h. takže pak usíná kolem 22h.a i později 8-( Ale nedát ju spát to nejde. Navíc eště strašně nešťastně brečí když ju dám do vany že se bude koupat :-( Já nevím proč. Nikdy při koupání nebrečela. A ze dne na den takovej strašněj pláč. Už 3krát že se mi ani nechce ju koupat. |-| Já nechápu vážně proč. Voda teplá akorát..nic se jí špatnýho nestalo aby se třeba bála tak to nechápu. Koukám že holčičky jsou moc šikovnýýý x-) A já chci taky krááásné nehtíííky x-) Áji co máš za albumy??
Odpovědět
Profilova fotka
Klasický alba, sice mám všechny fotky v PC, ale nechávám si je i vyvolat, v albu se na ně každej rád koukne, na PC se mi moc nechce. Koupila sem je v tesku, nebyly drahý a jsou moc pěkný No nic, jsme vykoupaný, napapaný, malá usíná, jáá mám poklizeno, vysterilizuju a jdem spát hned jak se sprchnu. Tak třeba se potkáme zítra, dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když tu zítra některá budete, tak stačí prozvonit a já dorazím... ;-) Musíme pořádně pokecat. Ivuš, mrzí mě, že máte takový problémy. Naše malá vodičku úplně zbožňuje. Teda ale Janička je fakt kus ženský... ;-) ;-) to naše Emmča asi tolik ani neváží, uvidíme v úterý x-) Taky vyvolávám fotky, úplně ze stejného důvodu jako vy, Áji x-) Tak papapa a dobrou a hlavně klidnou noc, všechny 4 holky... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dnes je to paráda, už teď je jen -5takže v 11 už bude příjemně a vyrazíme konečně na procházku x-) malá o čtvrt na 7 vstávala, už zase spinká, tak sem se sprchla, půjdu ustlat, najím se a vysterilizuju a možná začnu žehlit, ale to už spíš nestihnu. Dřív jak ve 3 tu dneska nebudu. ALe snad se potkáme, tak zatím pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak to si tu procházku užijte. Tady je docela velká chumelenice, tak nevím, jestli vylezeme... :-S Snad se odpo potkáme... ;-) papapa
Odpovědět
Profilova fotka
tak frčíme vééén, hurááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, zasejc nikde nikdo :-D Holky já taky vyvolávám x-) Jen bych chtěla ty albumy samolepící ale ty mají tak 20stran a to je na nic :-p Beruška spinká tak jí jdu chystat obídek. Brambor s květákem :-) Maci řekla ti mudr že už můžeš přidat maso nebo jsi ho přidala až si uznala za vhodné?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, já dostala povolení s příkrmy v půlroce, teda dávala jsem jí je sama už asi 14 dní předtím... :-p No a malou doktorka uvidí až příští týden, takže já jsem se rozhodla sama. I když ona mi to říkala už v těch 6 měsících. Postupně se má přidávat maso. Já myslím, že jsem ho začala dávat tak po 3 týdnech, co jedla zeleninku. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prdelka teď usla..sem zvědavá na jak dlouho. Ve čtyři má papat :-) Maci já právě četla že maso se přidává 2-4týdny po zeleninových příkrmech. Ale teď se mudra na nic neptala a na půlroční půjdeme za těch 14dní nebo měsíc..tak se asi zeptám že. Maci a po jak dlohé době Ti Emmička snědla plnou dávku? Četla jsem že to je 150-200g příkrmu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ona byla od začátku na jídlo zlatíčko, takže bych řekla, že brzy. Ale nevím to jistě, nevážila jsem to :-N my teď kojíme, ale vypadá to, že chce spíš spinkat... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?