21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, svítí nám sluníčko sem tam mrak, ale jen 11 stupnů. Dnes jdu po O, asi kolem 12, uklidím,vyžehlím a mrknu se na zahrádku než pojedem. a ve 3 frčíme ke tchánovcům. Moc se rodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj áji, jen nakukuju. Mužíčka mám nemocného..jel k mudr a brzo bude doma tak o něj musím pečovat a musím vymyslet teda nějaký oběd dyž bude doma. U nás v noci pršelo a prši i teď po chvilkách. Tak si užij krásný víkend a mějte se co nejlépe. Páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ivi, tak se jdi věnovat tomu svýmu marodovi. At se brzo uzdravý a hlavně at tě nenakazí. Tak pá v pondělí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj áji, tak jaký byl víkend? ;-) Dovolená se krásně blíží ty se máš x-) Já tady zase dneska nebudu. Jedu do Brna. Moje spolužačky z ošetřovatelky studovaly dál zdrav.asistenta a teď maturovaly a mají dnes slavnostní ukončení a předání mat.vysvědčení tak se na ně jedeme s kámoškou podívat. Sejde se nás tak nakonec víc a i s dětima tak jsem už mooc zvědavá :-D Jinak mužíčkovi už je líp ale byl s ním švára v so na pohotovosti a tak mu dal mudr aspoň pořádná atb. Obvoďák řekl ať bere jen paralen a leží. No každopádně hlavně že mu ty atb pomáhájí :-) Měj se krásně a ať Ti to rychle uteče..pááá..A jooo včera jsem přidala svou fotku v zahradě tak Ti eště hodím odkaz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak tady prosím dyby ses chtěla kouknout :-D Mám na sobě svoje normální plavky. Vršek je jako tričko ale to už přes pupík nepřetáhnu tak sem ho musela mít srolovaný pod prsama :-D Páá áji
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ivi, za chvilku neprojdeš dveřma :-D ale má krásně kulatej tvar, to je důležitý. ;-) Včera to tu stejně nefrčelo, tak sme aspon nepromarnily jeden prokecávací den. V sobotu ráno frčíme, už se fakt těším x-) No a ted netrpělivě očekávám první pohyby, tak uvidíme, bylo by to super kdyby to bylo na dovče, to budu 18-19 tt
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes zase nikdo? Kdo ví co dělá Macík, ach jo, škoda že nemá ten net, abysme viděli zase nějaký fotky Emmičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už su tu :-D Ahoooj :-D No áji to by jsi už mohla cítit..já první pohyby cítila myslím v 18+2 nebo tak nějak-určo vím že to byl 19tt x-) Já bych taky tak někam jela áji..se máš x-) Taky chtěla vidět další fotečku Emmičky ach jooo..já jim snad někoho pošlu aby jim to opravil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) místo ponožek sme měli poslat opraváře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám hlad, dnes je hovězí polívka a vdolky, tak se celkem těším aZbyna má svátek, tak mu koupím bonbonierku a večer si pošmáknem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo áji - škoda že nás to nenapdalo. :-D Já mám nachystané krůtí maso a něco s ním udělám k obědu ale nevím co..asi jen tak hodím na pánvičku..Muž má totiž neschopenku tak je doma tak teď musím pořád vařit :-. Tak to hezky večer oslavte. x-) Já jedu zase dnes na cvíčo. Jinak se máme dobře..miminko krásně kopká a vyvaluje se až už mě ty žebra kolikrát pěkně bolej :-D x-) Už se těším až si tu naši malou prcinku pochováááám x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak sem po O.ale ted se mi nechce nic dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
To mně se taky nechce :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rozdíl je v tom že ty nemusíš :-D Ale mám 3 týdny dovču, tak ted jeden týden, koncem července jeden týden koncem srpna 1 týden a pak jen září a půl řájna a jsem na mateřské x-)
Odpovědět
Profilova fotka
frčím domů, zítra tu nebudu, dělaj mi tu skřín, tak ve čtvrtek pááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom zdravím, za půl hodky pádím domů. Byla sem tady jen udělat papíry ;-) Tak zítra pá
Odpovědět
Profilova fotka
Teda včera nikdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky moje, tak jsem konečně připojená a jdu se vrhnout na album malé, tak mi dejte pár minut, snad to půjde jednoduše :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak holky, albíčko je hotové, tak se můžete juknout, teda jestli budete chtít :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, zrovna když pojedu na dovču, jdu se mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tady se vlastně jede někdo slunit, co x-) teda, taky bych jela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci, to je nádhera, málem mi i slza ukápla. Je tak malinká a u tatínka jak je spokojená. Vážně je krásná. Celá ty a ty jsi celej tatka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no sobota neděle hlásí chcání, v pondělí sice líp ale jen 22 stupnů 8-( Ale pak se má oteplovat, tak v sobotu sme tam stejně jen večer, tak aspon bude příjemnější cesta a v neděli jestli bude škaredě pojedeme do Benátek a pak už se to snad umoudří ;-) A jak zvládáš noci, je malá hodná?
Odpovědět
Profilova fotka
malá je úplné zlatíčko, jen nás občas trápí bříško, ale zvládáme to. V noci se budí na kojení a tak do půl hoďky usíná. Kojím po 3 hodinách, takže se to dá krásně zvládnout. Unavená ani nejsem x-) jj, je to naše malinká kočička, jsem táááák strašně šťastná, není krásnější pocit, fakt ne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hrozně závidím, ideální dítě. Ta se vám teda povedla sem zvědavá na nás a Ivču. Už bych chtěla vědět co to bude x-) Jé Maci už se chci dlouho zeptat, Emča je Emma nebo Ema? Protože v kalendáři je jen Ema a ty píšeš vždycky Emma tak at to píšu správně
Odpovědět
Profilova fotka
Máme Emmu, přidali jsme jí jedno m, aby to bylo takové hezčí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezčí to je, na uřadě nedělali problémy?
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec, úplně v pohodě :-D měla jsem to teda zjištěný už předem. Bylo to naprosto v pohodě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé holky ahoooj x-) , macinko krááásný albíčko - malinká je nááádherná a jak se jí líbí u tatínka x-) Krása já už se taky tak těšíííím :-D x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?