21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš měj se, teda malá pije tolika čaje?! To Emmík opravdu jen když má hodně velikou žízeň, jak byly ty horka, tak vypila třeba 10 ml, ale moc jí to nechutnalo. :-p jaký máte čajík?!
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je čaj od 1.týdne. Fenyklovej aby se líp prcalo a mudr říkala ať dávám pře díky dokrmu měla tužší stolici a šlo to eště hůř než teď.. pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Od Hippu?! Ten máme taky :-D Tak páááá
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to ani nevím, že se může, ještě že vás mám, se tady lecos přiučím :-N Za chvilku frčím na obídek a pak zas k zubákovy, minule už to skoro nebolelo, tak doufám, že dnes to bude bez bolesti, ale i tak tam půjdu ještě dnes a pak 2x :-S Ach jo, takže tu budu až kolem 12
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držíme pěsti Áji, malá už se probudila, tak jdeme nakoupit, dneska budou k obědu špízy, už se mooooc těším x-) Tak zatím páááá a držte se holky, obě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zoubek už skoro nebolel, pokud bude rentgen ok, tak příští týden naposled Ale koupila sem si hrozny a ted hodku nemůžu, at se mi nerozdrolí tá léčivá plonba, tak se na ně jen mlsně dívám Jdu nachystat dodávku do Vídně a za chvilku přijdu, tak ty hrozny nemám na očích. Zítra pááá, jo ve středu začínáme 30 tt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dnes počasí stejné jako včera :-) Jinak sem celkem pracovitá, tak snad mi to vydrží
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska jsem nějak nestíhala, tak vám jdu jen oznámit, že razíme na to očkování a na naušničky, tak nám držte pěsti =-) jsem z toho docela nervozní. No nic, tak papapapa potom dám fotečku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak držíme s naušničkama pěsti, těšíme se na fotečku. Páááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka, tak naušničky zatím nemáme, doktorka jí je nechtěla píchnout současně s očkováním, protože jsme samozřejmě nevěděli jakou bude mít reakci, takže půjdeme asi zítra. Škoda no, chtěla jsem to mít už za sebou. Jinak očkování děs, jsem se chtěla rozbrečet, ale potom jsem si říkala, že jsem přece silná máma, tak jsem to zvládla. Ale když malou sestřička píchla, tak dobrý, až když tam začala stříkat tu látku, tak se malá rozeřvala, bylo to teda jen chvilenku, ale zato pořádně. NO, jak říkám, děs :-S Ale zvládli jsme to, hned jsem jí pro jistotu dala nurofen, aby nedostala teplotku, byla teda docela protivná, pořád se chtěla chovat, ale v noci spala jako andílek. Usnula po kojení v 7 a vstávala na další kojení v půl páté ráno. Jak říkám super, ani jednou jsem k ní v noci nevstávala. x-) Zítra se chystáme i na kyčle, tak doufám, že bude vše v pořádku. Teď s ní zase razím ven, tak když se tu někdo objevíte, tak se mějte mooooc krásně a opatrujte se!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
4au maci, tak na naušničky se může klidně počkat, teda já se taky nebudu moct dívat jak jí píchaj injekci. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už sem skoro bez mlíka. Teď sem jak dlouho odstříkávala a mám z obou prs 30ml :-( Eště že máme doma ten Nutrilon. Malá spinká a je s babi na procházce tak jen rychle nakukuju. Maci je super jak malá krásně spinká. Janička zase nechtěla po jídle ve 2h.usnout tak dostala eště v 2.50 čajík ale asi měla pořád hlad tak nemohla zabrat. Sem byla dnes u doktorky a prý už může pít víc když bude chtít tak je to fajn.Já měla strach abych jí nedávala moc a třeba ji pak nebolelo bříško nebo tak. Áji ty se jednou upracuješ :-D :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivi, tak hlavně že je Janča v pořádku x-) No dnes opět velmi pracuju, ale už se fakt těším na mateřskou. Dává mi to pěkně zabrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,už sem úplně vyřízená. Malá tak špatně spí jak přes den tak v noci. Doma neudělám nic a jsem nevyspalá že hlava mě už bolí pořád a je mi prostě špatně ach jo. Mužíček je teď s malou poprvé venku sám abych mohla aspoň eště tu trochu mojeho mlíka odstříkat. Doufám,že dnešní noc bude lepší pře takhle to asi dlouho nevydržím. |-| Mějte se krásně holky..pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ivi, to je děs, hlavně každou volnou chvilku odpočívej, doma nic nedělej, to počká, nemůže si vzít manža volno? Ale Janča vypadá spokojeně, je to krásná beruška. Já už se taky těším. x-) Ještě 10 týdnů. Včera sem s mamkou zavařovala a pak sme se Zbynou poklidili bazén, dnes snad vyschne, abysme mo mohli zbalit a uskladnit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Ivuš to mě fakt moc mrzí |-| Jak říká Ája, domácnost počká, důležité je, aby jsi byla v pohodě!!!!!! Jinak Janička je nádherná, moc se vám povedla, opravdu x-) Áji, Janička má dárek od nás ;-) moc jí sekne ;-) Jinak Áji, ty se opravdu upracuješ. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
čau Mací, vy se máte uřčo v pohodě, holky vám za 2 měsíce, budem s Ivčou obě upachtěný závidět :-D Ty růžový, jsou naše? no tak seděj náramně :-D ;-) No tak zas to nepřeháním, ale už začínám mít takovej ten uklízecí náběh, teda zatím se u úspěšně bráním, ale na mateřské to rozjedu, sice si to hodně rozvrhnu, abych z toho neporodila dřív, ale je doma práce jak na kostele, okna, vyprat ty naše malý skvosty, umít a vyprat dětskej nábytek a potahy v košíku a kočárku. No je toho dost, rovnou udělám i vánoční úklid, za nábytkem a roční prach a pak už se budem na princeznu jen těšit, to mi tech 6 týdnú bude tak akorát stačit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak tady jsou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to fialové bodýčko, jak sem dala Ivča odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak si to hlavně opravdu rozvrhni, ať se Terezka necpe na svět o moc dřív x-) Holky, mojí kámošce se ve středu narodila holčička, akutním císařem o 14 dní dřív, 3 týdny v bříšku vůbec nerostla, má jen 45 cm a 2190g. Kámošce se zkazila plodovka, no muselo to být děsný. Ale její segra mi říkala, že hrozně blbě jedla, že třeba 2 dny nejedla a 3. den se nacpala :-( No, ale holky snad budou v pořádku. Teď je malá v inkubátoru, protože musí dohnat co zanedbala, ale nemá žádné jiné komplikace, ale nevěřila jsem, že o 14 dní dřív se může narodit tak maličkaté miminko :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, jsou krásný, úplná modelka. Doktorka nic neříkala na ty čudlíkatý? My koupil radši klasický, aby se dírečka trochu roztálha, ale jsou vážně krásný
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my se máme opravdu báječně, teď Emminka zase chrní, no a já musím trošku poklidit. Taťka už nám šel dneska do práce, ale díky krizi máme doma dědu, tak budu dneska vařit u našich vepřový na houbách. Zrovna dneska se počasí dost pokazilo. No, za týden touhle dobrou budu ve škole, tak jsem na to moc zvědavá :-N Teď v sobotu nás čeká svatba Míšovo kolegy a příští sobotu mého bratránka. Teď v sobotu malou neberu, mají to venku, takže mám odstříkáno a bude spát u babči a u dědy (u našich), no musím říct, že se vůbec netěším, až jí nebudu mít u sebe takovou dobu, ale musím si začít zvykat, ale hlavně jí. Takže jí opustím někdy v 11.dopoledne a vrátím se k ní druhý den ráno :-S tak jsem zvědavá jak to vydržím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tohle jsou ty co doktorka nastřeluje, taky máme klasický, ale tyhle by ti měla dát doktorka. Jsou z umělé hmoty a uvnitř je nějaká hojící látka. Musí je mít minimálně 3 týdny aby se to zahojilo, no a potom tam dáme ty naše klasický rudý kytičky z bílého zlata ;-) Já jsem dneska nějaká ukecaná, holt jsem u vás už dlouho nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? Ty jo to sem nevěděla, ale vypadají parádně. Myslela sem, že se tam rovnou dávat ty naše. taky máme červený( teda spíš vínový) s bílím zlatem
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem ráda, že vás tu taky chviklu mám, se skoro nevidíme
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, je toho nějak moc, hlavně teda když má taťka dovolenou, tak se sem moc nedostanu, navíc jsme byli pořád v čudu, no, co ti budu povídat. Malá už je vzhůru a asi mi tu bude vyprávět pohádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, vykládá? To je prdolka, na to žvatlání se hrozně těším, je úplně úžasný jak jede kočárek a slyšíš jak si vykládá x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je to nádherné a roztomiloučké, jak žvatlá, ale koukám, že se probudila blbě, zase trošku pofňukává, tak nevím,jestli mi usne v postýlce, nebo budu muset jít ven. Teď se z postýlky ozvýjí tak nešťastné zvuky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?