21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
viď :-D teď už je to vidět i ve skříni, že ta naše treperenda přijde mezi nás x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já budu muset frčet, tak doufám, že se tu zítra sejdeme :-D i když nejspíš bez Áji. Tak se mějte krásně, pohlaď broučínka a užijte si dnešní den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo..teď už je to jasňačka :-D ;-) x-) My se právě vrátili z procházky s pejskem a bylo to docela super..venku je vážně krásně. Tak zítra se těším..nevím esi nepojedu do Brna..musím jet buď zítra nebo v pátek tak uvidím. Ahooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, ani vás nestihnu dočíst, bude to muset počkat do pondělka, za půl hodky mi přijedou auditoři a budou tu až do 4. tak si užijte víkend, zítra mám volno. tak v pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji tak ať Ti to dnes krásně uteče a v pondělí se uvidíme :-) Já pojedu do toho brna zítra tak sem budu nakukovat a čekat na macinku s Emmičkou :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby nás někdo nááááhodou hledal tak jdeme sníídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, Áji, tak ať se to moc netáhne a užij si volňáska 8-) Ivuš s prďolkou, přejem dobrou chuť a už tu na vás čekáme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nám udělala s malou královskou snídani, rohlík s máslem a paštikou, těhotenský čajík a jahůdky x-) to si pochutnáme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ta naše Emmička dneska vyvádí x-) už od včerejška je to jako by chtěla vyskočit z břicha, jako vetřelec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé maci to se máš..moje miminko jen sem tam malinko kopne..taky bych chtěla aby kopalo víc..asi se mu nechce Já už se těším na oběd - eště mám ten gulášek..jéé nejraděj bych si dala hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, taky se dočkáš ;-) Já si budu dneska dělat vepřové na houbách s rýží, mám na to hroznou chuť a vzhledem k tomu, že Míša není doma, tak si to můžu uvařit. On přijede až zítra v sedm ráno. Je služebně na nějakém setkání ministrů v Mariánských Lázních. Nevím přesně co se tam děje :-D Já zítra razím na víkend do Tachova ke spolužačce, ona je taky těhotná, jenže čeká už druhý :-p ,no a chceme si ještě pořádně pokecat než se nám ty naše princezny narodí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tak to budeš mít zítra super..úplně závidím.. :-) já nemám za kým jít..njn.. Ale brzo už budu trajdat s kočárkem tak se na to úplně těším jak to bude super :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to víš, že jo ;-) Já teda nezávidím tobě, protože jak už jsem psala, nepřežila bych to. bych se totálně unudila :-x s kočárkem to bude bájo, už aby to bylo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska musím jít nakoupit, abych holkám něco přivezla :-) ale fááákt vůbec nevím co x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi psala segruša, je doma, nebylo jí dobře, a chce abych přišla na návštěvu, takže budu muset asi nejspíš končit :-N tak jdu, moc, moc mě prosí :-D Tak se tu opatruj a zítra už tu snad budu po celou dobu x-) páááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Měj se krásně maci..ahooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík maci, tak já dnes pojedu do toho Brna. Bus mně jede v 9.49 tak snad bude místo abych si aspoň sedla nebo se něčeho chytla :-N . A zpátky domů pojedu až kolem 15h.takže se tu dnes asi nepotkáme. Přeji mooc krásný víkend a v pondělí ahoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak krásný víkend a v pondělí ahojky holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky sem tuuu, jakej byl víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
kde lítáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no já sháněla opraváře na ledničku :-( přestal nám mrazit mrazák, takže teď peču asi 6kg masa, a asi budu zavařovat borůvky, jen nevím jak :-| Zítra mi bude volat kdy přijede, tak doufám, že to bude co nejdřív, i když teď už nás nic nehoní. Vyhodila jsem půlku mrazáku, to je tak když člověk na víkend odjede |-| ale jinak víkend byl super, ale před porodem poslední výlet, šíleně mě to zmohlo, ještě teď jsem unavená :-D jaký byl váš víkend?!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ještě dodělám polívku a maso se už bude péct samo, jen nevím jak ty borůvky :-p To je fakt den blbec, místo toho abych si odpočinula, tak tady lítám jak fretka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z nich spíš něco upeč, s jiným zpracováním ti neporadím, leda bych ti je přijela snězt, to bych zvládla, mnam x-) No my pohoda, byla tu Ivča s martínkem a menželem, takže sem taky hodně unavená, ale malej je fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže oni jsou to asi 2 litry :-| ale asi něco upeču, protože zavařování opravdu není moje silná stránka :-D tak to je dobře, že víkend byl taky fajn. A jak se cítíš mamko?!
Odpovědět
Profilova fotka
Už se mooooc těším až nám taky poprvé vyfotíš bříško 8-) Jsem hrozně zvědavá, jak ti poroste. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už se nevlezu do žádných ryflí, jen mám jedny poslední, tak nevím, zatím je jen maličký
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý ;-) Ale doufám, že brzy fotečka bude, jsem totiž zvědavka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak týden utekl a tady je můj dnešní pupík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak se nám ale toulá Ivča :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je velikost, no asi se vám budu muset vyfotit, když mě se nechce pak nosit foták do práce :-| Ale pro vás to udělám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?