21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
ja prave radeji nehty az v patek,aby se me do sobotky neznicili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla sem si na ně zvyknout, abych se uměla podepsat
Odpovědět
Lidičky zlatičký..... Už jen tři dny... To je hrůza. Nemohla jsem spát - pořád musím myslet na to, jak budu stát v té kapli a všichni na mě budou koukat, a taky nevím kdy se říká to "ano". Já byla na svatbě jen jednou asi před pěty lety.... A navíc jsem děsnej trémista. Nemáte nějakou dobrou radu jak se uklidnit?
Odpovědět
Profilova fotka
uji, nemám, nervozní zatím skoro vůbec nejsem, ale od pondělí nespím taky, furt nad něčím přemýšlím
Odpovědět
Přesně tak. Pořád přemýšlím.... Jestli bude všeho dost, jestli se na nic nezapomnělo, jestli mám na svatební cestu už sbalené opravdu všechno.... Budeme mít větší svatbu (130 lidí) a na svatebku jedeme hned v neděli v poledne, takže těch starostí je opravdu dost...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ať nám vše výjde přesně podle našich představ..já mám zavirovanej svůj pc tak musím počkat až mi ho někdo odviruje a pak už sem dám i fotečky ze svat :-D by!! Hurááá..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz mam satocky doma od dnes a su krasne a vonavucko vyprate :-) uz vysia na skrini jupii
Odpovědět
baby vás to čaká tento víkend, ako sa cítite?
Odpovědět
Dneska mam trhani chlupu auau jeste sem nebyla tak snad to skousnu :-N Potom ke svadlence pro satinky-jupiiii,jeste dnes je oblecu a pak uz do obradu ee. Jeste dokoupit nejaky vecicky a tak ;-) Mozna vecer neofic rozlucka-jen na chvili na pivco 8-) Strasne to leti ty dny,ze =-)
Odpovědět
Já su děsně, ale děsně nervózní......
Odpovědět
:-D :-D ja mam momentalne desnej hlad tak neni prostor pro nervozitu ;-) nehty uz mam tak dlouhy,az se vsude a vsechny skrábu :-| uz se tesim zitra na tu manikuru,kde me to pekne upravej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no letí to pekelně, odpo si frčím pro šatičky, pak umýt auto a dodělat jmenovky, hihi já už se těším, dneska sem zas konečně spala, už sem se bála, že se do svatby pořádně nevyspím.
Odpovědět
Článek se načítá
jeej.. tak to ti zavidim.. ja sa nemam ani kedy vyspinkat.. uz sa chystam do postielky ale ked si predstavim co ma este zajtra caka.... ani sa mi nechce verit ze nas den D je tu uz chvilku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zajtra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je jee holky..celou dobu jsem nebyla vůůbec nervózní a už je to tady :-N . Tak ať nám zítra vše klapne přesně podle našich přání a krásné počasí...ahoooj slečny!! :-D
Odpovědět
dievcata, vobec sa mi nechce spat... takze zajtra .. waw..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den mladé paní :-D ..tak jaký byl Váš svatební den? Náš byl přímo nááádherný..počasí krásné a moc jsme si to užili!! Sme vyjeli autama a na mě v další dědině čekal kočárek s koníčkama a ti mě dovezli až na obřad..bylo to nááádherné!! x-) x-)
Odpovědět
baby..gratulujem vam ku vcerajsku ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme..nebo teda aspoň já.. x-) :-D x-)
Odpovědět
Tak uz to mame za sebou...jak se vam to vydarilo devcata??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já také moc děkuji za gratulace. Holky, také vám to tak příšerně uteklo a nejraději byste to vrátily zpátky a prožili si to znova? :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte vsetky nevesticky, takze bola to kraasa, este stale si to akosi neuvedomujeme, ze to mame za sebou bolo to uzasne a sme stastnii, tak rychlo to preslo... . :-D zvykame si na krasny titul manzela a manzelky :-D tento krasny den nam pomohli sprijemnit cela nasa rodinka ako aj uzasni ludia Fotografka Katka a kameraman Jozko Zitnansky z Dodomusic Topolcany. Dakujeme :-) neskor pridam fotto.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj manželky :-) bylo to super jdu zakládat svatební album, jediný co mě zklamalo tak kadeřnice, neučesala mě vůbec podle toho jak sme se domluvili a mě se to vůbec nelíbylo, k ní už nikdy. jinak to bylo super
Odpovědět
Krásné ráno děvčata.Gratuluju všem vdaným dámám a doufám,že vše proběhlo v pořádku. Nám se svatbička podařila,počasí bylo krásné,hosté se bavili a nikdo se nepopral což taky považuju za úspěch :-) Náš den byl pro nás moc krásný a teď si užívám nové příjmení a oslovení-mladá paní se mi taky zamlouvá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to bylo skvělý. Nemělo to chybu, snad to ani nemohlo být lepší. Zítra přidám fotečky :-D Leni, tak ty slíbené fotečky ;-)
Odpovědět
Blahozelam vsetkym... skoda ze to zak rzchlo zbehlo... no nic.... ale bolo to kraaaasne.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už jsem také přidala fotečky, chtěla jsem vám vše pogratulovat ke stavu manželskému a přeji všem hodně moc štěstí a tolerance do společných let!!!! Ajo, moc ti to slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny novomaželky x-) , holky už máte naplánovanou svatebku? A kam pojedete? My čekáme na nějakej lást ale zatím ani nevíme kam by sme asi chtěli jet :-D ..
Odpovědět
Profilova fotka
My se chystáme odjet 12. srpna do Chorvatska, takže se moc těšíme. :-D Moc se nám tam líbí, takže nehledáme žádná jiná exotická místa. Vím, že to nejsou třeba kanáry, ale myslím, že i kdybychom jeli pod stan (jako že jedeme příští týden :-D ), tak si myslím, že je to úplně jedno. Jde přeci o to, že budeme spolu, ne?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
úplně s Tebou spuhlasím macinko!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?