21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky řešení :-D Já dělám velký úklid, snad se zbavím všech věcí co mi tu zaclání, drž mi pěsti. Oběd mám naštěstí ze včerejška, tak vařit nemusím. Jen uklízet. Odpo mi přijde mamka na návštěvu, tak jí chci překvapit jak jsem to zmákla, samozřejmě se nechci přepínat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych taky měla ukízet a žehlit ale nechám to asi na odpolko. Oběd totiž nemám tak půjdu vařit. Včera jsem viděla kousek Ulice a ženská tam vařila buřtguláš a já dostala na něj takovou chuť že si taky musím udělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to když já dostala chuť na buřtguláš, tak jsem si ho pitomá ochutila paprikou jako vždy, ale místo sladké jsem použila pálivou, a vůbec jsem s ní nešetřila, takže guláše jsem měla malinko, papal Míša a to ho původně vůbec nechtěl, ale nic jiného mu nezbylo :-o :-D tak bacha na papriku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
doprala mi druhá várka, jdu věšet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to je škoda :-D Tak krásný věšení x-) - toho prádla samozřejmně :-D Já jdu na ty herteple :-D
Odpovědět
Profilova fotka
držím pěsti, ať se povede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak prádlo pověšeno, pere se další :-D Jdu s odpadem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci ty pereš pro všechny miminka v okolí :-o tolik praček :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peru po málu, protože bych to nerada obarvila, nebo tak něco, víš?! :-D Takže tam toho tolik není, ale mám jistotu, že mi nic od ničeho nechytne barvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to musím ještě jednou tolik vyprat. To mám zatím u mamky :-D ale musím vydržet dokud nebudu mít všechny police, protože jinak se mi to tam nevejde, aspoň ne tak, jak bych chtěla x-) Tak doprala další pračka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak jo..já si představovala 3 úplně plné pračky..narvané k prasknutí :-D Maci a kolik jsi kupovala jakého oblečení? Já nemám vůbec představu kolik čeho koupit v jakých velikostech..mimi tak rychle roste tak aby to vynosilo..
Odpovědět
Profilova fotka
To ti vůbec nedokážu říct, protože jsme to kupovali postupně a hlavně jsem hodně podědila, ale každopádně toho mám hodně od velikosti 56, mám i pár věcí 50, tak uvidíme jestli to užijeme :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to pak budeš muset napsat ;-) My jdeme na ten gulášek..mňááám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť, taky ohřívám obídek x-) jasně, dám vědět 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobrou chut jestli zrovna obědváte, tak prvně Maci: krásná skřín a bříško perfektní. Obě pozor na přepínání na uklid se musí opatrně. Ivi příprava na porod musí být super, taky bych šla. já mám 7 dupaček ve vel 50 pak jich pár nakoupíme ve vel 56 a zbytek později. Podle toho jakej to bude macík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen nakukuju, zas pádím, pááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
No, právě, podle toho jakej to bude macík :-N Bojím se, že spousty těch věcí vůbec neunosíme :-p Jo, Áji, moooc díky, jsem ráda, že se vám oběma líbí :-D Jsem pyšná, doufám, že neprasknu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
páááá áji, zase nakoukni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co Ivuš, odpočíváte s mimouškem, tak jen odpočívejte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo odpočíváme a honí nás mlsná :-D Už jdu ale asi na to žehlení ach jo.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To já už žehlím :-D jde to hrozně dobře, úplně jinak než ty Míšovo pracovní košile, které jsem žehlila před chvilkou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Joo to věřím..mně by se věci pro mimi taky žehlily jedna radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, je to super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a už jen dát dokupy ponožky a aspoň něco bude hotovo..snad nebudou mooc děravé :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám všechno dožehleno, teď už jen rozhodnout jak to nafrkat do skříně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kurňááá já Ti normálně závidím :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak se můžeš pokochat v albíčku, už je vše uklizeno a připraveno, jen mě to ještě jednou čeká :-p
Odpovědět
Profilova fotka
je to to album výbavička pro Emmičku!
Odpovědět
Profilova fotka
už letííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vypadá to naprosto úúúžasně!! x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?