21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta rozlucka nech je ozajstnou rozluckou zo slobodou ako ma byt :-D Ja ju robim zajtra s kamoskami a moj fesak tiez s priatelmi...Myslite,ze sa to hodi,aby sme boli vsetci spolu? Pretoze niektorí vravia,ze rozlucku by sme mali mat kazdy jeden osobitne,ale nam je to vlastne fuk...tak-ci tak sa obidvaja opijeme zo svojou partiou akurat ze budeme na jednej chate...ale potom mame planik my baby ist niekam na disku to este roztocit 8-) Vy ste na tom ako z rozluckou? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj holky, tak už jen týden!! x-) My máme dnes rozlučku a společnou..přítel bude v restauraci v přízemí a já vpatře a naši společní známí můžou kolovat a pobývat kde se jim bude líbit víc.. ;-) Pokuď se hned dole tak neožerou že by nevylezli ty schody za mnou.. :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caute babulky... no aj my mame dnes rozlucku so slobodou :-) a tiez mame taku spolocnu, aj preto ze mame spolocnych kamaratov.. a tesime sa.. :-) tak si to vsetky uzite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte tak hadam toto pocasicko bude: http://meteo.tym.sk/vyhliadka_na_7-14...
Odpovědět
Profilova fotka
No musíme si to všichni pořádně užít..víckrát už rozlučku mít snad nebude!!!!!!!!! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vsem pri sobote, i ja mam rozlucku, ale nazvala jsem to posezeni s prateli aneb rozlucka se svobodou :-) Celkem ma byt pekne pocasi, tak uz se tesim.Jste aspon trochu nervozni, ja totiz vubec, az se toho desim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucajdak ani ja niesom nervozna a myslim, ze je to super pocit, ked niesom nervozna, aspon si to viac uzijeme. Kukla si si ake ma byt pocasie na 21.juna?
Odpovědět
Profilova fotka
má byl kolem 25 stupnu, takze tak akorat :-)
Odpovědět
A uz mate vsechno hotove a zarizene??? Ja budu jeste tento tyden vymyslet jmenovky :-N vyzvedavat satky,barva,nehty... a trochu teda nervozni sem,ze me prijde,ze se musi jeste neco resit...myrty jeste nemam poresene,vyvazky =-)
Odpovědět
Ahojky,no tady se nám to hezky rozrůstá :-) Já měla rozlučku včera a bylo to super-skvěle jsme si užily a nato kolik jsem toho vypila jsem dnes až podezřele svěží a aktivní :-D Jinak nervozita ze mě hezky spadla,tak snad to tak zůstane 8-) Jen to počasíčko nám snad bude přát....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my měli rozlučku včera-vááážně paráda!! Sem se dlooouho tak nepobavila..super!! :-D Jinak taky nějak nejsem nervozní..no ale kdo ví..třeba to eště příjde :-N Taky doufám že počasí bude hezké..
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla taky včera rozlučku a dnes mě bolí hlavička.Jinak co se týká zařizování, tak jmenovky uz máme,a snad uz je vse.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tak tie rozlucky nam skoro vsetkym vysli na sobotu :-D To bola perfektna zabava s priatelmi...fakt na nezaplatenie :-D Cauky
Odpovědět
U nas se domlouva rozlucka na ctvrtek...jeste nevim,jestli dohromady nebo zvlast =-)
Odpovědět
mno tak vas obdivuji,ze ste vsechny v klidku... ja uz sem to dnes neunesla a poplakala si ;-( na svatbe se asi slozim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my měli taky rozlučku v sobotu, společnou. byla to paráda. jinak já taky zatím moc nervozní nejsem, asi až v pátek. ale těšíme se, že, už jen 5.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno slečny ;-) Já si o víkendu užila hned dvě rozlučky. V pátek jsem si k sobě vzala sestru (12 let) s kamarádkami na spaní a oni mi, mezitím když jsem taťkovi pomáhala skládat komody u našich, vzali klíče z kabelky, a doma mi připravili nádherné překvapení, všude po zemi byli balónky, konferenční stolek krásně naaranžovali, dětský šampus, džus, skleničky, ananas, brambůrky a ještě udělali večeři. Musím říct, že mě fakt rozbrečeli ;-( :-D Byla jsem hrozně šťastná, vůbec jsem to nečekala. No takže se můžu pochlubit se třema rozlučkama :-p Jsem teda ale hrozná. V sobotu jsme byly s kolegyněma grilovat (dostala jsem obrovskou a fakt krásnou svíčku :-D ) Jinak už mám vše hotové. Perníčky jsou zabalené jako dárečky (dalo to pěknou fušku :-S , ale stálo to za to ;-) ) Jmenovky dělám dneska, harmonogram a zasedací pořádek v autech i u stolu je hotový, tak snad to svatebčani ocení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajo, vše nejlepší Tvému budoucímu manžovi k svátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, kde to dnes vázne?! ]-(
Odpovědět
macinko,teda ty se máš :-D Jsi šikulka!Já ještě pár věciček,ale nervózní nejsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, už jen 4! :-N Tototo letí x-) Od zítřka nástup na dovču a pofrčím jak fretka :-D Já začínám být hodně nervózní :-o Už aby byla sobota ráno :-)
Odpovědět
Myslim,ze spousta z vas neni nervozni,pac chodite do prace a nemate na nervozitu cas..to my co sme cele dny doma a nemame v hlave cely den nic jineho jak svatbu tak mame hlavu jak rohovy barak ze vseho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maci, děkuji za skoromanžela, hele jak sem včera psala že nejsem nervozní, tak dnes sem skoro v noci nespala :-D , nervozní nejsem , ale jak nad vším přemýšlím, tak nespím. Dnes už se sem asi mockrát nedostanu, v práci je blázinec, tak kdybych tě maici prošvihla, tak ať se ti vydaří nádherná svatba a v pondělí si napíšem zážitky, už se těším, až budou fotečky. I na lenánka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak od zítřka už začnu být nervózní řádně :-N Já se dnes v noci šíleně převalovala, taky jsem toho moc nenaspala, něco se mi zdálo, ale nevím co :-. Já ti ajo přeju to samé a samozřejmě všem ostatní nevěstám taky, ať ten den stojí za to a ať nám ho nikdo nepokazí. Je to šílený to takhle psát, ale je fakt, že už nám zbývá jen pár dní svobody ;-( :-D V neděli se vzbudíme jako vdané paní x-) Holky krásné přípravy a vůbec celý svatební shon :-D Pa
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata ako sa mate? ja som zatial v pohode a tesime sa. hlavne sa nestresujme a uzivajme si nas den ved je to len raz :-D uvidime na to pocasie nech je tak ako ma byt. u nas tie vyhliadky su skor dazdive tťak co uz. hlavne ze si beriem toho najlepsieho muza na svete a to je dolezite :-) tak krasne pripravy prezite v pokoji a laske.
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jedu na úpravu šatů, už se těším, až je budu mít zas na sobě, hihi. Počasí by mělo být v pohodě, tak snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla poslední úpravu šatů v sobotu. Připadala jsem si jako princezna ;-) Už se moc těším až mě uvidí Míša. s počasím to zatím vypadá velice nadějně, tak se necháme překvapit :-D dnes už se sem asi nedostanu, no možná jo, ale jen do dvou, potom jsem do středečního rána po svatbě mimo internet, takže se s vámi o zážitky podělím až ve středu, ale už se na to moc těším :-D :-p x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slečny, tak já odcházím na dovču, těším se až vás ve středu přivítám jako mladé paní :-D x-) Přeji nám všem krásnou a ničím nezkaženou svatbu. Určitě na ni budeme každá hodně dlouho vpomínat. Ať se vše podaří podle našich představ a pokud by se něco pokazilo, tak náladu nám to rozhodně nesmí zkazit. Holky mějte se krásně a fakt si to užijte... ;-( :-D Pa
Odpovědět
Dneska se chystam na barvicku a melirek tak doufam,ze se dilko podari x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no frčím na barvu v pátek, včera sem byla na nechtech a ted píšu jednu větu dvě hodiny, nejsem vůbec zvyklá :-D už jen 3 dnyy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?