21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé já bych si ten den zopakovala taky..byla to náádhera!! x-) x-)
Odpovědět
Já se radši těšinkám na líbánky kde budeme sami a to bude teprve nádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak baby,takto pred týždnom sme dospávali : )) moj manžel nejde tu sobotu nijak dospať :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale nam to ubehlo :-( repeat please :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ninap suhlasim s tebou. Prave pocuvam nas 1.tanec a je mi do placu. na svadbe vyrehotana a teraz mi je do placu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to proto, že už to nikdy nezažijeme, nám je to s manžou taky moc líto ;-( Byl to nádherný den a je skvělý, že ho nikdo z nás neměl ničím pokažený. Prostě jsme si vybrali nádherný datum a proto vše vyšlo na 1 s *** :-D
Odpovědět
jéé,holky,nesmutněte!Těšte se na další společné zážitky :-D Nevím,jestli je to víc než velkým množstvím lásky v nás,ale po svatbě se nám začalo všechno tak nějak víc dařit-na co můj muž sáhne -to se mu povede.Jak v práci,tak doma-namůžu tomu ani uvěřit :-) A to je teprve týden po svatbě!Jsem zvědavá co příjde,jestli to půjde takto dál,za měsíc =-) Začínám věřit tomu,že když něco opravdu moc chceš,tak se ti to splní... A z čeho mám stráášně velkou radost,ale ještě to není úplně jisté,je,že mě můj muž vezme do mého vysněného Karibiku.Jupíííí.To bych už se asi samým štěstím snad zbláznila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti moc přeju, teda né to, že se zblázníš, ale aby ti vyšlo i tohle :-D Jinak stále se těším na fotečk, tak doufám, že brzy přijdou ;-) Mě teď psal manža, že vyzvedl fotky od fotografky, tak jsem na ně moc zvědavá, akorát přijede dnes pozdě z práce, tak je uvidím až večer :-S Nemůžu se dočkat jak si s nima vyhrála :-N
Odpovědět
děkuju Maci :-D To je k vzteku,že zrovna když jde pro fotky,tak příjde pozdě 8-( ale aspoň se máš na co těšit x-) Určo budou parádní! Hned jak příjdou,tak vám je pošlu,slibuju ;-) A když jsme u fotek,nechali jste si od fotografa dělat děkovací kartičky-nebo jak se to jmenuje...?Já bych chtěla nějakou koláž z více fotek-černobílé,ale nikde to nmůžu najít-a to jsem je tady viděla v několika albech...
Odpovědět
Profilova fotka
To by se mi taky líbilo, ale nic jsme dělat nenechali. Myslím, že když je někdo šikovný tak to zvládne udělat sám. Proto toho je tady asi tolik. No každopádně by to bylo moc hezký, ale nevím kde a jak to splašit. Taky by se mi to líbilo, takže kdyby si narazila na někoho kdo to umí, tak mi dej vědět :-)
Odpovědět
no,já se asi domluvím s fotografkou,určitě bude vědět které fotečky se tam budou hodit.Pak to taky pošlu(jestli budou).Jen jsem chtěla předlohu aby věděla přesně co myslím... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem si to teď zkusila dát do wordu a nevypadá to špatně, je to jako dokument, ale vypadá to celkem dobře ;-) Jestli chceš napiš mi e-mail do pošty a já ti to pošlu, jak jsem to vytvořila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem dala do alba už nějaké profi fotečky, tak jestli chcete, můžete se juknout ;-)
Odpovědět
Maci,fotečky jsou moc krásné :-) Děkuju za mail,ale nemůžu ho otevřít,tak se mrknu až doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, snad ti to půjde otevřít ;-) a díky za pochvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, ty fotky jsou moc pěkný, škoda, že my sme neměli profi fotografa, ale i tak ne každej je takhle dobrej. Lenánku, ten karibik moc závidím, to je taky můj sen, Kam přesně jedete, už víš?
Odpovědět
Ahojky holčinky. Maci,nešlo mi to :-( My máme s tím počítačem pořád nějaké problémy.... Jéé,Ajan,já myslela,že ty fotečky jsou profi-vůbec jsem to nepoznala.A jsou krásný! No a teď s tím Karibikem nevím-já chci jet moc,ale miláček zase změnil názor a chce na Kanáry...Že se mu nechce tak dlouho letět....no co už,nechci mu nutit jen moje sny.Ono je pravda,že ten let je strašně otravný-když jsme letěli na Srí Lanku,tak to bylo 13 hod.a to už se pak nedá,ale zase to pak stojí za to být v té zemi.Já chtěla DR nebo Kubu,ach jo!Ještě říkal,že možná Maledivy,ale to je taky moc hodin letu a v Asii už jsme byli,tak jsem chtěla zas jiný kontinent-nehledě na to,že Maledivy jsou tak za 120.000,- a to je strašně moc.... 8-( Říkám si,že do Španělska můžem jezdit až budou děti-z dětma do exot.zemí pojedem těžko...No uvidíme,snad ho to přejde.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky myslela, že jsou od profíka, máte moc hezký fotečky Ájo! Ještě nám ale chybí lennanek :-p Ty si ale budeš užívat svatební cesty ;-) To my dnes vyrážíme na naší první svatebku. Už dnes budu spinkat ve stanu v krásném prostředí jižních čech :-) já se tak moc těším :-N Zkusím ti to poslat každý zvlášť. Známý se to taky neotevřelo :-|
Odpovědět
Jéé,Maci a víš,že bych pod stan jela hned taky!Je to něco úplně jiného,klid a pohodička 8-) Ať se Vám dovolená vydaří :-D A pošli mi to prosím ještě jednou,hořím zvědavostí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokoušela jsem se, ale vrátilo se mi to s tím, že máš zaplněnou mejlovku!
Odpovědět
jéé,musím říct mému muži aby mi to dal dopořádku.A děkuju Maci :-)
Odpovědět
ahojte mlade panie ;-) chcela som vas len pozdravit... nemala som cas sa zastavit... vidim ze debatujete v plnom prude :-).. my ideme dnes na svadobnu cestu.. uz sa tesim... pekny dnik... pa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, my zaplatíme dnes penízky a příští čtvrtek už taky poletíme na svatebku..huráá!! :-D Poletíme na Kanár.ostrov Grand canaria tak už se moooc těšíme!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, lenánečku, vem mě místo manžela, já budu v letadle sedět ani nedutat klidně 20 hodin.
Odpovědět
ajan :-D :-D :-D to by nám bylo smutňoučko ;-( .Mě teď manžel odjel na 2 dny do Prahy a bylo mi šíleně smutno... Ale můžeme jet ve 4 :-D 8-) Sacvi-můj muž chce taky na Grand Canarii...Tento hotel:http://www.cedok.cz/zajezdy/hotel.aspx?KOD_KATALOGU=KAMORE&KOD_TEMATU=KAN&KOD_OBLASTI=KAN_OGC&KOD_HOTELU=5653&ZALOZKA=2 Ale já bych radši tu Dominikánu!!! 8-(
Odpovědět
Bambulko a kampak jedete?Já bych taky jela už dnes,jééé já ti asi i malinko závidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my letos nenašetříme navíc, ani na itálii, pod stan, všechny prachy padnou byt-zahrada, ale příští rok si zajedem , chtěla bych na sicílii, nebo portugalsko. Uvidíme, třeba nám klekne auto a zas nikam nepojedem :-S
Odpovědět
Ajan:Co by klekalo!Když si něco opravdu přeješ,tak se ti to splní!Ale hlavně hned nemysli na to,že se něco pokazí,to pak máš tu myšlenku v hlavě a máš zbytečné strachy. A užívej si tu opravu bytečku,měj radost z každé nové věcičky-vždyť když budete mít všechno opravené,tak už budete mít po starostech a penízky příští rok můžete dát do dovelené ;-) Já bych na Sicílii taky ráda,ale ten můj chlap nesnáší Itali....
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, mail došel, ale do fotky se nedostanu. Škodá já se těšiláá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?