21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, než jsem se dostala na počítač, tak bylo 10, ale to už jsme byli 2 hoďky vzhůru. Malá dneska zase spinkala krásně, ani jednou se mezi kojením nevzbudila, žádná potřeba dudlíka, takže jsem ve 22 usnula a vstávala jsem v 5 ráno. No prostě bájo, a potom usnula a vstávala v 8. je to zkrátka zlatíčko. Teď taťka vaří oběd, malá snad usíná a já jsem mohla skočit sem :-D Na žáhu doporučuju rennie nebo gaviscon, ale to rennie je asi lepší, fakt mi moc pomohlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cucám, ale moc to nezabírá, už sem měla dnes 3, a zas to nechci přehánět
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré upršené ráno, žáha stále pálí, ale dá se to vydržet, tak do sebe nic cpát zbytečně nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráníčko, tady teda neprší, ale je hnusně zataženo :-S No, co se dá dělat, když je září :-p Už jen pár dní a jdu do školy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/item728652702_tep... Áji, koukni na tuhle aukci, mohla by se ti líbit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
letím koupit maso a odnést něco mamině do práce, potom se tu snad ještě ukážu. Tak páááá holky a opatrujte se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauvec, my už kombinézku máme. ;-) Ale je pěkná. Máme dost podobnou, mám ju někde v albíčku. Jinak sme po O
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dnes je sice krásně, ale pěkná kosa. Jinak víkend byl pracovní, tolik práce co sem udělala, se mi nepovedlo snad 3 měsíce. Mám všechno vyžehlený, vypraný, vydesinfikovanou koupelnu a záchod, pečlivě umytý podlahy. A co víc, udělanej pořádek ve skříních, šuplících, účtech, .... No prostě sem byla max šikovná. Akorád to spaní mě začíná tížit. Nemůžu spát jinak než na boku, takže se v noci dost budím, abych se otočila z prava do leva a naopak. Bolej mě z té stejné polohy nohy a zakrkem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky :-) , tak malá "spí" v lehátku tak rychle nakukuju..Od sobotního večera Jaňulička něco trápí nebo já nevím..nemůže pořádně tvrdo usnout a pořád se budí s brekem a pak už usíná a zase začne brečet..no noc ze so na nedělu děs..na dnešek taky dost křičela ale bylo to trochu lepší. Ona na mně pokaždé po jídle usla a já ju položila a spinkala..teď ne..aji dyž ju položím tak spí max.5min a je vzhůru..nevím proč nebo čím to je.. Ajan ty seš teda fakt šikula..takovej maxi úklid..to bych taky potřebovala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Ivi, ráda tě vidím, moc na nás nemáš čas, ale to je logický, když má Janička takový trápení. Zajdi sní k doktorce, třeba zase zlobí to bříško. Chuděrka malinká, tak maličká a tokový trápení a ty taky. No sem zvědavá na sebe, Macík nas namlsala malým andílkem a ono je to většinou naopak, držím moooc pěsti at se to rychle spravý, i Terezka v bříšku drží pěstičky. A co ty, tobě už je líp, už spíš? Hodně odpočívej, vím že se to lehko řekne, ale co ejvíc zaúkoluj ostatní. ;-) Bude líp, uvidíš, neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak malá spinká, nevím sice jak dlouho, ale teď usnula. Dneska by mělo být zase krásné počasí, tak si ho snad užijeme. Pořád ještě máme doma taťku, taky jsme včera poklízeli, ale tak trošku, rozhnodně ne, jako ty Áji. To závidím, taky bych se do toho potřebovala pořádně vrhnout, ale teď už to jde docela těžko. Malá vyžaduje hodně pozornosti, tak i chce pořád povídat a hrát, no, co vám budu povídat :-N Ivuš, to mě moc mrzí, že malá má trápení, zkus tu doktorku, já jsem si dala jeden den květákovou polívku, říkala jsem si, že Emmík už je velká a že si umí pořádně zatlačit, ale spletla jsem se, taky se v noci budila s fňukáním a prdíkovala, tak už na květák a na všechno ostatní kašlu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aji já nedělám téměř nic krom starání o malou..tchýně vaří..dyž vyperu tak třeba i pověsí a vyžehlí..nebo dojede moje mamka a pomůže ale i tak toho mám dost..hlavně dyž teď tak špatně spinká..spala bych pře sme skoro celou noc vzhůru..no jo..snad se to brzo upraví..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak jsem se rozhodla i s Míšou, že malou očkovat nenecháme. Bavila jsem se o tom se spoustou holek, jak tady na koníku, tak v mém okolí, a nikdo, (pokud jsou děti zdravé a nemají žádné problémy), děti očkovat nenechá a nenechal. Je pravda, že přílišným očkováním spíš děti ztrácejí imunitu, tak se na to vykašleme. Dostávají mě ty případy, že i když děti naočkují, tak stejně onemocní jiným kmenem, nebo onemocní do týdne po očkování, kdy to ještě nepůsobí. Takže si říkám, že pokud má onemocnět, tak onemocní a nic s tím neudělám. No, hlavně vím, že je malá v pořádku a nic se jí nestane. A s tímhle pocitem a názorem chci procházet celým jejím životem, možná je to hodně troufalé, ale pozitivní přístup se mi osvědčil i u porodu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vydrž prtka, vydrž, uvidíš, spraví se to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, ono je opravdu něco jiného, když miminko bez problémů spinká, nic ho netrápí, to je potom znát i na mamce, že je odpočatá a zvládá vše ostatní. Ivuš, hlavně se tímhle neptrap. Kort když máš někoho, kdo ti s tím pomůže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se spolehnu na doktorku co nám řekne, je fakt že my budem zimní, možná trošku háklivější, takže uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
květák, matko, to teda nééé ]-( radši brokolici. Květák až nejdřív od 7 měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JO a zítra nás čeká hexa a naušničky x-) Taťka šílí, že prý mi jí zítra po včeličce unese z ordinace, prý nikdo nebude jeho holčičku trápit, jako kdybych byla nějaký tyran :-N NO, těším se až to budeme mít za sebou, nemám z toho zrovna nejlepší pocit |-| Prý je ale to nastřelování šetrný a ne moc bolestivý, tak snad jo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, ona malá tak tvrdě vždy spinkala a teď se pořád budí a vrtí a já netuším proč..pak už brečí pře chce spinkat a prostě jí to nejde.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jen trošku polívky, ale zase musím říct, že se s tím malá docela vypořádala, ale prděla teda festově, až to nadzvedávalo peřinku :-D Ne, ale opravdu, květákovou polívku už nikdy při kojení |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je těžký, třeba je málo napapaná. My naušničky taky vydrželi, tak proč ne oni.
Odpovědět
Profilova fotka
maci tak to dobře zvládnite zítra..já se na takové výkony taky netěším.. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
:-D chudinka, ale aspon si šmákla
Odpovědět
Profilova fotka
Víš Ivuš, v těchle případech si vždycky říkám, že je něco ve vzduchu, něco co ty miminka narozdíl od nás vnímají. Malá taky poslední dobou nespí tak tvrdě, už k ní i vstávám v noci a dávám jí dudlíčka. To třeba vůbec nedělala, ale v našem případě to není tak hrozný, vstanu třeba 3x, ale je pravda, že se nebudí s pláčem, ale spíš jen brblá a trošku fňuká :-S Takhle se pereme s každým usínáním a to má vyloženě hysterák, chce usnout, ale neví jak na to, tak křičí, naštěstí maximálně 5 minut a usíná
Odpovědět
Profilova fotka
No, já si musela nechat píchnout naušnice až v 11 letech, protože můj tatínek byl přesně ten typ, že naušničky ne. No a sice nechápu, ale mamka na něj neměla. Sice se vždycky udělá to, co řekne mamka nebo na čem se domluví, ale v tomhle byla na taťku krátká. No a hlavně vím, že se mi to blbě hojilo. No u segry už to bylo jasný, tak jsme jí je nechali píchnout, dělala to známá, co je píchala mě, je zdravotní sestřička, no a Majce se zahojili hrozně brzo, ani moc nebrečela, spíš, že se lekla. Ale za pět minut už o ničem nevěděla a smála se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, byla jem s malou na vystoupení Vládi Hrona, tak dám do alba fotečku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
TAk už je tam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak sem malé dala 40ml čaje a tchýně jde chvilku chovat abych mohla aspoň odstříkat tu trochu mojeho mlíka. Zatím teda ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se měj Ivi a drž se ;-) páá
Odpovědět
Profilova fotka
není na čajík ještě brzo? Jůů dobrá fotečka x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?