21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mi včera měli úrodný den :-D Jeli sme do Hodonína a konečně objednali kočááárek - hurááá :-D Potom sme byli asi hoďku doma a jeli do Brna a koupili sme postýlku s madračkou, vaničku s podložkou, chrastítko a nůžtičky na nehtíky x-) . Takže takový velký nákupní den to byl ale byla jsem teda večer pěkně zmožená z toho cestování :-N Známá nám včera dala nějaké oblečeníčko po synáčkovi tak to třídím a už peru první dávku oblečení pro mimouška x-) A jedu dneska na 13h. do Brna. Mám sraz s fotografkou a koukneme na ty fotky a nějaké krásné vybereme a ty nechá udělat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočárek: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Jen podvozek bude jinačí. Tena na obrázku má mírně natáčecí kola a mi budeme mít celootáčecí. A super že se dají i zablokovat a neotáčí se vůbec ;-) Jinak měli před obchodem škaredej dvůr a chlap nás nechal po něm i s kočárkama jezdit aby sme to vyzkoušeli a tento byl nej a je kráásnej..ta barva x-) Už se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek Ivuš, děkujeme za pochvalu x-) kočárek je moooc hezký ;-) opravdu plodný den jste měli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maci a to už Vám šlape net?? ;-) A co malinká? Spinká teď? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi je krásnej taky sem se na něj dívala, ale pro nás maličkej, kdybych tam narvale fusaky tak bude jak ve svěráku :-D ale hrozně se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
No áji já právě četla na netu že to je jeden kočár z těch co mají velkou korbičku :-o :-N :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kolik, že bych se blbě dívala? No já chtěla minimálně vnitřek hluboké korby 73 x 34cm
Odpovědět
Profilova fotka
jen se neboj, však se brzy dočkáš i ty i Ája x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ivi beru zpět, korbičku bedeme mít stejnou, tak to je v pohodě. :-D je krásnej, já budu mít taky zelenej
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Ivuš, už nám to šlape, takže už budu on-line :-D maličká teď krásně spinká s námi v obýváku v kolíbce a vůbec nic jí neschází :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo áji ta zelená je úúžasná x-) A hlavně se pak hodí i pro druhé dítko ;-) Ať je to kluk či holčička. No holky už nám zbývá dokoupit jen pár věcí a máme asi snad vše :-D Venku je tak krásně už se těším až mi tam bude schnout to prádlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to je krásný macinko x-) Já už chcu mít svoji malou prdelku taky u sebéééé - honééém :-D x-) V úterý jdem do poradny tak sem opravdu zvědavá co mi řekne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Maci a jak dlouho jako celkově porod asi trval?? A bolelo to moc? :-N :-. Já sem mooc zvědavá :-x
Odpovědět
Profilova fotka
No, nebudu říkat, že to nebolelo, myslela jsem, že je to moje poslední hodinka, ale zvládli jsme to a to hlavně díky taťkovi. Porod mi začal už v úterý odpoledne. Pomalu začali přicházet kontrakce, no to se dalo, v noci jsem vůbec nespala, při každé kontrakci jsem vyskakovala z postele, pomáhala mi chůze. Dala jsem si vanu asi hodinu a stejně to nepomohlo, tak už mi to začalo být divné. No a ráno, po celonočním bdění jsem nevěděla, jestli se mám nechat odvézt nebo ne. Vzhledem k tomu, že mě v pondělí z porodnice pustili (byli to pouze poslíčci), tak jsem tam nechtěla zase vypadat jako magor. Tak jsem si dala ještě sprchu a že to s Míšou změříme, kontrakce byli po 4 minutách, tak jsme jeli. V porodnici mě natočili na monitor a sestra říkala, že si myslela, že budou častější, no a doktor řekl, že porod to sice je, ale ještě v úplném začátku, a že jsme možná přijeli zbytečně brzy. V devět jsem se dostala na pokoj, bolesti se zvyšovali a byli častější. Asi v půl druhé mi ve sprše odtekla voda a šlo to. TAkovou bolest jsem v životě nezažila. V půl třetí přijel Míša a šli jsme zase do koupelny, během půl hoďky jsem byla připravená jít na sál. No a za dvacet minut na sále byla malá venku. Tam už to byla pohoda, teda ne že by to nebolelo, ale věděla jsem, že už je to jen na mě, jak dlouho tam budu. NO, tak jsem asi 10x zatlačila a malá byla venku. Neznám krásnější pocit, než když na mě poprvé otevřela očíčka a měla je jako korálky x-) x-) x-) Brečela jsem jako želva :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jedna rada, až to na vás přijde, tak choďte, třeba celý den a máčejte se ve vodě, ať už je to sprcha nebo vana, spodek to rozmočí a hrozně to pomůže. No a chůze zase pomáhá otvírání. Mě to porod hodně urychlilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám úplně husí kůži z toho popisu x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé dík za radu - určo se nám hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemusíš mít, přežiješ to ;-) ale nedivím se ti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, taky se bojím, ale říkám si zvládly to větší cítě než sem já, tak co. Jdu jíst, pak tu zas budu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jako tím jak je to pěknéé mám husinu - néé strachem :-D Jasný ájo že to zvládnem a levou zadní :-D Já už mám vypráno tak valíím věsit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už sem po O, byl řízek akorát že vlastně pod tou strouhankou skoro nebyl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to na Vás pěkně šetří áji :-p My budeme mít "jen" čočku s vajíčkem a pak povalím do toho Brna. Prádýlko už schne na sluníčku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já nakrmila malou a teď budeme vařit. Tak to sis moc nepochutnala co?!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co máte na neděli v plánu?! Když máme to výročí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jooo..malinká to má stejně nejlepšejší x-) Holky jako já vůbec nevím jak budem slavit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky ne Ivuš, to buď v klidu x-) Taťka ani nebude doma, takže možná s malou přichystáme nějakou dobrou véču až přijede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu vařit, tak se mějte zatím krásně a pokud by jsme se dneska neviděli, tak zítra pááááá. Jo Áji, kdy odjíždíš?!
Odpovědět
Profilova fotka
My jedem na výlet do Benátek a pak půjdem na véču. Ale kolektivně, takže spíš abysme mohli vykládat, že sme výročí oslavili v Benátkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jedem v sobotu v 6 ráno, takže zítra sem tu do 12:00 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?