21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak nemůže být jen poklad, to by byl vrchol nespravedlnosti. Jen jdetě ven na vzduch, šup. Tam se spinká nejlíp
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, ale i tak je skvělá x-) No, asi jo, ale potřebuju nejdřív umýt nádobí a docela se mi tu navršilo, nějak jsem včera byla líná. Přijela jsem z fitka a už se mi nic nechtělo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že máme myčku :-p ty jo, za 3/4 hodiny je oběd a já už mám hlad. Zítra se chystíme na slavnosti vinobraní do Znojma, tak doufám, že nebude pršet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No, já taky doufám, protože máme tu venkovní svatbu. sice tam budou stany, ale znáš to. No, nic Áji, budu muset frčet, chce spát ale nemůže doma zabrat, tak razíme ven. Nádobí bude muset vydržet. Malá je přednější x-) Tak se tu měj a já se snad ještě ukážu.Páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně utíkejte. Kdyby něco, tak v pondělí pááááááááááá a krásnej vikend
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, blbne mi počítač, tak se tu už asi dnes neoběvím, jen vás zdravím, snad se to umoudří
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak malá je napapaná tak Vás valím aspoň pozdravit. Malá je v lehátku a houpe se a zatím nebrečí :-D Tak se valím rychle nasnídat..mějte se krásně a kdyby byl klid tak eště nakouknu..pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak snad už se to umoudřilo a PC jede. objednala sem pro Terezku ( pro Zbynu) dupačky jedny s nápisem miluji tátu a druhý tatínkova holčička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áji to bude mít taťka radost. Já mm taky miluji taťku a pak maminčino sluníčko :-) Jinak už sem úplně zoufalá..malá poslední snad 3dny nechce přes den skoro spát..kouká a zachvilu brečí a brečí a já ani nemám pomalu čas se napít :-| Pořád kolem ní běhám a už bych si potřebovala trochu odpočnout..nadnešek naštěstí docela dobře spala v noci a tak to bude snad pokračovat ale přes den nevím co s ní..jak chovám tak je v klidu a pochrupkává ale jak položím hned vzhůru a zabrat nechce tak chvilu kouká a pak brečí..ach jo..a zase nechcu pořád chovat abych ju nerozmazlila a nemusela potom chovat celé dny v tahu ale co s ní..?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivi, to je fakt těžký, vůbec nevím, jak ti poradit. Hele říká se, že miminka mají takovou náladu jak rodiče a podle toho jak jsi unavená a vystresovaná, to vypadá, že malá je z tebe nervozní. Pošli sakra někoho s Jančou na procházku, napust si vanu, a schrupni si. Jinak se zhroutíš. Je toho moc na jednoho člověka. Už nekojíš, tak si ji mamka na celý odpoledne vzít může. Uvidíš, že jak budeš odpočatá a vyspaná, tak malá bude mnohem víc klidnější. Zkus to. Přála bych ti, aby se to spravilo. Je to hrozný, takovýho trápení, ale vydrž, bude líp, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes nám kolem obídku přijede táta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zítra razím do školy, jsem napnutá jako kšandy :-N jinak malá je pořád zlatíčko, občas má horší den, ale dá se to zvládnout ;-) Ivuš, moc mě mrzí, že máš s malou takový trápení, opravdu, nech si pořádně pomoct, ať si jí tchýňka vezme na celý den. Opravdu to hrozně moc pomůže, nebo spíš i na noc, ať se pořádně, ale opravdu pořádně vyspíš. Zarelaxuj, vždyť se jinak zhroutíš a malé nebudeš k ničemu. Jak říká Ája, děti poznají, jak se cítíš, naše malá je to samý, jak jsem já trošku ve stresu tak to pozná!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné slunečné ráno děvčátka, tak jak se daří?! Já mám za sebou první přednáškový den, na druhém jsem nebyla, to jsme byli na té bratránkovo svatbě. No, bylo to super. Malá byla v pátek zlatíčko, tchýňka byla maximálně spokojená, malá přes den usnula v půl jedenácté a vstávala v půl čtvrté. To se mě ještě nestalo, je pravda, že celou tu dobu s ní byla tchýňka venku, nevím teda co dělala, ale malá byla spokojená :-D A svatba byla taky super, pořádně jsem si zatančila, naši šli spát dřív, spali s námi v jednom pokoji, tak jsem se ani nemusela strachovat o malou, měla tam babi a dědu, no a já s Míšou a se segrušou jsme pařili x-) Dala jsem si jedno malé černé na mlíčko a nemělo to chybu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahhoooj, tak sme zpět od doktora, vše vypadá v pořádku. za 3 týdny na kontrolu, utz a krev. a napíše mi mateřskou. takže asi od 14.10. mám padla v práci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak to je super zpráva Áji x-) No a pak že to neutíká :-D a jak se má budoucí maminka?! A co naše unavená maminka, už je lépe?! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau, tak budoucí maminka se má dobře, ale už se na prdolku těšíme, ještě 2 měsíce, ale doma mi to snad uteče, mám ještě tolik práce. Co vy se ptát ani nebudu. Jak se může mít maminka nejhodnější princezny x-) A co Ivča by mě taky zajímalo, snad už to je lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
No, opravdu se máme skvěle, akorát bych potřebovala uklidit, malá mě moc nechce nechat, pořád si chce hrát, teď jsem jí uložila do postýlky, tak uvidíme, jestli se uspí :-N Určitě ti to uteče, úplně jinak než v práci, ale letí to, letí. Za chvilku bude Terezka mezi náma x-) No, snad se tu Ivuška brzy ukáže, aby nám řekla, co a jak
Odpovědět
Profilova fotka
Mám tu koš prádla na žehlední, potřebuju vysát a pro malou mám hlídání až zítra, přijde si kámoška, tak se do toho potom vrhnu. Teda jestli usne, tak půjdu žehlit už teď, ale zatím to tak nevypadá, pořád se s tím pere :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prdelinka usnula x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda život. no já budu ráda, když to za těch 6 týdnů stihnu, co sem si naplánovala. Okna, auto, koupelnu, vyprat všechno dětský, uklidit pokojíček, připravit spinkání a kočárek a taky odpočívat, takže vždycky budu makat dopoledne a odpoledne pohov, jen běžné práce.
Odpovědět
Profilova fotka
no, hlavně to moc nepřeháněj, aby jsi neporodila dřív, hele a zrovna okna nejsou moc bezpečný. Je to takový pohyb, že může zapříčinit, že se pupečka omotá kolem hlavičky a při porodu můžou nastat komplikace. Radši bych okna nechala na Zbyňovi, já jsem okna nemyla, to zvládla ségra, podlahu i s vysáváním dělal Míša, takže já uklízela jen maloučko, koupelnu a prach a povrch :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no mám vysokej žebřík, takže se natahovat nemůsím a denně udělám max jedno, takže pohoda ana to jedno největší si pozvu mamku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda áji šetři se to je neskutečné jaká ty jsi akční =-) :-D Jo a okna sem taky neumývala pomáhala nebo lépe řečeno umyla je tchýně..raděj bych to neriskovala..a lezt po žebříku se mi taky moc nezdá..co kdyby jsi spadla..?!Fakt dávej pozor Jinak holky malá je poslední dny moc hodná akorát teď pořád spinká a se mi to moc už zase nezdá..předtím přes den skoro nespala a teď se nají a hned spinká..a má nějakou nazelenalou stolici tak jdu zítra k mudr esi to může být z čaje nebo co? Sem na netu vyčetla že to může být příznak střevní infekce tak doufám že to bude ok. Jinak jak mám málo mlíka tak bych řekla že mi už začínají měsíčky..no parááda na to sem se fakt celejch 9měsíců těšila :-p 8-( :-D Břicho docela bolí tak si to užívám :-S A v úterý jdu na konrolu na gyndu tak jsem zvědavá..už bych na "to" hupsla :-D :-D Jak budu mít čásek tak sem zase zaskočím. Mějte se krásně holčinky. Malá spinká tak valím taky než bude chtít papat. Zatím ahooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivi, to je úžasný že už je to lepší. Paráda, je to malá šikulka. Jen at spinká, když neplače, tak jí nic nezchází. S těma krámama je to naprd, taky si to bez nich užívám x-) No a o tom hupsnutí ani nemluvím, už se mi nechce, ale chybí mi to, takže budu muset muže přemluvit, protože je gentleman a tiše trpí :-D Dnes začínám 32 týden, tak ještě 2 měsíce a máme ji tady roštačku. Už se fakt těším.
Odpovědět
Profilova fotka
No ahojky holky, Ivuš, to je dobře, že je to lepší. Buď ráda ;-) Malá bude určitě v pořádku! Až budeš něco vědět, tak se ozvi. Jinak já to dostala jak mi píchli antikoncepci a teď zase nic, fakt mi to vyhovuje :-D akorát mi začaly děsně moc padat vlasy, tak jsem z toho nešťastná, ale četla jsem, že je to naprosto normální po porodu. Tak se s tím musím smířit. Tak to já s Míšou spala naposledy 30.4. před porodem, protože jsem potom měla poslíčky a skoro celou noc jsem nespala, takže jsme se na to vyprdli, no a potom až po 6 nedělí, ale byl to teda nářez, hrozně mi to chybělo :-N Už to máte za pár rodinko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maci, no taky to vidím ted někdy na poslední sexík a pak až před porodem pro podporu vyvolání, no a pak až po 6ti nedělí.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ani k tomu dráždivýmu sexíku nedostala, malá byla rychlejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak třeba taky nebude, ikdyž při mím štěstí :-| chtěla bych rodit tak o 10 dní dřív x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, kdo by nechtěl x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se dozvěděla, že to padání vlasů po porodu se objeví vždy tak kolem 3. a 4. měsíce, tak snad to brzy přestane, nebo začnu nosit paruku 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?